Andelemandele.lv

Mudia SIA
Adrese: Elizabetes iela 7 - 21
Rīga
Latvia - LV-1010
(Juridiskā adrese)
Kategorija: Tirdzniecība  •  Apģērbs
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

23%
Sūdzības
26
Atrisinātas
2
Ar atbildēm
23
Apskatīt statistiku

Andelemandele.lv - Sūdzības un atsauksmes

Andelemandele.lv - Andeles administrācija krāpnieces

Andeles administrācija krāpnieces Andele mandele apgalvo, ka nedrīkst būt komercdarbība. Nevēršot uzmanību uz to, ka pašas 'Dāmas' pārdod simtiem slidinājumos jaunas lietas, ja viņām tas tiek aizrādīts - tevi nobloķē un tava nauda tiek piesavināta. Par to, ka tu atļaujies norādīt, ka viņas iet pret noteikumiem. Kas ir komercdarbība? Pilnīgi viss! Man tiek bloķēti 100% visi sludinājumi - jaunas, vecas lietas. Publicē, līdzko papildini maku - viss tā saturs tiek konfiskēts un tavas nolietotās preces bloķētas. Ja mēģini sūdzētie...

N nannte 12.09.2021
Komentāri 0 Apģērbs

Andelemandele.lv - Krāpšana, viltojumu tirdzniecība, naudas neatgriešana u. Tt

Krāpšana, viltojumu tirdzniecība, naudas neatgriešana u. Tt Jau gadiem par šo portālu ir un būs sūdzības, gan bez tabu, gan citos portālos. Rakstīts ptac un vid, bet neviens kantoris nereaģē, lai slavenību ziedojumus tirgojot ir visatļautība izturēties pret pārdevējiem un ne tikai. Protams, lielākā daļa tirgoņu tirgo viltojumus un atklātā veidā, nezinu kur skatās uzraugošās institūijas? Bez yabu par šo ir bijuši neskaitāmi sižeti, bet viss turpinās. Gadiem lietojot šo portālo pirkšanai un pārdošanai attieksme no poertāla puses ir vienkārši graujoša...

Andelemandele.lv - Krāpšanās

Krāpšanās Portāla īpašniece iedomājas, ka ir kaut kāds Dievs, ko grib to dara. Nepamatotie bloķē sludinājumus, bloķē pat tos kur ir profesionāli nobildētas. Atbild kaut kāds robots. Pati tirgo kvantumiem humpalas (pārkāpjot portāla noteikumus) un uzskata, ka tā nav komercdarbība, meitenes tirgo vairākas kleitas vai apavus( un tas nav par velti, jo katrs posts maksā 0.50Eiro) citi izpārdod savas konkrētas kolekcijas tad uzreiz komercdarbība,Ievietojot dvīņu apģērbus, redz ir vienādas un tā ir komercdarbība paņem un vienkārši nobloķē! Vai tiešām jāvēršas būs televīzijā?

P Pilsone2 03.06.2021
Komentāri 2 Apģērbs

Andelemandele.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Regulāri iepērkos andele.lv majas lapā, pērku zīmolu drēbes un aksesuārus, bet kad gribēju pārdot savu kleitu, kas bija lietota, bet labā stāvoklī, Andele nobloķēja sludinājumu. Dīvaini noteikumi - samaksāju par sludinājumu, bet drēbes pārdot nevar...

L Lindins 03.06.2021
Komentāri 1 Apģērbs

Andelemandele.lv - Apmelošana

Apmelošana Jau kuro reizi, sastopos ar andelemandele.lv negodpratīgo rīcību. Bez pamatojuma, bloķē sludinājumus. Itkā komercdarbība, bet nelieku 100-1000vienādu sludinājumu. Galu galā, maksāju naudu par sludinājumu, kuru tad vajag atgriezt ja reiz bloķē. Un meitenes, kas andelē liek 1000 pērles, noteikti liek pērles no sava skapja. Pretīga attieksme.

M Mandela 03.06.2021
Komentāri 2 Apģērbs

Andelemandele.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Andelē bieži tirgoju jaunas lietas, kuras iegādājos, bet tā arī neuzrunā vai vairs nav aktuālas. Kā jau esmu to iepriekš darījusi, vēlējos pārdot brendu maku, kā to dara vairums lietotāju. Manu sludinājumu nobloķēja, kā iemeslu minot komercdarbību! Tikai jaunas lietas tirgo lielākā daļa lietotāju. Par sludinājumu naudu neatgrieza, murgs!

E Elka 19.03.2021
Komentāri 0 Apģērbs

Andelemandele.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Portālā Andelemandeleesmu ievietojis sludinājumus ar kuru palīdzību vēlos pārdot dažādas savas mantas. Nesaprotu kādēļ administrācija (robots) dzēš vairākus manus sludinājumus par kuru ievietošanu portālā esmu samaksājis naudu? ! Izdzēš un uzraksta ka tiek veikta komercdarbība. Taču tā nav! Tirgoju savas gan jaunas, gan lietotas mantas! Esmu vairākkārt rakstījis portāla administrācijai un jautājis kas par problēmu, bet atbildi neesmu saņēmis! Kkāds robots tik atraksta paldies par ziņojumu!...

