Sexystyle

Kategorija: Tirdzniecība  •  Veikali
Sociālie tīkli:

Sexystyle - Sūdzības un atsauksmes

Sexystyle - Slikts serviss

Slikts serviss Beidzot saņēmos aiziet uz veikalu. Pārdevēji stāvēja pie kases, kamēr es pie plaukta lasīju produktu etiķetes un savā starpā kaut ko skaļi jokoja, 10 minūtes pagaidīju, bet tā pat nepienāca un tad piegāju pati pajautāt, pārdevēja ļoti negribīgi pienāca un teica, lai ņemot šo, jo tas visiem patīkot un sīkāk uz maniem jautājumiem paskaidrot nevarēja. Teicu, ka paskatīšos un viņa aizgāja tālāk runāties ar citiem pie kases stāvošajiem. Lieki piebilst, ka sajutos kā muļķe, kas neko nezin un par mani smejas. Nav velme atgriezties.

A AnnaLapa 17.02.2020
Komentāri 11 Veikali

Sexystyle - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Nopirku saviem draugiem kāzu dāvanu pirms 2 nedēļām... Iegāju veikalā un paņēmu kastītē sapakotu preci un jautāju vai var attaisīt un pārdevēja teica, ka viss jau ir sapakots no ražotāja un vaļā nedrīkst taisīt. Es protams neuzstāju un tādu sapakotu arī nopirku bdsm komplekts pa 59,95 (ļoti kvalitatīvs un ar satīna materiālu) . Domāju ļoti pikanta un jauka dāvana... Un es to iepakojumu neplēsu vaļā, jo skaidri redzams bija ka ir iepakots! Uzdāvināju un tagad pēc 2 nedēļām draugi atsūta bildi un paciņā trūkst puse no tā kas bija aprakstā. Ļoti nepatīkami.

www.sexystyle.lv veikals sexystyle - nekvalitatīva prece

nekvalitatīva prece Pārdod nekvalitatīvas un nedrošas preces, nemaina brāķētu preci. Turklāt no pārdevējiem uzklausīsiet daudz ko "----" par sevi. Tur cilvēkiem nav ne jausmas par laipnu apkalpošanu.

I innas-k 13.09.2012
Komentāri 7 Pārējās