www.sudzibas.lv Kokos veikals Ļoti slikta kvlitāte precēm

AtrisinātaKokoshop.eu - Ļoti slikta kvlitāte precēm

Vēlos brīdināt citus cilvēkus, kad uzmanīgi šeit pērcieties, ļoti sliktas kvalitātes drēbes šeit ir. Nopirku sev 2 lietas no šī uzņēmuma, un viena prece jau pēc 1 nedēļas sabojājās pati, otra pēc 3 nedēļām. Esmu tagad arī no draugiem uzzinājis, kad viņiem arī ir bijušas kvalitātes problēmas kurš bija iepircies šajā veikalā. Bet varbūt slikta partija nezinu, bet vairs nekad neiepirkšos pie viņiem.

Atbilde no Kokos veikals Support Pārstāvja atbilde 28.09.2016

Labdien! Mums ir ļoti lojāla atgriešanas un garantijas politika. Lūdzu precizējiet par kuru preci tieši iet runa. Mēs sazināsimies ar piegādātājiem, vai atrisināsim problēmu paši. Ļoti vispārinoša sūdzība, ar kuru mēs nevaram uzlabot preces kvalitāti un mūsu servisu.

SIA KOKOS administrācija.

p.s. 6 gadu laikā tā ir pirmā sūdzība šajā portālā. Tāpēc lūdzu atbildiet mums konkrētāk. Mums tas ir ļoti svarīgi. Mēs izdarīsim visu nepieciešamo, lai mūsu klienti būtu vienmēr apmierināti.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 09.11.2016

Uzņēmuma Kokoshop.eu pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

P

SIA KOKOS administrācija.