Kokos veikals - Slikts serviss

Sveiki, iegādājos uzvalku, kuram bija jāsaīsina biksēm gali, laipnā konsultante teica ka manu problēmu atrisinās dienas laikā, precīzāk līdz piektdienas vakaram, priecīgs piekritu zinot to ka uzvalks ir nepieciešams sestdienā!
Pienākusi sestdien zvanu uz veikalu noskaidrot kas ar manām uzvalku biksēm! Zvanot uz vienu norādīto tel. Ne neviens neatbild, veicot zvanu uz otru tel. Nr. Atbild sieviete lauzstā latviešu valodā, kura nav informēta vispār par notiekošo, runāja ne visai skaidrā latviešu valodā!

Ja būtu zinājis ka tā notiksies, nekad nebūtu šeit atstājis savas biksee!

Takā nekad neticiet šiem cilvēkiem!

29.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Kokos veikals Support Pārstāvja atbilde 02.03.2020

Labdien! Noskaidrojām situācijas būtību - 27.02. mūsu veikalā iegādājāties uzvalku. Uz vietas ar konsultanti vienojāties, ka uzvalka bikses būs gatavas 29.02. (ar piebildi, ka šuvēja brīvdienās nestrādā un bikses būs gatavas jau 28.02. vakarā). Tieši tā tas arī bija - 28.02. plkst 18:00 Jūsu bikses jau bija gatavas saņemšanai.

Sestdienas rītā tik tiešām bijāt zvanījis uz veikalu un sakarā ar klientu lielo plūsmu tieši tajā momentā konsultanti nevarēja uz telefona zvanu atbildēt. Neskatoties uz to,10 minūtes vēlāk konsultants no vīriešu veikala zvanīja atpakaļ uz Jūsu telefonu un Jūs klausuli necēlāt.

Kas attiecas uz zvanu, ko veicāt uz sieviešu veikalu – tik tiešām konsultante varētu nebūt lietas kursā par notiekošo situāciju, tā kā strādā tieši sieviešu veikalā.

Mūsu galvenā vērtība ir apmierināti klienti, tādēļ ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu
SIA KOKOS administrācija

Atbilde no Kokos veikals Support Pārstāvja atbilde 02.03.2020

Labdien Dinars V!
Mēs strādājam jau 9 gadus, un esam pārdevuši tūkstošus uzvalkus, tieši dēļ tā, ka mums ir labas kvalitātes uzvalki par labu cenu ar labu servisu.
Mēs vienmēr ļoti rūpējamies par mūsu servisu. Lai serviss ir ļoti labs un klienta ērtībai, mums ir šuvēja uz vietas. Protams, Jūs varējāt izmantot citas šuvējas pakalpojumus.
Ļoti žēl, ka dēļ šīs nesaprašanas, Jūs novērtējiet visu KOKOSu, ka melus, un rakstiet sūdzību, ka nevajag ticēt mums.
No savas puses, ka īpašnieks, gribu piebilsts, ka mēs vienmēr esam strādājuši un strādāsim pie servisa uzlabošanas, lai tādas situācijas un nesaprašanas neatkārtotos.

ar cieņu
SIA KOKOS īpašnieks
Vadims Vorobjovs
[email protected]

Atbilde no Kokos veikals Support Pārstāvja atbilde 02.03.2020

Добрый день, Василий Теркин!
Меня лично поразила Ваша уверенная осведомлённость про наш магазин и его ассортимент на протяжении аж 5 лет. Это льстит нам.
Я лично закупал товар в Италии на протяжении долгих лет. И пришёл к заключению, что настоящий оригинальный товар, не всегда отменного качества, более того, оказалось, что очень много товара гораздо дешевле именитых брендов, даже лучшего качества. Постоянные доказательства диванным экспертам и критикам, что есть оригинал, а что нет, пустая трата моего времени. В Италии, за поделку товара - тюрьма. Сейчас мы держим не больше 5% брендового товаров, просто что бы показать нашему клиенту, готов ли он переплачивать в два - пять раза больше за значок.
Судя по Вашим экспертным заключениям, и выводом про базары ( где Вы видимо что то знаете) у Вас сложилось о нас своё мнение, и по всей видимости вы не будете нашим клиентом, поэтому не будем больше тратить времени Ваше и наше время.

Хозяин магазина KOKOS
Вадим Воробьёв

D

Komentāri (15)

BondsBonds 29.02.2020

Kur tu biji piektdienā, kad tas bija jāsaņem? Un tad zvani sestienā.. Laikam Valsts prezidents esi.

Это же лучшее место для покупки костюма :) На рынке покупать гораздо надежнее. Но надо отдать должное магазину. Прогресс налицо, раньше торговали подделками под эксклюзивные бренды (безнаказанно причем) ужасающего качества, теперь продают все то же но под собственным брендом.

V Valtss 02.03.2020

Василий Теркин! Кокой бред ты несёш, Эксперт хренов ! Покупал там 3 костюма за последние 5 лет! Ношу костюмы каждый день! Качество за эту цену лучшее, что можно купить у нас в Латвии.

N Natalija Vorobjova 02.03.2020

Добрый день Василий Теркин! KOKOS работает уже 9 лет и за это время было множество проверок, которые мы проходили и во время которых брендовые вещи брали на экспертизы. У нас есть есть все документы, а также ответы от экспертиз, подтверждающие, что товар оригинальный! Какие у вас доказательства Ваших слов? Или все должны поверить на слово диванному критику? Далее в нашем магазине более 15000 товаров, из которых брендовые вещи составляют максимум 5%, а Вы же утверждаете, что всё подделка... Пожалуйста предоставьте доказательства Ваших слов или удаляйте Ваш комментарий.

