| Adrese: |
Krustkalni, Ķekavas novads “Abras” Rīga Latvia - LV-2111 (Ķekavas pagasts) |
|---|---|
| Tālrunis: | 8 000 2020 +371 67892100 |
| Fakss: | +371 67892101 |
| Kategorija: | Tirdzniecība • Veikali |
| Sociālie tīkli: |
MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes
MAXIMA - Atalgojums
Labdien!
Vēlos vērst uzmanību uz situāciju veikalos “Maxima”. Kāpēc darbiniekiem ir tik zemas algas un bieži netiek nodrošināts pietiekams darba stundu skaits? No darbiniekiem tiek prasīta liela atbildība, ātrs darba temps un kvalitatīva apkalpošana, bet pretī bieži nav atbilstoša atalgojuma un novērtējuma.
Ko uzņēmums sagaida no darbiniekiem, ja viņiem ir jāstrādā ar lielu slodzi, bet iespējas nopelnīt ir ierobežotas? Lūdzam izvērtēt šo situāciju un uzlabot darba apstākļus un attieksmi pret darbiniekiem.
MAXIMA Akropole - Apkalpošanas problēmas
Sveiki vēlējos sūdzēties par akropoles Maximas darbinieci vārdu aizmirsu iepirkāmies plkst 22:00 mums vajadzēja palīdzību sakara ar to ka neto kodu noskenējam nospiežam pašapkalpošanās kases pogu palīdzēt ko laipni noraida pēc tam nospiežam vēlreiz un dabūjam textu ko vajag protams saprotu ka ir vēls vakars bet ar cieņu jau vajag izturēties 😉 kasierīte apaļa ar īsiem matiem gaišiem ar to kasierīti vienmēr ir problēmas jo izskatās ka mīl vairāk to krēslu nekā apkalpot pienācīgi apkalpot klientus
MAXIMA - Slikts serviss
Sūdzība par apkalpošanu gaļas vitrīnas nodaļā Mūkusalas Maxima
Labdien!
Vēlos izteikt sūdzību par apkalpošanas kvalitāti pie gaļas vitrīnas Mūkusalas Maxima veikalā, kur klientus apkalpo pārdevējs aiz letes.
Problēma ir tāda, ka pārdevējs ļoti bieži neatrodas pie letes, un klientiem nav iespējas viņu izsaukt. Nav ne zvaniņa, ne cita veida risinājuma, lai pievērstu darbinieka uzmanību. Salīdzinājumam – citos veikalos, piemēram, Rimi, šādās nodaļās ir pieejams izsaukuma zvaniņš.
Īpaši nepatīkama...
MAXIMA - Krāpšana
21.06.2026. plkst.11.41 veicu maksājumu par izvēlētajām precēm veikalā Maxima, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 141a.{ kase Nr.3 šas. Nr. 53R0163429, čeka Nr. 36/1115.
Protams, es tagad nevaru pierādīt un atgūt nozagto naudu, ka čeka ceturtajā pirkuma preces pozīcijā uzrakstīts: Tualetes papīrs ZEWA Mo11 White 3k. 12r. 8.49 X 2 gab. - 16.98,
Atlaide: {Cena ar atlaidi 9.58} - -7.40.
Atkārtojos, es to protams pierādīt nevaru, bet es doto preci ņēmu 1 gab. robežās.
Cilvēki ! Izpētiet pirkuma čeku neatejot no kases tālu!
MAXIMA - Slikta apkalpošana
Man ir sūdzība par veikala darbinieci "kasieri" vārda Vika Kurilenko, kasiere sarunājās ar personu kas stāv visu laiku blakus un neapkalpo klientus dažreiz pat sanāk gaidīt līdz 2 minūtēm, un vēl nejautā dokumentus un nepārliecinās par personas pilngadību.
MAXIMA - Dīvaina uzvedība
Labdien!
Vēlos vērst jūsu uzmanību uz nepatīkamu situāciju veikalā Maxima Latvija, kas atrodas Liepājas ielā, Rīgā.
Apmeklējot veikalu, novēroju, ka viena no darbiniecēm skaļi apsprieda ar klientu sava tiešā vadītāja privāto dzīvi, tostarp viņa iespējamo seksuālo orientāciju. Saruna notika pa visu tirdzniecības zāli un bija dzirdama citiem klientiem. Uzskatu, ka šāda rīcība ir neprofesionāla, neētiska un neatbilst kvalitatīvai klientu apkalpošanai.
