Mego

Mego SIA
Adrese: Krustpils iela 12
Rīga
Latvia - LV-1073
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +37167775959
Fakss: +37167775960
Darba laiks: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

2%
Sūdzības
290
Atrisinātas
5
Ar atbildēm
6
Apskatīt statistiku

Mego - Sūdzības un atsauksmes

AtrisinātaMego - Krāpšana

Krāpšana 09.11.2022. Iegādājos veikalā Mego Jack Daniels pudeli 1l, cenu tieši neatceros, bet aptuveni 28,99. (akcijas Cena) . Pēc atvēršanas, jau palika aizdomīgi, jo pēc smakas produkts nav tāds, kā ierasts (esmu šī dzēriena mīļotājs, tāpēc zinu) . Neatkarīgi no tā nogaršoju. Man no dabas uz nekvalitatīviem produktiem (krāsojumiem) ir alerģija - seja līdz pat kaklam paliek sarkanos traipos. Šoreiz tieši tā arī notika. Man ir ļoti žēl iztērētās naudas, labi, ja tie būtu kādi 10 euro, bet gandrīz 30! Jo...

D Deoxid 10.11.2022
Komentāri 2 Veikali

Mego Carnikava Gauja - Slikts serviss

Slikts serviss 18.10.2022. Gāju uz veikalu ar sīknaudu un man viņu nepieņēma jo itka viņiem pilni 5 maisi un neesot kur likt, bet vel pajautāju vai ta nav nauda man atbildēja ir, bet es neņemšu, biju šoka, jo kasieriem ir jāpieņem vienalga kādu naudu pēc manam kasieres vārdu neatceros. Arī preces mēdz būt ar beidzies derīgumu termins. Vienreiz pirkām margarīnu un viņš bija ar pelējumu.

O olxpyyyyyy 20.10.2022
Komentāri 10 Veikali

Mego - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, Mego veikalā dārza ielā, Bauskā, ļoti slikts apkalpošanas serviss, nepieklājīgas, rupjas pārdevējas, bieži vien prece ar beigušos derīguma termiņu! Ja cilvēks nav gatavs strādāt apkalpošanas sfērā ar cilvēkiem, tad ir jāmeklē tāds darbs kas būtu piemērots. Ļoti nejauka attieksme.

L LieneLiene1 13.10.2022
Komentāri 2 Veikali

Mego - Rupjības un patērētāju tiesību pārkāpšana

Rupjības un patērētāju tiesību pārkāpšana 07/09/2022, apmēram 23: 10, atnācu uz veikalu pēc enerģijas dzēriena. Viņš atradās alkohola nodaļā, kas bija atdalīta ar Virvi bez jebkāda uzraksta. Nobīdījis malā žogu, viņš paņēma enerģijas dzērienu un, dodoties uz kasi, sastapa vecāko kasieri, kura savukārt sāka rupji izturēties pret mani un atteicās pārdot enerģijas dzērienu, tādējādi pārkāpjot manas tiesības pirkt veikala produkciju. Kasiere izsauca apsardzi, viņa klātbūtnē es atvēru enerģijas dzērienu bundžu, iedzēru malku un teicu, ka...

Mego - Плохой сервис, обман

Плохой сервис, обман Женщина без беджика отказалась продавать salts под предлогом ПОЛНОГО отсуствия товара, но настоятельно рекомендовала Heets. Под кассой же было прекрасно видно коробку с несколькими видами Salts. Паралельно наблюдаются частые нарушения в виде продажи энергетических напитков подростам в возрасте 16-17 лет. Благо табачные изделия документы спрашивают. Просьба проконтролировать и узнать причину отсуствия товара не смотря на ее наличие.

E Endorama 13.06.2022
Komentāri 0 Veikali

AtrisinātaMego - Krāpšana

Krāpšana 09.06.22 ap13,30 Cēsu Mego iegādājos 3 ķimeņu/siera maizītes, pie kases samaksāju 1.02eir. Ar karti, čeku par šo nenozīmīgo summu nepaņēmu. Mājās internetbankā pārskatīju konta atlikumu un secināju ka no mana konta ir noņems 41.02eir. Par šīm 3 maizītēm. Es to uzskatu par reālu zādzību. Nekad vairs neapmeklēšu nevienu Mego veikalu!

