Reitings Sporta preču veikals

Bikko.lv
50%
Velo Parks

Sportsdirect - Krāpšana

Krāpšana Labdien! 06.10.2023. Veikalā SportDirect, pēc adreses Daugavpils, Citokšņa ielā 60, gribēju meitai nopirkt krosenes! Pie kases pēc apmaksas 53. 00 eiro ar Swedbank maksājumu karti, mums pateica ka maksājums neapstiprinājās, tomēr man uz telefonu atnāca paziņojums par maksājumu un s parādīju pārdevējai! Pārdevēja teica, ka tādi gadījumu jau bija un piedāvāja apmaksāt vēlreiz! Es atteicos! 06.10.2023.Bankas konta nauda bija rezervēta, un 09.10.2023.šajā summa tika norakstīta! Es atkal atnācu uz...

Powersport - Krāpšana

Krāpšana Interneta veikalā 2023. Gada 18. Augustā pasūtīju preci. Apmaksa tika veikta uzreiz, ar norēķinu karti kopā ar dpd kurjera piegādi. Preču piegāde bija paredzēta 10-12 dienu laikā. Nesaņēmu ne izsekošanas ceļu, ne pasūtījuma info. Vairākkārtīgi ar e-pasta starpniecību rakstīju jautājumu - kāds ir pasūtījuma statuss. Mājas lapā norādītais telefona nr. Neatbild vai visu laiku līnija aizņemta. Mājas lapā norādīts, ka “bezmaksas piegāde: pasūtījumiem virs 100 € līdz 30 kg dpd kurjers ātri un droši...

Powersport - Krāpšana

Krāpšana Pasūtījumu veicu un apmaksāju 18.08. Pasūtījuma nr. P0818subn:) . Internetveikalā bija norādīts, ka pasūtījums tiks piegādāts līdz 30.08. Ar Dpd kurjeru. Nu jau veiksmīgi ir 5.09. - atbildes e-pastā nav un uz zvaniem neatbild. Parasti apskatos atsauksmes, bet šoreiz piemirsu. Labs kantoris! Gaidu savu naudu atpakaļ, jo preci man vairs nevajag un ja esat godīga iestāde, tad nevajag baidīties pacelt telefonu:)

Powersport - Slikta serviss

Slikta serviss Labdien. 12.08.23 tika prece pasūtīta. Samaksāta. Piegade DPD. Līdz 21.08.23 prece netika saņemta. Tika uzrakstīts e-pasts. 23.08.23 prece ar Dpd tika atvest. Atverot iepakojumu, secināts, ka tikai daļa atnākusi. Tika prasīts e-pasta, kad bus atlikusī daļa. Atbildes nav. Tika vairākkārtīgi zvanīts uz norādito kontaktu mājas lapā +37127118655, atbildes nav.

Sportland - Par t-krekla pirkumu, no kartes divas reizes noņēma maksu un neatgriež naudu.

Par t-krekla pirkumu, no kartes divas reizes noņēma maksu un neatgriež naudu. 19.05.23 apmeklēju hokeja spēli arēnā Rīga un nolēmu iegādāties t-kreklu. Pie kases nestrādāja īsti norēķinu aparāts (maksāju ar karti) , bet nauda manā norēķinu kontā bija rezervēta - meitene apgalvoja, ka šis aparāts šodien niķojas un apgalvoja, ka nauda no rezervācijas tiks atgriezta. Tā man nācās vēlreiz maksāt blakus kasē, no kura arī saņēmu pirkuma čeku. Situācija tāda, ka esmu iegādājies 1gab t-kreklu, bet nauda tika noņemta divas reizes: no pirmā termināļa (kas it kā nestrādāja un no...

Velo Outlets - Labs serviss. Ļoti profesionāla attieksme.

Labs serviss. Ļoti profesionāla attieksme. Iegādājos velosipēdu GUST PRIZM 29cll GREEN. Ļoti laba cena. Kvalitāte laba. Pārbaudot nepamanīju, ka izstaipījusies priekšējā ātruma pārslēga trosīte. Respektīvi - viss strādā labi, slēdzas gludi, bet nesanāk pārslēgties uz lielo zobratu. Atvedu uz servisu - 10 minūtēs visu saregulēja, palīdzēja ar padomu, kā pareizāk pārslēgties un vēl pieregulēja bremzes. Ļoti profesionāla attieksme servisā.

AtrisinātaPOWER SPORT/ Metausta SIA - Preci, gaidu 10 dienas! Naudu jau uzreiz apmaksāju! Neceļ klausuli, neatbild uz e-pastiem!

KRĀPNIEKI! POWER SPORT jeb Metausta SIA, Reģ.Nr. 40103955787, Rīga, Bukultu iela 11, LV-1005! Preci pasūtīju jau 29.07! Apmaksāju uzreiz! Nav ne izsekošanas ceļa, ne info par kurjeru.. nekā... rakstīju - neatbild.. zvanīju - neceļ vai visu laiku līnija aizņemta! Jau zvanīju Valsts policija un nosaucu visus datus un vērsīšos arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrā! Man tas ir par principu! Nauda paldies Dievam nebija liela, bet es tā šo neatstāšu! Cilvēkiem ir pēc iespējas vairāk jāzina...

PowerSport.lv - Krāpšana

Krāpšana Powersport.lv 000Metausta 23.06.23 Заказал товар и оплатил сразу с доставкой DPD так как других вариантов не было. Ждал месяц , потом стал писать письма и звонить ,телефон оказался недоступен а письма игнорируют, просто нет ответа. Не рекомендую связыватся с этим магазином .

Sportland - Nepareiza cena

Nepareiza cena Labdien, devāmies iegādāties somu pusaudzim, pusaudzis izvēlējās sev tīkamo, devāmies pie kases un tur mūs sagaidīja liels pārsteigums jo somas Cena bija 109.95 bet uz somas norādīts 59.95, piekritīsit starpība nav maza, mēs rēķināmies ar cenu kas norādīta uz preci.

Powersport - Krāpšana

Krāpšana 14.06 tika pasūtīta prece un šī prece tika uzreiz apmaksāts caur internetbanku. Esmu rakstījusi vairākas reizes, ar ko atbildēja, ka prece nav noliktavā un gaida, kad atsūtīs klients vai pēdējās reizes jau atbildēja, ka būs septiņu dienu laikā un ja nav, tad lai gaidu. Kā arī ļoti nepieklājīgi atbildēja. Protams ar šādu ilgu kavēšanos esmu anulējuši šo pasūtījumu un pieprasījusi, lai atgriež naudu. Šobrīd gaidu, bet rezultāts nav. Neiesaku jums šo kantori.

Decathlon - Slikts serviss - akcijas preci pārdod par pilnu cenu

Tika pasūtīts velosipēds 7.jūlijā pa akcijas cenu 1100 eur (akcija publicēta mājaslapā). Jautāju darbiniecei, vai pasūtot velosipēdu (jo nebija pieejams uzreiz), cena arī būs akcijas. Darbiniece atbildēja, ka jā - ja velosipēds tiks piegādāts līdz 28.jūlijam, līdz kuram arī darbojas akcija. Saņēmu zvanu no veikala jau 10.jūlijā, ka velosipēds piegādāts. Gatavojoties braukt pakaļ, pārjautāju vēlreiz par cenu, uz ko saņēmu atbildi, ka cena ir 1300 eur, un ka tādas runas nemaz neesot bijis par 1100 eur! Lūk tāda, "pretimnākoša un pozitīva" pieredze no veikala Decathlon.

Powersport - Slikts serviss

Slikts serviss Briesmīgs serviss. 20.06.23 veicu pasūtīju uz ko saņemu e-pastā, ka samaksāts veiksmīgi-apstrādā pasūtījumu. Piegādes datums norādīts 29.06. Pasūtījumu nesaņemu, 01.07 cenšos sazvanīt, Latvijas norādītais nr vienkārši neeksistē, zvanu uz lt pašu veikalu, kur man paceļ, sīkāk neko neskaidrojot atbild, ka saņemšu preci nedēļas laikā. 07.07 - preci neesmu saņēmis, cenšoties sazvanīt atkal kādu, 3 no 4 reizēm neviens neatbild. Ceturtajā reizē paceļ, sarunā, ka palīdzēs atrast tavu preci. Nosauc pasūtījuma nr, telefonu nomet un neceļ vairs atkal. Nekādu palīdzību nesniedzot.

Powersport - Krāpšana

Krāpšana Sveiki 08.06.2023 izlēmis pasūtīt preci caur majaslapu, uz ko saņēmis atbildi ka maksājums pieņemts, pasūtījums tiks piegādāts 16.06. Preci nesaņēmis, izlēmis piezvanīt un aizsūtīt e-pastu, uz ko atbildi nesaņēmis. Nedēļu vēlāk 22.06 uzrakstījis e-pastu ka vēlos, lai atgriež naudu. Nākamajā diena saņemu atbildi ka nākamās nedēļas sākuma preci tiks piegādāta, bet tomēr nekā nav un neatbild man

Powersport - Krāpnieki un meļi!

Krāpnieki un meļi! Pasūtīta prece 04.06 šodien 12.06, pie pirkšanas piegādes laiks bija norādīts 2~3 darba dienas. Uz zvaniem neatbild, bloķē numuru pēc pirmā sazvanīšanas mēģinājuma. Piegādes datumu uz ē-pastu neatsūtija, tikai apstiprinājumu, ka ir veikta apmaksa, lai gan prece veikalā konkrētajā brīdī bija pieejama. Pasūtījums p0604csgy noteikti ziņošu Ptac, dodu 2 dienas laika vismaz sazināties.

Sportland - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki! Šodien palīdzēju garderobe izveleties meitenei drēbes pectam ar lamuvardiem sadzirdeju kad man jaiet ara un saka lai “pišos ārā un rakstu kaut sūdzību jo darbiniekam pēdēja darba diena” Darbinieka vārds Dāvis es ļoti vēlētos lai šīs darbinieks atbildētu par savu rīcību pret klientiem un vārdiem, jo es neuzskatu kad darbiniekiem būtu šadi jaruna ar klientiem.

Sportland - Nepiegādāta prece, netiek veikta naudas atmaksta

Nepiegādāta prece, netiek veikta naudas atmaksta Pasūtīju vairākas preces, bet saņēmu tikai daļu no tām, pēc nedēļas rakstīju klientu apkalpošanas centram, saņēmu atbildi, ka pasūtījums ir apstrādes procesā, ja vēl būšot pasūtītā prece, tad to tomēr izsūtīs. Pēc laika e-pastā saņēmu ziņu, ka prece nav, tiks veikta naudas līdzekļu atmaksa. Tā kā pasūtītās preces sastāvēja no T-krekla un šortiem un bija nepieciešams komplekts, tajā pašā dienā veicu atkārtotu pirkumu ( ! Kaut arī man tika atbildēts ka prece vairs nav pieejama! Izrādās ir un to...

Powersport - Krāpšana

Krāpšana 01.05.2023 iegādājos preci internetveikalā. Apmaksu veicu tajā pašā datumā. Preci tā arī nesaņēmu. Uz norādīto tel. Numuru nevienu nav iespējams sazvanīt. Uz e pastiem arī neviens neatbild. Noteikti ieteiktu 100 reizes padomāt pirms iegādāties preces šajā veikalā.

Powersport - Krāpšana

Krāpšana 03.05.2023 bija veikts preces pasūtījums, ka arī uzreiz to apmaksāju. Saņēmu e-pasta apstiprinājumu, ka preces piegāde notiks 12.05.2023. Šodien ir jau 16.05.2023, prece joprojām nav saņemta. Uz maniem zvaniem un e-vēstulēm neviens neatbild. Esiet uzmanīgi ar šo piegādātāju.

Powersport - Krāpšana

Krāpšana Nekad nesūtiet šeit preci. Viss kas mājas lapā ir rakstīts ir meli. Pasūtot preci, viņa ir norādīta ka ir noliktava, bet tad gaidi mēnesi, divus nekas nenāk. Kad centies sazināties, viņi raksta lai sazinās ar Lietuvu, jo viņi neko nedara. Preci sūta Lietuva, naudu saņem Lietuva, un ja gribi atgriezt preci vai naudu, tev jāsazinās ar Lietuvu. Lai gan preci pasūti Latvijā, Latvijas mājas lapā. Uz ko viņi vēl atbild, mums te vairs nav ofisa un nekā, visu dara Lietuva. Un pazūd. Viss vairāk neko...

Powersport - Krāpšana

Krāpšana 15/04/2023 internetveikalā tika pasūtīta prece un arī apmaksāta uzreiz ar internetbanku. E-pastā tika saņemts apstiprinājums par saņemtu maksājumu un par pasūtījuma apstrādi, bet joprojām 08/05/2023 prece nav saņemta ar dpd kurjera starpniecību. Ar uzņēmumu sazināties nav iespējams. Neviens nav sazinājies par preces piegādi, aizkavēšanās iemesliem vai par naudas atmaksu. Pasūtījuma nr. P0415ltfr