Kokos veikals

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Kokos veikals - Sūdzības un atsauksmes

Kokos veikals - lēta Alibaba prece ar 9 x lielāku uzcenojumu

lēta Alibaba prece ar 9 x lielāku uzcenojumu Kokos alibaba preci, kuru iepērk par 9.75 eiro pārdod par 77.95, tātad gandrīz 9 x dārgāk. Https://kokoshop.Eu/sievietem/apgerbi/kleitas/tita-melna-vakarkleita-ar-atvertie... https://www.alibaba.com/product-detail/solid-color-hip-skirt-spring-new_16010050...

Kokos veikals - Stilīgi un aktuāli apģērbi

Stilīgi un aktuāli apģērbi Kokos veikals mani vienmēr pārsteidz ar lielo apģērbu izvēli. Viņu sortiments ir tik plašs, ka vienmēr atradīšu kaut ko, kas atbilst manai gaumei. Darbinieki ir laipni un gatavi palīdzēt, radot patīkamu iepirkšanās pieredzi. Ir forši zināt, ka vienmēr r varu paļauties uz kokos, l ai atrastu stilīgus un aktuālus apģērbus.

Kokos veikals - Noteikti turpinu iepirkties

Noteikti turpinu iepirkties Kokos veikals mani vienmēr priecē ar savu plašo un kvalitatīvo produktu klāstu. Katru reizi iepērkoties, esmu saņēmis lielisku apkalpošanu no uzmanīga personāla. Veikals piedāvā ne tikai labu izvēli, bet arī īpašu atmosfēru, kas veicina patīkamu iepirkšanās pieredzi. Esmu noteikti turpināšu tur iepirkties nākotnē.

K Ketty_mu 10.01.2024
Komentāri 0 Apģērbs

Kokos veikals - Dīvains iveikals ar nesaprotamām darbībām

Dīvains iveikals ar nesaprotamām darbībām Pasūtījām internetā 14.03.21, apsolīja 14 dienu laikā piegādāt. Kad gaidīšanas pacietība bija izbeigusies nolēmu 31.03.21 uzzvanīt cik tālu ir pasūtījums. Uzzinot ka vispār neko nav darījuši nolēmu no pasūtījuma atteikties. Solījums 5 dienu laikā atgriezt naudu netika izpildīts. Tā vietā tagad sievai atsūtīja 06.04.21, lai atvainojot, ka tik ilgi bija jāgaida šodien izsūtīšot. Pasūtījums 1403/22096

Kokos veikals - Preces kvālitate

Preces kvālitate 8. augustā es nopirku 1 saisīnatas melnas bikses un 1 melnas džinsu bikses, pēc pirmās (40') mazgāšanas bikses rāpās pie šuvēm, un visas iekšējās šuves kļuva pinkainas, šķiet, ka tās tika šūtas pagraba darbnīcās. Džinsi kļuva pelēki. Es rakstīju gan mājas lapa, gan FB viņu lapā, bet atbildi ta ari i nesaņēmu. Bet FB komentāros uzreiz tiek atbildētas tikai pozitīvas atsauksmes,pati rakstīju joka pec.

I inese68 07.09.2020
Komentāri 5 Apģērbs

Kokos veikals - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, iegādājos uzvalku, kuram bija jāsaīsina biksēm gali, laipnā konsultante teica ka manu problēmu atrisinās dienas laikā, precīzāk līdz piektdienas vakaram, priecīgs piekritu zinot to ka uzvalks ir nepieciešams sestdienā! Pienākusi sestdien zvanu uz veikalu noskaidrot kas ar manām uzvalku biksēm! Zvanot uz vienu norādīto tel. Ne neviens neatbild, veicot zvanu uz otru tel. Nr. Atbild sieviete lauzstā latviešu valodā, kura nav informēta vispār par notiekošo, runāja ne visai skaidrā latviešu...

D Dinars V 29.02.2020
Komentāri 15 Apģērbs

AtrisinātaKokoshop.eu - Ļoti slikta kvlitāte precēm

Ļoti slikta kvlitāte precēm Vēlos brīdināt citus cilvēkus, kad uzmanīgi šeit pērcieties, ļoti sliktas kvalitātes drēbes šeit ir. Nopirku sev 2 lietas no šī uzņēmuma, un viena prece jau pēc 1 nedēļas sabojājās pati, otra pēc 3 nedēļām. Esmu tagad arī no draugiem uzzinājis, kad viņiem arī ir bijušas kvalitātes problēmas kurš bija iepircies šajā veikalā. Bet varbūt slikta partija nezinu, bet vairs nekad neiepirkšos pie viņiem.