Mego - Slikts serviss

Slikts serviss Nebija īsti skaidrs, vai šis cilvēks pieder pie Mego personāla, vai nē, bet sliecos domāt, ka jā. Ejot uz veikalu pirmā nepatīkamā lieta bija, ka šī darbiniece stāvēja priekšā veikala durvīm bakstīdama telefonu, un pat nepakustējās, lai klientiem būtu ērta iekļuve veikalā. Bet labākais bija pie kases. Šī pati persona stāvēja pie Letes, un aizšķērsoja zonu no kuras paņemt nopirktos produktus. +pavadija laiku tarkšķot ar kasieri krievu valodā.

Mego - Apsardze

Apsardze Jelgavas Mego Dobeles šoseja 7 apsardze... Iepirkāmies veikalā viss kā nākas groziņš prece, bet pie kases pārsteigums apsardzes uzbrukums parādi kabatas! Kāds pamatojums? Laikam garlaicīgi palika apsardzes darbiniecei... Atrādīju ka kabatās nav nekā no šī veikala preces dāmīte no apsardzes pat neuzskatīja ka jāatvainojas par savu rīcību! Tīskāš fuj šai bodei!

Mego - Centīgs apsargs

Centīgs apsargs Izcili centīgs apsargs neļauj apmeklēt veikalu, jo 3 gadus vecs bērns ir uz sava velosipēda, bet ar velosipēdu veikalā ieeja aizliegta. Lieki piebilst, ka tik mazam velosipēdam pieslēgšanas atslēga nav iegādāta, jo nevienā citā bodē tādas problēmas nav. Pirms mums stiprinieks apkaroja arī līdzīga vecuma meitenīti uz skūterīša. 200m tālākā maksimā šādas problēmas gan nav aktuālas.

Mego.lv - Tukšs iepakojums

Tukšs iepakojums Sveiki, tā pat nav sūdzība, bet sāpīgi, jo nav pirmā reize. Šovakar iegādājos mob. Telefona lādētāju, bet atnākot mājās konstatēju, ka kaste ir tukša😢 un tā nav pirmā reize, pirmoreiz iztrūka austiņas. Atgriežoties veikalā, visdrīzāk, neko nepanāktu... Jo, es viņas varēju izņemt ārā pie veikala vai arī mājās, nevar vairs neko pierādīt. Jautājums pie veikala vadības, vai tiešām nevar pielikt paziņojumu pie preces, lai pirms pirkšanas pārbauda? Kāpēc man jāmaksā tāda nauda par iepakojumu? Šoreiz tiešām sirds sāp...

D DanRa 27.04.2022
Komentāri 4

Mego - Sliktas kvalitātes ēdiens

Sliktas kvalitātes ēdiens Сегодня купила скумбрию холодного копчения в вакууме, не уценённую. Пришла домой и только тогда заметила переклеенную этикетку, почему-то рыбка стала тяжелее и соответственно и цена подросла. Но самый «сок» был тогда когда открыла вакуумную упаковку. Запах пошёл просто «божественный», думаю ну ладно, может показалось, но вкусовые рецепторы не обманешь, кисло-горький привкус, рыбку явно замачивали в какой-то химии чтобы скрыть начавшейсяпроцесс гниения. Не знаю кто в этом виноват, искать не...

Mego - Krāpšana ar cenām! Pircēja maldināšana!

Krāpšana ar cenām! Pircēja maldināšana! Šorīt Mego sabojāja prieku par dzimšanas dienu. Vitrīnā torte austrumu nakts, o, super, skatos, par 7.34 ar akciju. Ņemšu! Pie kases maksājot izrādās, ka torte maksās 10.49. Kāpēc? ! Neko nezinot, es varot iet paskatīties... Aizeju arī. Tur Lapiņa gandrīz pie Zemes vitrīnai, jāmetas 4rrāpus, lai izlasītu, ka akcija bija līdz vakardienai 13.04. ! Nu kā nav kauna! Nav pirmā reize, kad nenomaina Cenas. Fui Mego. Torti nopirku, bet rīta "garša" bija sabojāta. 3 plus eiro tomēr nav gluži kapeika...

D D. A. 14.04.2022
Komentāri 0 Veikali

Mego - Attieksme

Attieksme Labdien, ik dienu iegriežos veikalā pēc saviem ierastajiem pārtikas produktiem, bet visai bieži nākas klausīties kā vadītāja kliedz uz saviem darbiniekiem? Vai tas ir pieļaujami un kompetenti? Kāpēc man kā klientam būtu tas jāklausās? Un no otras puses vai jūsu prāt tā ir normāla attieksme pret darbiniekiem?

