GYMSHOP

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

GYMSHOP - Sūdzības un atsauksmes

GYMSHOP - Krāpšana

Krāpšana Arī mums SIA ''Imex" Matiss Zacmanis valdes loceklis (veikals Gymshop) nav piegādājis un uzstādījis bērnu rotaļu iekārtas 2600eur vērtībā jau no 2020. Gada novembra. Garantēja uzstādīšanu uz 2021. Gada 1. Aprīli. Vēl šodien nav nekādas darbības. Tika veikta priekšapmaksa. Uz epasta vēstulēm un ierakstītām vēstulēm neatbild. Telefonsarunās tikai solījumi un attaisnošanās, ka piegādās kavējās utt. Uz ieteikumu atgriezt naudu, netiek reaģēts.

SIA ''IMEX'' gymshop.lv - Krāpšana

Krāpšana SIA''IMEX" Matīss Zacmanis valdes loceklis un veikals Gymshop nav piegādājis un uzstādijis āra trenažierus 3000EUR vērtībā. Līgums noslēgts 28.04.2021, kā arī veikta priekšapmaksa 1800eur apmērā (29.04.2021) . Piegādes, uzstādīšanas termiņš 02.05.2021. Piegādātājs nav veicis saziņu ar pircējiem ne telefoniski, ne rakstiski, kā arī netbild uz telefona zvaniem.