С чего бы мне его удалять? Еще каких-то 5-6 лет назад ваши магазины предлагали фальшивые джинсы Армани, рубашки Пол Симт и много чего из Филипа Плейна. Ни одну из моделей, продаваемых у вас нельзя было найти ни в офф.магазине ни тем более на офф.сайтах. Следовательно дизайнеры создают для вас супер-пупер эксклюзив, доступный только в ваших магазинах.
В связи с чем вопрос - раньше ассортимент ваших магазинов составлял 100 процентов "брендов". Что произошло что их осталось всего 5 процентов?
А что до всевозможных проверок и экспертиз, даже ребенок знает как это происходит в Латвии. Так что уверения диванных продавцов "брендов" не есть агрумент в пользу подлинности.
З.Ы. Как я уже писал выше скорее всего что-то у вас все же поменялось, раз вы продаете все то же самое что и 5 лет назад но уже под собственным брендом. И даже готов поверить что оставшиеся 5 процентов брендовых вещей - оригиналы. Просто народ стал разборчивее и умнее.

Valtss. Хорошая попытка, покупатель хренов. Но не убедил.

L LV-sudzibas 01.03.2020

Te galvenais kungam latviesu valoda. Mazak tadus klientus. Ej tirgu susurit.

V Vladozo 02.03.2020

Vispār nepiekrītu, gadiem jau pie viņiem iepērkos un serviss ir super. Vienmer viss laikā un ļoti atsaucīgi darbinieki.

Хорошая попытка, покупатель хренов. Но не убедил.

K KārlisLas 02.03.2020

Man saskarsme ar šo veikaliņu ir pilnīgi pretēja nekā sūdzībā! Savam dēlam pirkām te uzvalku. Viņam pleci bija lielāki par jostu, tādēļ arī bikses bija jāšuj. Visu sašuva perfekti pāris dienu laikā. Uzvalks derēja kā šūts uz viņa.

A Agnija Valpētere 02.03.2020

Nepiekrītu Jūsu sūdzībai par KOKOS veikalu. Serviss ir visaugstākajā līmenī, nezinu nevienu citu vietu, kur tik ļoti būtu domāts par klientu vēlmēm un apkalošana būtu tik pozitīva. Vienmēr smaidīgi un pretīmnākoši konsultanti.

O ogresbērns 03.04.2020

Pastāvīgi iepērkos KOKOS tieši viņu lieliskā servisa dēļ, nekad neesmu redzējis ka pret klientu izturās tik profesionāli un pretīmnākoši kā pie viņiem.

Lasot šo rodās iespaids ka sūdzības autors ir vienkārši kārtējais delfi komentētājs kuram visa pasaule kaut ko dara nepareizi un karantīnas laikā vairs nav kur iegūt uzmanību :D

Z Zoreddo 31.12.2020

Sāksim ar to, kas ir KOKOS komanda? Īpašnieks Vadims Vorobjovs, ar vēl dažiem draugiem, radiem un paziņām ofisā, kuri visi ir aizkadrā. Menedžere kura figurē Facebookā ir viņa sieva Natālija Vorobjova. Tāds mazs, vulgārs, krieviski runājošs kolektīvs, kurš paverdzina "melno" darbaspēku modernā paverdzināšanas stilā. Facebookā figurē divas jaunas meitenītes, viens "teorētiski" puika, kā arī nedaudz vecāka (virs 30) sieviete. Lūk šie darboņi sociālajos tīklos lien no ādas ārā, lai piesaistītu klientus un auditoriju, par to saņemot kapeikas. Grašus. Šo procesu uzrauga un vada neviens cits kā īpašnieka sieva Natālija, kura arī pati labprāt iesaistās dejās, spēlēs, dziesmās, cirkā, lēkāšanā, kliegšanā, skriešanā. Tomēr atšķirībā no labprātīgi paverdzinātajiem dalībniekiem, viņa vismaz ir "doļā" un saņem par to cirku normālu kāpostu. Savukārt paverdzinātie iznieko sevi par sviestmaizi, pilnā pārliecībā cerot, ka reiz, kādu dienu, kāds viņus beidzot novērtēs un arī viņi saņems četrciparu skaitli. Kaut gan, viņu vecumā viņiem jau daudz nevajag. Samaksāt īri par dzīvoklīti un paēst savā mazajā vēderiņā +/- 500, pārējā dzīve paiet veikalā, kur tad arī viņiem oligarhi reizi pa reizei uzsauc maltīti, par labo darbu.

Kādēļ es šo rakstu. Zinu kādu meiteni, kura meklēja darbu un pieteicās strādāt šajā uzņēmumā. Saņēma uz e-pastu testu. Tests ļoti tāds kutelīgs. Visādi jautājumi. Rakņāšanās pa privāto dzīvi un vēl daudzi neadekvāti jautājumi. Meitene pavadīja vismaz pus stundu pildot šo testu. Norādot, ka atalgojumu vēlas augstāku, nekā visticamāk KOKOS vēlas kādam maksāt, jo atalgojums sludinājumā nebija uzrādīts. Tā tas arī beidzās. NEKĀ. Ne ziņas, ne miņas. Krievu bezkauņas! Ja reiz liekat kandidātam tik daudz laika un enerģijas veltīt jūsu anketā un jautājumos, tad kā minimums varējāt atbildēt visiem, kuri iesaistījās jūsu lohatronā. Nožēlojami.

G Gatis88 25.01.2021

Šerloks apvainojas :D :D :D

N Natalija Kramere 25.01.2021

Надеюсь за год манера общения изменилась у хозяина. Наталья очень приятная женщина, думала к ней зайти, пока не прочла тут ответы Вадима

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes