LV RU

MAXIMA

Maxima Latvija SIA
www.maxima.lv
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga
Latvia - LV-2111
(Ķekavas pagasts)
Tālrunis: 8 000 2020
+371 67892100
Fakss: +371 67892101
Kategorija: Tirdzniecība  •  Veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

1%
Sūdzības
939
Atrisinātas
10
Ar atbildēm
12
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Dubultās cenas

Dubultās cenas Šodien Maximā pašapkalpošanās kasēs gan es gan, blakus esošais klients sakārās ar situāciju, kad cena, kura ir norādītas uz preces koda (manā gadījumā desertam, blakus pircēja gadījumā salātiem) bija augstāka ne kā norādīta marķējumā. Kad klients ir pie pašapkalpošanās kases, viņš seko līdzi katras preces cenas atbilstībai, bet, kad pirkumus skanē pārdevēja neviens tam nepievērš uzmanību. Ļoti negodprātīga attieksme pret klientiem, laikam tomēr to pat varētu saukt par krāpšanu. Nu protams, ka...

Pacco_al 4 st atpakaļ
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Fekāliju aromāts

Fekāliju aromāts Labdien, šodien, 16.08.2019, pl.14.35 biju iegājusi Grostonas ielas 1, Maximas veikalā, ar mērķi iegādāties kaut ko no sveramosalātu/ suši stenda. Vispirms ielūkojos suši stendā, un, līdzko, biju pārliekusies pāri letei, lai tuvāk aplūkotu piedāvāto suši klāstu, tā gaisā uzjundīja fekāliju aromāts. Pavirzījos mazliet sāņus uz salātu stendu un sajutu to pašu fekāliju aromātu. Domāju, man tikai izliekas, nevar tā būt! Apgāju riņķi pa veikalu un atgriezos pie šī paša stenda. Un atkal uzvirmoja...

Di digi 16.08.2019
Komentāri 5 Veikali

Maxima - Realizācijas derīguma termiņa beigas

Realizācijas derīguma termiņa beigas Vakar (13.08.2019) iegādājos kinder maxi king batoniņu. Pērkot veikalā, neapskatīju derīguma termiņu, jo darbinieki, kuri nepārtraukti darbojas pie pārtikas plauktiem, rada uzticību, ka termiņi tiek pārbaudīti. No rīta, iekožoties batoniņā, secināju, ka tas ir vecs, aplūkoju termiņu- 12.07.2019. Mēnesi vecais batoniņš iegādāts “Maxima XXX” Slokas ielā 115, Rīgā.

Li Liepucis 14.08.2019
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Attieksme

Attieksme Kādu laiku strādāju maximā, esmu studente. Strādāju no plkst. 6: 00-23: 00 man ir jāpilda bez maz vai visi pienākumi apkopējas, apsarga, vecākā darbinieka, u. T. T. Protams maiņā mēs esam pa 3 cilvēkiem, tīri cilvēcīguma pēc mēs nevaram laikā novākties jo reģionālā direktore maija, kas atbild par maxima express vienmēr ir neapmierināta. Viņa vēlās lai viss strādātu līdz plkst 22.30 bet mūsu pašu darba laiks ir līdz 23.00 un pēc tam jau viņiem neintresē paspēji, vai nepaspēji visu notīrīt. Viņa...

An Anete Mobīle 13.08.2019
Komentāri 1 Veikali

Maxima Latvija Sia - Nepareiza attieksme pret darbiniekiem

Nepareiza attieksme pret darbiniekiem Kādu laiku strādāju maximā, esmu studente. Strādāju no plkst. 6: 00-23: 00 man ir jāpilda bez maz vai visi pienākumi apkopējas, apsarga, vecākā darbinieka, u. T. T. Protams maiņā mēs esam pa 3 cilvēkiem, tīri cilvēcīguma pēc mēs nevaram laikā novākties jo reģionālā direktore maija, kas atbild par maxima express vienmēr ir neapmierināta. Viņa vēlās lai viss strādātu līdz plkst 22.30 bet mūsu pašu darba laiks ir līdz 23.00 un pēc tam jau viņiem neintresē paspēji, vai nepaspēji visu notīrīt. Viņa...

Ev Evuciiits 13.08.2019
Komentāri 0 Veikali

Maxima Jelgavā, Dobeles šoseja - Pārlīmētas etiķetes Blik tuncim

Pārlīmētas etiķetes Blik tuncim Pārlīmētas etiķetes tuncim blik, zem zaļās etiķetes bijusi zila. Tunci pirku veikalā Maxima, Dobeles Šoseja 47, Jelgava, Lv-3007. Pats tuncis ir vecs, saskābis, bet termiņš uzlikts 2021 gads. Cena bija 0.89 centi, bet parasti šis produkts maksā 2x dārgāk. Viltota produkcija izplatītājs sia blik-m, straupes iela 1, rīga. Nopirku 3 kārbas, visas vecas.

MAXIMA Deglavas ielā - Jāgaida 30min rindā

Jāgaida 30min rindā Maxima XXX Deglava ielā, 5 kases strādā, katrai rinda līdz veikala vidum(gaidīšana 20-30 min) līdz tiec līdz kasei. Par pašapkalpošanos kasi- tur rinda ir VĒL garāka. Maxima, varbūt tomēr nodrošiniet vairāk lai kases strādātu brīvdienā! Vismaz brīvdienā. Drausmīgi. Nav pirmā reize, noteikti nebūs pēdējā.

Maxima - Ieejas durvis

Ieejas durvis Jaunatvērtajā modernajā Maxima X, Rīgas Ielā 37A, Līvānos, nepārdomātas ieejas durvis. Ar bērnu ratiņiem ieiet veikalā ir problemātiski. Verot vaļā pirmās durvis, raujot uz sevi, pretī atrodas izejas durvis, kuras veras pretī un cilvēki iet ārā, bet, lai ieietu veikalā ir jāiet iekšā šaurā priekštelpā turot pirmās durvis ar vienu roku vai kāju, un stūrējot ratus šaurajā priekštelpā jāgriež uzriez pa kreisi, un uzreiz ir nākošās durvis, kuras jāstumj uz priekšu ar bērnu ratiņiem, ko īsti...

Maxima - Attieksme pret darbiniekiem

Attieksme pret darbiniekiem Labdien. Nezinu īsti kur rakstīt. Bet jau nevaru izturēt kaa Rēzeknes maxima xx menedžeri izturas pret jaunajiem darbiniekiem. Bļauj atstāj ilgāk strādāt attieksme ļoti nepatīkama. Tāpēc neviens negrib tur strādāt. Cenu dienas mums pašiem darbiniekiem jāliek cenas bet Rīgā maxima to dara menedžeri. Kaut kaa negodīgi

Li LINDA2018 09.08.2019
Komentāri 7 Veikali

Maxima - Krapsana,rupja uzvediba

Krapsana,rupja uzvediba 31.07.2019. plkst 20:36 mani apkalpoja kasiere IEVA Maxima veikala Sarkansaugavas iela Riga. Pie kases izradijas, ka naskisi maksa nevis 2,50 eiro/kg, ka uzradits uz akcijas cenraza, bet 3,85. Starp citu tur bija divas dazadas cenas uz diviem dazada lieluma naskiem - viena parcenota prece no 7 eiro uz 2,50, bet cita gan 3,85, tapec es rupigi visu izsekoju pirms n, emt. Ta nav pirma reize, kad piesaista ar zemo cenu, ar ceribu, ka ne visi ipasi skatas uz ekranu, it seviski cilveki gados, bet...

Na natawa 31.07.2019
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Tā kā Latvijā esmu ļoti reti, nevarēju atrast Maximā sieru nodalījumus, tur pat ieraudzīju veikala darbinieci vārdā Jeļena menedžeris cik sapratu pēc zīmītes uzraksta uz krekla, tā taksh mani gandrīz nepasūtija.. redziet — ko es viņai iztraucēju darbu un ka viņai redziet nav pienākums man atbildēt kur kas atrodas, maz tas mani tik ļoti saniknoja, tak viņa vēl Latviešu valodā nemāk runāt!nu kā jūs tādas pieņemat darbā, kas pat Latviešu valodu nesaprot? Esmu ļoti saniknota par tādiem darbiniekiem kuri atnāk uz darbu tikai lai pakavēt laiku un papļāpāt ar saviem apsargiem..

Al Alina99900 30.07.2019
Komentāri 9 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Šovakar, iepērkoties Tukumā, Kurzemes ielā 36, ejot maksāt par preci kasē blakus cigarešu stendam, man atteicās skenēt preci, jo biju paņēmusi minerālūdens iepakojumu, tas esot par smagu. Dīvaini, ja reiz pārdevējai minerālūdens iepakojums ir par smagu, lai to noskanētu, tad varbūt ieteicams mainīt darba vietu.

Maxima - Termiņš uz iepakojuma/ produkts tanī iekšā

Termiņš uz iepakojuma/ produkts tanī iekšā Brīvā laika dikti maz bija, bet steidzami vajadzēja taisīt ēst, ēdu pēc spec sataisītā grafika un kā reiz vajadzēja tieši kartupeļus, tāpēc nolēmu ieskriet maxima... (imantā lielā xxx maxima) un paķert jau mizotus kartupeļus... Nu nepievērsu es īpašu uzmanību tam, ka paka nav vakuumēta, bet gan mīksta, spriežot pēc visa bija bojāts iepakojums... , palūkojos tikai uz termiņu (norādīts 30.07.19, pirku 27.07.19) ... Atskrēju mājās, atgriežas vaļā paku... Un nāsīs iesit skābuma smaka! Kartupeļi...

