www.sudzibas.lv Pierre Cardin Uzvalks par 300 eur izdilst 3 mēnešos

Pierre Cardin uzvalki - Uzvalks par 300 eur izdilst 3 mēnešos

Es nēsāju uzvalku ikdienā. Diemžēl jau trešais uzvalks no firmas Pierre Cardin neattaisno ieguldītos līdzekļus. Šī gada sākumā nopirku Alfā Pierre Cardin uzvalku par ~300 EUR. Pēc trīs mēnešiem bikses var mest ārā, izdilis caurus pašā nepiedienīgākajā vietā.
Žakete vēl dzīva, bet no tās maza jēga, ja nav bikšu. Uzvalki no lētāka segmenta man ir gājuši daudz ilgāk. Piemēram, turpat Alfā iepriekšējā gadā nopirku 2 Krievijā ražotus uzvalkus (~200 EUR katrs), nostaigāju veselu gadu un mainu tikai tāpēc, ka pēc gada uzvalks tomēr izskatās panēsāts, bet nekādu caurumu nav.

Tā kā mani jau pieviļ 3 Pierre Cardin uzvalks, tad sapratu, ka ir jāžēlojas.

F

proverka777 13.03.2017

oj joo :))) interesanti kur strāda cilveks, kurs var atļauties pirkt uzvalkas pa 300 eur ))) Latviešu tautas anala sape tadu penziju saņem knapi knapi :D :D :D FAS

F fqbetch 13.03.2017

Ja uzvalks iet gadu, tad tie ir 25 eur mēnesī. Cilvēki mēnesī vairāk tērē par cigaretēm, es nepīpēju. Jāsaprot, ka uzvalks nav greznumlieta, bet darba apģērbs, bez kura vienkārši nevar. Gribi strādāt - aizņemies, krāj, bet bez uzvalka nenāc.

Aigars31 15.03.2017

tas ir briesmīgi ka cilvēkam jastaigā katru dienu uzvalkā .. necilvēcība... hugo boss šļipses no tā ka viņās ir skapī dilsts .. ir tādi audumi kuru vienkārši sabirst pēc laika... domāju ka ķīmiskajās tirītavās (labās) ir kautkāda apstrāde nostiprināšanai audumu un taml.. iespējams.. atjaunošana .. palīdz istenībā iemērkšana uz dienu pervol blak magic . var vairākas reizes uz dienu.. mikstina aizsargā atjauno krāsu.. .man bija padilusi baika melna un kautkā atgriezās dzīvība viņā.. .. sorry par reklaamu

Aigars31 15.03.2017

žāvējiet slapjus virs bļodas uz lodžijas vē'jiņā saulītē uz polsterēta pakaramā. .. iespējams nāksies jums tur..piegludiniet uz silk režīma vai biku siltāk .. bet bet ne uz visu ..žūs jau ilgi bet no perwol neskalojiet laukā 1 pret 20 satisiet vai 10.. .. nedaudz alķīmijas un aiziet atkal

proverka777 15.03.2017

ne tu vari dot atbildi kur strada? :) interesanti vnk :) valdībā?