www.sudzibas.lv SportsDirect Slikts serviss

Sportsdirect - Slikts serviss

21.04 iegādājos apavus vīrietim. Prasīju, vai varēs samainīt ja nederēs. Samainīt varēs. Nākamajā dienā ierados veikalā, nepieciešams cits izmērs. Meklēju - nav. Izvēlos citus modeļus, nevienam nav izmēra. Uz lūgumu pārdevējam palīdzēt - atbild - tur stāv, lai meklēju pati. Tikmēr pārdevējs turpināja kārtot plauktus.
Neko neatradu tīkamu. Prasu, lai atgriež naudu, jo es nevaru samainīt pret kādu citu vēlamu preci. Atbild, ka atgriež tikai dāvanu karti. Uz jautājumu, kāpēc to neteica iepriekšējā dienā, tika atbildēts, ka preci var samainīt, bet par dāvanu karti viss rakstīts pie kases. Zinu, ka nezināšana neattaisno, bet no pārdevēja ne vārda par to. Apavus vajag šobrīd, bet viņi man skaidro, ka dāvanu karte derīga 2 gadus. Un naudu viņi neatgriež, jo veikalā ir iespēja pamērīt apavus. Es sieviete ar 38,5 pērku vīrietim apavus 44, 5 izmēru, noteikti varu pamērīt šādu izmēru. Sviests kaut kāds. Kad beigās vairs neizturēju, prasu pārdevējam, parādiet, kādi apavi jums ir uz 45 izmēru, rāda modeļus, kas galīgi neatbilst meklētājiem. Un tad vēl otra pārdevēja rācijā Saka, lai liekas mierā, viņam man nekas nav jāpaskaidro. Staigā bez apaviem kaut divus gadus. Personāla attieksme - graujoša. Lai jums veicās. Ceru, ka kāds vēl neapmierinātāks pircējs jūs noliks pie vietas. Žēl, ka vīrs nevarēja ierasties.

23.04.2020

S Smadzen'sVaig? 23.04.2020

Pirmo reizi vīrs nevarēja atvilkties līdzi?

K Kitija Kiča 23.04.2020

Pārdevēji šeit drošvien kārtīgi sarosās, lai savu rīcību un neprofesionalitāti attaisnotu. Jūsu tiesības tā darīt. Tie kuri ar Jums ir saskārušies, tie drošvien saprot, par ko es runāju. Bet tie, kuri pie Jums pat soli nav spēruši, tie te gudri bliež pa pogām un citiem liek ar galvu domāt. Nu, nu cilvēki mīļie... Gan jau Jūsu kārta arī pienāks... Karma-tas saucās.

really? 23.04.2020

vecis gjau bija aiznemts lielo rubli pelnot un savas botes deldeejot,tapec steidzami bija jagada jaunas :D

K Kitija Kiča 23.04.2020

Kas Tev par daļu, kur vecis vai cik steidzīgi apavus vajag. Ne pirmā sieviete, kas vīram apavus pērk un otrādāk. Ļoti žēl tos, kam tādas iespējas nav. Un jā, viņš cītīgi strādā, lai apgādātu ģimeni, nevis izmanto Covid 19, lai sēdētu mājās.

⛔️ 23.04.2020

Sieviete, kas vīram pērk apavus uz aklo, ienīst gan sevi, gan savu vīru.

K Kitija Kiča 23.04.2020

Ļoti muļķīgs apgalvojums. Tad jau tie, kas pasūta internetā arī sevi ienīst.

T tele2 nidejs 23.04.2020

Vīram,vai brūtganam?

Ļoti muļķīgs apgalvojums.

"Žēl, ka vīrs nevarēja ierasties." - ar to arī viss izteikts. Skaidrs, ka nevar "sieviete ar 38,5" nopirkt apavus!