www.sudzibas.lv Kokos veikals Dīvains iveikals ar nesaprotamām darbībām

Kokos veikals - Dīvains iveikals ar nesaprotamām darbībām

Pasūtījām internetā 14.03.21, apsolīja 14 dienu laikā piegādāt. Kad gaidīšanas pacietība bija izbeigusies nolēmu 31.03.21 uzzvanīt cik tālu ir pasūtījums. Uzzinot ka vispār neko nav darījuši nolēmu no pasūtījuma atteikties. Solījums 5 dienu laikā atgriezt naudu netika izpildīts. Tā vietā tagad sievai atsūtīja 06.04.21, lai atvainojot, ka tik ilgi bija jāgaida šodien izsūtīšot. Pasūtījums 1403/22096

08.04.2021

Papildināts Par kvalitāti apkalpošanā 08.04.2021

Dzeltena mēteļa vietā atsūta sinepju krāsā, drīzāk brūnu. Es vienkārši "mīlu" šo veikalu. Man vēl vajadzēs kaut ko rakstīt?

A Agnija Valpētere 06.01.2022

Labdien, paldies par atsauksmi.
Ļoti žel, ka radās tada situācija. Apskatījos Jūsu pasūtījumu vēsturi, redzu, ka pasūtījumu esam izsūtījuši nakamāja dienā pēc apmaksas saņemšanas. Iespējams ir bijusi kāda aizķeršanās ar banku un maksājums mums ir ienācis vēlāk. Kā arī redzu, ka preci Jūs esat paturējuši un atgriešana nav bijusi veikta.
Vēlreiz ļoti atvainojos par radušos situāciju un ļoti ceru, ka esat ar mēteli apmierināti.

Jauku dienu vēlot,
KOKOS Menedžere Agnija

P Purvčiks 22.03.2024

Nu bet kamēr tā prece no Ķinas atnāk, tad birkas jānomaina,cena jāizdomā kosmisā , nu jāgaida, jāgaida