Reitings Sporta preču veikals

Bikko.lv
50%
Velo Parks

Brooks England - Ļoti neērta lietošanā

Ļoti neērta. Par šo naudu var nopirkt kaut ko labāku. Stilam jābūt pakārtotam funkcijai. Ņemos katru reizi uzliekot/noņemot. Viens no stiprinājumiem pazuda uzreiz, jo nebija pārdomāts kā tas turēsies pie pašas somas. Ražotājs aizvietot šo detaļu nepiedāvā, jo vairs šo somu neražo. Kaut gan daudzos veikalos tā ir pieejama. Ziemai būs jāpērk cita - (cimdi utt.) , stila dēļ iegrābos un maksāšu divtik: ddddd Scape Handlebar Pouch

Sportland - Apkalpošana

Apkalpošana Kas notiek ar Ventspils sportland? Jau kuro reizi ieejot, darbinieku nav. 5-7min pastaigājām pa veikalu un tad tik izdomā iznākt, laikam no noliktavas. Veikals ļoti patukšs un nesakārtots. Pārsteidza fakts, ka pie kases zonas stāvēja vienkārši tukši stendi. Apģērbu nodaļā daļai preču nebija noradītas Cenas. Meitene knapi runā latviski. Konsultēt par treniņu apaviem nespēja, līdz ar to devāmies prom. Vēl pāris gadus atpakaļ bija zinoši pārdevēji, vienmēr sagaidīja un sveicināja jau pie ieeja...

Sportland - Veikala vadība

Veikala vadība Strādāju veikalā “Riga Plaza”, no vadītājas madaras esmu saņēmis neskaitāmus uzbraucienus un ļoti sliktu attieksmi, vairākas reizes ir centusies personīgi aizskart. Pati viņa neiemāca neko, vislaik tikai pārmet. Neiesaku strādāt Sportland veikalā “Rīga plaza”.

Sportland - Slikts serviss

Slikts serviss T/C Spice Sportland darbiniece Amālija Lazdiņa ejot rupji uzrunāja ar šādu teikumu:" Ko es veikalā darot?" Nezināju ka darbiniekiem ir tādas tiesības noteikt kam iet veikalā kam nē! Bet pie kases darbiniece Viktorija Laura Krastiņa pļāpā pie kases ar kolēģi nesakoties, ko vada kases aparātā. Vēl pēc tam nolamāt, kas es esmu, kā uzdrīkstos, ko teikt! Tas jau ir pāri robežām.

Sportland - Attieksme pret darbiniekiem

Attieksme pret darbiniekiem Sportland regulāri meklē darbiniekus. Vai Sportland personāla vadība ir painteresējusies kāpēc tā? Jo lielāka darbinieku rotācija, jo sliktāka slava uzņēmumam. Liela daļa pamet šo darbu atalgojuma pēc, tikpat liela daļa bijušo darbinieku izsakās slikti par veikalu vadītājiem. Vadītājam būtu jābūt kā paraugam darbiniekam, vadītāja pienākums ir apmācīt darbinieku, izskaidrot, paskaidrot nevis kā vagaram ar pīcku staigāt apkārt un kritizēt. Vadītājam ir jāmācās korekti norādīt uz kļūdām un...

Sportland - Pavirša attieksme pret pasūtījumu

Pavirša attieksme pret pasūtījumu Tā kā dēls apmeklē Rīgas futbola skolu, bija nepieciešams pasūtīt futbola formu tieši sportland. Tika veikts pasūtījums. Kad atnāca rēķins sapratu, ka divas lietas netika pievienotas pie pasūtījuma, bet tas tā sīkums. Rēķinā tika iekļauti trīs pāri getru, bet rezultātā iekšā pasūtījuma bija tikai divi pāri. Mana vaina, ka nepaskatījos uzreiz uz vietas veikalā, bet tikai mājas. Ok, Cena par vienu pāri 9 eiro, nav tik traki, bet tajā pašā laikā, šī nauda man neaug kokos. Rezultātā nav iespējam...