Andelemandele.lv portāls - Krāpšana, naudu savāc un sludinājumu nepulbilcē

Krāpšana, naudu savāc un sludinājumu nepulbilcē Portāls AndeleMandele ir izspiedēju kantoris, ieliku savus sludinājumus , sludinājumu bloķē, kad iesniedzu atkārtoti, atkal bloķē. Pieprasīju, lai atgriež naudu, tak ņem un nobloķē kontu, uz kā pamata drīkst savāk manu iemaksāto naudu, nesniedzot pakalpojumu un neatgriezt naudu, ja nevēlaties publicēt manu sludinājumu, kas tā par izspiešanu?

Andelemandele.lv - Lietotu preci tirgo kā jaunu

Lietotu preci tirgo kā jaunu Vēlos atstāt atsauksmi (negatīvu) par pārdevēju Elīnu Jakubovsku. Elīna Jakubovska portāla andelemandele.lv tirgoja chanel lūpu zīmuli aprakstā nordot - jauns. Bet patiesībā pārdeva lietotu kosmētiku asinātu un saīsinātu zīmuliun pēc tam izdzēsa savu profilu no andelemandele.lv ja gadījumā viņa piereģistrēsies ar jaunu profilu, esat uzmanīgi! Elīna jakubovska ir krāpniece!

Andelemandele.lv - Krapšana klaja zagšana

Krapšana klaja zagšana Iespējams tik Latvija, andele mandele pirkšanas, pārdošanas portāls mani bloķēja nebrīdinot un piesavinājas visus manus iemaksātos līdzekļus, kā iemeslu minot manu privātu saraksti ar citu pārdevēju? !:) ) kas par to būtu Sakams paterēju tiesību aizstāvjiem? Vel interesants fakts visus pakalpojumus andelei mandelei var apmaksat tik ar karti vai telefonu:) gudri neparadas maksājuma uzdevums ka esi ko šiem maksājis te jau darbs vidam.. Tad jau ar banka var bloķēt manu kontu un piesavinātājs visu naudu, ka iemeslu minot manu privātu saraksti? :) )

Andelemandele.lv - Krāpšana Aleksandra Gusarova / Viktors Gusarovs

Krāpšana Aleksandra Gusarova / Viktors Gusarovs Portālā jauna krāpniecība - apkrāpti vairāk kā 10 cilvēki, pērkot preci to nav saņēmuši un nauda netiek atgriezta, ” pārdevējs “ nāk portālā, bet ziņas ignorē... Kopumā, šim pārdevējam ir 4 profili, caur kuriem notiek krāpniecība. Veicot pārskaitījumu, nauda jāpārskaita Viktoram Gusarovam, nekaunēšos arī ievietot konta nr, varbūt kādam tomēr paliks kauns un pamodīsies sirdsapziņa - lv27parx0008241110001 cik noprotu no andeles administrācijas, sievietes vārds, kura ir tā saucamā “pārdevēja” ir Aleksandra Gusarova. Lai arī šobrīd zaudēti ir tikai 10 eur, tomēr vēlējos publicēt šo informāciju!

Andelemandele.lv - Krāpšana

Krāpšana Interesanta politika šim portālam, paziņoju īpašniekiem ka tiku apkrāpta viņu tirgošanas portāla viņi nobloķē mani ne krāpnieci? ! Interesanti ar ka tiku bloķēta nesaņemot nekādus brīdinājumus ne paskaidrojumus. Uz vēstulem ka es varu atgūt iemaksātos līdzekļus andele mandele neatbild man tur daudzi apmaksāti sludinājumi un ar maciņa nauda kopsuma ap 50 eiro, ! Un gribētu ar morālo kompensāciju, cik saprotu andele mandele krāpšana notiek ar īpašnieku ziņu?

V vannna 05.03.2020
Komentāri 1 Apģērbs

Andelemandele.lv - Krāpšana

Krāpšana Sūdzība par tirgošanas portālu Andele Mandele. Mani nobloķēja, neko nepaskaidrojot, un ir liegta piekļuve, kaut man tur apmaksāti sludinājumi un maciņa nauda kopsuma kadi 50 eiro! Rakstiju andeles mandeles īpašniekiem ka vēlos atgūt savu naudu atbildi neesmu saņēmusi!? Ko darīt šada gadijuma gudrie?

V vannna 05.03.2020
Komentāri 3 Apģērbs

Andelemandele.lv - Krāpšana

Krāpšana Kāš bargu naudu par sludinājumiem, bet deaktivizē, ja vienā sludinājumā tiek pārdota vairāk kā viena prece. Par deaktivizēto sludinājumu naudu neatgriež ne pie kādiem nosacījumiem. Jau vairākas reizes piesējās maniem sludinājumie, kur pārdodu komplektu no vairākiem priekšmetiem (piemēram, drēbju komplektu, kosmētikas komplektu) , norādot arī, ka ir iespēja iegādāties kādu priekšmetu arī atsevišķi (jo pircēji bieži interesējas par šādu iespēju) . Turpmāk neizmantošu šo portālu, kamēr tas neizmainīs savu politiku un nesamazinās Cenas.

J Jopcikss 11.02.2020
Komentāri 3 Apģērbs

Andelemandele.lv - Diskriminācija

Diskriminācija Portāls www.andelemandele.lv administrācijā strādā rasistiskas personas. Šo fakti konstatēju vairākkārt. Sākumā nepievērsu lielu uzmanību. Bet kad tas jau atkārtojās, kļuva jau ļoti bezkaunīgi. Uzņemot fotogrāfiju ar apģērbu, kuru vēlos publicēt uz savas tumšas ādas krāsas, tā uzreiz tieku bloķēta. Bet tiklīdz tiek uzņemta bilde ar to pašu apģērbu gaišas ādas krāsas persona, tajā pašā vietā, tādā pašā apgaismojumā, tad uzreiz viss kārtībā. Nesaprotu, kāpēc ir šāda izturēšanas, diskriminācija...

R rez19 29.01.2020
Komentāri 3 Apģērbs

Andelemandele.lv - Krāpšana

Krāpšana Mājas lapa PILNA AR KRAPNIEKIEM! LIELIEM UN MAZIEM! KAMĒR VID ČAKARĒJAS KLĀT KATRAM godīgam uzņēmējam, pat nepamana, ka tādā andelemandele čum un mudž ar īstiem krāpniekiem.

Andelemandele.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Neiesaku šo interneta portālu, jau uzķēros ar viltojumiem. Portāla administrācija nereaģē un atļauj gan kosmētikas gan apģērbu pārdošanu, kas ir viltojumi un ir bīstami veselībai, bet pārdodās viņu lapā, it kā viss būtu normāli, par oriģināla summām. Totāla krāpšana, šādu kantori neatbalstu. Ja būtu pretimnākoša un atsaucīga attieksme un andelemandele internetvides sakārtošana, bet izskatās ka tas viņus neinteresē.

I IlzeRone 17.06.2019
Komentāri 4 Apģērbs

Andelemandele.lv - Naudas izkrāpšana caur sludinājumiem

Naudas izkrāpšana caur sludinājumiem Esmu šokā par šīs vietnes (http://www.andelemandele.lv) izturēšanos pret cilvēkiem, kuri maksā šīs astronomiskās summas par katru sludinājumu. Jau 5 dienas atpakaļ vietnē tika ziņots, ka mājas lapa nestrādās uz 1 dienu. Tad vietnes administrācija komentēja, ka visiem (tikai) aktīviem sludinājumiem piešķirs vismaz 3 dienas klāt sludinājumu laiku sakarā ar vietnes tehniskajām problēmām, kas radīja sludinājumu bilžu un citu datu neparādīšanos. Šodien jau ir 5. Diena un vēljoprojām ir vietas un...

Andelemandele.lv - Portāls tikai Jaunozolas draugiem

Portāls tikai Jaunozolas draugiem Jaunozolas kundzei izdevies izveidot interesantu projektu andelemandele.lv - samērīga portālā ievietoto sludinājumu cena, ērta un vienkārša lietošana. Tikai portāla lietotāji sadalīti “savējos” kuriem atļauts viss - foto no interneta, 100-350 aktīvas pērles, kas netiek uzskatīts par vairumtirdzniecību, un “pārējos” kuru pērles bloķē, neatjauno un tādā veidā iekasē naudu par nepublicētu sludinājumu. Pati jaunozolas kundze ignorē lūgumus padarīt savu portālu godīgāku pret visiem lietotājiem.

Andelemandele.lv - Portāla lietotājs apkrāpts lielas summas apmērā, bet administrācija neliekas ne zinis

Portāla lietotājs apkrāpts lielas summas apmērā, bet administrācija neliekas ne zinis Pirms dažām dienām tiku apkrāpta šajā portālā, pārskaitīju meitenei naudu par virsjaku , kura izmaksāja 100eur Pec naudas saņemšanas, pārdevēja nozuda, jau 3 dienas nav nekādu ziņu. Saprotams , ka kārtèjā krāpniece, par kuru nu jau atrodamas sūdzības arī mājaslapas forumā. Šīs pārdevējas profilā norādīts, ka par šo personu iesniegtās sūdzības un administrācija tās izskata. Protams, pati arī nosūtīju divas sūdzības- vienu, par pašu faktu, ka esmu apkrāpta , visu viņas kontaktinformaciju un kā...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes