LV RU

MAXIMA

Maxima Latvija SIA
www.maxima.lv
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga
Latvia - LV-2111
(Ķekavas pagasts)
Tālrunis: 8 000 2020
+371 67892100
Fakss: +371 67892101
Kategorija: Tirdzniecība  •  Veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

2%
Sūdzības
1069
Atrisinātas
13
Ar atbildēm
49
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Spēlējuši maize

Spēlējuši maize Nopirku šodien Latvijas maiznieka spēlējuši maizi Maksima veikalā Jelgavā Rīgas ielā 11 (izcept pats ) Tumšā cibata orandzā iepakojumā ,derīguma termiņš 05.06.2020. Iepakojumā maizes kvalitāte nav redzama atverot iepakojumu lai izceptu pavērās skats ar pelējumu zaļganā krāsā kurš redzams pievienotajā bildē,pērkot lūdzu skatīties cītīgāk lai neiepirktos kā es.

AtrisinātaMaxima - Krāpšana

Krāpšana Labdien. Vakar 03.06. Veikala plauktos pamanīju preci ar beigušos termiņu, jau kā 4 dienas pāri. (pielikumā foto) un sasodīts: kas tie par dezinfekcijas līdzekļiem? , citās Maximās etiķis, vakar šinī - aizdomīgs smakojošs šķidrums, kas oda pēc vecu olu kandžas.

V Vidze Aija 04.06.2020
Komentāri 2 Veikali

MAXIMA-R228 - Apkalpošana

Apkalpošana Labdien. Vēlos sūdzēties par kasieri kura vienmēr sēž kasē ar ar zemi nošļukušām biksēm un rāda savu atkailināto dibenu. Vai tiešam man katreiz jāskatas uz to drausmīgo skatu? Kasieres vārds Nijole. Ieteiktu parunat ar darbinieci un ceru ka tāds skats man vairs nebūs jāredz.

M Marekssssss 28.05.2020
Komentāri 8

Maxima - Apkalpošana

Apkalpošana Vēlos izteikt savu sirsnīgu pateicību veikalā maxima burgeri bufetes darbiniecēm Inita un Sintija. Abas meitenes vienmēr ir laipnas, pozitīvas un lietišķas. Viņu ieteikumiem var droši ticēt un paļauties uz tiem. Vienmēr cenšos iepirkties viņu maiņā - lai ir pozitīvs garastāvoklis uz visu dienu! Paldies viņām. Ar cieņu Aleksandrs

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Labdien, šodien nopirku jau safasētus Cēzara salātus maxima Grostonas ielā. Lūdzu pārbaudīt to sastāvdaļas, jo uz iepakojuma rakstīts - fileja, siers... Romiešu salāti, mērces sastāvdaļas, siers... Ziniet tajos salātos nebija i smakas no filejas un siera, tikai vien salāti romiešu, mērce un grauzdiņi... Ko lai Saka krāpšana.

Maxima - Для чего разметки на полу?

Для чего разметки на полу? Я лично соблюдаю все меры предосторожности в связи с Covid, но в магазине, продавец, отгородившись от покупателей стеной из оргпластика, не дождавшись пока я заберу свой товар и чек, начала обслуживать спешившего нарика, который не соблюдал дистанцию, для чего тогда вся эта показуха? Разметки на полу, перчатки и дезраствор, если мы обслуживаемся одновременно? Хочу особо заметить, что в магазине мы были только два покупателя.

T tina 22.05.2020
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Krapšana

Krapšana Cilvēki esat modri, akropoles maxima joprojām krāpjas: ( (nu ja mani vien ir šogad apkrāpuši vairāk ka 10 x tad tā jau nav nolaidība bet sistēma, šoreiz apkrāpa par 1,35 eiro, cik cilvēku noteikti nemaz to neievero, vai nu neiet pakaļ tam eiro? Rit atgriezīšu preci un atgūšu naudu, mani interese kā viņi tiek gala ar kasi iznāk tak pārpalikums? Skat bildes.

V vecais otto 17.05.2020
Komentāri 10 Veikali

Maxima - Melošana

Melošana Aicinām pievienoties kolēģus Maxima veikalā Bauskā, Pionieru ielā 2 (aktuālā informācija Maxima mājaslapā sadaļā vakances): - kasierus (no 3.40 eur/h līdz 4.20 eur/h) , - pārdevējus (no 3.40 eur/h līdz 4.20 eur/h) sveiki! Atradu reklāmu kur veikals maxsima atklati melo par stundu likmi, teikšu tā zāles darbinieka alga veikala maxsima ir 3eiro pirms nodokļa, kasierim stundas likme bija 3,10 pirms nodokļa a ne šis summas kas tiek norādītas.

N Nils37 14.05.2020
Komentāri 6 Veikali

Maxima - Visas akciju cenas! Nekaunīgs personāls!

Visas akciju cenas! Nekaunīgs personāls! Pašapkalpošanās kasēs kasiere norādīja ka jāskatās līdz, vaicājot km skatīties līdzi, to vai Cena kas norādīta plauktā esošajai zobu pastai ir vēl aktuāla? ! Cena zobu pastai norādīta 2.99€ uz ekrāna noskenējot preci parādās 6.49€! Vietā lai atvainotos par vecām cenu zīmēm, kasiere pasmējās un nekaunīgi noburkščēja... Ļoti nesmuka attieksme no maximas kasieres, pie tam vēl pulksten 21: 30 kad veikals bija praktiski tukšs. Nav arī pirmā reize kad plauktos atrodas preces ar atlaidi, taču steigā...

Maxima - Ciniska uzvedība

Ciniska uzvedība 2020. Gada 05. Maijā plkst.10. 36 kase nr.13, kasieris759 13 izdeva man pa vidu ieplēstu 5eu. , apmēram 3-4 cm. Prasīju samainīt pret nesaplēstu. Saņēmu atteikumu. Tādas banknotes jūs pircēji dodat un kur tad viņa to likšot. Pie tam tie esot nieka 5 eu, atradis dēļ kā te uzstāties. Lai eju uz info. Vispār viņa nevarot kasi atvērt, jo visi norēķinās ar kartēm. Info pateica ka atradis dēļ kā traci celt, gan jau kaut kur pieņemšot. Kad es uzstāju. Tad iedeva sīknaudā. Prasīju izsaukt vadību, tā...

Maxima - Maskavas 267 - Direktore Daiga Spelmane

Maskavas 267 - Direktore Daiga Spelmane Direktore lielveikala Maxima Daiga Spelmane Maskavas 267. Lazdīgs cilvēks, mantkārīga kura doma tikai par savu labu. Labāk ejiet stradat pie jebkura cita normāla un psihiski adekvāta darba devēja. Tur nav vispār nekādu kolektīvu. Tur ir čūsku kolektīvs. Ticiet man pie jebkura cita darba devēja jums bus daudz labāk. Tur ari ir psihiski slims pilnīgi viss kolektīvs kurs nevar reaģēt adekvāti viens pret otru.

T Tatjana.zaja 03.05.2020
Komentāri 3

Maxima - Slikts serviss, bojāta produkcija

Slikts serviss, bojāta produkcija Jau vairākkārt šī mēneša laikā esmu pirkusi Maximā Tallinas ielā 83 vistu ar labu derīguma termiņu un atvērot konstatēju, ka produkts ir sabojāts. Gan pēc krāsas, gan smaržas. Kopumā serviss tajā maksimā ir slikts. Ir gadījies, ka ir izliktas atlaides Cenas produkcijai un pie kases redzu, ka atlaide nav. Pārdevēja Saka, ka tā atlaide nav sistēmā. Tad varbūt noņemiet atlaides cenu pie preces? Arī bulciņu plaukts mūžīgi tukšs. Slikti, ļoti slikti, maxima.

Jelgava Maxima Pasāža - Vadītāja un menedžera sadarbībā pret zāles darbinieku

Vadītāja un menedžera sadarbībā pret zāles darbinieku Labdien! Es biju strādāJusi maxima pilsētas pasažā. Bet nu tagad es esmu atlaista no darba. Viss sākās deļ menedžeres zojas. Viņa nepārtraukti izrādīja pret mani savu nepatiku, pacēla balsi, klientu priekšā, zāles vidū. Acim redzot pec viens domam viņa vareja atlauties mani pazemot kolegu prieks un klientu kladbutne. Direktore šo situāciju ne maz nemeģināja risināt viņa pate visa piedalijās. Direktore diana kaminska viņa ta vietā lai risinātu šo situāciju viņa mani un manus lūgumus ignorēja...

Maxima - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Labdien. Iepirkos maxima nemu preci ar atLaidi protams šaubos jo pie kases parasti jau cita Cena. Stāvu rindā Saka lai ejot uz atrajam apkalpošanas kasem. Labi skaneju produktu protams Cena nav tā. Jautāju pardevejai vai ta atlaide ar maxima karti vai kā. Viņa izrauj preci no rokam nomet uz rutaina laukuma un niknuma Saka ka atlaide tikai tad uzradās. Es mazliet abstulbu no tādas attieksmes bet saku labi paldies kā maxima pienemts uz ko saņēmu atbildi baigi gudrais ņeeee. Saprotu grūti laiki...

K Kārlis7712 27.04.2020
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Neieteiktu ka darba devēju

Neieteiktu ka darba devēju Sveiki! Teikšu tā lai cik mūsdienas būtu tagad grutas situācija bet šo uzņēmumu ka tādu es neieteiktu, jo zāles darbinieka alga 3 eiro stunda pirms nodokļa strāda tu pa 10-12h diena darba devējs tev nenāk nekad pretim kad nepieciešamas brīvdienas, un visa visuma alga jums kopuma sanāk pēc nodokļiem zem minimālas.

N Nils37 25.04.2020
Komentāri 12 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Vakar iepirkos Maxima. Saskāros ar problēmu, ka vairākām precēm Cena nebija tāda, kāda pie produkta bija rakstīta. Proti, vistas pusspārni marinādē (neatceros precīzi kuri) , “Barni”, telefonu lādētājs, visiem bija rakstīts, ka akcija, bet aizejot pie kases nevienam nebija. Protams, pārdevēja uzstājīgi teica, ka es esmu kļūdījusies, lai gan “Barni” stāv pie kases, kur varēja redzēt šo akcijas cenu, kura nebija. Un ļoti labi atceros, ka visi šie vistas pusspārni stāvēja vienviet, kur bija...

A aggnese 22.04.2020
Komentāri 6 Veikali

Maxima - Drošības problēma

Drošības problēma Maxima sūta daudz savas produkcijas reklāmas. Mani tas reklāmas vairs neinteresē, jo viņiem ir cūcīga attieksme pret klientiem. Šorīt Klaipēdas ielas Maximā izveidojušās garas rindas. Stāvēju, ka visi pārējie, pat ja interesēja tikai augļi. Tieši manis priekšā (Provokācija ? Cūcīga attieksme ?) kasiere pārtrauca apkalpot klientus.Un tas pēc 10-15 minūšu gaidīšanas ! Ziņojums : Jūs apkalpos blakus. Pārvietojos uz blakus rindu, lai samaksātu un prom no tā murga. Sākušās naidīgas runas no citiem...

I Irena757534 21.04.2020
Komentāri 45 Veikali

MAXIMA XXX Saharova iela - Nepareizi marķējums sieram

Nepareizi marķējums sieram Labdien, Regulāri pērku tikai viena siera marku, kuru sapako un marķē maxima. Šoreiz siers neatbilst marķējumam. Un ņemot vērā karantīnu, iegādājos vairumā un tagad viss jāmet ārā. Trūkst ticamības, ka nākamo reizi būs pareizs marķējums.

A Anete 20.04.2020
Komentāri 5

Maxima - Кассир не компетентен в своей работе

Кассир не компетентен в своей работе Доброе время суток! Зашла за покупками для деток, которые выдали на питание (dāvanu karte uz 28 eiro) .17.04.2020. Изначально я спросила у кассира инфо о сумме, на что кассир ответив, что она не знает как это сделать и сумму посмотреть нельзя. Я удивилась (сама отработала за кассой много лет) . Пришла старший кассир и помогла разобраться. Но расплатиться карточкой так и не получилось т к кассир не знает почему у неё не получалось! Зачем садить за кассу человека, который на знает всех операций.

Maxima - Bez maskām

Bez maskām Почему работникам максимы не выдают маски? Хорошо что сделали защитные экраны для кассиров. Но простые продавцы работают с покупателями, проходы между полками узкие и нет возможности соблюдать положенные 2 метра. Возможно среди покупателей есть носители вируса и продавцы рискуют своим здоровьем и здоровьем своих детей. Необходимо срочно обеспечить всех работников масками. В то время, когда многие сидят на самоизоляции и получают за это деньги продавцы работают с риском для здоровья за минимальную зарплату.

T tatjana856 15.04.2020
Komentāri 3 Veikali

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes