Reitings Apģērbs

Nursace
Denim Dream
United colors of Benetton
Ozonee.lv
Apģērbi un apavi visai ģimenei
Mans drēbju skapis
Asortiment.lv
Sofii modes istabiņa
R & E Sport
Šokolāde veikals

Sezonasstils.lv - Neatbild uz e-pastiem, lai atgrieztu preci. Preces kvalitāte neatbilst cenai

Gribēju atgriezt pasūtīto preci, bet uz e-pastiem neatbild. Krāpnieki! Preces kvalitāte ir slikta un uzcenojums milzīgs. Prece tiek sūtīta no ķīnas. Tad par preci esmu pārmaksāJusi vismaz 3 reizes. Protams, pati vainīga, ka nepameklēju informāciju par šo interneta veikalu.

Andelemandele.lv - Insaideru tirgošanās

Insaideru tirgošanās Atsevišķu lietotāju sludinājumi tiek deaktivizēti kā "komercsludinājumi", kamēr citos profilos komercdarbība sistēmiski norisinās uz urrā un uz to tiek pievērtas acis. Acīmredzams dubultstandarts, un arī uz lūgumu paskaidrot neviens neatbild acīmredzot "savējiem" ļauj tirgoties un stumj ārā konkurentus. Lietošanas noteikumi uzrakstīti Gana neskaidri, lai šādu satura moderēšanas politiku varētu īstenot. Latvijas humpalu kartelis lol

AtrisinātaAbout you - Nav saņemta atmaksa par argrieztu preci

Atgriezu sūtījumu jau jūnijā. 2. Jūlijā saņēmu apstiprinājumu, ka prece saņemta un saņemšu atmaksu. Joprojām neesmu saņēmusi ap 50 eiro. Konsultantes atrunājas par gariem starptautiskiem maksājumiem, bet naudas joprojām nav. Parasti tā nav bijis, bet pēdējā laikā esmu novērojusi, ka ne viss tiek atrisināts gludi, kamēr nesāc rakstīt veikalam.

D diana 05.07.2024
Komentāri 3 Apģērbs

Sezonas stils.lv - Krāpnieki, nav iespējas atgriezt nekvalitatīvas preces!

Prece neatbilst internetā norādītajai fotogrāfijai! Paļāvos uz skaistu reklāmu, pasūtīju šajā interneta veikalā kleitu un kurpes. Kopējā summa bija 68 eur. Pēc divu nedēļu gaidīšanas saņēmu preces un maigi izsakoties esmu šokā - kleita ir ļoti nekvalitatīva un šķībi sašūta, bet apavi nav velkami! Rakstīju uz norādīto e-pastu, ka vēlos atgriezt preci, saņēmu ar google tulkotāju rakstītas atbildes, kas mani neapmierina un vai vēlos maiņu. Atgriešanas veidlapu tā arī neesmu saņēmusi, tagad e-pasti...

S Sandra55 28.06.2024
Komentāri 2 Apģērbs

Dynasty - Nekvalitatīva prece

Nopirku SIa Dinastija veikalā Brīvības ielā 180 vācu firmas Berkemann kurpes iešļūcenes. Valkājot atklāju, ka kurpju aizdare, kas bija veidota no piecām sprāzēm kurpes virspusē, iegriežas ādā un rada noberzumus. Kad pirku kurpes, bija aprīlis, laikoju ar zeķīti kājā, tad problēmu nebija. Tās sākās, kad sāku valkāt kailā pēdā.Kad izteicu pretenzijas, tad SIA Dinastija 24. maijā reģistrēja atbildi uz manu iesniegumu, atsakot atdot naudu. Pirms tam tika apgalvots, ka ekspertīzi veikšot...

A Agne Ance 25.06.2024
Komentāri 5 Apģērbs

About you - Nav veikta atmaksa par atgriezto preci

Labdien! Esmu atgriezusi preci about you ar omniva starpniecību, pierādījumi no omnivas man ir piestādīti, esmu rakstījusi about you gan Latvijā, gan Vācijā-atbildes ir dažādas, bet galvenais-naudu man neatgriezīs un omnivas pierādījumi viņus neinteresē! Esmu pirkusi tur vairāk par 5 gadiem un tāda attieksme, zaudēju 130eur: ( nevienam neieteicu tur iepirkties!

