SportsDirect

Kategorija: Tirdzniecība  •  Sporta preču veikals
Sociālie tīkli:

SportsDirect - Sūdzības un atsauksmes

Sportsdirect - Neprofesionāla ricība

Neprofesionāla ricība Ierados sportsdirect veikalā, devos piemērīt legingus. Nenopirku tos un devos ārā no veikala. Pēkšņi pieskrien sieviete un Saka, lai parādu savas somas saturu viņu telpās. Par cik neko sliktu nebiju izdarījusi, piekritu parādīt. Iemesls visai trauksmei esot bijis tas, ka kamerās izskatījies, ka esmu paņēmusi 2 legingus, bet patiesībā viņi bija salocīti. Kā arī legingiem esot bijuši 2 pīkstusļi, bet viņi liekot tikai vienu. Nesaprotu tikai to - kāpēc bija ar to visu jāņemas, ja izejot no veikala...

Sportsdirect - Lietotu un netīru drēbju tirgošana

Lietotu un netīru drēbju tirgošana Neiesaku ja negribat par dārgu iegrābties jau lietotās un bieži vien netīrās drēbēs! Ja mājās tikai pamanīsiet traipus un atnesīsiet netīras drēbes atpakaļ, kaut stundas laikā, jums nav nekādas cerības tās apmainīt pret tīrām un nelietotām drēbēm. Un darbinieku attieksme tāda, ka viņi citur labāku darbu nevar atrast un tāpēc visu savu neizdevušo dzīvi izgāž uz klientiem, it sevišķi uz tiem klientiem, kuri zina savas tiesības.

Sportsdirect - Плохое отношение продавцов и хамское охранника

Плохое отношение продавцов и хамское охранника 26 .12.2019 года мы с мужем и сыном приехали купить подарки в магазин sports Direct. Сын выбрал на сумму130 евро, на кассе отказались принять купюру номинала 500 евро, мотивируя, что нет задачи. Посылали сходить разменять, вырывая из рук товар. На что мы сказали, что это не наша проблема, они обязаны сдать нам сдачу. Был вызван охранник, который сразу начал хамить, разговаривая на ты (хотя перед ним стояли мужчина и женщина 63-64 лет) мы собрали на троих сумму, оплатили, но больше не приедем и другим расскажем.

Sportsdirect - Atsauksme par nepatīkamo darba pieredzi.

Atsauksme par nepatīkamo darba pieredzi. 1. Neprofesionāla attieksme no vadītājas vietnieces veikalā. Strādā tur jauna gaišmataina vadītājas vietniece, kura nevis iedziļinās problēmās un meklē iespējamos atrisinājumus, bet meklē vainīgos darbiniekos un protams izmanto saskarsmē nepatīkamu toni. Visus cilvēkus nevar vērtēt pēc viena slikta gadījuma kaut kad pagātnē. Lūdzu sportland vadība nodrošiniet šiem pirmā līmeņa vadītājiem psihologu vai apmācības personāla vadībā viņi tomēr ir pirmā vadības persona ar ko saskaras darbinieks. 2...

Sportsdirect - Agresīvs personāls

Agresīvs personāls Megināju izvēlēties bumbu. Pienāca agresīva apkalpotāja aizliedza skatuves bumbām jo "prece tiek bojāta" no sevīm pateikšu ka PMS laikā, ja nevari sevi kontrolēt nenāc uz darbu ;)

Sportsdirect - Nekvalitatīvas preces

Nekvalitatīvas preces У роликов за 85€ в первую же поездку отвалилось колесо, передние колеса разваливаются, болты не держат, крепление колес из ботинка вылезло вообще. Покатались 4 раза! В сухую погоду, по ровной дороге. Без прыжков и подобного. В обмене отказали. Не признали, что это брак производства. За новые колеса и крепления еще 60€. Сильно разочарованы и недовольны.

