www.sudzibas.lv SportsDirect Плохое отношение продавцов и хамское охранника

Sportsdirect - Плохое отношение продавцов и хамское охранника

26 .12.2019 года мы с мужем и сыном приехали купить подарки в магазин sports Direct. Сын выбрал на сумму130 евро, на кассе отказались принять купюру номинала 500 евро, мотивируя, что нет задачи. Посылали сходить разменять, вырывая из рук товар. На что мы сказали, что это не наша проблема, они обязаны сдать нам сдачу. Был вызван охранник, который сразу начал хамить, разговаривая на ты (хотя перед ним стояли мужчина и женщина 63-64 лет) мы собрали на троих сумму, оплатили, но больше не приедем и другим расскажем.

26.12.2019

Kl Klientamnavtaisnība 26.12.2019

По каким правилам или законам обязаны дать сдачу, если таковой нет? К примеру, в кассе 50 разменных евро, все платят карточкой, как вам им выдать сдачу? Это ваша обязанность, не их.

Va Valentina Hrupalo 27.12.2019

По правилам торговли : клиент всегда прав. А продавец должен продать товар так, чтобы покупатель остался доволен.А хамское отношение оставить в , совке, мы же в Европе!

Atceries un iekal savā vienā rievā:
Lai kļūtu par klientu nepieciešams noslēgt sadarbības līgumu
Pārdevējs tev neko не должен, ne tu viņu pieņēmi darbā, ne tu noteiksi, kas viņam jādara!
Attiecībā uz совок, iemācies vispirms cilvēku valodu!

Tu Turkey901 26.12.2019

Такой номенал не разменяет ни один другой магазин в ТЦ!
Не ведите себя как обезьяна и не придётса вызывать охрану!

Va Valentina Hrupalo 27.12.2019

Спасибо за ,, обезьяну,, научись писать грамотно и место хамского охранника обеспечено.

La Lailailai 26.12.2019

Tādus nominālus daudzviet neņem. Pamēģini kaut kur Vācijā ar tādu naudas vienību samaksāt kaut tai pašā [slēpt]@A. Ar “mietu” tevi izdzīs un vēl policiju izsauks. Cik dzirdēju tad vispār 500eur nomināls jau daudzviet izņemts no apgrozības. Ir bezskaidras kādas ēra.

Džozefīne 26.12.2019

Protams, tipiska krieva atbilde - nav mana problēma. Ja viņiem fiziski nav tā atlikuma, varbūt vajadzēja pagaidīt, kamēr uzzīmēs? Kādēļ tad nevarēja normāli pateikt, lai paglabā preci 10 minūtes un aiziet kaut kur to naudu samainīt? Man jau liekas, ka jūs paši bijāt nekaunīgi nevis pārdevēji.

Tu Turkey901 26.12.2019

Tas ir lētu lupatu veikals, atlikums no 500 eiro savāksies labi, ja līdz vakaram, ja vispār savāksies un ja veikalam nav paredzēta inkasācija vairākas reizes dienā drošības nolūkos.

ва Василий Теркин 27.12.2019

Типичный деревенский менталитет - переводить все на национальность. И это действительно твоя проблема что у тебя нет сдачи. Не в твоем деревенском магазине, где касса в день 500 евро а в крупном ТЦ.

Va Valentina Hrupalo 27.12.2019

Paldies par tipisko atbilde latviski, atvainojet bet es esmu no Ukrainas( atvainos par kludas)

Valentina Hrupalo tu neesi no Ukrainas, bet no PSRS!

BondsBonds 27.12.2019

Tā notiek, kad tūristi iepirkties atbrauc.

La Lasma 26.01.2020

Gandrīz gadu, kā 500 neizdot bankomāti. 500
ir izņemt no apgrozības. Jautājums kur cilvēki vēl dabūt šo nominālu. Jo daudzi baidās, ka ir viltojumi.

Tu Turkey901 26.01.2020

Algu daudzviet izmaksā "no kases", kā arī "melnās" naudas uzkrājumi zeķē!