Mego

Kategorija: Tirdzniecība  •  Veikali
Sociālie tīkli:

Mego - Sūdzības un atsauksmes

Mego - Krāpšana

Krāpšana Jau vairākas reizes, Mego Jūrmalas gatve 87, viena konkrēta kasiere cenšas izdot nepareizu, mazāku naudas atlikumu. Kases monitors tiek steidzami izslēgts, naudas atlikuma atdošanas brīdī, tas vairs nerāda. Uz aizrādījumu par nepareizu summu, katru reizi atdzīst, ka kļūdījās.

Ma Maija2020 28.03.2020
Komentāri 3 Veikali

Mego - Sanitāro notekumu pārkapšana, slikts serviss

Sanitāro notekumu pārkapšana, slikts serviss Katru veikala apmēklējuma reizi redzu, ka vitrīnas darbinieces strāda'bez cimdiem un cepuriem. Ņem produkciju (vistas gaļas ruLetes un t. T.) ar kailām rokām! Ņemot kasti ar salātiem (arī bez cimdiem) pirksti gandrīz pieskārās salātiem. Ir jautājums-vai ''mego'' ir savs likumsa normām, kurš atšķiras no valsts likuma? Pārdevējas parastīja dokumentus, kuros teikts, ka viņas ievēros normas! Rakstīju veikala vadībai, bet bezjēdzīgs. Vai pircēju Veselība tur vairs neko nenozīmē?

Mego - Akcijas cenu zīmes

Akcijas cenu zīmes Baložu mego regulāri ir akcijas cenu zīmes. Ātrumā neizlasīju akcijas datumus, paņēmu preci, pie kases izrādās, ka nekādas akcijas nav! Vairs nav! Un tā regulāri maldina klientus. Uzņēmumam ienākumi, jo liela daļa klientu vien norausta plecus un atpakaļ preci neatdod, īpaši, ja jāsteidzas. Uz jebkuru jautājumu kasieres atbild: tā nav mana atbildība.

Za Zaiga Runce 05.03.2020

Mego - Slikts serviss

Slikts serviss 17/02. Ap 13.30 gāju norēķināties kasē. Kurā strādāja kasiere vārdā Guna. Parasti cenšos izvairīties iet pie viņas iedomīgās un nicinošās attieksmes dēļ. Pirms manis gāja pavecāka kundze, es biju otrā kliente konkrētā kasē uz to brīdi. Uz mums sāka kliegt, ka ir taču vēl kases, kāpēc pie viņas ejot. Tā ir parasta, ikdienišķa parādība Mego šajā adresē un arī Mego, kas atrodas pie Ziepniekkalna tirdziņa. Kundze sāka atvainoties - piedodiet, ka mēs tā izdarījām! Absurds.. Atbilde no Gunas-ar smagu...

Mego - Kulinārija

Kulinārija Tādas biezpienmaizes redzu pirmo reizi. Ka var tādu tirgot. Rozīnes rugtas laikam termins 5 gadus atpakaļ iztecējis. Maizes pamatne pliekana bez garšas. Biezpiena nav. Interesanti kāda stāvokli ir bijis mego konditors. Man loti zel ka ir tāda attieksme pret savu darbu. Mūsdienas ar tādu produkciju talu nekur nevar tikt. Lai jums veicas jūsu iesakumos. Bet pievērsiet uzmanību ko tirgojat.

Mego - Veikala slēgšana

Veikala slēgšana Par nožēlu Talsos tiek slēgts vienīgais Mego veikals. Vienīgais zināmais iemesls ir patreizējo telpu sliktais stāvoklis. Nav saprotams, kādēļ netiek meklētas citas telpas. Veikals vietējiem iedzīvotājiem ir ļoti iecienīts. Darbu zaudē daudz cilvēku. Patiesi skumji!

Lu Luizeta 12.01.2020

AtrisinātaMego - Slikts serviss

Slikts serviss Sūdzība iegājot lielveikalā Mego, Daugavpilī, Viestura ielā 60, 02.01.2020. Gadā tikai izpētīts, kādi produkti bija man nepieciešami, jo konkrēti šajā veikalā netika atrasti rati, bet grozi būtu par mazi un smagi nēsăjot tos un domājot par papildus precēm, tāpēc primāri tika veikta personīgi man nepieciešamo produktu analīze, kad viss nepieciešamais tika atrasts, bija vēlme iegādāties konditorejas izstrādājumu "marcipānu" 4 gab. , lai uzreiz 1 gab apēstu pēc pirkuma veikšanas, pietupot, e...

