Global Balt - zelts

Labdien!Gribu izstastit ka pardeveji smauc pircejus.Iegadajos veikala "Global Balt" zelta izstradajumus kakla kediti un rokas aproci,Pagaja menesis un mans zelts saluza,labi ka nepazaudeju.Aizbraucu uz veikalu uzrakstiju iesniegumu ka gribu sanemt naudu atpakalj vai lai samaina uz citu zelta izstradajumu,uz ko man atbildeja ka jagaida 10 dienas.Pagaja divas nedeljas man apnika gaidit zvanu un devos pati uz veikalu.Veikala man nesmuki atbildeja ka izstradajumi jau gatavi vakara var braukt pakalj.tikai vinji aizmirsa par to ka iesnieguma es prasiku lai atgriez naudu vai samaina uz ko citu.Uz ko man atbildeja ka pati nemaku nesat zeltu un ka es to biju saplesusi.uz ko es atbildeju lai taisa ekspertizi,bet vinji saka ka zelts jau salabots kaut gan es to neprasiju.Tada luk attieksme musu laikos pret pircejiem.butu zinajusi ka ta notiks neietu vispar uz so veikalu.

O

R ri4y 13.09.2013

Likumā par Patērētāju tiesībām ir teikts, ka pārdevējs var salabot preci un atgriezt to atpakaļ. Pie tam ja prece tika bojāta Jūsu nevīžīgas valkāšanas dēļ un ekspertīze to pierādītu. Jums būtu jamaksā par ekspertīzi vismaz 20 Ls, kā arī zaudētu preci.

O oljuncik 29.09.2013

Es butu maksajusi par eksperttizi jo zinu ka neesmu vainiga.Bet vini jau salaboja zeltu man neprasot un pieradit es neko vairs nevaru/Un likumus es zinu kadas man ir tiesibas un kadas nav!

M missTika 29.09.2013

es stradaju tirdznieciba jau sen. bija gadijumi, kad pirceji atnesa saplistus zek`ubikses un teica ka grib naudu atpakal` par to)))un visi nekad nav vainigi! smiekli nak no tadam sudzibam)

O oljuncik 29.09.2013

ja zelts maksatu tik pat cik zekubikses butu cita runa.Jus domajat ko salidzinat.

P pavasaris33 15.10.2014

Es pilnīgi piekrītu iepriekš minētajai pircējai, pat traģiskāk, es gan juvelierizstrādjumus pirku Dobelē, un nav man pretenziju pret pārdevēju, laipna, atsaucīga, bet...viss notika sestdienā, un bija 50%atlaižu diena!, atbraucot uz Rīgu, poirmdienas dienā es lepni eju uz darbu, kur kolēģi vienmēr visu pamana, mans darbs ir ārsts, līdz ar to traukus nemazgāju, un tiek pamanīts sievietēm viss jaunais, kolēģe saka-ko pirki? gredzenā trūkst mazu akmentiņu, būdama mierīgs cilvēks ieskatījāmies lupā, kur redzams, ka gredzens labi valkāts, jo visa iekšpuse ir noputējusi un balta, jo turpat jauno krustiņu un auskarus skatoties tās dienas pirkumā ar visām birkām tie bija tīri, samierinājos ar savu laika trūkumu gan jau, vakar jau otrdienā manā gredzenā nav tikpat kā neviena mazā cirkonija..., sameklēju adreses un vērsīšos noteikti pie vadības.Lūdzu, lielie zeķu bikšu un tie paši veikala pārdevēji neatbildiet tik muļķigus komentārus, jo uzbrukums ir aizsardzība, ka Jūs paši veikalnieki to rakstat!!!, tauta nav muļķi, un kā manā gadījumš, meklēju adresi un lūgt palīdzību, nejauši ieskatījos sūdzībās, un redzu, ka es nēesmu ne pirmā ne pēdējā, un tās caurās zeķu bikses pašas velkat un tad liekat maisiņos atpakaļ, mēs aiz apmuksuma un savas neuzmanības nopērkam jūsu atkritumus!

O oljuncik 11.11.2014

Lai Jums veicas!Ceru ka vismaz Jus varesiet pieradit savu taisnibu.Vinju vadiba pat pa telefonu nebija laipni un pat neklausija ko es saku, muldeja tikai par to ka pati nemaku nesat zeltu.VEIKSMI!!!