L LindaR35 03.04.2022
Komentāri 1 Veikali

Mego - Slikts serviss

Slikts serviss 14.03 iepirkos mego veikalā. Pārdevēj, kā vēlāk uzzināju Natālija, kas mani apkalpoja gaļas nodaļā, rupji atbildēja uz manu lūgumu pielikt klāt nedaudz maltās gaļas, jo man vajadzēja vairāk nekā viņa bija ielikusi. Kad es palūdzu pievienot vairāk viņa noskatījās uz mani ka uz ienaidnieku un nobubināja - pircēji paši nezin cik viņiem vajag. Kāpēc tādi cilvēki strāda apkalpojošā sfērā ja viņi pat nevar apkalpot pienācīgi.

V Veraa 15.03.2022
Komentāri 0 Veikali

Mego - Attieksme

Attieksme Большая просьба к руководству обратите внимание на сотрудников которые работают у вас, на Dzelzavas iela, вы им явно не додаете не докладываете и они как дикие дворняги на кассе кидаются на покупателей. Ребенок взял енергетик, я оставила его у кассы, так как ему рано пить его, так кассирша без бейджека после назвалась кристиной, с животным воплем начала отчитывать, мол приходите кидаете тут, потом смотришь непонятный товар лежит, на вопрос где тут написано что я не могу отложить тут товар...

Mego - Krāpšana, preces Cena neatbilst atlaidei

Krāpšana, preces Cena neatbilst atlaidei Akcijas Cena precei neatbilst pie kases. Pārdevēja skaidrot kāpēc Cenas atšķiras, atsākas, labi ka vel nesaka ārdīties ko es te prasu. Krāpnieki, labāk izvēlēties citu adekvātu un godīgu tirgotāju. Publisks fui. Patērētāju maldināšana, preces cenu neatbilstība ir negodīga komercprakse. Ptac par šo krāpniecību un tautas maldināšanu arī tiks ziņots un cerams tiks pieņemts kāds sods.

Mego - Slikts serviss

Slikts serviss Šajā veikalā ir ļoti nepatīkami iepirkties, jo veikalā smird! Un tas tā jau ir ilgstoši. Tas nav normāli, ka veikalā ir tāda smaka. Tur vairs nav patīkami tur uzturēties, iepirkties. Un turklāt spirta (70%) šķīduma dezinfekcijas līdzekļa vietā ir tīrs ūdens! Vairs neiepirkšos šajā veikalā, jo ir ļoti nepatīkami un pretīgi uzturēties veikala telpās!

Mego veikals, Dižozolu 2, Ziepniekkalnā - Slikts serviss

Slikts serviss Не знаю, умышленно это делается или по халатности, но в этом магазине постоянно не совпадает цена, указанная на ценнике и та, которая пробивается в кассе. За последний месяц я насчитала уже 5 раз, когда приходилось обращаться к продавцу за разъяснением. Естественно, ни разу цена не была указана в пользу покупателя. На ценнике меньше, в кассе больше. На мои вопросы, почему только в их магазине такое происходит, объясняют, что цены приходят из офиса прямо в систему. А почему не меняют ценники...

Mego - Auksts veikals

Auksts veikals Nabaga darbinieki žēl skatīties...tie es uzskatu ir slikti darba apstākļi! Kā arī nepatīk apmeklēt tādu veikalu, kur ir jāsalst. Nav nekāda prieka iepirkties, doma ka tik ātrāk pamest šo iestādi. Žēl skatīties uz pārdevējām. Nesaprotu uz ko vadība cenšas ieekonomēt, varbūt vēlās maksāt visiem darbiniekiem slimības naudas?!

Mego - Attieksme

Attieksme Bieži iepērkos šajā veikalā esmu ievērojusi ka šajā veikalā darbinieki strādā ātri. Arī esmu dzirdējusi kā pret viņām izturas un kā ar viņām runā vadītāja turpat zālē izsakot visu ko domā un pat rupjiem vārdiem! Es nesaprotu kur ir redzēts ka tā izstūrēs pret strādniekiem un vēl pazemot veikalā tā ar saviem strādniekiem runāt nedrīkst un visi apkārt skatās! Šī vadītāja tiešām nedomā ko dara.

S ssarmite123 15.12.2021
Komentāri 2 Veikali

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes