My Bike

Kategorija: Tirdzniecība  •  Sporta preču veikals
Sociālie tīkli:

My Bike - Sūdzības un atsauksmes

My bike - Krāpšana

Krāpšana Šausmīga attieksme pret klientiem. Neuzklausa vajadzīgo, un tikai atbild uz visu ''jā, to visu piedāva šis velosipēds. '' kad nopērc, tad sākās... Izbraucot ar velosipēdu atklājās, ka velosipēds nav paredzēts tam un papildus nav saskrūvēts, kaut Mybike darbinieki apgalvoja, ka ir darba kārtībā. Neko nepērciet, nav vērts ne laiks, ne nauda.

My bike - Briesmīga komunikācija un attieksme

Briesmīga komunikācija un attieksme Komunikācija ar klientu bija uzbrūkoša un attieksme tāda, ka klientam ir jālūdzas, lai kaut ko pārdotu. Cenu zīmes nebija norādītas uz visām lietām un pēc lūguma parādīt, kas ir no vajadzīgās lietas, ritenis tika iestumts darbnīca un sāka likt virsū, bet par cenu tika paziņots ka lieta jau bija uzlikta uz riteņa, kas nebija samērīga. Pasakot ka neņems, jo cena ir par lielu tika uztaisīta scēna par to, ka tagad viņam jāņem nost un lai tagad riteni atstāj līdz rītam un viņam nav laika utt. Uz...

My bike - Slikta komunikācija, melo

Slikta komunikācija, melo Nodevu savu velosipēdu uz apkopi. Solīja piezvanīt, kad būs visi darbi pabeigti. Tā kā nesaņēmu zvanu, tad zvanīju pats, lai noskaidrotu, kad viss būs gatavs, uz ko saņēmu atbildi, ka apkope vēl nav veikta. Vēlāk izrādījās, ka viņi man meloja un velosipēda apkope bija pabeigta jau pirms 2 dienām. Teica, ka principa pēc man meloja, jo nevarēja mani sazvanīt. Esot zvanījuši 3 reizes. Tā kā telefons nebija izslēgts, tad pieļauju, ka bija nepareizi pierakstīts mans numurs.

My Bike SIA - Velosipēdi

Velosipēdi Riteņu izvēle laba. No ārpuses nopucēti labi. Ratu rumbas piedzītas ar augstspiediena mazgāšanas iekārtas ūdeni. Eļļots nav nekas. Bēdīgi! Velosipēdiem priekšējās amortizatoru dakšas nevienam nestrādā. Tās savu funkciju nepilda. Stūres bļodiņas un gultņi ir nolietoti, eļļoti tie nav. Mehāniķis tos nav skatījis. Aizmugures rumbas ar integrētu planetāro zobratu daudzpakāpju pārnesumu sistēmu nav skatītas. Ārpus katras kritikas. Tās ar dažiem izņēmumiem strādā dažiem velosipēdiem. Sēdekļu stutes nevar izkustināt, līdz ar to sēdekļa augstumu nevar mainīt.

My bike - Krapnieki

Krapnieki Nevienam neiesaku stradat saja vieta. Biju aizgajis. Kartejais krapnieku kantoris. Grib slegt ligumu par 100e un parejo minimalo algu maksat aploksne bez nomaksatiem nodokliem, bez garantijam ja notiek nelaime un esi slims. Algu sola par padarito 12e par riteni. Stasta ka varot aploksne nopelnit labu naudu.Bet reali nav iespejams uztaisit vairak par vienu vai diviem riteniem. Riteni nak no Kinas miskastem saslegti ar sasledzejiem un sarusejusi. Darbs uz vienu riteni del stavokla var prasit visu dienu. Tatad reali vari nopelnit minimalo algu aploksne bez nodokliem. Krapnieki

SIA My Bike - Drausmiga attieksme

Drausmiga attieksme Loti slikta ritenu izvele. Cenas ari ir samera dargas ja salidzina ar citam vietam kur var nopirkt lietotus ritenus. Riteni tiek vesti no Kinas un Niderlandes kanaliem, notiriti un pardoti ar 400x uzcenojumu. Ari pardevejs Dailis tiesam nav izturams. Uzskata sevi par uznemuma naglu un necienigi izturas pret klientiem. Nepienem nekadu viedokli un megina iesmeret preci ko jus nevelaties. Ari nakas muzigi klausities citu Velo kompaniju noniecinasanu. Neiesaku jums tur iepirkties.

E ErminsKrums 19.06.2017
Komentāri 2 Veikali