Tāpat radās jautājumi par darbinieku ārējo...
MAXIMA - Slikts serviss
16 jūnija ap pll 21;15 ejot uz darbu nakts maiņu vēlējos nopirkt gaļu, ko no rīta aizejot mājas varetu pagatavot. Ģimenē mēs esam 2 cilvēki tādēļ arī skatijos mazāko gabalu gaļas. Atrodot zem 1 kg gaļu smuku gabalu, gāju uz pašapkalpošanas kasēm, jo tas tikai vakarā strādā. Paņemot gabalu redzēju, ka cenu zīmes svitra kods sākums ir ieburzīts, sapratu, ka pati nenoskanēšu, bet ir taču konsultants kurš man var palīdzēt, pieejot pie ''robotiem'tuvāk kl. Konsultantam saku ka nevarešu noskanēt. Uz...
MAXIMA - Slikts serviss
Šorīt iepirkos veikalā Maxima Liepājā, Klaipēdas ielā 62, tirdzniecības centrā XL Sala. Sastapos ar sliktu servisu. Pašapkalpošanās kasu darbiniece neturēja par vajadzīgu paskaidrot - kā samaksāt par pirkumu. Šī veikala pašapkalpošanās kases atšķiras no tām, kuras ir citos Maxima veikalos, tāpēc mana iepirkšanās ieilga. Uz lūgumu palīdzēt atbildi no kasu apkalpojošās darbinieces Mairitas (vai Maritas) saņēmu no attāluma atkliedzot. Par cik pārējās kasēs cilvēku nebija, būtu bijusi pateicīga, ja...
MAXIMA - Slikta kvalitāte
Labdien! Vakar, tuvāk vakaram, atrodoties veikalā MAXIMA XXX Slokas ielā 115, dārzeņu nodaļā mani pārsteidza šīs nodaļas darbinieku nevērīgā attieksme; radās tāds iespaids, ka viņas vispār tur nav... Nodaļa bija gandrīz tukša, visi augļi bija sapuvuši... Par banāniem vispār ir atsevišķa tēma...
Blue box solāriju studija - Slikts serviss Studija Valmierā Valletā
Vēlos iesniegt sūdzību par apmeklējumu solārijā 13.06. Apmeklējot solāriju, jau ieejot telpās bija jūtama spēcīga alkohola smaka un darbinieces uzvedība šķita neadekvāta. Uzdodot vairākus jautājumus par solārija lietošanu, radās sajūta, ka darbiniece nav spējīga pilnvērtīgi veikt savus darba pienākumus un sniegt skaidras atbildes. Šī iemesla dēļ atteicos no solārija apmeklējuma, jo nespēju saprast sniegto informāciju. Biju šokā, ka šādā stāvoklī cilvēks var atrasties apkalpošanas sfērā un...
MAXIMA - Slikts serviss
Šorīt. 14 .06 .2026. Saskāros ar ļoti sliktu un rupju attieksmi no pārdevējas kas apkalpoja pašapkalpošanās kases. Vadība darāt ko lietas labā. Teksti bavāriešu iet uz citu veikalu. Mājas nav ko darīt utt. Esmu jūsu klients kādus 10 gadus. Pajautāju tik produkta cenu! Dzirdēju tik daudz negāciju ka pietiks visai dienai.
MAXIMA - Плохое качество овощей
В Maxime по адресу slokas 115 отвратительное качество овощей. Такую гниль нельзя продавать клиентам, это просто неуважение. Директору этой максимы абсолютно плевать на то какой товар выкладывают их работники, они не следят за качеством. Зато есть время фотографировать как работают работники интернет магазина barbora. Видимо им что-то не нравится как они комплектуют. Пускай ваши работники занимаются качеством и следят за своей работой а не за работой другой фирмы. Если ситуация не изменится то в следующий раз при обнаружении гнилых овощей будет отправлена жалоба в pvd.
MAXIMA - Klientu maldināšana
Vakar, 09.06.2026. apmeklējot veikalu, vēlējos iegādāties kaķu smiltis. Sākotnēji plauktā redzēju cenu zīmi ar akcijas cenu 2,49 EUR. Vēlāk tajā pašā nodaļā pamanīju tās pašas kaķu smiltis izvietotas atsevišķā akcijas kastē ar cenu 1,99 EUR. Tā kā prece bija novietota pie šīs cenas norādes un svītru kodi bija atbilstoši, paņēmu trīs iepakojumus, uzskatot, ka tiem piemērojama norādītā atlaide.
Pēc pirkuma, pārbaudot čeku mājās, konstatēju, ka kaķu smiltis ir pārdotas par pilnu cenu (aptuveni...
Maxima xx/ Rēzeknē - Attieksme pret darbiniekiem
Pēc sūdzības iesniegšanas esmu saskārusies ar negatīvu attieksmi no kolēģu puses. Darbiniece "Diāna", regulāri paaugstina balsi un izsaka aizrādījumus paaugstinātā tonī. Darbiniece [cilv
"Jūlija izvairās no komunikācijas un nesveicinās. Nodaļas vadītāja
"Natālija regulāri uzdod ļoti lielu darba apjomu, ar kuru viena pati noteiktajā laikā nespēju tikt galā, un nepieciešamā palīdzība netiek nodrošināta.
Šāda situācija man rada emocionālu spriedzi un apgrūtina darba pienākumu veikšanu. Lūdzu izvērtēt minētos apstākļus, noskaidrot situāciju un nodrošināt cieņpilnu darba vidi.
MAXIMA - Žilbinoši spilgta izkārtne
Lūdzu atreaģēt Maximu uz savu izkārtni, kas spīd mūsu logos un izraisa nelabu pašsajūtu, un viedo gaismas piesārņojumu vietējā teritorijā.
Paldies.
MAXIMA - Krāpšana
Saldējums Bounty, uz cenu zīmes rakstīts 2.99€, čekā 10,29€. Akropoles maxima,1 jūnijs. Akcija beigusies acīmredzot, bet cenu zīmes neviens nesteidz nomainīt. Tā ir cilvēku apkrāpšana un maldināšana.
MAXIMA - Pie veikala bojā divriteņus
Lieta tāda, ka jau otro reizi pie Maximas vandāļi sabojāja mana divriteņa monobloka skrūvi, izraujot blīvi ar kādu instrumentu. Meklēju apsargu, bet nekur nebija manāms. Tas bija piektdien. Negribēju arī atstāt riteni bez uzraudzības. Pirmā reize bija pirms mēneša. Kāpēc tas vispār ir iespējams? Kur ir apsargs? Kur ir videonovērošana? Iesaku pievērst uzmanību, rajonā darbojas pusaudžu banda.
MAXIMA - Neatbilstība cenā pie preces, un cenā pie kases
Ne pirmo reizi saskaros ar situāciju, kad cena pie kases neatbilst cenai, kas norādīta pie preces (akcijas cena). Kad informēju par to kasieri, atbilde ir: ejiet pie pārdevēja skaidrot, tie nav nomainījuši cenas. Jautājums: kas tā par attieksmi, kāpēc pircējam jāiet meklēt pārdevējs, un jāskaidro preces cena?
AtrisinātaMAXIMA - Apsargs neatpazīst dārzeņus
Paldies Mūkusalas Maximas apsargam par bezmaksas detektīvseriālu pie pašapkalpošanas kasēm!Tiku apsūdzēta redīsu afērā, jo It kā biju izsitusi redīsus, bet paņēmusi tomātus. Apsargs skaļi aicināja sekot viņam, It kā būtu notverta gadsimta dārzeņu kontrabandiste! Pēc šīs izmeklēšanas izrādījās, ka man patiešām ir redīsi, nevis kà viņš teica, ka esmu paņēmusi PAMIDORUS! Tad sekoja atvainošanās un atziņa, ka sajauca dārzeņus! Prieks, ka atrisinājās, bet nepatīkami bija jau nu ļoti!
MAXIMA - Nepatīkama situācija
Vakar pēcpusdienā iebraucām MAXIMA, kas atrodas Cukura ielā. Situācija nepatīkama.
Zolīda izskata sieviete, pēc izskata pieļauju, ka vadītāja, paaugstinātā balsī zaimoja apkopējas darbu.
Vai klientiem tiešām tas būtu jādzird. Ir problēma ar darbinieku atrisiniet to privāti, nevis kauniniet kā skolēnu klientu priekšā. Nebiju vienīgā, kas iepleta acis un bija nepatīkami šo klausītiesFuj.