PowerSport

Metausta SIA
Adrese: Bukultu iela 11
Rīga
Latvia - LV-1005
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 27118655
Darba laiks: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Sporta preču veikals
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
17
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

PowerSport - Sūdzības un atsauksmes

Powersport - Krāpšana

Krāpšana Interneta veikalā 2023. Gada 18. Augustā pasūtīju preci. Apmaksa tika veikta uzreiz, ar norēķinu karti kopā ar dpd kurjera piegādi. Preču piegāde bija paredzēta 10-12 dienu laikā. Nesaņēmu ne izsekošanas ceļu, ne pasūtījuma info. Vairākkārtīgi ar e-pasta starpniecību rakstīju jautājumu - kāds ir pasūtījuma statuss. Mājas lapā norādītais telefona nr. Neatbild vai visu laiku līnija aizņemta. Mājas lapā norādīts, ka “bezmaksas piegāde: pasūtījumiem virs 100 € līdz 30 kg dpd kurjers ātri un droši...

Powersport - Krāpšana

Krāpšana Pasūtījumu veicu un apmaksāju 18.08. Pasūtījuma nr. P0818subn:) . Internetveikalā bija norādīts, ka pasūtījums tiks piegādāts līdz 30.08. Ar Dpd kurjeru. Nu jau veiksmīgi ir 5.09. - atbildes e-pastā nav un uz zvaniem neatbild. Parasti apskatos atsauksmes, bet šoreiz piemirsu. Labs kantoris! Gaidu savu naudu atpakaļ, jo preci man vairs nevajag un ja esat godīga iestāde, tad nevajag baidīties pacelt telefonu:)

Powersport - Slikta serviss

Slikta serviss Labdien. 12.08.23 tika prece pasūtīta. Samaksāta. Piegade DPD. Līdz 21.08.23 prece netika saņemta. Tika uzrakstīts e-pasts. 23.08.23 prece ar Dpd tika atvest. Atverot iepakojumu, secināts, ka tikai daļa atnākusi. Tika prasīts e-pasta, kad bus atlikusī daļa. Atbildes nav. Tika vairākkārtīgi zvanīts uz norādito kontaktu mājas lapā +37127118655, atbildes nav.

PowerSport.lv - Krāpšana

Krāpšana Powersport.lv 000Metausta 23.06.23 Заказал товар и оплатил сразу с доставкой DPD так как других вариантов не было. Ждал месяц , потом стал писать письма и звонить ,телефон оказался недоступен а письма игнорируют, просто нет ответа. Не рекомендую связыватся с этим магазином .

Powersport - Krāpšana

Krāpšana 14.06 tika pasūtīta prece un šī prece tika uzreiz apmaksāts caur internetbanku. Esmu rakstījusi vairākas reizes, ar ko atbildēja, ka prece nav noliktavā un gaida, kad atsūtīs klients vai pēdējās reizes jau atbildēja, ka būs septiņu dienu laikā un ja nav, tad lai gaidu. Kā arī ļoti nepieklājīgi atbildēja. Protams ar šādu ilgu kavēšanos esmu anulējuši šo pasūtījumu un pieprasījusi, lai atgriež naudu. Šobrīd gaidu, bet rezultāts nav. Neiesaku jums šo kantori.

Powersport - Slikts serviss

Slikts serviss Briesmīgs serviss. 20.06.23 veicu pasūtīju uz ko saņemu e-pastā, ka samaksāts veiksmīgi-apstrādā pasūtījumu. Piegādes datums norādīts 29.06. Pasūtījumu nesaņemu, 01.07 cenšos sazvanīt, Latvijas norādītais nr vienkārši neeksistē, zvanu uz lt pašu veikalu, kur man paceļ, sīkāk neko neskaidrojot atbild, ka saņemšu preci nedēļas laikā. 07.07 - preci neesmu saņēmis, cenšoties sazvanīt atkal kādu, 3 no 4 reizēm neviens neatbild. Ceturtajā reizē paceļ, sarunā, ka palīdzēs atrast tavu preci. Nosauc pasūtījuma nr, telefonu nomet un neceļ vairs atkal. Nekādu palīdzību nesniedzot.

Powersport - Krāpšana

Krāpšana Sveiki 08.06.2023 izlēmis pasūtīt preci caur majaslapu, uz ko saņēmis atbildi ka maksājums pieņemts, pasūtījums tiks piegādāts 16.06. Preci nesaņēmis, izlēmis piezvanīt un aizsūtīt e-pastu, uz ko atbildi nesaņēmis. Nedēļu vēlāk 22.06 uzrakstījis e-pastu ka vēlos, lai atgriež naudu. Nākamajā diena saņemu atbildi ka nākamās nedēļas sākuma preci tiks piegādāta, bet tomēr nekā nav un neatbild man

Powersport - Krāpnieki un meļi!

Krāpnieki un meļi! Pasūtīta prece 04.06 šodien 12.06, pie pirkšanas piegādes laiks bija norādīts 2~3 darba dienas. Uz zvaniem neatbild, bloķē numuru pēc pirmā sazvanīšanas mēģinājuma. Piegādes datumu uz ē-pastu neatsūtija, tikai apstiprinājumu, ka ir veikta apmaksa, lai gan prece veikalā konkrētajā brīdī bija pieejama. Pasūtījums p0604csgy noteikti ziņošu Ptac, dodu 2 dienas laika vismaz sazināties.

