S SexyStyle veikals 13.09.2012

Labdien,
Komentējot Jūsu izteiktos nekonkrētos pārmetumus par mūsu veikalā piedāvātajām precēm, vēlamies vērst Jūsu uzmanību, ka visas preces ir sertificētas un drošas no labākajiem nozares ražotājiem. Brāķu gadījumā tās bez kavēšanās tiek mainītas vai atgriezta nauda, bet preces, ko klienti iegādājušies interneta veikalā, iespējams atgriezt pat ilgākā laikā, kā to nosaka Latvijas likumdošana. 30 dienu laikā (!!!) pēc pirkuma veikšanas, preces, kuras neder vai nepatīk (vai jebkurš cits iemesls), klients var nodot Latvijas Pasta nodaļā nemaksājot piegādes maksu uz mūsu veikalu. Plašāka informācija šeit: http://www.sexystyle.lv/info/reject.html

Par klientu apkalpošanas kultūru mūsu veikalā vēlamies norādīt, ka visi, kas PATIEŠĀM IR BIJUŠI mūsu veikalā, augsti novērtē mūsu konsultantu zināšanas un komunikāciju. Priecāsimies, ja iegriezīsieties mūsu veikalā, lai pārliecinātos par preču un apkalpošanas augstajiem standartiem.

Izvērtējot visu augstāk minēto vairāk izskatās, ka konkrēto atsauksmi ir uzrakstījis nevis kāds no mūsu klientiem, bet konkurenti, kas nespēj samierināties ar SexyStyle straujo izaugsmi. Veiksmi Jums...

Z zaptesburka 13.09.2012

Man šajā veikalā gadījies būt divreiz, varu teikt tikai to, ka veikals ir jauks, glīti un gaumīgi iekārtots, varētu pat teikt, ka elegants, un arī pārdevējas ir laipnas un izpalīdzīgas. Diez, vai varētu gaidīt labāku apkalpošanu.

K kidilove 18.09.2012

Tagad jau sev reklāmu jebkuru var uzrakstīt no zaptesburka un it kā nav saprotams, ka veikals pats par sevi raksta.

Z zaptesburka 18.09.2012

kidilove, ņemot vērā to, ka es, atšķirībā no Tevis, esmu šajā portālā komentējusi daudzas un ļoti atšķirīgas tēmas, tad - kas Tev liek domāt, ka es būtu veikals, kas pats par sevi raksta? Labāk padomā, pirms šeit izsaki šādus apvainojumus.
Un šeit savu viedokli rakstīju, jo patiešām biju patīkami pārsteigta, cik zolīdi tomēr var būt intīmpreču veikali. Var jau būt, ka man vienkārši abas reizes paveicās trāpīties uz ļoti laipnām un pretīmnākošām pārdevējām, bet tāda nu ir mana pieredze, un to šeit uzrakstu.

M mainmenumain 23.09.2012

cilvēki, klienti meedz but diezgan stulbi...
driizak par tevi varētu uzrakstīt kādu sūdzību, gan jau pats kautko sačakarēji un gribēji sexystile apčakarēt, tie neļāvās un tagad gribi atriebties
ja lietotu vibratoru neņem atpakaļ, tas būtu diezgan loģiski

G godigais 29.04.2013

Jā apkalposana ir zema limeni.Suta visadas kartites ar apvainojosam bilditem .Goda un cienas aizskarsana.

I Igors Butarovs 23.12.2013

HAHa! Pasūtīju preci, bet gaidu jau 4 dienas un nekā!