MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

506
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien. Vēlējos nopirkt enerģijas dzērienu centrāltirgus ielas veikalā. Kā dokumentu uzradīju braukšanas tiesības, uz ko pārdēvēja rupjā formā tieca ka tas neder (lai gan citos maxima veikalos pārdeva bez problēmam) . Ne pases ne id kartes diemžēl tanī brīdī līdzī nebija uz ko pārdevēja rupji pateica "uz redzešanos". Varbūt pats neesmu bez vainas, bet šādu attieksmi točna neesmu pelnījis. Neatceros kases numuru (liekas, ka 3.) , bet kasiere sēdēja pie ieejas veikala no tirgus paviljonu...

B Boynextdoor 01.10.2021
Komentāri 6 Veikali

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Iegadajos biezpiena placenisus, tikai biezpiena tur atrast nebija iespejams, tie paliek arvien dargaki, bet biezpiena arvien mazak, par miklu maksat tadu naudu ni piedodiet.

Maxima - Bojāts ēdiens

Bojāts ēdiens Labdien! Šorīt pirms darba iegāju veikalā nopirkt pusdienas. Tagad gatavojos ēst un skatos, ka uzkoda Perfetto ar vistas gaļu un spinātiem ir ar pelējumu. Kā arī nepaskatījos un biešu salāti ar ķiploku ar beigušos termiņu. Salāti jau otro reizi man tādi. Visu laiku aizmirstu paskatīties termiņus, jo uzticos precei veikala plauktā. Esmu ļoti vīlusies,jo sanāk,ka palieku bez pusdienām.

Maxima - Sarūgušas preces

Sarūgušas preces Šovakar nopriecājos- Maximā atlaide mozzarela 0,39 centi, viens pēc otra klienti nāk aptaustīt paciņas, pēc sajūtām liekas ka mazliet izjukusi varētu būt iekšā, bet uz picas būs tieši laikā, termiņš labs, akcija arī, veseli 3 lielir plaukti pilni ar šo produktu. Liels bija mana pārsteigums atnākot mājās un nogaršojot- sarūdzis tik ļoti, ka mute jāskalo teju stundu pēc tād garšas! Cilvēki, lūdzu, neuzķeraties uz šo akcijas triku. Tiešām kauns maximas vietā, ka spēj iesmērēt cilvēkiem šādu bojātu preci! lūdzu izņemt no pārdošana!

M MXMKlients 24.09.2021
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Akmens gabals salātos

Akmens gabals salātos Šodien maxima veikalā iegādājos meistara markas fasētos siera salātus, taču ēdot tos gadījās nepatīkams pārsteigums, uzdūros nelielam, šķiet, ka akmens gabalam. Šis mazais atklājums tiešām nebija patīkams, un apetīti arī kārtīgi sabojāja. Iesaku pārskatīt produkciju rūpīgāk pirms iepakošanas. Centu dēļ nestrīdēšos, bet tikai saku, ka ja iepriekš maximas salāti bija topā, tad tagad pieturēšos pie otrās topa vietas laureāta - Rimi.

P podins123 21.09.2021
Komentāri 5 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Pie pašapkalpojošās kases ļoti bieži nav kasiera, kas varētu sniegt atbalstu, kasieris jāmeklē pa visu veikalu. Tā kā man nebija laika gaidīt, kad pārdevēja atnāks gāju pie info kases. Vismaz tur bija pārdevēja. Cenas neatbilst, kas atrodas pie plaukta un kas kasē. Par to pasakot kasierei viņa pat necenšas atrisināt situāciju. Beigās tikai pateicu, lai aiziet apskatās pie plaukta, ko protams viņa neizdarīja. Tādā veidā maldinot pircējus. Par laipnību nemaz nerunāsim, neatsaucīgas pārdevējas.

L Līga 21.09.2021
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Pārtikā tārpi

Pārtikā tārpi Akropoles Maxima siltajā ēdienā konstatēju dzīvus tārpus. Čeku protams uzreiz izmetu jo nevarēju iedomāties ka mani sagaidīs tārps ēdienā. Nākamreiz vienkārši tur neiepirkšos mācība gūta. Es reti pērku pārtiku maxima pārsvarā izvēlē krīt uz rimi. Bet šorīt rimi bija vel slēgts un devos uz akropoles maximu. Skumji ka netiek ievērotas prasības un tirgo tārpainu ēdienu.