Powersport - Krāpšana

Krāpšana 01.05.2023 iegādājos preci internetveikalā. Apmaksu veicu tajā pašā datumā. Preci tā arī nesaņēmu. Uz norādīto tel. Numuru nevienu nav iespējams sazvanīt. Uz e pastiem arī neviens neatbild. Noteikti ieteiktu 100 reizes padomāt pirms iegādāties preces šajā veikalā.

Powersport - Krāpšana

Krāpšana 03.05.2023 bija veikts preces pasūtījums, ka arī uzreiz to apmaksāju. Saņēmu e-pasta apstiprinājumu, ka preces piegāde notiks 12.05.2023. Šodien ir jau 16.05.2023, prece joprojām nav saņemta. Uz maniem zvaniem un e-vēstulēm neviens neatbild. Esiet uzmanīgi ar šo piegādātāju.

Powersport - Krāpšana

Krāpšana Nekad nesūtiet šeit preci. Viss kas mājas lapā ir rakstīts ir meli. Pasūtot preci, viņa ir norādīta ka ir noliktava, bet tad gaidi mēnesi, divus nekas nenāk. Kad centies sazināties, viņi raksta lai sazinās ar Lietuvu, jo viņi neko nedara. Preci sūta Lietuva, naudu saņem Lietuva, un ja gribi atgriezt preci vai naudu, tev jāsazinās ar Lietuvu. Lai gan preci pasūti Latvijā, Latvijas mājas lapā. Uz ko viņi vēl atbild, mums te vairs nav ofisa un nekā, visu dara Lietuva. Un pazūd. Viss vairāk neko...

Powersport - Krāpšana

Krāpšana 15/04/2023 internetveikalā tika pasūtīta prece un arī apmaksāta uzreiz ar internetbanku. E-pastā tika saņemts apstiprinājums par saņemtu maksājumu un par pasūtījuma apstrādi, bet joprojām 08/05/2023 prece nav saņemta ar dpd kurjera starpniecību. Ar uzņēmumu sazināties nav iespējams. Neviens nav sazinājies par preces piegādi, aizkavēšanās iemesliem vai par naudas atmaksu. Pasūtījuma nr. P0415ltfr

Metausta SIA | PowerSport vai Powersport.lv - Krāpšana

Krāpšana Tātad saskāros ar šādu problēmu, internet veikalā noskatīju sev velosipēdu, nolēmu viņu nopirkt, šajā gadījumā diemžēl samaksāju uzreiz izmantojot internetbanku, taču pēc pasūtījuma nu jau ir pagājusi nedēļa un vēl nav nekādu ziņu no viņiem. Nolēmu uzrakstīt e-pastu, atbildes nav, izlēmu uzzvanīt uz mājaslapā norādīto telefona nummuru, neviens telefonu neceļ. Šis ir diezgan sāpīgs variants, jo velosipēds maksāja 319 eiro, un tagad esmu palicis gan bez naudas gan bes velosipēda. Izskatās jau ka...

Powersport.lv Metausta SIA - Krāpšana

Krāpšana Powersport.lv SIA Metausta krāpnieku kantoris. Atklāti maldinot eveikalā izkrāpa no manis naudu, kad rakstīju uz @ lai anulē manu pasūtījumu jo eveikalā ir atklāti maldinoša un nekoreta informācija par manu pasūtījumu kuru veicu un apmaksāju, jo sūtīju vienu preci, pēc naudas saņemšanas viņa uzauga četras reizes, jo redzieties es esu pēkšņi uzsūtijis tiksi vienu daļu no tā visa kas bija pasūtījuma groza bilžu sturā, sākumā rakstīja ka nauda tiks atgriesta 3-14 dienu laikā pēc 14 dienām kad...

Powersport, Metausta SIA - Krāpšana

Krāpšana 2023. Gada 13. Februārī powersport internetveikalā tika pasūtīts un uzreiz apmaksāts šaha galds un šaha figūras. Uz epastu atnāca pasūtījuma apstiprinājums un arī apmaksas apstiprinājums. Pēc mēnesi Ilgas gaidīšanas gribēju uzzināt, kāpēc prece joprojām nav piegādāta. Norādītais tālruņa numurs nav sazvanāms un pēc neatlaidīgas zvanīšanas mans tālruņa numurs tika nobloķēts. Tas pats stāsts arī zvanot no citiem tālruņiem. Uz epastu arī neatbild.

Powersport - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju preci ar piegādi (ar kurjeru) un jau pasūtīšanas brīdī veicu apmaksu, diemžēl. Mēnesi pēc pasūtījuma veikšanas joprojām nekas nav piegādāts un veikals nereaģē uz nekādu saziņu. Vienīgais e-pasts ir pasūtījuma apstiprinājums, taču izsekot preci, ievadot pasūtījuma numuru, arī nav iespējams, turklāt klienta kontā mājaslapā šāds pasūtījums nemaz neuzrādās. Neiesaku iepirkties.

PowerSport.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Veicu pasūtījumu 02.08.2021 ar 4 precēm, izvēlētjoties piegādi ar Dpd kurjeru. Atbrauca kurjers pēc pāris dienām tikai ar trīs precēm. Mēģināju sazināties ar veikalu caur fb, e-pastu, zvanot - neviens neatbild un pat nelasa (facebook) . Pats veikals pat necenšas ar mani sazināties, lai informētu par ceturtās preces piegādi vai uzzināt, vai es biju ar mieru pasūtījuma piegādei, ja tas nav pilnā mērā. No savas puses nebiju ar mieru maksāt dpd par 3 mazo preču piegādi - šīs piegādes veids tika...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes