www.sudzibas.lv Kokos veikals Preces kvālitate

Kokos veikals - Preces kvālitate

8. augustā es nopirku 1 saisīnatas melnas bikses un 1 melnas džinsu bikses, pēc pirmās (40') mazgāšanas bikses rāpās pie šuvēm, un visas iekšējās šuves kļuva pinkainas, šķiet, ka tās tika šūtas pagraba darbnīcās. Džinsi kļuva pelēki. Es rakstīju gan mājas lapa, gan FB viņu lapā, bet atbildi ta ari i nesaņēmu. Bet FB komentāros uzreiz tiek atbildētas tikai pozitīvas atsauksmes,pati rakstīju joka pec.

07.09.2020

Компания получила уведомление об этой жалобе

I

S Spuris 08.09.2020

Esmu dzirdējis no pazīstamiem, ka viņi tirgo jā pagrabā štančētas preces ieskaitot apavus.Otrs variants dzirdēts,ka viņi pa ļoti lētu naudu iepērk no rūpnīcām brāķētu norakstītu preci un tirgo to. Tirdzniecības politika kāda agrāk bija Gerkens & Co...Bŗaķi iepērk un ar desmitkārtīgu uzcenojumu tirgo.Var to arī pārbaudīt palūkojoties oficiālajās mājas lapās ko vēlaties pirkt. Piemēram apavus kurus Kokos apgalvo ,ka ir oriģināli.Nu oriģinali nekad lēti nebūs.Tikai ja ir brāķi vai pagrabā ražots.Un oficiālajā ražotāja mājas lapā arī tādus neieraudzīsiet. Tad secinājums kāds?

A Agnija Valpētere 09.09.2020

Labdien,
Visām KOKOS precēm ir 2 gadu garantija. Ja ar preci ir radies kāds defekts vai ražošanas brāķis - to ir iespējams samainīt pret citu, vai atgriezt iemaksāto summu. Mēs esam vienmēr ļoti pretīmnākoši mūsu klientiem, un vienmēr atbildam uz visam vēstulēm gan soc.tīklos, gan e-pastā. Arī šobrīd droši varat iegriesties mūsu veikalā, lai radušos situāciju atrisinātu. Gaidīsim Jūs.
Kā arī par preču kvalitāti, visas preces mums ir no Eiropas (Pārsvarā Francija, Vācija un Itālija), bet tā kā paši nēēsam ražotāji mēdz gadīties arī kāds brāķis. Tāpēc ļoti novērtējam klientus, kas mūs iznfomē par šīm precēm, lai turpmāk tādas vairs nepasūtītu.

Ar cieņu,
Agnija Valpētere