Boozie

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Boozie - Sūdzības un atsauksmes

Boozie - Slikts serviss

Slikts serviss Jelgavas Boozie veikala jaunā pārdevēja stāv tieši priekšā veikala ieejai, smēķē, runājas ar savu draugu/paziņu un Saka, ka būs jāuzgaida, jo viņai esot pīppauze. Es un vēl viens potenciālais pircējs aizgājām:) gribētos, lai šo ziņu ierauga arī boozie vadība un apdomājas, kādus cilvēkus pieņem darbā. Kas ir pirmajā vietā? Pīppauze un saruna ar paziņu, vai tomēr pircējs?

A Annaaaaaaaa 17.12.2023
Komentāri 8 Veikali

Boozie dzerienu veikails - Slikts serviss

Slikts serviss В магазине Boozie На Прушу 40а продавец отказалась принять 50 центов чёрной мелочью, сказав что такие деньги её не устраивают, очень много считать надо, идите мол в любой другой магазин, ну я и пошёл... В том же магазине "gigant" (это их конкуренты) никогда не было так чтобы покупатель уходил без покупки, в гиганте до 1 евро всегда брали мелочью даже с удовольствием. Boozie видимо не нужны вообще клиенты, и продавцы считать не умеют и не хотят, во многих местах обсчитывают.

E evpo75 04.01.2020
Komentāri 4 Veikali