www.sudzibas.lv SportsDirect Garantijas saistību ignorēšana

Sportsdirect - Garantijas saistību ignorēšana

Labrīt, kā jau lasīju iepriekšējās sūdzības, mans gadījums ne ar ko īpašu neatšķiras... 10. Jūnijā iegādājos sporta apavus Adidas. Pēc 5-7 reižu uzvilkšanas parādījās šūto vīļu iziršana netālu no šņorējumu vietas, apavi netika lietoti zem slodzes, tās bija dažas pastaigas un braucieni ar auto, un ekspluatācijas rezultātā šāds defekts nevarēja rasties, apavu nolietojums, lalbākajā gadījumā, varēja sastādīt 1%.
01. Augustā ierados ar iesniegumu par defektu, atbilde 10. Augustā bija sekojoša atbilde:
"ražotāja pārstāvis pēc defekta izskatīšanas to neatzina par garantijas defektu. Puisītis pie kases neko komentēt nevēlējās un man sniedza kaut kādu vēstuli (uz vienkāršas baltas a4 lapas, kaut kas uzrakstīts, ko pat nesāku lasīt, jo jēgas nebija nekādas. Tāpat arī atstāju viņam visus šos papīrus, arī čeku, jo sapratu, ka man tas tāpat nebūs vairs vajadzīgs, un paņēmis savu pirkumu pametu veikalu.
Man nav pierādījumu, bet radās nepārprotamas aizdomas, ka visas šīs atzinuma vēstules drukā kādā telpā, turpat, veikala teritorijā. Apavu un citu preču kvalitāte, šajā tirdzniecības vietā ir visai apšaubāma, ir bijuši arī citi defekti drēbēm, kurām apbrīnojami ātri izira šuves, tāpēc sliecos domāt, ka prece ir nekondīcijas, kuru par lētu naudu var iepirkt, un, līdz ar to arī pāŗdot, iespējams, pat kontrafakta produkcija.
Līdzīgā gadījumā, kādus gadus 10 atpakaļ, pat pēc gada Valkāšanas veikals ecco, ar līdzīgu defektu, apmainīja apavus un atvainojās...

Man ieteikums cilvēkiem, kuri plāno kaut ko pirkt šajā veikalu tīklā ir sekojošs: padomājiet, vai esat tik bagāti, lai pirktu lētas preces.

Paldies,

Ar cieņu,
Ingus Līnis +371 29194538

11.08.2021

I

T Tracer 11.08.2021

Kameer buus stulbenji kuri maksaas par brendu.tikmeer juus slauks..

L lāčuks761 11.08.2021

Nezinu, personīgi esmu iegādājies Sports Direct (tiesa gan mājas lapā) apavus diez gan daudz Nike, Adidas un problēmas īsti nav bijušas.
Iespējams ,nelāga sakritība.

Good Intentions 12.08.2021

Neviens tevi ar atvērtām rokām negaidīs. Dažreiz vajag uzstāt uz savu un adekvāti pakasīties.