MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

499
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Vienkārši drausmīgs veikals, nekad normāli kases nestrādā. Par vakariem vispār nerunājot, kad jau no 18:00 kases visas ciet, tikai pašapkalpošanās vaļā. Pie ātrās kases vispār murgs vienmēr saskrējuši cilvēki pilnīgi ar pilniem iepirkuma ratiem. Nekad nekas nav papildināts stāv 3 vecenes un krāmē pienu kurš tur jau ir bet preces kuras beigušās jāmeklē pa visu veikalu un jāprasa.

Z Zane ieva 20.02.2023
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Плохой сервис

Плохой сервис Хотела купить стейки лосося, стою жду женщину которая обслуживает. Она вырезала ценники и выставляла их в мясном отделе. Когда я прошла к ней и попросила меня обслужить, мне сказали подождать пока закончит ценники выставлять, потом когда шла ко мне почесала волосы, этими руками взяла пакет, наслюнявила пальцы, открыла пакет в него же положила стейки.

A Alona Iv 17.02.2023

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Sazvanīju veikalu lai noskaidrotu vai ir pieejama vitināta cūkas kāja, esmu no Saulkrastiem, tālu jābrauc tikai apskatīties. Darbiniece atbild: nezinu, nav man laika, pēctam Saka lai mazliet uzgaidu. Tā es gaidīju aptuveni 20min un nesagaidīju, noliku trubiņu. Aizmirsa vai noignorēja klientu.

M Macca 11.02.2023
Komentāri 5 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Maxima veikalā strādā ļoti neadekvāts apsargs. Lkedz iespēju veikala telpās apmeklēt tualeti, apsaukājas, kad velējos noskaidrot viņa identitāti - pagrūda. Šobrīd bail šī apsarga dēļ apmeklēt veikalu. Veikalā ir tikai maksas tualete, iespējams samainīt sīknaudu veikals nepiedāvā, bankomāta nav. Apsargs un pārdevēja nepiedāvā risinājumu un neadekvāti izturas. Maxima uz sūdzībām nereaģē. Ļoti slikts serviss.

D Dana 123356 09.02.2023
Komentāri 11 Veikali

Maxima - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Sveiki? Šajā maksima eju ļoti bieži. Bet attieksme vienkārši drausmīga īpaši pievērsta sievietei vārda ļesa kura liek preces zālē pajautājot viņai kur atrodas kādā prece ar tādu naidu viņa un dusmām parāda kur prece atrodas un tā jau nau pirmā reize nu kur var būt tāds nelaipns cilvēks? Tiešām nesmuka attieksme pret pircēju!? Zālē pat dzirdēts ka viņa bļaustās uz citiem darbiniekiem!? Es uzskatu ka tas nau normāli? !?

L Liene#### 08.02.2023
Komentāri 18 Veikali

Maxima - Плохой сервис

Плохой сервис Купил товар по скидке, оказался товар со скидкой нет был на полке, пробили на кассе в два раза дороже, оплатил и увидел сумма другая была, попросил вернуть товар, был крик что деньги не вернём идите домой, подошёл охранник вел себя неадекватно, также администратор разговаривал некорректно, еле доказал с большим терпением и нервами, поменяли товар, оказывается был он и вернули деньги, охрана сказала не ходи в этот магазин раз ненравиться обслуживание, я считаю некомпетентных людей надо просто...

V Valen 04.02.2023
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Kad beigsies bardaks šajā veikalā! Centra veikals pie autoostas no rīta strādā tikai vienai kasē. Lai paspētu pirms darba iepirkties jāstāv gara Rinda. Agrāk vismaz divas kases strādāja. Un vispār šajā veikalā visu laiku maz kases strādā un jāstāv milzīgas Rindas. Informācija atbilde viena jātaupa stundas tāpēc maz kasieru. Jūs zaudējat ļoti daudz klientu!

I Ilze666 03.02.2023

Maxima - Krāpšana

Krāpšana 22.01.23 plkst 12: 38 kasiere piedāvāja izmantot Maxima naudu 5.05 €, rezultātā čekā summa neizmainījās. Ja salīdzinātu kases čeka kopiju ar izlietoto uzkrājuma naudu visdrīzāk būtu redzama nesakritība. Pircējiem tam pievērst sevišķu uzmanību!

V Verts 26.01.2023
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Atbrīvošana no darba

Atbrīvošana no darba Labdien, man pazīstams cilvēks tika atlaists no darba jo netīšām un neuzmanības pēc pārskatījās datumu un gadu, un dēļ tā pārdeva nepilngadīgai personai alkoholu kļūdas dēļ. Dēļ tā ir jāuzliek sods vai brīdinājums nevis jāatlaiž no darba. Dēļ šī tiks izplatīts to ka veikalā Maxima Jēkabpils brīvības iela 108 ne pieteikties darbā jo nepareizi rīkojas.

A Aivaaa 23.01.2023
Komentāri 2 Pārdevēji

Maxima - slikts serviss

slikts serviss Atrodas blakus mājām, bet vairs uz šo veikalu neiešu: atmosfēra ir briesmīga: nikns apkalpojošais personāls, kas ļoti laipni krievu valodā apkalpo brutālus un skaļus krievvalodīgos, bet latviski kaut ko knapi izdveš... Sajūta, kā daugavpilī vai dziļā Krievijā. Dēļ ši iemesla pēc iespējas, vairāk cenšos apmeklēt rimi, kaut arī tālāk un nedaudz dārgāk. Tāda sajūta, ka maxima pārvēršas par krievu veikalu, bet rimi: par latviešu vadībai ir iemesls pārdomām...

A alda44 21.01.2023
Komentāri 6 Veikali

Maxima - Daudz necepās

Daudz necepās Maksimas vadība daudz necepās. Peļņa ir. Uz kopējo cilvēku apgrozījumu un peļņu, statistika neietekmē. Lūk ja cilvēki nedēļu neiepirktos... Tad redzētu. Kāpēc cilvēki vienreiz nevar noboikotēt to maksimu? Ir tagad lidll veikali, kas tiek galā ar cilvēku apgādi ar pārtiku. Turamies pie maksimas un domājam, ka kaut kas mainīsies, bet nemainās. Gaļa, ko tirgo maksima ir briesmīga. Pamēģini uzcept, vienkārši sagrieztu šķēlēs. Sanāk balta pankūka. Ar ko ir baroti lopi?

lilija 20.01.2023

Maxima - Krāpšanās

Krāpšanās Kārtējā cilvēku krāpšana. 3.01.2023. Ieliku groziņā ikru bundžu 275 gr. Cena uzrādīta 15.99 eiro. Kasē izsita 22.99 eiro. Tātad tiku apkrāpts par 7 eiro. Jautājums cik vēl tika apkrāpti cilvēki, kas neieskatījās čekā? Ja ir uzlikta Cena tad esiet tik mīļi arī tirgot par tādu. Sodiet savus pārdevēju, kas laicīgi nepilda savus darba pienākumus.

Maxima - Ēdiena kvalitāte

Ēdiena kvalitāte Tika veikts pasūtījums internetveikalā Barbora, kas pieved uz mājām. Problēma ir ēdienā, konkrēti “Cēzera salāti”. Kad vakar tos ēdu, pēc nepilnas stundas grieza šausmīgi vēderu un nepārtraukti bija vemšana! Nesaprotu, kas tajos salātos bija iekšā. Neiesaku!

S Sindija!!! 14.01.2023
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Stāvot Rindā pie gaļas, bija nepatīkama sajūta. Ārpus vitrīnas - siltumā stāv - gaļas, desas kuras var redzēt, ka tur stāv jau no iepriekšējiem klientiem, pārdevējas nav. Apkārt iepakojumi saņurcīti, gaļas griežamais aparāts netīrs ar kaut kādiem atlikumiem virsū, gaidot pārdevēju 7 min, bija laiks pārdomām, vai vēlamies tur ko iegādāties. Es domāju, ka iemesls ir strādnieku trūkums kā rezultātā rodas laika trūkums kura dēļ nevar paspēt nolikt produktus vietā vai pienācīgi sakopt visu, jo...

Maxima - Slikts serviss un slikti strādājošie pašapkalpošanas automāti

Slikts serviss un slikti strādājošie pašapkalpošanas automāti Īsumā: 11.01.2023 dienas laikā, es maksājot par precēm esmu ielicis 2 eiro monētu pašapkalpošanās automātā un tas naudu "apēda". Tad es pasaucu kases darbinieku, lai tas palīdzētu manā gadījumā. Es viņam pastāstīju, kas noticis, viņš mēģināja palīdzēt, bet nesanāca, tad pasauca kases vecāko darbinieku vai veikala vecāko darbinieku, neesmu pārliecināts un šī darbinieks (sieviete) pateica tik skaļi, lai apkārtne visi veikala apmeklētāji arī to dzirdēja, ka es meloju un mēģinu apzāgt veikalu uz 2 eiro, kas protams, ir smieklīgi. "foršs" serviss, ko nu pateikt.

S stix 11.01.2023
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Preču sortiments

Preču sortiments Nav saprotams, kas izvēlas preču sortimentu. Tas ir nepietiekams, nav daudzveidīgs. Piemēram, jogurtu, biezpiena krēmu, sieru un c. Piena produktu izvēle nepietiekama. Es saprotu šobrīd esošo ekonomisko situāciju, bet tāpēc it īpaši vēlos nopirkt to, kas garšo. Salīdzinot ar piedāvājumu Alūksnes maxima, Gulbenes veikalos nav ko iegādāties.

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Šodien 3.01.2023 iegādājos "eat me now" avokado. Šodien arī atveru un, kas tad te! Visi beigti - sapuvuši! Vēlos atgūt naudu, vai saņemt jaunus, svaigus avokado! Citādi - patērētāju tiesību aizstāvji tiks aicināti. Kāds sakars? Kā jums nav kauns apkrāpt patērētājus? Jūs saņemat nepārtraukti aizrādījumus par mūžīgo veikalu zemo kvalitāti! Pārdevēji nezin latviešu valodu, produkti ar beigušos termiņu, kas tirgojās par pilnu cenu un veci/sapuvuši augļi / dārzeņi. Ik dienas iepērkos Rīgas pilsoņu 1, gaidu, kad atvēries lidl!

B Bille 03.01.2023
Komentāri 8 Veikali

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Vecgada vakara vakariņām iegādājos Maxima "pīli". Veikalā ilgi grozīju produktu, nesaprotot vai tas ir cālis vai pīle. Pēdējā uzlīme bija pīle, tāpēc iegādājos to. Kad atvēru iepakojumu, sapratu, ka izskatās kā cālis. Pagatavoju - nu vista, kas vista! Vilšanās! Gan produktā, gan Cenā, kas protams ir augstāka pīlei nekā cālim.

Maxima - Apkalpošana

Apkalpošana Vēlos iesniegt sūdzību par klientu apkalpošanas sistēmu. Iepērkoties veikalā klientiem jāgaida Rindā vismaz 30 minūtes, kamēr kasiere vitrīnā liek cigaretes, bet blakus kases nestrādā, bet tikai pašapkalpošanās kases. Vai tad ir tik grūti nospiest vajadzīgo pogu un izsaukt kādu brīvu kasieri, kura var apkalpot klientus, nevis jāstāv Rindā un jāgaida.

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Сегодня, примерно часов с 14-15 проходила мимо стенда с булочками и заметила, как работница поправляла их и кашляла прямо в них. Будьте бдительны и не покупайте их там, на них явно кто-то покашлял:)

A anonymaizer 30.12.2022
Komentāri 1 Veikali