Sportsdirect - Slikts serviss

Slikts serviss Veikalā domina, šorīt uzreiz pēc veikala atveršanas vēlējāmies iegādāties sporta apavus, apkalpošana vienkārši cūcīga! Uz lūgumu apkalpojošajam personālam piemeklēt mums vajadzīgo apavu izmēru mums tika atteikts, un pateikts gaidīt kamēr puisis kam būtu mūs jāapkalpo nēsāja kastes. Tā mēs stāvējām kādu laiku ignorēti un skatijāmies kamēr puisis nēsā kastes... Kad mēs beidzot varējām atrast vēl vienu meiteni kas piekrita mūs apkalpot mums tika atnesti apavi ar vajadzīgo izmēru un kaste vienkārši nomesta bez nekādas cilvēcīgās attieksmes!

Sportsdirect - Nekvalitatīvas preces

Nekvalitatīvas preces Veikalā "Sportsdirect" Kas Atrodas T/c Domina iegādājos dēlam pa 52 eur apavus - Dcshoes Method Snoo Grey. Nopirku 11.03.19 un 26.04.19 nesu atpakaļ, jo abām kurpēm atlīmējās vaļā purngali, kā arī labai kājai saplīsa augšējais iekšējais sāns (pa šuvei) . Iesniedzu viņiem pieteikumu atgriezt naudu, jo prece nav kvalitatīva. Pēc 15 dienām devos pie viņiem uz veikalu pēc atbildes. Atbilde bija vienreizēja - " izvērtējot pieteikumā minēto apavu defektu rašanās cēloņus, tika konstatēts, ka jūsu...

Sportsdirect - Плохой сервис

Плохой сервис SPORTSDIRECT OLIMPIA. Ужасное качество. После полугода рассыпались TRACKBOOTS - расклеился и носок и пятка на двух ботинках. Ребёнок ходил до школы и назад. Не в горы или в лес как заявлено на ботинках!. Написали что есть сильные механические повреждения и не будут ничего менять. Причем никто не позвонил - приезжайте через 3 недели. Если нужна обувь на сезон и без гарантии - SPORTSDIRECT OLIMPIA вас ждут!

Sportsdirect - Плохой сервис

Плохой сервис Sportsdirect olimpia. Говнокачество. После полугода рассыпались trackboots - расклеился и носок и пятка на двух ботинках. Ребёнок ходил до школы и назад. Написали что есть сильные механические повреждения и не будут ничего менять. %№№№!

Sportsdirect - Slikts serviss

Slikts serviss Nedeaudzīgs kolektīvs. Veikals slēdzas ciet 21.00, es ierados 20.50 un uzreiz atradu kurpes, bet tad kad prasīju mērīšanai bija 4 min līdz veikala slēgšanai, bet man rupji atbildēja, ka es nepaspēšot. Tad mērīju tās, kas izliktas un teicu, ka ńemšu, tad bija 2 min līdz slēgšanai un es noteikti paspētu, bet tad man rupjā tonī atbildēja, ka es nepaspēšu, bet zināju, ka paspētu :( un tā paliku bez kurpēm, kas bija vajadzīgas P.S. tur cilvēki iepirkās vēl 21.01

Sportsdirect - Apkalpošana

Apkalpošana Atrodot dominā apavus ar savu izmēru, gāju pie divām sievietēm, kuras sēdēja un pļāpāja un sēja kurpes, palūdzot, lai iedot tā paša izmēra otro pāri. Noignorēja, kad gāju prom pateica, lai iedodu, un noskenēja, sakot, ka nav tāda izmēra (kaut stāv viņas rokās) . Piegāju pie cita konsultanta viņš uzreiz atrada otro pāri.

Sportsdirect - Pēc 2,5 mēnešu futbola apavu lietošanas sākt jukt ārā.

Pēc 2,5 mēnešu futbola apavu lietošanas sākt jukt ārā. Veikalā vadītājs mārtiņš turčins bez speciālām zināšanām spēj noteikt apavu brāķi. Kaut kā futbola apvi tika lietoti uz tam paredzētā seguma. Bērna svars un ātrums nav tāds lai spētu izlaust futbola apava pumpu no zoles. Tāpat atbildē norādīts ka apavi paredzēti dabīgām segumam, bet veikalā uz cenu zīmes ka cietam. Sanāk, ka atteikumu rakstam kādu vajag.

Sportsdirect - Pēc 2,5 mēnešu futbola apavu lietošanas sākt jukt ārā.

Pēc 2,5 mēnešu futbola apavu lietošanas sākt jukt ārā. Veikalā vadītājs Mārtiņš Turčins bez speciālām zināšanām spēj noteikt apavu brāķi. Kaut kā futbola apvi tika lietoti uz tam paredzētā seguma. Bērna svars un ātrums nav tāds lai spētu izlaust futbola apava pumpu no zoles.

Sportsdirect - Krāpšana

Krāpšana Janvārī pasūtīju apavus, bet ir pagājuši 5 mēneši un nav ne preces ne atgriezta nauda. Esmu vairākas reizes rakstījusi, pirmajā reizē (martā) atbildēja kad tuvāko dienu laikā saņemšu savu sūtījumu. Uz pārējām vēstulēm nav nevienas atbildes. Nav ne preces ne naudas 42 eur.

Sports Direct - Krāpšana

Krāpšana Oktobrī (2017) pirku skvoša raketi, Olimpiā. Pēc vienas spēlēšanas raketes "galva" sāka deformēties. Nesu mainīt, paņēma izvērtēšanai, atzina par brāķi. Tik tālu viss ok! Tika piedāvāti divi varianti mainīšanā: pret citām precēm veikalā vai dāvanu karte raketes cenā. Par naudas atgriešanu neieminējās. Rezumē, pašam jāprasa naudas atgriešana!

Sports Direct/ Your one stop shop for the biggest brands in sport. - Neatgriež naudu

Neatgriež naudu Bija pa maz kurtka, sūtiju atpakaļ pa pastu (6,39 izmaksas) , uzrakstīju atpakaļsūtīšanas lapā ka bajag citu izmēru, nu un gaidīju kad tad šamie man to atvedīs. Bet ne kā nebija! Tāda produkta ar tādu izmēru viņiem nav. Viņi man piedāvāja atkal tādu pašu izmēru kurš man neder, es atteicos. , un prasīju lai atgriež naudusaņēmu kaut kādu botu epastu, ka sakarā ar aizņemtību viņi izskatīs manu prasību 1-5dienu laikā, bet viņi mani ignorēja visu decembri, rakstīju vēl, nulle emocijas no viņiem. Tad...

Sports Direct - Krāpšana

Krāpšana Apavi sāka plīst vaļā un nekāda palīdzība netika sniegta (apaviem bija 3nedēļas) . Skaitās ķipa nike... Jā noteikt... Veikala vadītāja ir eksperts un neatkarīgā ekspertīze izmaksās jums papildus 28.5€ iesaku nekad dzīvē jums neiepirkties sportsdirect sūdveikalā, kurā tirgo aliexpress apavus, jo tie nedēļu laikā sāk brutāli voņīt!

Sports Direct Domina - Slikts serviss

Slikts serviss 16 сентября в Sportdirect т. Ц. Домина купил куртку, оплатил как положено. При выходе из магазина зазвонила детекторная рамка, набежали продавцы - проверили, оказалось забыли снять магнитную прищепку (антикража) унесли куртку сняли эту фигню! На вопрос - что вы меня позорите перед людьми своей безалаберностью, чтото пробулькали и убежали, даже не извинились! Обслуживание на уровне деревенского продмага, времен совдепии!

Sports Direct - Slikts serviss

Slikts serviss Parasti sūdzības nerakstu, pati strādāju nozarē,kas saistīta ar pārdošanu un saprotu,ka darbs nav viegls. Bet šodienas saņemtā attieksme Sport Direct Domina lika "saniezēties nagiem" un ko uzrakstīt. Situācija pavisam vienkārša- Māsa noskatījusi Apavus, lūdza lai aizeju un paskatos vai tādi ir pieejami, internetā- Sportdirect maajas lapaa bija,rakstīts,ka arī LV ir. Atsūta man bildi watsapaa kādi izskatās. Viss skaidrs, doma saprasta, dodos uz veikalu ar domu, ja būs, tad būs, nu nebūs - nebū...