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Šodien iepirkšanās centra Akropole Maximā iegādājos sveramos salātus Cēzars. Taču atverot iepakojumu mani gaidīja nepatīkams pārsteigums - salātu sastāvā bija vienas lapas un majonēze, vistas tur nebija. Sākot pētīt sastāvu, atklāju ka vista tajos nemaz nav paredzēta, jo to nosaukums ir Cēzera salāti ar grauzdiņiem, nevis cēzera salāti ar cāļa fileju. Lieki piebilst, ka tieši sveramos Cēzera salātus šajā veikalā iegādājos regulāri, taču nekad šādi formulētu nosaukumu ne es, ne ģimenes locekļi...

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Pie pašapkalpošanās kases parādās Cena 0.94 par 0.5 Carlsberg alu. Nepievērsu tam uzmanību, līdz brīdim, kad iegāju vēlreiz veikalā, un plauktā Cena ir norādita 0.68 eiro. Protama info kasē apgalvo, ka taisnība ir datoram, Cena ir 0.94. Papildus visam, visās citās maksimās šis pats alus maksā tos pašus 0.68€.

J Jurke 08.09.2021
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Iespējams krāpšana, necieņa

Iespējams krāpšana, necieņa Labdien! Bieži iepērkos ""Maxima" veikalā m. Ķempes ielā, Liepājā. Šodien izvēlējos pirkt saldo krējumu rasa 35 % 500ml, tas bija nocenots-1,02 eiro {dzeltena uzlīme bija }, manā čekā - 2,04 (413/950 } laboja čeku, naudiņu atdeva. Sāpe ir palikusi ļoti dziļa, šī kasiere {211 3 } man ir " kļūdījušies" tādā veidā jau trešo reizi šogad, uz nocenotām precēm. Vecs cilvēks. Neveikls, labi neredz un tt - kam negadās - viņas vienaldzīgs teiciens. Domāju, ka būtu pelnījusi jūsu " atzinību". Ar cieņu, 2 grupas invalīde, pensionāre Irēna Zemniece

Maxima - Termināls, kasieres

Termināls, kasieres Labdien, kārtējo reizi Maxima veikalā pļaviņās nestrādā termināls - kartēm... Jau gadu ir tā kad ej un ik pa laikam termināls rāda kad karte ir bloķēta, tad noņem naudu par pirkumu no kartes bet prece netiek atdota... Kā arī kases-katru dienu strādā viena kasiere, labi jā, bet ja uz vakar pusi ir daudz pircēju ir jāstāv nenormāli lielās un ilgās rindās, tas man kā jaunajai māmiņai ir neērti jo bērni mēdz arī niķoties, es uzskatu ja ir trīs kases tad tās ir jāizmanto, nevis jāizmanto tās kā plauktiņi puķēm, ar iepriekšējo veikala vadību viss bija savādāk...

B buchmulis23 04.09.2021
Komentāri 12 Veikali

MAXIMA apkalpošanas kultūra - Nepieklājīgi nelaipna apkalpošana

Nepieklājīgi nelaipna apkalpošana Ļoti skumji, ka nākas sūdzēties, jo esmu pati, liela tīkla (apģērbu) veikala vadītāja. Šodien iepirkos Iecavā 13: 22, kasē nr.1, pie kasiera: 258 1. Sākot apkalpot meitene pat nedomāja pasveicināt un histēriskā ātrumā lidināja manas preces, pa slīdlentu. Paprasīja pienākošos summu un atdodot atlikumu pievērsās nākošajam pircējam. Es tā biju apstulbusi😉, par tādu apkalpošanu, ka knapi saņēmos un skaļi teicu paldies. Uz ko protams nesaņēmu atbildi. Līdz šim, šajā veikalā iepērkoties varēju un...

