Sportland

SPORTLAND SIA
Adrese: A.Deglava iela 50
Rīga
Latvia - LV-1035
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +37167389478
Darba laiks: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Sporta preču veikals
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

2%
Sūdzības
53
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Sportland - Sūdzības un atsauksmes

Sportland - Nepilda garantijas saistības

Nepilda garantijas saistības Garantija sportlandā ir tukšs papīrs. Iegādati apavi saplīsa pēc 7 mēnešiem. Pēc sportlanda viedokļa, tā ir dabiska paradība-nolietojums. Nolietojums pēc 7 mēnešiem nav garantijas gadījums, apaviem par gandrīz 90 eur? Nopietni? Uzsvēru, ka bijam gatavi apmainīt arī pret citiem, bet atteikums. Pievienoju atteikumu no sportlanda.

Sportland - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Vairākas reizes iepirkos un saskāros ar sliktu apkalpošanu... Konsultante ar krievu akcentu, mēģināja pierunāt pirkt apavus, kas 1,5 izmēru par lielu, jo vajadzīgais izmērs uz vietas neesot. Arī vīram, kurš strādā policijā tika iedota nekorekta atlaide. Meitene bija neapmierināta ar to, ka es kā kliente vēlos pamērīt vairākus apavus, un viņa sarunājas ar citu klienti, vai draudzeni. Jutu, ka par mani vienalga, kā par klienti. Žēl, jo ir bijuši labāki konsultanti, kas izskaidro, izprot, palīdz atrast piemērotāko, nevis ka tikai kaut ko iesmērēt. : (

E Elizabete Black 02.09.2021
Komentāri 2 Sporta preču veikals

Sportland - Krāpšana

Krāpšana Četrus mēnešus atpakaļ atgriezu preci ar defektu un uz šī sienu, ne preces ne naudas. Uz zvaniem un vēstulēm neatbild. Nedēļas 3 atpakaļ sanāca sazvanīt vienu no darbiniekuem kura solījās visu nokārtot nedēļas laika pārskaitīt naudu, bet diemžēl nekas netika izdarīts.

Sportland - Самый худший сервис

Самый худший сервис 26.02 получил от них заказ и в этот же день, померив, отправил обратно возврат через ДПД. Обычно, это может занять пару дней, чтобы из Золика довезти до Спортленда, что чуть ли не за углом находится. Но мне пришло подтверждение только 7,03 по двум вещам (а в возврате было 3 вещи) и 15,03 по третьей вещи. И это только что им пришло. Чуть ли не месяц по Риге. Однако в дпд сказали что заказ им доставили 27,02 и просто сам спортленд держал у себя вещи и почти месяц не подтверждал, при том что я...

Sportland - Slikts serviss krāpšana!!!

Slikts serviss krāpšana!!! Labdien! Esmu vīlusies sportland pasūtījām preci, atnāca pavisam cits izmērs un kvalitāte ka no Ķīnas veikaliem. Es ļoti ceru šos krāpniekus drīz noķers, kas iepērk pa dažiem ero, uzliek max cenu nemaksa nodokli valstij! Sportlands mesls Latvija!

Sportland - Slikts serviss, piegāde utt

Slikts serviss, piegāde utt Pie iegādes interneta veikalā 100% priekšapmaksa, preci Sola piegādāt 3-5 dienu laikā! Kad tās nav uz e-pastu atbild (mājaslapā dienas laikā) pēc 3 dienām, visu noveļot uz piegādātāju! Pēc 10 dienām atbild ka prece nodota piegādātājam, kurš to pazaudējis... Sola noskaidrot, bet atkal nemin cik ātri tas notiek... Manā gadījuma tie ir slēpošanas zābaki, ko mēģināju iegādāties, ticot info mājaslapā un saprotot ka Sportland ir nopietns tīkls... Nevienam neiesaku iepirkties viņu i-veikalā...

Sportland - Slikts serviss

Slikts serviss Tika pasūtīti zābaki, kuriem tika norādīts, ka ir pieejams izvēlētais izmērs. Pasūtīju preci, viss tika apstiprināts, pārskaitīju noteikto naudas summu, taču nākamajā dienā atskaitīja naudu atpakaļ, jo prece tomēr neesot pieejama! Nekad neesmu saskārusies ar šādu problēmu. Šobrīd vairāk nav vēlme pasūtīt, piemēram, citas preces, jo, kā tad ir iespējams zināt vai prece ir pieejama, vai nav. Ar citiem uzņēmumiem nav tik sliktas pieredzes, ir jāmāk pielāgoties arī šādā situācijā, to dara visi! Kā arī vairākas reizes zvanot, rakstot uz klientu servisu nesaņēmu nekādu atbildi!

Sportland - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju sportland mājas lapā bērnam sandales. Piegāde nedaudz aizkavējusies, visu saprotu, kurjeri pārslogoti. Izsekojot savu pasūtījumu Dpd mājaslapā tika rakstīts, ka neizdevās nosūtīt paziņojumu, ka sūtījums ir pieejams izvēlētajā saņemšanas punktā. Paldies, sportland, ka vismaz pareizo pilsētu norādījāt. Nākas risināt visu pašai, lai saņemt savu sūtījumu. Zvanot Dpd, operators teica, ka sportland nav norādījuši manu nr. Kaut veicot pasūtījumu, esmu norādījusi savu kontaktinformāciju. Pirmo un pēdējo reizi iepērkos sportland internetveikalā.

Sportland - Piegādā preci kuru nēesi pircis

Piegādā preci kuru nēesi pircis Nopērc preci, saņem citu preci kuru nēesi pircis uzklausi ņaudēšanu par cilvēcisko faktoru un problēmām ar lielo pasūtījuma klāstu, nedēļā gaidot nedēļa sūtot atpakaļ un rezultātā 30 dienā varbūt atskaitīs atpakaļ naudu, process izdevies mēnesi nauda apgrozās un klientam pasākuma pilnas bikses neizmantojat sportland pakalpojumus!

Sportland - Neatbild klientam

Neatbild klientam Vēlējos sazināties ar veikalu, lai noskaidrotu par darba laikiem, jo neizeju no mājas un par precēm. Rakstīju vairākas reizes e pastā, taču nesaņēmu nekādu atbildi. Būtu vismaz atbildēts, ka neatbildēs. Lai arī varu noskaidrot lietas citādi kā rakstot e pastā, es uzskatu, ka tā ir dziļa necieņa pret klientu. Jūtos kā muļķis un esmu dusmīgs. Ja tas būtu mazs veikaliņš... Bet tas ir pietiekoši liels uzņēmums, no kura gaidīju labāku servisu, nevis ņirgāšanos ignorējot.

Sportland - Slikta kvalitāte

Slikta kvalitāte Iegādājos apavus adidas pulseboost winter, par apmēram 100€ un pēc četriem mēnešiem apāva augšējā daļa bija caurums, aiznesu vel pēc diviem mēnešiem uz veikalu un atteica mainīju vai naudas atgriešanu jo esot klasificējams ka nolietojums. Parasti neiepērkos sportland un citur pirktie apavi kalpo vairākus gadus... Pat velkot biežāk ka šos.

Sportland - Esmu šokā

Esmu šokā Augustā nopirku brīvā laika apavus newbalance,160€vērtība... Smuki, viegli, ērti apavi... Pēc 2 mēnešiem!... Sašķēlās papēdis. !... Es neskreju, tikai eju.. (.. Jo gadu atpakaļ bij operācija uz mugurkaula...) ... Esmu šokā, aiznesu uz veikalu, tur paņēma uz izskatīšanas... Izvērtējot prasījuma pieteikuma minēto apavu defektu rašanās cēloni, tika konstatēts, ka mans konstatētas defekts nav uzskatāms par ražotāja brāķi! Un tipa, tas viss noticis dēļ tā kā es nepareizi uzvilku vai novilku apavus!...

Sportland - Krāpšana

Krāpšana Labdien. Vēlējos jūs brīdināt, ka sportland veikalos lielākā daļa apģērbu un apavu ir neoriģināli. Tika veikti dažādi izmeklējumi un izrādījās, ka lielākā daļa apģērbi ir neoriģināli. Ļoti vēlējos jūs brīdināt. Esmu ļoti vīlies par šo veikalu.

Sportland outlet Daugavpils - Slikts serviss

Slikts serviss Iegādājos preci šajā tirdzniecības vietā, sapratu, ka šī prece mani neapmierina vēlējos atgriez naudu, devos uz veikalu, lai mierīgā ceļā atrisinātu šo konfliktu, taču veikalā esošais personāls nebij atsaucīgs un izgāja uz konfliktu, sakot ka nauda netiks agriezta, pievēršot uzmanību likumiem kas ir klienta pusē tik un tā nekas netika labots... Vēloties sazināties ar veikala vadītāju atbilde bij negatīva pēc Ilgas skaidrošanās tika telefoniski sazvanīts vadītājs, taču situācija netika risināta...

