MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

502
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Nopirkumu atgriešana

Nopirkumu atgriešana Nopirku lielo lāča rotaļu no 12 novembri, lai to uzdāvināt manai masa meitai. Diemžēl meitenei ir alerģija pret tadu materialu, viņa ir ļoti jūtīga priekš plušrotaļas. Lācis ir pavisam nelietots. Vienkārši iepakojumā ir bijis. Es ceru ka ir iespējams to dod atpakaļ un iegūt naudiņu ko es samaksāju. Pa tālruni man pateica ka vini ńem atpakaļ tikai internetā nopirktos preces. Lūdzu palīdziet Paldies Olga

O Olga Pil 18.11.2022

Maxima - Bojāti produkti

Bojāti produkti Man ir apnicis tērēt 1,19 par spinātu vai citu zaļumu kastīti un mājās to izmest miskastē. Vienmēr Valmieras maxima ir puvuši spināti, lapu mix. Es nesaprotu… pa virsu saliktas Smukas Lapiņas, un apakšā viss nopuvis! Šī kaste man jāmet ārā un no tā visa dabūju knapi porcijai sev spinātus. Paldies

E Eleonora Ri 15.11.2022

Maxima Lidoņu iela 3 - Depozīta punkts

Depozīta punkts Maxima veikala Lidoņu iela 3 ir novietots aparāts tukšas pudeles nodošanai DEPOZĪTA PUNKTS. Uz durvīm ir noradīts aparātā darba laiks. Jau vairākus mēnešus Maximas veikala darbinieki ver ciet durvis jebkura laika, pat neskatoties uz to ka aparāts darbojas. Vairākas reizes esmu gaidījusī rindā un manas degunā priekša durvis tika vērti ciet, ar vārdiem ka – vairs nevar nodot. Katru reizi man pienākas strīdēties lai ienāktu un nodot tukšas pudeles. Bieži ir situācija - vai nu ilglaicīga, dziļa...

O Olesja 13.11.2022

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Šodien biju Maxima. Maskavas iela pretī Dolei. Pirku depozīta enerģijas dzērienus, viens dzēriens neaizgāja kases sistēma. Pienāca kasiere pašapkalpošanās kases - paņēma otru un noskanēja. Mājas sapratu ka tas viens ir bez depozīta. Bet kasē samaksāju ka par depozītu. Cik zinu sen jau šim precēm vairs nebij jābūt pieejamam veikalā. Krāpnieki.

Maxima - Nelaipna apkalpošana

Nelaipna apkalpošana Vakar 06.11.22 ap Pulkstens 15: 00 akropole Maxima pašapkalpošanās kasēs bija ļoti nelaipna pārdevēja īsiem rozīgiem matiem. Biju nolēmusi iegādāties dekoru kura atlaides Cena bija 0,79. Kasē izsitot redzu, ka Cena ir 4,99 un atlaides nav. Piegāju pie pārdevējas, palūdzu apskatīties preci, ja nav atlaides tad teicu, ka neņemšu tomēr. Uz ko pārdevēja uzreiz nelaipni teica " tāda atlaide nekad nevarētu būt, pamēģiniet pastrādāt veikalā". Biju godīgi sakot šokā par tādu attieksmi, jo pieklājīgi...

Maxima - Ielaušanās depozīta punktā, kad cilvēks atradās iekšā

Ielaušanās depozīta punktā, kad cilvēks atradās iekšā Meiteni depozīta telpā pārbiedēja svešs, rupjš, pēc alkohola smakojošs, krieviski runājošs vecis, kurš atļāvās 'ielauzties' tajā telpā, atvērās durvis no ārpuses, iegāja un negaidīja, kad persona izies ārā. Vai nu visos depozīta punktos Latvijā jānodrošina, ka nekādā gadījumā neatveras durvis no ārpuses, ja viena persona jau ir telpā. (ja vien varētu durvis aizslēgt no iekšpuses, bet tas nav iespējams) . Vai darbiniekam jāstāv pie depozīta punkta, un nedrīkst pieļaut bezkaunīgu, rupju personu visatļautību, ienākšanu bez atļaujas, ja cita persona jau atrodas tajā telpā.

S San2583 07.11.2022

Maxima Sarkandaugavas 9 - Хамство и отвратительное обслуживание

Хамство и отвратительное обслуживание Магазин Maxima Sarkandaugavas 9. Обслуживание мягко сказать возмутительное. Стоит очередь, продавцы идут курить посылая людей на кассы самообслуживания. Стала свидетелем, когда мужчина возмутился и( цитирую дословно) в ответ от продавца услышал текст - На х** твоя жопа хороша. На кассах самообслуживания сигареты продают по настроению, или стой ещё раз в очередь когда продавцы изволят вернуться с перекура. Видимо нужно отправлять туда передачу без табу, если с работниками справиться не могут.

в Вива 30.10.2022
Komentāri 2

Maxima - Klientu maldināšana

Klientu maldināšana Šodien uz pašapkalpošanās kasi reāli paliku mīnusā. Nopirku vienu alu pa 1€ 9 centiem un + 0,10 centi bet metu monētas līdz summa sasniedza 3,50€ un veikala darbiniekiem bija vienalga kaut arī bija monitora sarkanais uzraksts ka ieradīsies un konsultēs. Bet nekā. Laikam naudu vairs neatgūt.

D DEVIL21 25.10.2022

Maxima - Neiedeva atlaidi

Neiedeva atlaidi Gribēju nopirkt 3 kartupeļu pankūkas ar gaļu, rakstīts ka atlaide no 1.05 uz 0.49 pa vienu, uz iepakojuma uzlīmes ari rakstīts ka jāmaksā 0.49 pa vienu, 1.47 pa visiem, pašapkalpošanās kasē samaksāju, neskatos uz cemu jo steidzos - gribas ēst, bet vēlāk čekā redzu ka samaksāju par cenu bez atlaides 3,15

Maxima - Veca prece

Veca prece Atkal sastopos ar sliktu servisu un veciem termiņiem, nopirku šodien maxima vecu gaļu, mana vaina, ka nesaskatījos termiņu, jo termiņš bija 25.09. Diemžēl čeka nebija un pārdevēja parādīja durvis un teica, ja atkal atnākšu, tad izsauks policiju. Fuj veikalam un vadībai. Bilde pielikumā. Esmu vīlusies visos un visā šajā lopu pamestā veikalā.

A annaute 15.10.2022

Maxima - Slikta attieksme pret darbinieku

Slikta attieksme pret darbinieku Labdien! Katru dienu sanāk iegriezties Baldones Maximā, viss ir ciešami, līdz šim brīdim, kad jau kuro dienu veikalā satieku darbinieci, kura ir slima tiešā vārda nozīmē (šķauda, klepo, un pat izskatās savārgusi) jauka meitene, kas bieži šiverējas pie saldējumiem, smaidīga un laipna meitene, kas šobrīd neizskatās diezgan labi, vienu dienu pat šī darbiniece sēdēja kasē, un apkalpoja pircējus, klepodama un puņķodamās! Nopietni? Uz kurieni skatās šī veikala vadība, vai tikai uz to lai būtu pilni...

Maxima - Nocenotas produkcijas kuras iegādājas darbinieki

Nocenotas produkcijas kuras iegādājas darbinieki 1. Labdien gribētu uzrunātāju kāpēc Jēkabpils maximas darbinieki priekš sevi nocento produkciju kad ir vēl termiņš derīgs vairākus mēnešus 2. Mani neapmierina tas kad maximas darbinieku noceno kafiju vai piemēram cukuru kuriem ir ilgtermiņš lūdzu noskaidrojiet vai šādi var rīkoties vai nedrīkst.

L Latvieti21 08.10.2022
Komentāri 7 Veikali

Maxima - Bojāts produkts

Bojāts produkts Jau kuru reizi pērkot gaļu maximā (vistas, cūkgaļas) un vērot vaļā tai pati dienā produkts jau smird. Pēc būtības glābšanas noradīts laiks ir 2-4 dienas. Kā var pārdot jau bojātus produktus? Diemžēl čeku nepaņemu, nevaru iet strīdēties un prasīt nomainīt. Gaļa gan jau maksā pietiekami dārgi, lai to mest ārā tik vienkārši… paldies, par izmestu naudu un sabojātām vakariņām. Kauns Maxima.

S SenyoraSS 07.10.2022
Komentāri 5 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien 07.10 aizgāju uz maximu, ieraudzīju, ka varu iegādāties cukuru pa 99 centi kg, paņemu 1 paciņu, aizgāju uz mājām, gāju otrreiz ar tēvu. Paņemu vēl pāris paciņas, un tēvs paņēma visu iepakojumu. Pie kases teica, ka varam paņemt tikai 5 diena ar paldies karti, tātad es paņemu atlikušas 4 un tēvs 5. Beigas cukuru man 4pac. Izsita pa pilnu cenu, nepasakot un nepaskaidrojot, ka vienreiz diena lietojot paldies karti, otrreiz viņa nedarbojas, to man paskaidroja tikai pašas beigas. Un nu lūk, e...

Maxima - Maldināšana

Maldināšana Labdien, šorīt 8: 30 no rīta pie veikala Maxim Jurmala Lielupes nevarēju nopirkt bērnu pārtiku par norādīto cenu, man teica, ka viņu akcija ir beigusies un viņiem nav laika nomainīt cenu zīmes, bet akcija nebeidzās 2022. Gada 2. Oktobrī un šodien ir 2022. Gada 4. Oktobris viņiem bija 36 stundas, lai nomainītu cenu zīmi. Uzskatu, ka tas ir rupjš manu tiesību pārkāpums, veikalam bija pienākums man pārdot bērnu pārtiku Cena norādīta uz cenu zīmes! Dalīties piedāvāju šī produkta cenu zīmju fotogrāfijas paldies!

Maxima - Sods ne par ko

Sods ne par ko Šodien14: 00 iepirkos maxima veikalā ganību iela 167, Liepājā, 20 minūtēs izejot no veikala ieraudzīju mašīnas logā soda talonu pa 30 eur, izrādās es aizmirsu ieejot veikalā ierakstīt datorā mašīnas numuru. Es esmu šokā un maxsimas apbraukšu ar līkumu.

A Aivars7 25.09.2022
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Slikts serviss, drausmīga apkalpošana

Slikts serviss, drausmīga apkalpošana Šodien 25 septembri pēcpusdiena ap 15: 00 iegriezos maxima kas atrodas Rēzeknes 4a Preiļos lai iepirktos. Pirkuma beigas bija tāda problēma ka izņemot pašapkalpošanās kasi neviena kasiera nav. Kad palūdzu mani apkalpot kase, man atbildēja ka kasieris nav nepieciešams. Jo cilvēku nav daudz. No paša sakuma kad tikai uzstādīja tas kases bija runa ka līdz 20: 00 vienalga apkalpos kasieris. Bet tagad tā pašapkalpošanās kase strādā no rita līdz vakaram. Tad man rodas jautājums dēļ kam tad vajadzīg...

L Lusilda 25.09.2022

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Maxima savā elementā. Facebook reklamē kā meklē darbiniekus, ka kāds komentāros uzraksta taisnību kāda tā iestāde ir, pat iepriekšējie darbinieki dālijās savā pieredzē. Tā komentāri tiek dzēsti, un bloķē. Maximai taisnība acīs, kož. Ko es gribu pateikt. Sāciet maksāt normālas, cilvēcīgas algas. Cieniet, novērtējiet savus darbiniekus, nevis skraidiet no pakaļas un bakstiet ar pirkstu. Pēdējais piliens kad vēl stāv darbiniekam blakām direktori un fotografē kas nav kārtībā, nevis cilvēcīgi pienāk...

K Košais 19.09.2022

Maxima - Slikts serviss, maldinot pircējam

Slikts serviss, maldinot pircējam Atkal maldinot klientus, pirms. Maxima remonta maldināja kasierus, tagad jauna funkcija: līme par produktu gatavošanu citas etiķetes, protams, vairāk dārgi. Mans gadījums desert am no auzu pārslu līmēta, ka tas ir Maltas gaļas mērce ar kartupeļiem.

T true11 18.09.2022
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Krāpšanās

Krāpšanās Visa prece westrom ir ļoti nekvalitatīva iesaku pat neiegādāties un konkrēti šīs austiņas kurām it kā jābūt mikrafonam ir parast plastmasas kāts kurā nekas no tehnikas iekšpusē neeksistē. Vairāk uz Maximas tīklu iepirkties neiešu, pat pārtiku nē! Visu labu!

W WESTROM 17.09.2022
Komentāri 3 Veikali