L Lucīte 28.08.2021
Komentāri 9

Maxima - Sapuvuši kartupeļi

Sapuvuši kartupeļi Nopirku jaunos fasētos kartupeļus K. Ulmaņa gatves Maksimā. Atbraucot mājās, sapratu, ka tie ir sapuvuši un/vai ar sabojātas zivs smau un masu. Aizbraucu atpakaļ sūdzēties, jo visa soma tagad smird un ir sūdos, viss kas bija iekšā ir metams ārā. Jāpērk jauni produkti un maskas kā arī soma un maks, ja tos neizdosies izmazgāt. Nauda tika atgriezta tikai par kartupeļiem. Smieklīgi. Par iztērēto laiku un sabojātajām mantām pie vienas vietas. Uz jautājumu ''kas man tagad mazgās somu? '' administratore atbildēja ''mazgāsiet pats! "

J johnbald 28.08.2021
Komentāri 8 Veikali

Maxima - Apkalpošana

Apkalpošana Šodien ap17: 20 iepirkos maxima gribēju nopirkt arbūzu 1 cetruto dalu paņemu arbuzu vesalu gaju meklēt zāles darbinieku kad atradu laipni pajautāju vai bevar man nogriezt 1 cetruto dalu uz ko man zakes darbinieks adbildeja ja begriezisot lai aizejot paņemt pus arbuzu kas tur stavot nogriezts aizgāju apstities un tur pie arbuziem nebija neviena pusite jo gribeju loti arbuzu jutos sasutusi par darbinieka atieksmi un ceru ka kautka si sudziba palidzes jo esmu viens cilveks un ne vesalu ne pusiti nevaru apest ta ka ceru ka bus kads risinajums sai situacijai.

Maxima - Slikts produkts

Slikts produkts Jau kuro reizi ejot uz Maximu, Valmierā Limbažu ielā. Ievēroju kad tiek cenota, meistaru markas liellopu Maltā gaļa. Galīgi pelēka, tāds skats kā tur būtu iekakāts. Vai šādus produktus drīkst tirgot? Skats bija šausmīgs. Un tā ir bieži, ka šāda paskata gaļu tirgo.

Maxima - Kvalitāte

Kvalitāte Labdien, šodien iegāju veikala Maxima kur iegāju ar noskaņojumu iegādāties svaigu kvalitatīvu produkciju, bet ejot garām nocenotai produkcijai pamanīju malto galu kura bija zilganpelēka. Es saprotu ka termins bet produkcijai tādai nav jābūt! Parādīju pārdevējai Oksanai uz ko norādīja ka tādai jābūt! Pajautāju zilganpelekai uz ko atbildēja ja! Man šoks!

Maksima Olaine , Zemgales 53 - Обман

Обман Обман на Бомане, это катастрофа для народа и так обедневшего! Купила продуктов на неделю, заплатила 60 евро, а приехала домой и ужаснулась. В магазине максима на Земгалес 53 в Олайне решила купить уценённый торт по цене 2.85 (ст. Цена 6.95) , а на чеке мне кассирша выбила его 2 раза и по двум ценам 2.85 + 6.95, сырочки 0.25 а выбили на кассе 0.49 и это ещё не всё! Чек есть. Только я живу в риге, а магазин в олайне, сразу прийти в этот день не могла. Позвонила админам максимы они обещали вернуть разницу, но на карточке пусто и у меня уже нервный срыв из за этого! Что мне делать?

Maxima - Обман

Обман ОБМАН, Я купила товар по скидке 50%, а дома по чеку обнаружила что товар мне пробили без скидки. Прошу решить мою проблему.

Maxima - Labs darbinieks

Labs darbinieks Vakardien atstāju iepirkuman groza stāvlaukuma savu maku, sapratu to tikai vēlu vakara kad veikals bija slēgts, nākamajā diena aizbraucu uz veikalu, piegāju pie informācijas un, apsardzes darbinieks atgrieza man manu atrasto maku, un pat vēlu vakara sazinājās ar manu kluba biedru (kluba karte bija maka) ar lūgumu sazināties ar mani, lai es atnāku pakaļ pazaudētāj mantai, liels paldies maksima. Tc dauga Ogre. Darbiniekiem. Biju patīkami pārsteigts.

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Pārdevēji tirdzniecības zālē traucē klientiem pārvietoties pa zāli, apskatīt un piekļūt vēlamajai precei, nosprostojot gaiteņus preču izlikšanas un kārtošanas laikā. Strādā tikai pašapkalpošanās kases. Pie parastās kases neviena nebija, tā palika slēgta arī tad, kad klienti bija sastājušies garā Rindā. Tikai vienā no trīs pašapkalpošanās kasēm bija iespēja maksāt ar skaidro naudu. Pārējie pārdevēji un apsargs izrādīja vienaldzību pret šo situāciju. Nākot uz veikalu, vairums cilvēku vēlas būt apkalpots, nerunājot par senioriem, kuriem mēdz būt grūti apgūt aparātu lietošanu.