A anonims 29.09.2020
Komentāri 0

Sportland - Krāpšana

Krāpšana Esmu vīlusies. Aizgāju iegādāties brīvā laika iešļūcenes. Stāv uz stenda ar cenu 16.90, pie kases no rēķinoties, nepamanīju ka izsitot Cena ir 29.90, jo piedāvāja iegādāties vēl kaut ko, aizrunājos un nepamanīju. Beigās maisiņā nav čeka un no kartes novilkta summa bez atlaides. Vai tad akcija netiek piemērota uzreiz, un klientam jāpārbauda vai tā tiek izsniegta? Vai tas ir tāds mārketinga triks, aizrunāties un vēl neielikt čeku, lai nevar samainīt?

Sportland - Brāķēti apavi

Brāķēti apavi Nopirku nike air max apavus par 80€ ar atlaidi. Darbiniekam jautāju, kā apavus kopt, darbinieks atbildēja, ka veļasmašīnā uz saudzīgo režīmu. Apavi pēc vienas mazgāšanas reizes izskatās drausmīgi! Sarkanā krāsa saplūdusi kopā ar balto no zamšādas.

Sportland - Bojājums

Bojājums Стала ужасная продукция обуви! Виден клей и расклеиваются через пару месяцев хоть они утверждают что это оригинал! Много лет покупала кроссовки у них и всегда подошва была прошита а тут всё заклеено и ужасно выглядит! Если так продолжиться то думаю многих клиентов потеряют так как не многие хотят платить 100€ за отвратительное качество! Производитель Вьетнам а должно быть Индонезия! Самое ужасное что все магазины спортивной обуви закупаются вьетнамским производителем и на данный момент базар становиться не чуть не хуже Спортлэнда, Найк, Тимбаланда и т. Д.

Sportland - Bojājums

Bojājums Iegādājos Nike brīvā laika apavus veikalā "Sporltand" Alfā. Priekšējā apdare zamšāda. Maksāja 70 eiro. Varu galvu likt ķīlā, ka esmu godīgi staigājis, ne sportā piedalījies, ne skrējis ar tiem, pat lietus nav ticis. Jau pēc pavisam neilga laika ar zamšu parādās brīnumi. Kādā vietā sāk plukt vaļā un izveidojas caurums. Domāju, nu kur var šitā uzplēst. Goda vārds būtu atcerējies. Nu neko. Paskatos, apakšā normāla odere vesela. Pats labākais, ka bojājums izskatās tā, it kā pats ar nazi būtu...

Sportland - Slikts serviss, braķēti apavi

Slikts serviss, braķēti apavi Nopirku botas par 80.00 euro, rakstīs brīvā laika apavi un var staigāt pa āru, jau pēc 8 mēnešiem abām botām sāka atkrist zole. Aiznesu uz veikalu aizsūtīja uz ekspertīzi, pateica ka novalkāti apavi, kā jau bij gaidāms, jēga pirkt botas par 80,00 euro, lai pēc 8 mēnešiem būtu jāpērk citas? Un paskatījās ka papēdim protektors nedaudz padili, un pēc tā sprieda ka novalkāti, uz jautājuma kāds zolea atdalīšanai sakars ar novalkājumu, tikai atsmaidīja. Vienkāršāk nopirkt 3 pārus nike botas 100%...

Sportland - Apavu bojāšana pēc nodošanas servisam. Savlaicīga atbilde.

Apavu bojāšana pēc nodošanas servisam. Savlaicīga atbilde. 03.05.2018. Meitai nopirkām nike air huarache botas 123,45 eur vērtībā, jo ļoti vēlējās. Oktobrī, liekot apavus skapī, ieraudzīju apmēram 2 mm lielu ieplīsumu apava aizmugurē, virsējā auduma kārtā. Saprotot, ka caurums plīsīs tālāk, nesu apavus uz veikalu ekspertīzei. Man tika paziņots, ka atbilde būs vēlākais pēc mēneša 15.11.2018. Pati zvanīju 23.11.2018. , lai uzzinātu, kas noticis. Atnākot uz veikalu, atpakaļ saņēmu botu ar atplēstu iepriekšējo caurumiņu, tagad tas bija pamatīgs caurums un...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes