MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

506
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Maldināšana

Maldināšana Atbilstoši informācijai, kas ir norādīta uz veikala ārdurvīm, maximas darba laiks ir no pl.8: 00, tomēr šorīt man nācās sastapties ar nepatīkamu pārsteigumu. Ierodoties veikalā pl.8: 40 ievēroju, ka neviena no kasēm nestrādā un vienīgā iespēja norēķināties par pirkumiem ir izmantojot pašapkalpošanās kases. Tā kā vēlējos iegādāties tikai etalona braucienus, pēc vairāku minūšu gaidīšanas Rindā, man beidzot bija iespēja apjautāties pašapkalpošanās zonā sēdošajai pārdevējai par savu nepieciešamību...

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlējos apmainīt preci ko nopirku 17.08 iekāpjot mašīna sapratu ka paņēmu nepareizo izmēru. Devos atpakaļ un vēlējos samanīt vai atgriezt naudu, pārdevēja teica lai atbraucām rīt ap 09.00 ko arī darījām. Ierodoties veikalā vēlamies samainīt un ko viņa atbild "atgriezt naudu un samainīt mēs nevaram, tā ir jūsu pašu problēma kā nopirkāt nepareizo". Ar ko atšķiras citi veikali no Salacgrīvas maxima? Kādēļ citur var samanīt preci ja ir čeks un tieši maxima nevar? Ja prece ir bijusi galīgi vesela un neattaisīta?

Maxima - Bojāti produkti, serviss

Bojāti produkti, serviss Atnācu paša rīta 8.30 gribēju paņemt plūmju tomātus, pilnība mīksti un uz dažiem bija pelējums, paprika arī izskatījās nomirusi, šampinjoni iepakojuma pilnīgi pa galam! Ja zinātu ka var pievienot foto nobildētu! Gaļas plaukti vistas izvēles nau. Atnācu pie kases 8.50 (piefiksēju laiku, jo steidzos uz transportu 9.00) blakus stāvēja maximas darbiniece pajautāju viņaj vai kāds nāks uz kasi …. Mani pasūtīja pie pašapkalpošanās kases, kur rinda jau bija, ļoti daudz cilvēku gados! Nezin ka rīkotie...

V Varvara1989 12.04.2022
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Slikta apkalpošana - info

Slikta apkalpošana - info Pie info kases nereāli nopirkt cigaretes. Ar vīru vakarā iegājām pēc cigaretē, takā nevienas citas kases nebija, kā tikai pašapkalpošanās kase un info, gājām uz info, kur kādu brīdi gaidijām kamēr info meitene pabeigs slaucīt putekļus pie kases un nesteidzīgi pievērsās mums. Šis diemžēl nav pirmais gadijums, kad konkrētā info darbiniece ignorē pircēju, ir gadijies, ka stāvu, stāvu, bet viņa vienkārši ignorē... Tā arī neesu sagaidīJusi, kad apkalpos un esmu devusies prom... Ļoti slikta...

I Ingeborga32 10.04.2022
Komentāri 12 Veikali

Maxima - Prece ar mēnesi beigušos termiņu

Prece ar mēnesi beigušos termiņu Iepirkos veikalā, vēlējos nopirkt čipšus, apskatījos uz derīguma termiņu un tas jau vairāk kā mēnesi bija beidzies, aiznesu to paku uz pašapkalpošanās kasēs esošajam darbiniekam, vēlējos atdot to viņam, bet pretī saņēmu atteikumu, ka viņš viņu neņemšot, lai es meklējot kādu citu darbinieku kam atdot, beigās to paku izmetu miskastē, jo ar mazu bērnu es pa veikalu nestaigāšu un nemeklēšu kam atdot veco preci.

I Inese 08.04.2022

Maxima - Afēristu bizness ar cityparks autostāvvietu

Afēristu bizness ar cityparks autostāvvietu Cilvēki, nebrauciet uz maximu iepirkties! Maxima, sadarbojoties ar cityparks Latvija autostāvvietu izspiež naudu no tiem, kuri ir aizmirsuši ievadīt auto numuru pie ieejas displejā. Maximas apsargs videonovērošanas ekrānā nočeko, kurš ir iegājis bez auto numura ievadīšanas, izdrukā kvīti un operatīvi to aiznes un aizliek aiz logu tīrītāja slotiņas. Tas ir afēras bizness, kā izģērbt pircējus. Pierādījumu maximas pirkuma čeku neņem vērā. Kontroles laiks tipa 5 minūtes. Tā ir ņirgāšanās par klientu, kurš maximā atstāj savu naudu!

S SUPERBOSS 05.04.2022
Komentāri 10 Veikali

Maxima - Оскорбление

Оскорбление Конфликт возник на основании документов, я предъявила свой электронный украинский паспорт, кассир сказал, что «мне твоя фотография не подходит», я пыталась объяснить, что это не фотография, что в украине у нас официальное национальное приложение где находятся все документы в электроном виде. На что последовал комментарий: « не надо мне рассказывать, что у вас нет обычных бумажных паспортов», я ответила, что они есть и то, что я показываю тоже является паспортом со всеми моим данными. На что мне...

Maxima - Par depozīta punktu

Par depozīta punktu Labvakar. Jau trešo reizi eju pēc darba nodot pudeles uz depozīta punktu, bet tur jau pirms deviņiem vakarā ir slēgts depozīta punkts, kaut uz durvīm rakstīts, ka līdz 22: 00 strādā. Man speciāli jāiet uz otru galu pilsētai uz lielo Maximu, lai nodotu. Tad labāk vispār to depozīta punktu tur nelikt, ja nevar tur nodrošināt pieejamu cilvēkiem, kuri strādā līdz astoņiem vakarā.

AtrisinātaMaxima - Bojāts produkts

Bojāts produkts Несколько недель назад купила по скидке натуральную форелевую икру sudrab Linis 200g. Открыла не сразу. Стояла в холодильнике, ждала своего повода. Вот повод настал и... Я в шоке. Запах у этой икры - "тухлое яйцо". И что мне теперь делать? Стоила банка 9.99€. Срок тоже нормальный. До 28.07.2022. Чек естественно не сохранила.

M MARIJA MMK 20.03.2022
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Drausmīga attieksme

Drausmīga attieksme Vēlos vērst uzmanību dažiem Maxima darbiniekiem par attieksmi pret klientu. Info centra no ritiem neviena nav-bet tiklīdz lūdz kādu no darbiniekiem lai apkalpo. Pretim jāklausās ka tā neesot viņa darba vieta un viņai tas neesot vispār jādarot. Akcijas nav nomainītas un maldina klientu ar pašreizējo cenu un īsto.. Uz jautājumu kāpēc Cena atšķiras plauktā no čeka Cenas-pretī saņemu bļāvienu ka viņai tas neesot jāmaina. Tad jautājums vai man ka klientam ir jāzin kas kur strādā un kāpēc Cenas atšķiras plauktā no kases.

K Klients 16.03.2022
Komentāri 6 Veikali

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Iegādājoties preci ar uzlīmi "zemāka Cena" (Musli herkuless act&fit šokolādes/karameļu, derīguma termiņš 19.03.2022.) , pie kases netiek piemērota norādītā Cena. Iegādājos 3 Vienības minēto preci. Veikalā biju kopā ar bērnu, čeku salīdzināju mājās, dzīvoju 20 km no veikala. Šādas situācijas minētajā veikalā novēroju bieži. Pārmaksātā summa 4.20

Z ZIEDĪTE A 12.03.2022

Maxima - Pārdota bojāta pārtika

Pārdota bojāta pārtika 08.03.2022 iegādājos salātu mix Vita Verde. 09.03.2022. Atverot paku konstatēju, ka salāti ir sapuvuši. Veikalā, neattaisot paku, caur iepakojumu salāti izskatījās labi, bet mājās, atverot paku, salātu ir nelietojami. Uz iepakojuma nav norādīts derīguma termiņš. Nedzīvoju pilsētā, lai ar kājām aizdotos preci sanainīt. Ļoti liela vilšanās😞

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Ужасное отношения! Продавец в отделе сырого мяса по имени максим по минут 10 взвешивает мясо, люди спешат домой, собирается очередь на пол магазина. На мое замечание сразу начал говорить на ты и грубо отвечать. Это где видано такое? На каком основание я приходя в магазин должна терпеть такое отношения? !

D DARZ 09.03.2022
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Papildus depozīta maksa!

Papildus depozīta maksa! Mani ļoti šokē šī papildus maksas depozīts, ko iekļauj veikals ČEKĀ! Es nopērku 4 bundžas alus un man papildus čekā jāmaksā par to 0.40 centi! Un ja es dodos nodot šo taru man jau atmaksā manis samaksātos 0.40 centus un taru nododu par brīvu. Varu iedomāties, ja kāds nopērk visu iepakojumu(24) tur jau uzreiz atdod 2.40 naudiņas! Kapeika pie kapeikas un nauda griežas veikalam, PIRCĒJI sekojiet līdzi saviem čekiem , man šī bija niecīga summa, citam varbūt lielāka! Veikals varētu šo papildus maksu...

Maxima - Precu uzglabāšana

Precu uzglabāšana Dzērienu plaukts atrodas blakus ledusskapim no kura nāk liels siltums un uzkarsē blakus plaukta esošos dzērienus. Viena bundžiņa bija pat gandrīz karsta. Tas noteikti neatbilsts precu uzglabāšanas standartiem. Būtu labi pārskatīt veikala plauktu izvietojumu un izolēt siltuma elementus no precēm.

P Pircejs#666 04.03.2022

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien 26.02.2022 iegāju veikalā plkst 21: 55 veikalā ar konkrētu mērķi. Apsargs ielaida, jo teicu, ka zinu ko ņemšu un iepirkšanās būs ātra, līdz veikala aizvēršanai līdz plkst 22: 00 paspēšu. Piegāju pie augļu nodaļas-darbiniece piedāvāja atnest svaigas zemenes no noliktavas. Skrēju uz pašapkalpošanās kasēm, jo pārejas bija slēgtas. Pašapkalpošanās kases galvenais kasieris atļāva pārējiem pabeigt pirkumus, taču man teica, ka kases ir ciet un viņš gribot mājās. Bija plkst 22: 00. Kamēr viņš...

V valerijasirma 26.02.2022
Komentāri 19 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss В Максиме ХХ в Екабпилсе постоянно сталкиваюсь с тем, что цены на кассе выше, чем на витрине, что говорит о явном нарушении прав потребителей, которых вводят в заблуждение недостоверной информацией. При этом отношение продавцов часто грубое, лишённое вежливости, что не соответствует должностным инструкциям продавцов. По этим причинам отпадает желание лишний раз посещать этот магазин.

AtrisinātaMaxima - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Maxima 2x Nīcgales iela 46a , lūgums pārrunāt ar saviem darbiniekiem par to kā vajag uzvesties apkalpošanas personālam it īpaši krievvalodīgai sievietei ar brillēm,gaišiem matiem tajā Maxima, kura katru reizi strādājot pie kases vai pašapkalpošanas kasēm , sieviete brēc un ir neapmierināta , ka viņai kaut kas ir jādara. Nopūšas, kad jāpieceļas no krēsla. Vecs cilvēks prasa palīdzību, bet uz viņa bļauj no tāluma nepienākot.

A Aleksx 21.02.2022

Maxima - Direktore Kristīne . R170

Direktore Kristīne . R170 Labdien, gribēju uzrakstīt, ka jums Sola to kas nav patiesība. Jūs neviens neuzklausīs jo mūsu direkrtei ir vienalga, viņai galvenais aukstāk stāvošiem, lai turētos amatā. Jo tādu cilvēku es pirmo redzu kas doma par sevi nevis par komandu! Vai tad mēs asam pelnījusi tādu attieksmi? !

Maxima - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Aizrādot kasierim, ka nav pareizas norādītas Cenas, kasiere uz reiz maina attieksmi un izturas kā pret 3 šķiras cilvēku. Tāda sajūta ka pircējiem būtu japadara veikala darbinieku darbs, lai tik maximas pārstāvji varētu paslinkot. Būtu normāli ka veikala pārstāvji pasekotu līdz pareizo vcenu marķējumiem. Varētu arī pakontrolēt attieksmi, lai nav kā man, kad pat attsakās maksimas karti pieņemt.

M mandukts 13.02.2022
Komentāri 3 Veikali