www.sudzibas.lv 585 Juvelierizstrādājumi Nebrīdina par savu izstrādājumu nēsāšanas noteikumiem sliktās kvalitātes dēļ

Veikals 585 / Juvelierizstrādājumi - Nebrīdina par savu izstrādājumu nēsāšanas noteikumiem sliktās kvalitātes dēļ

Decembrī iegādājos zelta ķēdīti juvelierizstrādājumu veikalā 585. Janvārī, aizķerot ķēdīti, tā tā izstaipījās pa 15 cm. Nevis saplīsa, bet izstaipījās! Kāpēc pie pirkšanas nebrīdināja, ka tās nav paredzētas ikdienas nēsāšanai, nav paredzētas labošanai un mēdz staipīties. Kad vērsos veikalā ar savu problēmu, pārdevēja teica, ka visi izstrādājumi esot šādas kvalitātes. Tagad tādi laiki, ka var tirgot dažādas kvalitātes preces, bet kādēļ klienti netiek brīdināti par " nelabojamām īpatnībām" viņu izstrādājumiem. Viens labums no tā visa ir - man tagad ir ļoti, ļoti gara zelta drāts:)

K

Vairāk sūdzības par Veikals 585 / Juvelierizstrādājumi