www.sudzibas.lv Sexystyle Bojātas preces

Sexystyle - Bojātas preces

2 mēnešu laikā kopumā internetveikalā iegādājos 35 preces, no kurām 12 ar pakomāta starpniecību saņemtas bojātas vai nelietojamas. Iegādājos mylome feel ūdens bāzes lubrikantu – dedzināja dzimumorgānu gļotādu. Gan mylome feel, gan mylome kissable lubrikantiem bija nepatīkama, specifiska, geriatriska smaka. Abus izmetu.

Iegādājos melnas openmity koka Lādes, divas no lādēm saņemtas viscaur noklātas ar putekļiem – vienu no tām tīrīju ar dezinfekcijas salvetēm aptuveni stundu gan no iekšpuses, gan no ārpuses, lai atbrīvotos no putekļiem un citiem netīrumiem, kuri noklāja preci. Viena no lādēm saņemta saskrāpēta. Iegādājos zado metāla spraisli – preces iekšējais stienis viscaur saskrāpēts.

Iegādājos hel milano preces (kakla siksnu, roku saites, jostu) – visas saņemtas ar izteiktām locījuma pēdām, it kā preces ir lietotas un iegādātas second-hand veikalā. Devos uz kr. Barona ielas 33a veikalu, lai bojātās preces samainītu, un no klientu konsultantes montas meijeres saņēmu komentārus, kas skanēja aptuveni “iegādātās preces tāpat ar laiku nolietosies” (it kā tamdēļ jāsamierinās ar to, ka saņemta bojāta prece – kāpēc gan lai klients vēlētos jaunas preces, ja tās “tāpat ar laiku nolietosies”, vai ne?) un “tas ir ādas materiāls, šādi tas izskatās” (it kā klienti nekad mūžā iepriekš nekur nav redzējuši, kā izskatās īsta āda bez bojājumiem) . Mainot bojātās preces, konkrētā konsultante lika piemaksāt papildus – vēlāk rakstīju uz sexystyle e-pastu, lai precizētu, kādēļ man bija jāpiemaksā, un saņēmu piemaksāto summu atpakaļ. Tāpat no konsultantes klātienē saņēmu augstprātīgu attieksmi, kura pauda, ka man esot jābūt ārkārtīgi pateicīgai, ka viņi vispār piekrīt mainīt bojātās preces. Pēc tam devos uz sexystyle veikalu t/c domina un konstatēju, ka tur esošās hel milano preces ir daudz labākā stāvoklī nekā kr. Barona ielas veikalā.

Vēlāk internetveikalā iegādājos calexotics krūšu spīles – prece saņemta atskrūvētā formātā no tā paša kr. Barona ielas veikala (tas pasūtījuma veikšanas brīdī bija palicis vienīgais veikals, kur konkrētā prece bija pieejama) . Iegādājos ouch! Passionate love metamos kauliņus – saņemti viscaur saskrāpēti, ar pakomātu bez maksas nosūtīju atpakaļ veikalam un saņēmu atpakaļ iemaksāto summu. Iegādājos fun factory tumši pelēku Somiņu – prece saņemta viscaur saburzīta un vienā vietā ir balts skrāpējums. Tāpat sexystyle precēm ir liels uzcenojums – piemēram, calexotics empowered queen stimulators maksā 139 eur, tikmēr es konkrēto preci iegādājos vienā Austrālijas intīmpreču veikalā par 50 eur, un arī ar visu piegādi un atmuitošanu kopā izmaksāja aptuveni 90 eur. Kopumā diezgan nepatīkama pieredze, lai gan medijos sexystyle sevi reklamē ļoti labi. Noteikti nav vēlmes atgriezties kr. Barona ielas veikalā.

Daudz labāka pieredze bijusi, iepērkoties superstar.lv, kur apkalpošana vienmēr ir izcila gan elektroniski, gan klātienē. Absolūti visiem pasūtījumiem bez maksas tiek pievienotas simboliskas dāvaniņas (prezervatīvi, lubrikantu paraudziņi, “just love” žurnāls par aktualitātēm seksuālās labsajūtas jomā) . Ja kāda prece saņemta bojāta vai ar beigušos derīguma termiņu, tad uzreiz tiek piedāvāts bojāto preci samainīt pret citu. Klātienē dzirnavu ielā 3a ļoti laipnas klientu konsultantes, patīkami atgriezties, bet superstar.lv sevi tik aktīvi medijos nereklamē.

04.08.2023

S sumup 04.08.2023

tu tak esi viens uguniigs baabietis😃

K Ksksbhakd 04.08.2023

Nozākāt cilvēku, kas dara savu darbu publiski uzrakstot vārdu uzvārdu, vispār murgs kaut kāds, ne sūdzība. Kā tu justos, ja tavs vārds uzvārds būtu nomelnots? Gļēvi.

T Tuckahoe 04.08.2023

...superstar.lv sevi tik aktīvi medijos nereklamē.

Tāpēc esi 'pacentusies' it kā viņu vietā. Tik pašaizliedzīgi iepirkties bodē, kas tik ļoti derdzas... nu gan cepuri nost! Un ņemot vērā, ka ir tik burvīgas alternatīvas Austrālijā DDD
Cerams, ka anonīmie centieni nomelnot konkurentu atmaksāsies ar uzviju. Karma is a btch, you know ;)

M MYLOME 08.08.2023

Labdien!
Paldies par Jūsu komentāru šeit. Neesam no Jūsu puses saņēmuši nevienu ziņu uz mūsu e-pastu vai jebkādā citā formātā. Lūgums nākamreiz Jums sazināties ar mums MYLOME un nekādā gadījumā produktu neizmest, lai varam pārbaudīt labratorijā, vai produkta ir atbilstošā kvalitātē un salīdzināt ar ražošanas partitas paraugu. Tos glabājam 3 gadus.
Maksts ph ir no 3,8 - 4,5, mūsu produktam ir 4, kas nozīmē, ka produkts ir skāba un ar atbilstošu ph makstij. Mikrotraumas, vaksācija un citi veselības faktori arī var būt iemesli dedzināšanai.
Jebkurā gadījumā - gaidām jebkuru komentāru uz mūsu e-pastu [slēpt]@mylome.eu, lai varam izvērtēt iemeslus.

L Linda Z 08.08.2023

Izskatās, ka sūdzība no superstar.lv, lai nomelnotu konkurentus.