Marlen Style

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Marlen Style - Sūdzības un atsauksmes

Marlen Style - Krāpšana

Krāpšana 1. Forma nekvalitatīva. Attieksme pret klientu nepieņemama. 2. Neievēro līguma nosacījumus - netiek piegādāta pēc līguma. 3. Par adreses maiņu netiek brīdināts. Aizbrauc pēc formas uz miera ielu, bet tur špergalka - meklējiet aptiekas ielā.

Marlen Style - Slikts serviss

Slikts serviss Es skolas formu pasūtīju 13.06.2016. Joprojām nav gatava, lai gan ir oktobra vidus. Uz e-pastu neatbildēja, telefonu neceļ. Netiek galā un nevēlas to atzīt. Publisks fui! Turklāt ne jau mums vienīgajiem. Visai skolai kavējas pasūtījumi.Pasūtīta ir tikai šūtā veste un ja pat ar to nevar tikt galā vairāku mēnešu laikā, tad tas ir zem katras kritikas.

L Laura7 16.10.2016

Marlen Style - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju skolas formu bērnam 17.jūnijā 2016.gadā firmā Marlen style. Solīja, kad uz 01.septembri būs gatavs. Protams, kad naudu par visu pasūtījumu bija uzreiz jāsamaksā. Šodien ir 13.oktobris un skolas formas vēl nav!!! Katru dienu zvanu un lamājos, bet rezultātu nav. Uz jautājumu kad būs- neviens nevar atbildēt. Attieksme no Marlen Style puses ārpus jebkādas kritikas. Iesaku viesiem vecākiem- labi padomājat, ja kaut ko pasūtat šajā uzņēmumā.

D donainese 13.10.2016
Komentāri 1 Apģērbs

Marlen Style - Neatnāk laikā

Neatnāk laikā Formas izskatās smuki bet tas kad neatnāk laika vienkārši tracina drēbes atnāca 31 augusta Nebija laiks neko izdarīt marlenstyle slikta sūtīšana pat ebay ātrāk atnāk no ķīnas. 31.augusta atnāca neīstais izmērs sarafānam.

R RufsLv 31.08.2016

Marlen Style - Skolas forma

Skolas forma 23.05.pasūtīju skolas formas adīto vesti. 31.08.ierados pēc pasūtījuma, jo firmas mājas lapā bija norādīts, ka šajā datumā var saņemt. "Vai, piegādātājs nav atvedis!" Firmu sazvanīt nevarēju uz e-pastiem neatbildēja, tā kā nebija iespējas pajautāt vai norādītajā datumā preci tiešām varēs saņemt. Rīt ir 1.septembris, ko vilkšu bērnam mugurā - nezinu.

J janita72 31.08.2016

Marlen Style - Skolas formas pasūtīšana

Skolas formas pasūtīšana 15. 06. 2015 pasūtīju bērnam skolas formu. 31. 08. 2015 no formas gatava tikai daļa. Fascinē firmas attieksme""vai tad jūs bērnam uz 1. 09 vilksiet formas jaku"" nē nu laikam 15 grādos es ļaušu bērnam stāvēt kreklā un pēc tam ārstēšu no bronhīta nedēļu un nelaidīšu uz skolu. Vienkārša ņirgāšanās divus ar pusi mēnešus. Ieteikums visiem nepasūtīt šai firmā skolas formas, lai jūsu bērns nepaliek pliks uz 1. 09