Sportland - 90 gadu tirgus apkalpošana

90 gadu tirgus apkalpošana Iegāju veikala ar domu apmainīt apavus jo ko es nopirku man rīvēja kāju līdz asinīm iegāju veikala sportland autleta kur bija jaunais cilvēks pastāstīju viņam situāciju un ka vieta mani atteicās apkalpot jo citi aiz manis Rinda bija sagaidīju kad visus apkalpos stājos un atkal lūdzu apmainīt tā vieta teica ka manas kājas ir vainīgas ka neko nevar darīt un lai eju prom cilvēkam nebija beiģika ka ari savu vārdu atteicās saukt

Powersport - Viss beidzās labi

Viss beidzās labi Prece atnāca, bija jāgaida 8 nedēļas. Ļoti mulsināja visi komentāri, bet viss izdevās. Rakstīju uz Lietuvas ofisu, uzreiz bija atbildes, varēju zvanīt vai rakstīt whatsapā jebkurā laikā. Skaidroja, ka prece reti tiek pasūtīta, tāpēc ražotāji to izgatavo, tam vajadzīgs laiks. Iespējams, ne vienmēr vajag ticēt visiem komentāriem. Iespējams, man paveicās, jo rakstīju katru nedēļu.

Sportsdirect - Atteicās no garantijas un nevēlas nomainīt bojātos apavus

Atteicās no garantijas un nevēlas nomainīt bojātos apavus Viņi nevēlas atgriezt vai nomainīt saplēstās kedas Nike air max. Viņi atteicās no garantijas un teica, ka tā ir nolietošanās. Bija eksperts, kurš uzrakstīja slēdzienu, ka tas ir rūpnīcas defekts. Es ierados veikalā ar šādu secinājumu, bet viņi joprojām atteicās samainīt vai atgriezt naudu. Tam visam pavadīju daudz laika, 3 reizes gāju uz veikalu, vienu reizi pie eksperta, samaksāju par stāvvietu centrā un par eksperta atzinumu. Tagad jādodas uz Ptac un jāiesniedz pieteikums. Esmu jau nogurusi un nav tā vērts. Vienkārši nejaucieties ar sportdirect veikalu, ja nevēlaties zaudēt nervus.

Sportland - Atieksme pret darbiniekiem

Atieksme pret darbiniekiem Nostrādāju četras dienas, pirmās dienas bija viss labi, sanāca notirgot uz diezgan lielām summām, tad ieradās veikala vadītājas vietniece (vismaz, kā es sapratu) Dagnija. Kurai bija ļoti pretīga attieksme un tad es sapratu ka jutos, kā cietumā, par mani smējās, izturējās kā pret pēdējo ****. Un tad es sapratu kāpēc tur katru reizi ir citi pārdevēji, tāpēc ka attieksme ir briesmīgā un nepieņemama. Nevienam neiesaku strādāt tieši šajā filiāle.

Sportland - Attieksme pret darbiniekiem

Attieksme pret darbiniekiem Redzu, ka Sportland Jūrmala Outlet patstāvīgi meklē jaunus un jaunus darbiniekus. Vai tiešām sportland vadība neredz šajā veikalā problēmu ar kadru mainību? Vainīgi tikai un vienīgi darbinieki? Vadītājas mobings un bosins nemaz netraucē? Kad tur tiks nomainīta vadītāja, kas reāli ņirgājas par darbiniekiem, tad arī nebūs katru mēnesi jāmeklē jauni darbinieki!

Sportland - Slikts serviss

Slikts serviss Apmeklēju kārtējo reizi savu iecienītos veikalu Sportlad Alfa. Ieraugot meiteni vārdā liāna žukovska biju pārsteigta, kā tik nelaipna meitene var strādat tāda veikalā. Piegāju pie meitenes pajautāt par apaviem un pretī saņēmu rupju atbildi, ļoti negaidīti no sportland alfa servisa! Strādāja veikalā Maxima ļoti nelaipna un pret klientiem, izturas rupji! Palasot interneta portāla pa viņu būsiet šokā!

Powersport - Krāpšana

Krāpšana 01.02.2024. tika veikts pasūtījums, 4 preces par kopējo summu 130.04€. Nauda no konta ir noskaitīta (bilde pielikumā). No powersport.lv atnāca apstiprinājuma e-pasts, ka maksājums ir saņemts un plānotais piegādes datums ir 12.02.2024. (bilde pielikumā) Kopš tā brīža pasūtījums nav piegādāts, firma neatbild uz e-pastiem, bet norādītais tel.nr.ir izslēgts. Pirms iegādāties preci, pārbaudīju, ka firma ir reģistrēta Latvijā kopš 2015.gadā un tai nav reģistrēti maksātnespējas procesi vai piemēroti...

Sportsdirect - Noteikti iesaku ja meklējat kādas sporta preces

Noteikti iesaku ja meklējat kādas sporta preces Sportdirect veikals Tc Olimpia ir lielisks veikals sporta precēm. Plašs sortiments augstas kvalitātes sporta preces, sporta drēbes gan bērniem gan pieaugušiem draudzīgs personāls un ērta atrašanās vieta padara to par iecienītu sporta veikalu. Mani vienmēr apkalpo ar smaidu un profesionālu palīdzību. Noteikti iesaku ja meklējat kādas sporta preces.

Sizeer - Kvalitatīvas botas

Kvalitatīvas botas Sizeer veikals Tc akropole ir patiešām lieliska vieta, kur iegādāties kvalitatīvas un stilīgas botas. Viņu plašajā izvēlē ir daudzi populāri zimoli tāpēc vienmēr ir iespējams atrast piemērotu modeli. Pārdevējas ir laipnas un ātri palīdz atrast pareizo izmēru. Vispārēji, iepirkšanās sizeer veikalā tc akropole ir patīkama pieredze, kurai noteikti ir vērts piešķirt augstu vērtējumu.

Sportsdirect - Slikts serviss

Slikts serviss Купила кросовки, но только дома заметила что в коробку положили 1 поношенный кроссовок который все обычно меряют, сбоку жёлтый (должны быть белые) , надпись внутри стёрта почти полностью. Обычно дают коробку с новой обувью а не со стенда...

Sportland - Superīgas sporta preces

Superīgas sporta preces Sportland veikals T/C Alfa bija super. Konsultante bij ļoti jauka un palīdzīga, kad meklēju sporta apavus. Viņa ātri piedāvāja dažus variantus, un es atradu tieši to, kas man vajadzēja. Ātra apkalpošana padarīja iepirkšanos vieglu, un es esmu ļoti apmierināts ar saviem jaunajiem sporta apaviem. Noteikti ieteiktu Sportland tiem, kas meklē kvalitatīvus sporta apavus un draudzīgu apkalpošanu.

Powersport - Krāpšana

Krāpšana Pasūtījums: p0116bldp pasūtīts 2024-01-16 16: 20: 15, tajā pašā dienā veicu apmaksu. Acīmredzot tas bija muļķīgi. No pasūtījuma brīža nav saņemta nekāda informācija. Šodien nolēmu zvanīt uz norādīto tālruņa numuru, bet kā jau daži rakstīja, tad pirmo reizi sazvanīju, bet uzreiz tika nolikta klausule. Tālākie mēģinājumi viņus sazvanīt bezjēdzīgi, jo esmu nobloķēta. Acīmredzot esmu kārtējais upuris. Lūdzu, nekādā gadījumā neizmantot viņu pakalpojumus krāpnieki.

Nike outlet store - Slikts serviss

Iegādājos veikalā Nike Outlet store bērnam sporta apavus, pirms iegādes jautāju darbiniecei, vai iespējams apavus atgriezt un saņēmu apstiprinošu atbildi, ka jā, to var darīt 30 dienu laikā, bet kad ierados veikalā un vēlējos atgriezt cita darbiniece jau man stāsta ka atgiezt nevar, var tikai samainīt, diemžēl man nav vajadziga cita prece, uz ko man tika atbildēts: "tāda ir uzņēmuma politika". Būtu jauki ja uzņēmuma politika būtu vispirms apmācīt darbiniekus sniegt klientam korektu informāciju...

Sportsdirect - Super cool veikals

Super cool veikals Sportdirect veikals olimpija ir super cool! Tur ir huge izvēle - var atrast visu, ko vajadzīgs sportam vai arī ik dienai. Es vienmēr eju uz sportdirect kad meklēju jaunas sporta lietas un ik dienai. Easy, ka visu var atrast vienuviet, un staff vienmēr ir helpful, ja jāizlemj. Super vieta kur iepirkties sporta un ik diena s lietām!