зл Злючка 27.07.2019
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Nopirku cūkgaļas kakla karbonādes gaļu, mājas izņemot no maisiņa gaļa ir asakas zivju. Piedevām mēs mājas vispār zivju produktus nelietojams, tādēļ varu droši teikt, ka tā ir Veikala darbinieces vaina. Veikala darbiniekiem laikam grūti nomazgāt nazi, pirms klientu apkalpošanas. Ja pati būtu pamanījusi laikus noteikti arī aizraditu. Noteikti vairāk nepirkšu gaļu Maxima XX.

Ma Maarite868 23.07.2019
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Labdien, gribu pastāstīt kāda ir situācija ar maxima paldies karšu loterijām. Es kā lojāla daudzu gadu kliente iepērkos vairākās Latvijas Maximās un mans hobijs ir piedalīties loterijās. (ne tikai šajos veikalos) . Diemžēl izlasot loteriju noteikumus tieku informēta, ka loterijā nevar piedalīties, ja man kāds radinieks strādā šajā uzņēmumā - laimesta gadījumā man no tā ir jāatsakās! (man un pusei Latvijas kāds radinieks strādā maximā) . Bet tai pašā laikā pie kases tiek izdrukāts kupons, ka e...

Za Zanda Utāne 23.07.2019
Komentāri 7 Veikali

Maxima - Apkopšana

Apkopšana Labdien! Esmu saskāties ne pirmo reizi ar tādu nepatīkamu problēmu! Un domāju ne vien es, kas iepērkās Mežciem, Maximā! Runa iet par toletēm, nekad nav tīras! Vīriešu tolete, vienmēr ir netīra un nepatīkama smaka, grīda visa ir slapja, papīra nekad nav, rokas ziepes arī nekad nav, Nerunājot par nodalijumu kur ir toletes pods, tur nevar pat iejiet iekšā! Apkopējas stāv malā ķiķinās un smejās, bet atdzīmēts ir kad tīrīts((( Tā ir nepieklājība pret klientiem, kas iepērkās veikalā...

Ar Arturs259 20.07.2019
Komentāri 12 Veikali

Maxima - Rindā pavadīti gandrīz 40 minūtes

Rindā pavadīti gandrīz 40 minūtes Labdien, šodien bija veikalā Liepājā, Klaipēdas Ielā... Biju kopā ar mazo bērnu, jo ieskrējām fiksi, jo vajadzētu nopirkt 5 lietās, cik lielā bija mana izrine, kad stāvējām rindā 38 minūtes! Kase ar bērniem nestrādā, strādā 2 kasēs, vienā ātra kasē un pašapkalpošanās kasēs, un tas 16.40 pa dienu, stāvot rindā daži cilvēki aizgāja prom metot preci uz plauktiem, tāpēc pēc tam nebrīnos ka daudz sabojātas precēs. Svaigas gaļas nav, kūku izvēle minimālā... Diemžēl veikals sabojāsies. Ar cieņu,

El Elvirius 18.07.2019
Komentāri 7 Veikali

Maxima - Nevar izbraukt caur veikalu ar maziem bērnu ratiņiem

Nevar izbraukt caur veikalu ar maziem bērnu ratiņiem Labdien, regulāri Cēsīs Gaujas Ielā1/3, Maksimā iegriežos kopā ar bērniem, jaunākais bērns pagaidām vēl vizinās lietussarga tipa ratiņos, kuri ir ļoti kompakti, bet situācija tāda kā ejas ir nosprostotas un nevaram visur izbraukt/iziet lai tiktu pie kārotās preces klāt. Veikala vadība uz lūgumiem šo problēmu risināt atbild, ka viss esot kārtībā, ja aizvedu līdz konkrētiem plauktiem kur pie preces sāniski tik var tikt klāt slaidi cilvēki, viņu atbilde ir, atstājiet bērnu kaut kur un tad paņemiet...

Ga Gaida Savicka 16.07.2019
Komentāri 14 Veikali

Maxima - Neprot pārdot

Neprot pārdot Sveiciens Maxima mārketinga stratēģijas veidotājiem. Kādēļ Deglava ielas Maximā xxx,10. Jūlijā, laikā ap 21: 40 veikalā darbojās tikai divas kases ar pašapkalpošanās kasēm, kurām rinda izstiepusies līdz veikala vidum? Rindās bija ap 100 cilvēku? Var jau saprast, ka ir atvaļinājumu laiks utml. Kadru problēmas, bet vai tad tikko netika aizvērta uz rekonstrukciju Saharova ielas Maxima xxx, no kuras darbiniekus varētu nosūtīt uz Deglava ielas veikalu, lai pircēju plūsmu nodrošinātu ar pietiekamu...

Ot OtoOtomārs 10.07.2019
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Nepareiza cenu zīme

Nepareiza cenu zīme Kļūdaina preču zīme pilngraudu makaroniem. Norādīta atlaide - 0,64 nevis 0,91 eiro. Kasē izrādās, ka tomēr jāmaksā 0,91 eiro. Atlaide bija spēkā līdz jūnija divdesmitajiem datumiem. Darbiniece noņēma veco cenu, solīja atbildēt par sūdzības iesniegšanu, bet es viņu nesagaidīju. Tiesa, ilgi negaidīju.

SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes