MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga
Latvia - LV-2111
(Ķekavas pagasts)
Tālrunis: 8 000 2020
+371 67892100
Fakss: +371 67892101
Kategorija: Tirdzniecība  •  Veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

9%
Sūdzības
1605
Atrisinātas
30
Ar atbildēm
494
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Rakstu sūdzību, jo strādniece pie desu stenda bija ļoti nelaipna. Ja dzirdēju pareizi no otras strādnieces, šīs strādnieces vārds ir Ira. Uzdevu viņai jautājumu latviešu valodā, bet strādniece nesaprata, kaut ko nobubināja pie sevis krievu valodā, un kad vēlreiz mēģināju viņai uzdot jautājumu, viņa mani ignorēja. Notikums notika aptuveni 17:15. Es uzskatu, ka visiem cilvēkiem apkalpojošajā sfērā jāmāk latviešu valoda.

Maxima - Cenu nesaderība uz čeka un preces

Cenu nesaderība uz čeka un preces Nesakrīt Cena uz čeka un preces, starpība 7€, liela summa priekš pensionāra,

Maxima - Nesvaiga prece

Nesvaiga prece Vakar nopirku svaigu foreli. Atnākot majas, saku griezt zivi, sajutu ka zivs nav pirma svaiguma, ari krasa neatbilst. Aizejot atpakaļ uz veikalu, ar visu zivi, atnāca neapmierināta vecāka darbiniece. Pat pretim nesasveicinājās, neuzvelkot cimdus paņēma zivi, atcirta ka zivs atbilst normai, gan pēc krasas, gan pēc smakas, pagrieza muguru un aizgāja.

@ @dobele 18.02.2024
Komentāri 10 Veikali

Maxima - Cenas nesakrīt

Cenas nesakrīt Tas jau ir neizturami, cik reižu viņi krāpjas ar cenām! Kāpēc maldināt cilvēkus? Paņēmām 2 steikus (ar maxima karti 2,99, bet izrādījās, ka nebija akcijas un steika Cena bija 6, 99! Mēģināja pārliecināt, ka šī akcija būs spēkā no 13.02.2024! Paskatījos sludinājumā un šis steiks ar maxima karti maksātu 3.49! Beidziet mānīt cilvēkus!

M Marilen 13.02.2024
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Veikals ir super, vienmer ir paticis iepirkties maximā, it īpaši ja šis veikals ir blakus mājām! Bet attieksme no vienas izteiktas pardevejas ir drausmīga, visu laiku ir neapmierināta, kad jautā pēc palīdzības vienmer izliekas ar tadu sejas attieksmi taka riebtos palidzēt cilvekiem, kaut gan tas ir viņas pienākums! Un lieki piebilst, savu slinkumu arī izrāda:) kad eju iepirkties, iepērku arī karsējamo tabaku, kad eju pie viņas palūgt lai iedod atbilde ir - mums nav, kad ir citi pardeveji tad...

K kkristiinee 07.02.2024
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Parazīti/tārpi ēdienā

Parazīti/tārpi ēdienā Šodien iegādājos maximā zivi (atlantijas heku) , valarā grasijos to nobaudīt, un kad ēdot pirmo kumosu žļambājot, es ieraudzīju uz tās vairākus fosīlijām līdzīgus veidojumus. Ieskatoties dziļāk secināju, ka tie ir veltņtārpi, precīzāk apaļtārpi (invazīva parazītu suga, kas var arī ieperināties cilvēku zarnās) . Izspļāvu un gandrīz izvēmos.

Q Qwerty226 05.02.2024
Komentāri 5 Veikali

Maxima - Radio

Radio Vai tiešām nav citas dziesmas, ko atskaņot? Visu dienu, vismaz 3 reizes stundā skan tā Stībeļa dziesma par pienu, nu tik ļoti jau uz nerviem krīt. Bet man jāstrādā, un visu dienu to tik vien dzirdi. Ik pēc 2 - 3 normālām dziesmām, kas darbošanos padara raitāku, atkal Stībelis ar piena dziesmu. Kāpēc, Maxima?

S Sīcis1992 03.02.2024
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Neifomēšana par kļūdām norēķinu sistēmā

Neifomēšana par kļūdām norēķinu sistēmā Špdien Maxima veikalā Puklveža Brieža ielā tikai pie kases paziņo, kad aplikācijas QR kods nestrādā. Rezultātā es plānoto +/- 10 Euro vietā pie kases samaksāju 19, jo visas preces bija jāiegādājas bez Paldies kartes un par pilnu cenu. Būtu bijis vairāk laika padomāt, es viņas būtu atstājis, bet tikai pēc tam aptvēru, ko iegādājos ar atlaidi. Paradoksālākis, ka nebija pat nav neviena brīdinājuma. Līdzīga situācija nesen bija ir ar maksājumu karšu nepieņemšanu, par kuru cilvēki uzzināja tikai...

E EdgarsV 02.02.2024
Komentāri 6 Veikali

Maxima - Nesekošana akciju cenām

Nesekošana akciju cenām Sūdzības attiecībā uz šo veikalu jau nav retums. Šodien iepērkoties vēlējos iegādāties preci ar akcijas cenu, un nebiju pārsteigta ieraugot pie kases, ka akcija netika piešķirta. Virzoties uz info kasi negāju ar mērķi rast konfliktsituācijas, bet domādama ka uzņēmuma politikā ir pārdomāts šis jautājums, galu galā pārdod man preci pa tādu cenu kāda tā ir norādīta… bet protams tā nebija. Pārdevēja ļoti jauka un jūtams ka viņai šī situācija arī nebij patīkama. Es neuzskatu, ka pārdevējam ir...

R Radjuka 28.01.2024
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Situācijā sekojoša! Iepērkos ar vīru, paņemam visu nepieciešamo un dodamies pie kases apmaksāt pirkumus! Acu priekšā aizver divas kases! Uz jautājumu, kura kase strādā, saņēmu atbildi, lai eju uz pašapkalpošanās kasi! Kopš kura laika man pienākums ir apkalpot sevi pašai? (visas kases bija slēgtas, strādāja tikai pašapkalpošanās!)

Maxima - Naudas izkrāpšana

Naudas izkrāpšana Mājās izkrāmējot iegādāto preci ieraudzīju čekā žurnālu pa 2,79 kuru neesmu iegādājusies. Pārdevēja brillītēs ar bieziem stikliem, iesirmiem matiem, vienmēr tāda laipna. Ļoti nepatīkami, biju jau dzirdējusi jad runā par šo darbinieci, neticēju un nu man pašai izkrāpa naudu. Summa jau nav liela, bet ja no katra pircēja pa 2,79?

S S 27.01.2024
Komentāri 6 Veikali

Maxima - Nekad nav akcijas preces

Nekad nav akcijas preces Valkas maximā jau vairākas nedēļas pēc kārtas nav pieejamas akcijas preces! Vietas plauktos, kur ir jābūt akcijas precei visas nedēļas garumā ir tukšums! Tas nav normāli! Nav pat intereses uz turieni doties! Vērtējiet vai veikals vispār pasūta akcijas preces vai jāvērtē personāls!

Maxima - Laba apkalpošana

Laba apkalpošana Labdien! Vēlos uzslavēt labo apkalpošanu, jo labais samērā maz ir izteikts skaļāk. Paldies par jauko iepirkšanos un sapratni. Kad paņēmu neto produktu, meitene aizskrien samaina un man ar mazo bosu nav nekur jāiet pārskatīt kur gan es kļūdījos. Pat apsargiem vari pajautāt un parādīs virzienu kur atrast vēlamo, vai arī pat aizved klāt jo neesi redzējusi. Ar smaidu radot smaidu. Paldies par jūsu darbu. Lai jauka dieniņa.

D Dacuks12345 22.01.2024
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Maldināšana

Maldināšana Izvietotas reklāmas par iespēju piedalīties loterijā, kur var laimēt putekļsūcēju, ja iegādājas Latvijas maiznieka produktus “izcep pats”. Tomēr iegādājoties produktu un cenšoties piedalīties loterijā atklājas, ka loterija ir beigusies pērnā gada decembrī. Protams, arī ir mana problēma, kad nesalasīju ar super-super mazajiem burtiņiem loterijas norises periodu, taču veikalam pienāktos anulēt jebkādas reklāmas, kas redzamas tirdzniecības zālē, ja to norises periods ir sen kā beidzies.

Maxima - Par paša veikala darbiniekiem

Par paša veikala darbiniekiem Ienākot veikalā, neviena kase nestrādā cilvēki stāv rindām neapmierinātām sejām. Šai veikalā ir jānomaina vadība šodien ienākot veikalā stāvot Rinda jāgaida kamēr kase atsāks darboties, cilvēki neapmierināti jo dabūjām stāvēt stundu garā Rindā!

Maxima - Nekvalitatīva prece, laika vilkšana

Nekvalitatīva prece, laika vilkšana 04.12.2023 Maxima Nīcgales iela 46A iegādājos tvaika gludekli HENKSLE 20.99 eiro ( un citas preces. Atbraucot mājās konstatēju ka dotā prece nestrādā . Tajā pašā dienā devos atpakaļ uz veikalu un prasīja samainīt preci, man atbildēja ka tas nav iespējams un jāsniedz pieteikums un jāgaida atbildi . Atdevu preci un iesniedzu paprasījumu par naudas atgriešanu vai preces remontu. Pagāja jau vairāk nekā 1 mēnesis, un man netika sniegta nekāda atbilde, aizejot uz minēto veikalā arī neviens neko...

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Esmu ļoti neapmierināta ar maximas darbiniekiem! Darba dienās pulkstens 17: 00 kad cilvēki pēc darba dodas iepirkties strāda tikai pašapkalpošanās kases, kamēr cilvēku pūlis ir savākušies ļoti garā Rindā un tā diemžēl notiek visu dienu ka strādā tikai pašapkalpošanās kases, bet vai tiešam vismaz no 16-18 nevar atvert nevienu citu kasi?

D Danuxxxx 17.01.2024
Komentāri 4 Veikali

AtrisinātaMaxima - Nevēlama reklāma

Nevēlama reklāma Iegādājos zelta zivtiņu. Pēc kāda laika sāk nākt nevēlamas Maxima reklāmas. Atļauja reklāmu saņemšanai netika dota. Sakritība? Nezinu, bet fakts. Pēc 3 zvaniem Maxima operatoriem un rakstiska lūguma numura izņemšanai no saraksta uz e-pastu, reklāmas turpina nākt. Klajš patērētāju tiesības pārkāpums, nerunājot par veidu, kā tālruņa numuri tiek iegūti. Ja kāds no šī uzņēmuma lasa šo, lūgums izskatīt savu reklāmas politiku tā, lai tā tiktu veikta saskaņā ar likumu un personai būtu iespēja no reklāmas atteikties. Paldies

Maxima - taromāts

taromāts Regulāri nav pieejams taromāts. Pat zvanot personālam, neskatoties, ka pa veikalu staigā darbinieki, tiek ignorēta pilnās tvertnes nomaiņa. Jāsaka tā, ka citos veikalos šis pasākums notiek operatīvi, kā piēri jāmin Lidl un Rimi, kur šādi jautājumi tiek atrisināti ātri. Norādītais telefona numurs pie tvertrs 8 000 2020 lūgumu palīdzēt atrisināt jautājumu arī ignorē, pat nevēlas piezvanīt un precizēt, kad būs pieejama iekārta. Jautājums, kāpēc pie taromāta pievienots telefona numurs kurš neko tāpat nerisina, vien atbil runājiet ar darbiniekiem uz vietas.

Maxima - apkalpošana, krāpšana

apkalpošana, krāpšana 11.01.24 22:45 biju veikalā Maxima un nopirku mamai puķes dzimšanas dienai "Grieztie ziedi TULPES", izvelējos tos puķes, kur bija noradīta akcijas cena 2,99 par 7gab. Tajā laikā strādāja tikai pašapkalpošanas kases, kad jau biju samaksājusi, pamanīju ka bija cena 6,99 par 15 gab., bet iekšā bija tikai 8 gab., ka tā varējā vispar būt? Mes visi esam cilvēki un bez sudzībam aizgāju pie kasieres pajautāt ko var izdarīt...uz manu jautājumu bija atbilde: "Šobrīd neko nevar izdarīt" un talāk viņa...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes