MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

500
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

AtrisinātaMaxima - Laika darba neievērošana, sabojāja vakaru

Laika darba neievērošana, sabojāja vakaru Ierados pie veikala 21;55 lai paspētu uz bankomātu, piegāju pie durvīm, apsargs aizslēdza ciet un kautko māj ar rokam ka jau par vēlu. Es radu man nepieciešams bankomāts, viņš uzliek mīksto un tāpat māj nesaprotamas lietas ar rokam, vai tiešam veikalam nav jāievēro darba laiks līdz 22;00, es braucu iztērēju degvielu, laiku, man vaidēja bankomatu jo bij nepieciešama nauda un mani pasuta trīs majas tālāk, pie durvīm stāvēju pulkstens bij 21;56, slima attieksme un pretīgi palika no cilvēku bezatbildībās pret klientu vaidzībām. Zinošu bez tabu.

A Ash Ase 24.09.2023

Maxima - Neizsniedz čeku

Neizsniedz čeku 21.09.2023. Maxima veikalā Rīgā, Vienības gatvē 113 pašapkalpošanas kase Nr. 11 neizsniedza pirkuma čeku. Darījuma detaļas: 42308610 Maxima R150 Rīga LV. Kasē strādājošā darbiniece izrādījās pilnīgi nekompetenta, veikala vadītāju izsaukt atteicās.

Maxima - Apkrāpšana

Apkrāpšana Es skatījos preces cenu un ir uz atlaidi un kad eju samaksāt man pasaka daudz dārgāku cenu, es apjautājos kasiere aiziet paskatīties un noņem preci un neiedod čeku, vai nu viņi bija speciāli samainijuši preces Ar dārgāku preci vai speciāli krāpuši. Un man bija Maxima karte

Maxima - Slikts serviss, attiekme pret klientiem

Slikts serviss, attiekme pret klientiem Labdien! Atbraucu uz Jūsu veikalu no Daugavpils! Ciemojoties pie paziņām un iegāju Jūsu veikalā biju ļoti lielā šokā kādi darbinieki pie Jums strādā. Lūdzu atlaist 2 darbinieces, viena veca blondīne, otra arī veca ar brūniem matiem Blondīne bija paģiraina darba vietā arī ļoti nelaipni! Un darbiniece ar brūniem matiem lamājās uz mani rupjiem vārdiem tikai tāpēc, ka man nestrādāja PALDIES karte viņai nācās slēgt ārā datoru, slēgt kasi, pāriet uz citu kasi lamājās visu laiku uz manīm un citiem...

A anonima. Pele 18.09.2023
Komentāri 10 Veikali

Maxima - Maldinošas reklāmas

Maldinošas reklāmas Maxima nepārtraukti reklamē un skandina savu lozungu “lai nekā netrūktu! ” bet akcija vel nav beigušie un preces nav! Šoreiz runa iet par lasi Jelgavas veikalā jau ceturtdien beidzās un pārdevēji teica ka vairs arī nebūs un Rīgas veikalos arī nav! Ņemiet ārā savas reklāmas un beidziet maldināt cilvēkus! Liels fūuuu! Un šī nav pirmā reize ar šo tīklu! Nelieciet tik lielus termiņus akcijām ja nevarat izpildīt solīto!

K Kliente27 17.09.2023

Maxima - Slikts servis

Slikts servis Nepareizas Cenas. Plauktā pie cenu rāda vienu, kase ir cita Cena. Vai tiešām maxima Latvia netiek gala ar saviem darbiniekiem. Un rupji darbinieki izturas pret pircējiem, atbild tikai krievu valoda, un paši darbinieki sarunājas tikai krieviski. Tā ir laika. Maximas politika, ka visi sarunājas ka grib, ir aizmirsusi kur mēs atrodamies lv. Maxima laikam nekad nesapratis, ir jārunā ar cilvēkiem? Cik var rakstīt un rakstīt, tāpat neviens neko neņem pie prata?

D Daikins 04.09.2023
Komentāri 10 Veikali

Maxima - Bojājums

Bojājums Kam garšo,kam ne.Man noteikti nepatīk, kad man no bundžas kāds skatās pretī.Samačkātas ar visām galvām brētliņas bundžā.Es nezinu vai tā tam jābūt šajā produktā.Ja nav,tad būtu labi ja maxima izņemtu šo produktu no tirdzniecības.Nu neēdu es zivis ar visām galvām,un visticamāk ka daudzi arī ne.Kartājais iegrābiens kas aizgāja uz miskasti.Zinu ka pirku maxima vienas brētliņas tomātu mērcē,veselas,bez galvām,garšīgas.Neatceros kuras tas bija,riskēju pirkt vairākus veidus,a še tev brētliņu zupa ar galvām priekšā.Noteikti nav īstās kuras iepriekš pirku.

M Mēnesis 02.09.2023

AtrisinātaMaxima - Slikts serviss

Slikts serviss Dzintra purviņa un Jolanta Banga /iecavas maxima Rīgas iela 27 slikts serviss klients nevēlas vairāk iet veikalā dēļ šīm divām jaunkundzēm jo viņas nemitīgi aprunā maximas klientus gan skatās kā ģērbjas klients nevar ieiet veikalā uzreiz skatās kā klients ģērbjas un direktore arī ļoti slikta un nevar to haosu izbeigt kāpēc iecavas maximas darbinieks aprunāt pircējus nemāk darīt savu darbu

K Kičuks 24.08.2023
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Darbinieka attieksme pret klientu

Darbinieka attieksme pret klientu Darbiniece vārdā jūlija (ar melniem matiem un brillēs) rupji atbildēja uz lūgumu palīdzēt man atrast preci, kuru nekur neredzēju, jo tajā brīdī viņa sēdēja telefonā. Atbilde skanēja šādi: "es šobrīd esmu aizņemta, paprasiet kādam citam"... Laikam iztraucēju viņai ar kādu sarakstīties. Pēc tam gāju garām vēlreiz, redzēju ka tā pati jūlija runā pa telefonu, laikam ar to viņa darba laikā ir ļoti aizņemta, kā rezultāta pie viņas pieiet klāt ko prasīt ir bezjēdzīgi.

M Marija0555 23.08.2023
Komentāri 5 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien. Agrāk veikals maxima xxx Deglavas iela 67 bija mans mīļākais veikals. Bet no tiem laikiem kad tur parādījās barbora internet veikals, tas veikals palika par haosu! Visur skraida tev pa priekšu ar tiem ratiem, visos iespējamas vietas stāv tie milzīgi rati ar kadtem barboraj, akcijas preci nav iespējams atrast plauktos, jo piebraucot pie plaukta 1. Darbiniece no barboras paņem pus plauktu ar preci sev ratos un prom, nākošais tas pats variants un kas paliek pircējiem kas nāk no darba...

S svetiks37 22.08.2023
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Manipulācijas ar cenām un daudzumiem

Manipulācijas ar cenām un daudzumiem Principā smalka veida krāpšana! Redzu, ka piedāvājumā kaķu konservi par izdevīgu cenu! Aizbraucu uz veikalu, nopērku. Pie kases izsit kaut kādu atlaidi no esošās Cenas. Saņemot čeku, redzu, ka kaut kas nešķirt ar cenu. Eju pie info kases. Un tur man pasaka, ka atlaide attiecas uz 5 gab. Konserviem un es pati vainīga, ka neesmu norēķinu kasē rēķinājusi līdzi jo man 5 veidi pa 12 gab. Paņemti. Labi, nepamanīju mikroskopisko uzrakstu uz milzīgās cenu lapas, bet vai tas dod tiesības maximai no...

A Aija An 21.08.2023
Komentāri 15 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, vēlējos šodien iegādāties kartupeļus Maximas veikalā Talsos, protams visi maisi sakrauti kaudze un ciet. Pajautāju apkopējai lai pasauc kādu darbinieku lai atgriež vaļā. Tad nu atnāca pati laipnākā pārdevēja pēdiņās. Jautāju kā lai dabū vaļā? Un viņa atgrieza un pateica šitā. Tad es atbildēju, es atvainojos bet uz veikalu nažus līdzi neņemu. Tad viņa ejot prom nobļāvas ka jums rokas ir. Abas ar apkopējas palikam stāvot ar mītiem vaļā. Apkopēja tik atbildēja tā arī medz gadīties. 😠

D Donna123 17.08.2023
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Плохое отношение персонала, бездействие директора.

Плохое отношение персонала, бездействие директора. Здравствуйте! Под руководством директора магазина организовалась группа работников, которые пользуясь дружественным отношениям руководящего состава к себе не выполняют своих служебных обязаностей. В рабочее время вместо выполнения своих прямых служебных обязаностей они находяться в кабинетах руководства, где ведут беседы на личные темы. В результате таких действий остальным сотрудникам приходиться выполнять повышенную работу, что не вызывает желание далее выполнять работу согласно трудовому...

Maxima - Autostāvvieta

Autostāvvieta Ir ļoti nepatīkami pēc iepirkšanās maxima grostonas ielā 1 saņemt pastā papildus rēķinu par veikala stāvvietas izmantošanu 25eur apmērā (kā sodu par stāvvietas izmantošanu) ! Diezgan bieži iepirkos šajā veikalā un parasti novietoju auto invalīdu stāvvietā. Parasti visur izmantojot invalīdu stāvvietu nav jāveic nekādas papildus darbības - jāmeklē un jāiet uz auto reģistrācijas aparātiem utml. Maxima stāvvietā ir savādāk - te arī invalīdiem ir jāmeklē tas auto reģistrācijas aparāts un auto ir...

J janisssssss 09.08.2023
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Siers

Siers Nekad nevar nopirkt akcijas sieru kas ir uz bukleta kad braucu rīts vai diena vai vakars nekad nav paprasot darbiniekam atbilde ir nemainīga beidzies tad lūdzu noņemat cenu lai nemaldinātu cilvēkus es pati ar esmu strādājusi šajā firmā tikai citā pilsētā un mums vadītāja vienmēr teica kad akcijas precēji vienmēr jābūt ja nebija dabūjam rājienu.

X Xxx iveta 08.08.2023
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Nekompetenti darbinieki

Nekompetenti darbinieki Labdien! Nedēļu iepriekš iepirkos Maxima Stūrmaņu ielas veikalā un nošokēja nekompetentā darbinieces attieksme. Kasiere runāja tikai krievu valodā un stingri stāvēja uz sava, kaut arī pati runāju valsts valodā. Šodien iepirkos gaigalas ielas maximā un tur tieši tā pat pārdevēja stāvēja uz savas krievu valodas. Kas notiek? Kur ir cieņa?

Z ZaneRoz 01.08.2023
Komentāri 13 Veikali

Maxima - Paldies karte nedarbojas

Paldies karte nedarbojas Iegādājos jauno paldies karti un uzzinot no radiem to gribēju arī izmantot Lietuvā, bet nekā jau 4 reizi meiģinu bet rādās ka nav aktīva cik parunāju ar cilvēkiem Lietuvā un darbiniekiem tad kartei vajadzētu strādāt. Latvijā viss kārtībā viss strādā, jautāju vietējās maximas darbiniecei,kapēc nestrādā un viņa neko nemācēja atbildēt. Rakstīju epasta ziņu uz ko mani ignorēja un tik paparasīja kartes nummuru un jau nedēļu nav neko atbildējuši. Meiģināju zvanīt uz nummur kur man pateica ka vajagot...

R Robis Konis 01.08.2023

Maxima - Kvalitate

Kvalitate Kad vienreiz būs normāli augļi,dārzeņi.Bieži eju uz šo veikalu kas atrodas Rīgā no sargandaugavas ielas.Ja pēc darba sagribas nopirkt kādu dārzeni vai augli. Tik puvekļi ir palikuši.Par tomātiem nerunāsim.šis foto ir ņemts no fb dzīlēm,kur bija nofotografēts mūsu veikala lolojums kur arī cilvēki ir šokā.Laikam jāsāk pašam arī fotogrāfet sapuvušus, augļus,dārzeņus lai maxima padomā ko cilvēkiem piedāvā,musarus ēst.Kauns

M Mēnesis 31.07.2023
Komentāri 6 Veikali

Maxima - Rudzu miltos tārpi!!!

Rudzu miltos tārpi!!! Herkuless rudzu miltos tik atrāsti tārpi! Pirkums veikts veikala Maxima uz Kurzemes prospekta 141, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1069. 25.julījā 2023.gadā. Pieliku arī foto! Tas jau nav pirmā reize. Tik bijuši citi gadījumi ar auzu pārslām , griķiem , makaroniem un citiem graudaugu produktiem. Lūdzu pieņemt mēras!

P Paola 31.07.2023

Maxima - Pārāk ātra veikala slēgšana

Pārāk ātra veikala slēgšana Labvakar. Šovakar 30.07.2023 21: 50 maxima aizvērās par 10 minūtēm ātrāk. Skrēju, ka muļķe uz veikalu pēc piena bērniņam. Un mani neielaida. Un šī nav pirmā reize, ka aizver veikalu ātrāk par 22: 00! Par šo burtnieku ielas 39 maximu man ir daudz sakāms. Neprot laipni apkalpot pircējus. Esmu dzirdējusi par krāpšanu. Sliktu izturēšanos pret klientiem. Esmu pati saskrējusies ar pretīgu attieksmi. Cerēšu, ka kautkad mainīsies kautkas tajā maximā jo tas jau ir par traku!