585 Juvelierizstrādājumi - Ļoti slikta kvalitāte

31.08.2020. Iegādājāmies zelta ķēdīti, 2020. Gada decembrī tā sāka vienkārši drupt pa gabaliņiem, tā kā bija ārkārtas situācija, zvanot uz Daugavpils filiāli, mums noteica, ka visi veikali ir aizvērti, viss notiek attālināti, un ķēdīti varat sūtīt uz Rīgu caur pastu, tad arī izvērtēs. Mēs nolēmām nogaidīt, kad beigsies ārkārtas situācija un veikali atvērsies, lai varam ķēdīti uzrādīt veikalā, tā likās drošāk. Tad nu sadūšojāmies un devāmies uz Rēzeknes filiāli, lai risināt radušos situāciju, pārdevēja krievu tautības, knapi saprata ko mēs gribam, aizpildīja dokumentus, un teica, ka tāpat neko nedabūsim, jo paši vien esam vainīgi, viņu zelts esot labākais Latvijā, un teica lai gaidām zvanu, zvanu mēs nesagaidījām, bet vēstuli ar ķēdīti gan saņēmām atpakaļ, kurā rakstīts, ka mēs paši esam sabojājuši ķēdīti, izstaipījuši to, un ka neko viņi nevar palīdzēt. Ļoti žēl, ka viņi tiešām uzskata, ka klients var bojāt savas dārglietas, kā kvalitatīvu ķēdīti vispār var izstaipīt?
Nekad vairs nepirksim dārglietas pie jums! Un nevienam neiesaku! Pielikumā Skaistā atbilde un zelta ķēdīte.

15.06.2021