K k_l81 05.06.2024
Komentāri 16 Apģērbs

Sezonas stils (sezonasstils.lv) - Ļoti slikts serviss, rāpšanās

Mājas lapā noradīts, kā ir 2 ned. Atgriešanas garantija, bet nauda netika atmaksāta, ja pircējs atgriežot preci nesazinājās ar [slēpt]@gmail.com lai viņi atsuta atgriešanas pavadlapu. Rakstot viņiem (kopā bija aizsūtītas 4 vēstules) , neviens neatbild nu jau nedēļu. Tāda bezkaunīga attieksmē pret pircēju nebija sastopamā līdz šīm. Nevienam neieteikšu kaut ko pirkt pie viņiem. Krāpnieki ar ļoti sliktu servisu.

Dressboutique.lv - Slikts serviss

Instagram dressboutique.lv liek postus ar apģērbiem, kas nav pieejami viņu internetveikala. Lai iegādātos jāraksta instagrama direct. Atbild lēnu vai vispār neatbild. Uzrakstīju, ka vēlos iegādāties kleitu, pateica, ka tā ir uz pasūtījumu, teicu ka tā pat vēlos iegādāties, man pajautāja vai vēlos piegādi ar omnivu vai dpd un tad pajautāja adresi, telefona numuru un viss, tālāk nekas netika teikts. Pēc dienas uzjautāju kā ar pasūtījumu un kā viss notiek talak? Kad jāveic maksājums? - manu zinu...

Kobrus.lv - Krāpšana

Pasūtīju lina bikses. Atnāca ļoti sliktā kvalitātē. Audums plāns, caurspīdīgs. Vispār neatbilst norādītajam izmēram, vēl pie tam vienas krietni mazākas par otrām, lai gan abas bikses tika pasūtītas viena izmēra un uz iepakojuma arī norādīts, ka Abs ir s izmērs. Vienīgais, kas atbilst norādītajai preces informācijai ir krāsa. Jau otro dienu sūtu e-pastu par atgriešanas noformēšanu, nav ne kādas atbildes.

A A_Inga 10.05.2024

Zalando - Krāpšana

Krāpšana Pirmo reizi ar ko tādu saskāros. Atgriezu preci, un naudu neatgriež. Apgalvo, ka esmu norādīJusi tādu kontu, uz kuru it kā ir aizskaitīta nauda, bet tas nav mans konts, pilnīgi cits un banka cita! Un atgriežot preci, man nemaz nejautāja norādīt konta nr. , tur viņiem viss notiek automātiski. Reāla apkrāpšana! Sākumā atbild, un tagad sāk ignorēt, neatbild!

M Mikija 7 09.05.2024

Dress to impress Riga, Юлия Самойлова - Воровка

Воровка Ведёт две страницы в инстаграме (Dress to impress Riga) и Фейсбуке (Юлия Самойлова), якобы продаёт одежду.. деньги берёт и с концами, одежду не высылает, деньги не возвращает! Воровка!

C Cernavska 28.04.2024

Humana Latvia - Slikts serviss

Slikts serviss 22 апреля мы вместе с женой зашли посмотреть чего нибудь для беременных (она на 4 месяце) . Пока она смотрела для себя я тоже решил пару вещей посмотреть. Она себе ничего не нашла и осталась ждать пока я примеряю, то что выбрал". В этот момент к ней подходит работница магазина и спрашивает, давно ли она меня знает? От меня ли она ждёт ребенка? Жена ответила что вместе мы 5 лет и ребенка она ждёт от меня. Тут эта работница ей говорит: а я его знаю с плохой стороны. Она меня якобы ловила не...

E Edgars. 26.04.2024

Tommy Hilfiger - Nekvalitatīva prece

Nekvalitatīva prece Nopirku 2023. gada jūnijā Alfā Tommy Hilfiger veikalā kleitu par 180 eiro un 40 centiem. Kad kleitu mazgāju, ūdens iekrāsojās pelēks , un, kad kleita izžuva, tā bija kļuvusi mazāka. Kad vērsos pie komersanta, tas atteica, ka nepareizs kopšanas režīms.

A Agnete 22.04.2024
Komentāri 2 Apģērbs

Zalando - Krāpšana

Krāpšana Esiet uzmanīgi, ja vēlaties atgriezt preci. Uzņēmums neatgriež naudu un saziņa ir briesmīga! Situācija pilnīgi nekādi netiek risināta, un vairākās sūdzībās jau tika minēts, ka vispirms virspusēji atbild, tad sāk vienkārši ignorēt atbildot uz jautājumiem ar pilnīgi nejēdzīgām standarta frāzēm. 70€ jau vairāk par mēnesi kā nav saņemti atpakaļ!

R ra2012 19.04.2024

Zalando - Slikts serviss, sākumā atbild pēc tam pilnībā ignorē

Slikts serviss, sākumā atbild pēc tam pilnībā ignorē Klientu apkalpošanas serviss ir vienkārši briesmīgs. Nav pirmā reize. Sazinoties ar viņiem, sākotnēji komunikācija notiek, bet sniegtās atbildes ir nelietojamas un ļoti virspusīgas. Nepalīdz situācijas risināšanā un nemitīgi atkārto vienu un to pašu, neskatoties uz uzdoto jautājumu. Katrā atbildē sūta risināt situāciju pie pārvadātājiem, kas arī ir problemātiskā un pat vairākas dienas nevirzās uz priekšu. Uz pēdējiem nosūtītajiem e-pastiem, kas tika nosūtīti vairākas dienas atpakaļ, tā arī nav atbildējuši. Pilnīga ignorēšana.

S SB 19.04.2024

Butterfly - Naudas atgriešanas sistēma

Vēlos informēt citas pircējas par naudas atgriešanas sistēmu. Iegādājos apģērbu interneta vidē, saņemot un pielaikojot, secināju, kas tas nav mans. Prece nākošajā dienā tika atgriesta atpakaļ, bet nauda pircējam jāgaida, kā to norāda veikals: ievērojot Latvijas republikas ministru kabineta noteikumu nr.255 “noteikumi par distances līgumu” nosacījumus, un pircējam ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā no preces/preču piegādes brīža atkāpties no pirkuma līguma, iesniedzot butterfly iesniegumu...

M Mellenite 08.04.2024

Kokos veikals - lēta Alibaba prece ar 9 x lielāku uzcenojumu

lēta Alibaba prece ar 9 x lielāku uzcenojumu Kokos alibaba preci, kuru iepērk par 9.75 eiro pārdod par 77.95, tātad gandrīz 9 x dārgāk. Https://kokoshop.Eu/sievietem/apgerbi/kleitas/tita-melna-vakarkleita-ar-atvertie... https://www.alibaba.com/product-detail/solid-color-hip-skirt-spring-new_16010050...

Kalēja silks - Krāpšana, lētas Ķīnas preces ar lielu uzcenojumu

Krāpšana, lētas Ķīnas preces ar lielu uzcenojumu Nopirku pāris lietas un uzreiz likās aizdomīga sliktā kvalitāte, pēc laika atklājās, ka esmu apmuļķota, jo prece tiek iepirkta ķīnā un tiek pārdota 10x vai pat lielāku uzcenojumu, piešūtas tikai birkas. Tāpat ar šampūniem no "unnamed" - šie madara ražotnē ražotie šampūni patiesībā maksā 7.50 e, kalēja pārdod par 25 e, jo vārds uzlīmēts. Šeit atradu galeriju ar vairāk pierādījumiem par negodīgu uzņēmējdarbību. Https://postimg.Cc/gallery/bkcm0vp. Uzskatu, ka šis ir patērētāju tiesību pārkāpums un klaja cilvēku muļķošana! Ļoti ietekmelīga!

Andelemandele.lv - Мошенничество на крупную сумму на 777евро

Мошенничество на крупную сумму на 777евро Продавала игрушку для ребёнка, хотели купить, и скинули адрес Dpd, куда я должна была ввести свои данные чтобы получить деньги, в итоги сняли с меня деньги на сумму 777евро. Bопрос кто мне вернёт эти деньги?

Ozonee.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Nopirku jaku par 40€, piegāde 5€. Kvalitāte viduvēja un piedurknes par īsām. Jāsūta atpakaļ par savu naudu ar pasta starpniecību. Sīkpaka maksā 13€. Izdevumi 18€! Nesaprātīgi! Rakstīju epastus, lai noskaidrotu precīzu vai adekvātu atgriešanu. Atbild nākošā dienā un ļoti vispārīgi, ar info kas jau ir veikala lapā. Nekas cits neatliek, kā tirgot tālāk pašai. Ļoti neiesaku šeit kaut ko pirkt!