Pierre Cardin

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Pierre Cardin - Sūdzības un atsauksmes

Pierre Cardin - Kvalitāte vienmēr ir bijusi izcila

Kvalitāte vienmēr ir bijusi izcila "Pierre Cardin veikals Tc Domina ir mana iecienītās apgerbu veikals te ne tikai atradīšu labas kvalitates apģērbu un aksesuārus, bet arī priecēs labas Cenas. Šeit iegādājos siksnu jau vairākus gadus atpakal, un tās kvalitāte vienmēr ir bijusi izcila. Veikals, kurā kombinējas augstas klases produkts ar draudzīgu Cenas.

V Viktors79 31.01.2024
Komentāri 0 Apģērbs

Pierre Cardin - Šeit es atradu savu izteiksmes veidu.

Šeit es atradu savu izteiksmes veidu. Pierre Cardin veikals TC Spice ir vieta, kur es iegādājos apģērbu, kas dod man sajūtu, it kā es būtu skatījies dzīves filmā. Kad es ieeju, tas nav tikai par pirkšanu, bet par piedzīvojumu. Jūtos kā stila maģijas centrā, kur ikkatra roka pieskāriens dara mani stilīgāku. Man ir 50, bet Pierre Cardin padara mani jaunāku un pārliecinātāku. Viņu sortiments nav tikai apģērbs; tas ir stils un attieksme pret dzīvi. Pieaugušajam vīrietim ir svarīgi izteikties, un šeit es atradu savu izteiksmes veidu.

Pierre Cardin uzvalki - Uzvalks par 300 eur izdilst 3 mēnešos

Uzvalks par 300 eur izdilst 3 mēnešos Es nēsāju uzvalku ikdienā. Diemžēl jau trešais uzvalks no firmas Pierre Cardin neattaisno ieguldītos līdzekļus. Šī gada sākumā nopirku Alfā Pierre Cardin uzvalku par ~300 EUR. Pēc trīs mēnešiem bikses var mest ārā, izdilis caurus pašā nepiedienīgākajā vietā. Žakete vēl dzīva, bet no tās maza jēga, ja nav bikšu. Uzvalki no lētāka segmenta man ir gājuši daudz ilgāk. Piemēram, turpat Alfā iepriekšējā gadā nopirku 2 Krievijā ražotus uzvalkus (~200 EUR katrs), nostaigāju veselu gadu un mainu tikai...

F fqbetch 13.03.2017
Komentāri 5 Apģērbs