www.sudzibas.lv Marlen Style Skolas formas pasūtīšana

Marlen Style - Skolas formas pasūtīšana

15. 06. 2015 pasūtīju bērnam skolas formu. 31. 08. 2015 no formas gatava tikai daļa. Fascinē firmas attieksme""vai tad jūs bērnam uz 1. 09 vilksiet formas jaku"" nē nu laikam 15 grādos es ļaušu bērnam stāvēt kreklā un pēc tam ārstēšu no bronhīta nedēļu un nelaidīšu uz skolu. Vienkārša ņirgāšanās divus ar pusi mēnešus. Ieteikums visiem nepasūtīt šai firmā skolas formas, lai jūsu bērns nepaliek pliks uz 1. 09

D DA_NA22 03.09.2015

Skolas formu savam pirmklasniekam pasūtījām jūlija sākumā. Vēl uz šo brīdi 3.09. no pasūtītā neesam saņēmuši NEKO. Ik reiz, kad zvanu, lai painteresētos, kad pasūtītās preces būs pieejamas saņemu citu atbildi. Bezkaunīgi melo.

L lolilii 29.08.2016

Pievienojos, žēl ka ar šīm sūdzībām neiepazinos pirms pasūtīju formu. Pasūtījām laicīgi, ievērojot viņu ieteiktos termiņus, t.i., līdz jūnija vidum. Šodien, 29.08, visi telefoni izslēgti, informācijas nekādas nav. Tas nekas, ka līgumā vēl piedāvā samainīt līdz 1.09, ja izmērs neatbildīs. Pa kuru laiku, labi ja uz 1.09 bērns varēs iet formā :( Turpmāk noteikti izvēlēšos otru piedāvāto firmu, tās formas jau augusta vidū bija pieejamas!