www.sudzibas.lv My Bike Drausmiga attieksme

SIA My Bike - Drausmiga attieksme

Loti slikta ritenu izvele. Cenas ari ir samera dargas ja salidzina ar citam vietam kur var nopirkt lietotus ritenus. Riteni tiek vesti no Kinas un Niderlandes kanaliem, notiriti un pardoti ar 400x uzcenojumu. Ari pardevejs Dailis tiesam nav izturams. Uzskata sevi par uznemuma naglu un necienigi izturas pret klientiem. Nepienem nekadu viedokli un megina iesmeret preci ko jus nevelaties. Ari nakas muzigi klausities citu Velo kompaniju noniecinasanu. Neiesaku jums tur iepirkties.

E

V VijaPilsenere 19.06.2017

Nevaru nepiekrist. Meklēju sev sieviešu velosipēdu. Cenas ļoti aukstas un attieksme švaka. Aizbraucu uz citu veikalu un iepirkos stipri letāk.

O [email protected] 08.07.2017

SIA My Bike riteņi būtu labi,it kā apkope veikta,bet virspusēji.Ir tikai veikta vizuāla apskate un remonts.Riepu un kameru maiņa un atstarotāju vai jaunu LED gaismekļu montāža.Eļļots un izjaukts vai regulēts netiek nekas, tikai pulēts ārējais izskats.Apmēram "Maximā",salātus mēs nemazgājam.Mehāņiķis Dailis,zaglis,slēpjas no maksātsnēspējas administrātora.Nodokļus vispār nemaksā,savu uzvārdu baidās teikt.Pārāk daudz mānījies.
Izvēlēties paši.
My Bike ideja ir laba,laiks rādīs,kā tā īstenosies.Ideja ir labāka salīdzinot ar Velo Depo.