D3 d30.11.2019 03.01.2020
Komentāri 14 Veikali

Mego - Ļoti slikts serviss, rupjas darbinieces!

Ļoti slikts serviss, rupjas darbinieces! Otrā stāvā 20 minūtes nostāvēju pie kases, tā arī neviens neatnāca apkalpot! Pirmā stāva kasiere meloja, ka viņi nestrādā, tas nekas, ka pircēji staigā gaisma deg, uzraksts atvērts! Tur vienmēr ilgi kasiere jāgaida! Ļoti slikts serviss, rupjas darbinieces!

Ie Ieva Beikule 22.12.2019
Komentāri 4 Veikali

MEGO Mežciemā - Nabagas Kasieres!!! - Vājprātīgie pircēji

Vājprātīgie pircēji Ļoti žel kasieres, kas strādā veikalā MEGO Mežciemā. Sievietes strāda nereāli smagi, it īpaši psihoemocionāli. Pensionāri un citi pircēji pārsvarā esot ļoti bezkaunīgi. Dēļ viņiem veikalā vienmēr veidojās nereāli garas rindas. Katrs (it īpaši pensionārs) jautā kasierēm cik kas maksā, pārbauda čekus neatejot no kases, lien iekšā kad kasiere apkalpo citu klientu. Drausmas! Liels lūgums uzbūvēt pensionāriem un citiem vājprātīgiem atsevišķu veikalu, lai viņi netraucētu normāliem cilvēkiem! Nabaga...

Mego - Slikts serviss

Slikts serviss Apkalpo šausmīgi rupjas pārdevējas sieviete gados ar tumšiem matiem un gara auguma. Nemāk sasveicināties rupji atbild nekad pie kases nav, ilgi jāgaida. Negribas uz šito veikalu nākt. Viss laipnāka pārdevēja tas ir pārdevēja maza auguma. Ātri un laipni.

Pe pertikis 08.12.2019

Mego - Плохой товар

Плохой товар Уже были жалобы про этот магазин. Но видимо решатся только через pvd. , хотелось бы верить (жалобы и фото уже отправлены) , купили с женой мачо и торт. Открыв дома упаковку почуяли странный запах, когда больше ее распотрошили то запах был гнили, это нормально. Отлепив наклейку магазина увидели реальный срок на упаковке он был на 5 дней меньше магазина. Это как? Торт был тоже на первой свежести, видимо проходил также эту операцию. Задав вопросы продавцу, та лишь пожала плечами, видимо для них этот норма торговать плохими товарами.

Mego - Bojāts ēdiens

Bojāts ēdiens Šodien mēs 3 cilvēki, kā jau katru dienu devāmies uz jūsu "mego" veikalu jūrmalas gatvē 87, aptuveni 10: 58. Mēs uz šo veikalu dodamies katru dienu, un ņemam silto ēdienu. Tātad šodien, mēs paņēmām makaronus ar ķiploku mērci. Kad jau bijām samaksājuši, gājam tur pat veikalā iegādāto maltīt apēst. Pirms sākām ēst sajūtām nepatīkamu aromātu, kas kvēloja no ēdiena. Smaka bija nepanesama, ļoti skāba un pretīga. Visi trīs no mums sajuta šo pretīgo fenomenālo smaku un izlēmām iet uz virtuvi un...

Mego veikals Carnikavā - Slikta attieksme

Slikta attieksme Carnikavas veikala, mego, ,2. Stāvā pārdevēja, valga, rupji, nepieklājīgi, nesavaldīgi izturas pret pircējiem. Uzmanieties! Esiet piesardzīgi, un neuzdodiet šai pārdevējai valgai liekus jautājumus. Var beigties traģiski, ja atradīsieties trauku nodaļā tur ir daudz asu priekšmetu, dakšas, naži un t. T veiksmīgu pirkumu, un priecīgus Ziemassvētkus!

Za Zane Graudina 02.12.2019
Komentāri 1 Veikali

Mego, Carnikava - Krāpšana

Krāpšana Mego veikalā Carnikava,manipulē ar cenām. Uz cenu norādēm raksta vienu cenu,bet čekos uzrādad dārgāku cenu. Piemēram uz bērnu Lego konstruktoru ar norādi 1.99 ,kasē tiek iesista summa 2.99. Tāda cena 2.99 nekur netika uzrādīta. Attieksme pārdevējām rupja,vulgāra,nesavaldīga. Šāds gadījums nav pirmais. Tāda Mego veikala mārketinga darbiba.

Za Zane 22.11.2019
Komentāri 1 Veikali

Mego - Slikts serviss

Slikts serviss Šaumas Mego Sarkandaugavā ,kandrīz vai katru reizi ieķeros ar produktiem ,sapuvušas vīnogas ,cūkgaļa želejā sasmirdusi un šķidra, maize nākam dien sapelējusi ,ķefīru nopirku(bez atlaides) sāku lietot un paskatijos uz datumu vakardienas datums bija pēdējais lietošanā,džjugas sieru nopirku ,,ok ar atlaidi bet es ēdu un beigās ieraudzīju sapelējumu. Šausmas,fu...

Vēmiens nāk 16.11.2019
Komentāri 8 Veikali

Mego - Vecas, cietas smalkmaizītes

Vecas, cietas smalkmaizītes Kas tiek jaukts klāt mīklai, ja otrā dienā maizītes ir cietas kā akmens? Varbūt cements? Un tā ir gandrīz visos Mego veikalos, kur uz vietas cep bulciņas. Arī iepriekšējo dienu maizītes pārdod kā "svaigas", varbūt vajag likt 50% atlaidi? Šodien apēdu vienu, sāp vēders. Pie velna, nepirkšu vairs pie jums.

Mego - Preču sakārtojums

Preču sakārtojums Vakar vakara biju veikala Mego iepirkties. To ko es gribēju nevarēju dabūt. Jo ir uzlikts uz pēdējiem augšējiem plauktiem. Es pat nevaru aizsniegt. Meklēju kapnites bet tur tādas laikam nav. Gaju pie darbinieces prasit kādu krēslu lai dabūtu preci. Viņa protams man atnesa. Kas tagad bus jāstaigā ar krēslu lai dabūtu preces no augšējiem plauktiem.

In Ines2 30.10.2019

Mego - Veikals

Veikals 26.10.2019 biju Jēkabpili Mego veikalā vēlējos nopirkt gaļas poņčikus bet nevarēju jo pirms manis bija piedzēries vīrietis visu kas bij uz paplāte visus apgramstīja ar plikām rokām dažus nometa zeme dažus pacēla no zemes un nolika uz paplātes dažus ielika sev maisiņā pirksanai bet apsagam vienalga un darbinieki pārējiem ar vienalga tad tāda gadījuma kas par to jāuzsauc būtu pie atbildības

Mego - Krāpšana

Krāpšana Apmeklējot piektdienas pēc pusdiena veikalu Antonijas Iela 21 kasieris atteicas pārdot enerģijas dzērienu prasīja uzrādit persona apliecinošu dokumentu. Bet uzrādīto dokumentu pat nepaņema roka teica ka der tik Id vai pase. Vai ejot uz veikalu jāņem pase. Cai kasieris ir tiesīgs prasit pasi tā ir bezkaunība, lūdzu veikt nopietnas parunas ar kasieri

Iv Ivars22 27.10.2019
Komentāri 10 Veikali

Mego - Nekompetenta darbiniece

Nekompetenta darbiniece Labdien, valsts valodu jautājums vienmēr ir bijis saspringts un tāpēc par to bieži nav vērts runāt, taču šajā veikalā jau vairākus gadus strādā kasiere, kas ne tikai nerunā latviski, bet uzspiež citiem runāt ar viņu krievu valodā, pagājušajā nedēļas nogalē, kad vēlējos pirkt produktus šī pati kasiere uzdeva jautājumus krievu valodā uz ko es atbildēju, ka nerunāju krievu valodā, un lūdzu lai pārslēdzas uz latviešu valodu. Tā vietā, lai mēģinātu sazināties ar mani valsts valodā sāka krieviski...

Eg Egils Krums 13.10.2019
Komentāri 4 Veikali