MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

509
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Nestrādā nevien (neviena) kase

Nestrādā nevien (neviena) kase Labdien! Šodien, 1. jūlijā, no rīta Maximā X, Augusta Deglava ielā 160a, nestrādāja NEVIENA kase. Saprotu, ka ir agrs, ka eksistē pašapkalpošanās kases, bet ne visi pircēji var un prot norēķināties pie tām. Man nācās atstāt preces un doties uz tuvējo Mini Rimi, kur kasieris strādāja, lai gan arī pie viņiem ir pašapkalpošanās kases. Ja jūs pozicionējiet, ka jūsu veikals ir tikai ar pašapkalpošanās kasēm, tad lūdzu dariet to zināmu un cilvēki zinās jūsu veikalam mest līkumu.

D DaceRa 01.07.2021
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Отношение к сотрудникам

Отношение к сотрудникам На выходных днях работаешь как загрузчика, так и за уборщицу, а доплаты никакой. Недавно случай был такой попрос ил сотрудника выдти за другого на работу, но сотрудник отказался в свой выходной выходить за кого-то, в ответ он услышал что тогда придётся его уволить. Это как вообще нормально? Много молчат, просто боятся работу потерять в наше не лёгкое время.

й Йорикс 30.06.2021
Komentāri 8 Veikali

AtrisinātaMaxima - Slikts serviss, likumdošanas nezināšana.

Slikts  serviss, likumdošanas nezināšana. Vakar ar dēlu nopirkām Maximā tumbiņas, taču prece nepatika noļēmām samainīt pret kādu citu preci. Informācijas centrā bija pārdevēja Ina, jeb Inta tagad vairs neatceros.Tad lūk uz mūsu lūgumu samainīt tumbiņas, viņa mums lika rakstīt prasījuma pieteikumu, es pats strādāju veikalā un cik zinu tad prasījuma pieteikums ir jāraksta, ja ir pretenzijas pret preci, ka tā nestrādā un t.t, bet mēs tikai gribējām samainīt. Kad es cienījamajai pārdevējai teicu, ka preci, pēc Latvijas likumdošanas var...

A Antons S 26.06.2021
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien biju Akrapoles Maxima, un info kase redzēju kasieri - lauru, nepareizi valkājot masku (zem deguna) . Tad kā tas ir? Pircējiem jāvelk maskas, savādāk neapkalpos, bet darbinieki velk kā pašiem tik. Vai tad likumi neattiecas arī uz darbiniekiem? Veikalā pavadīju pusotru stundu un maska visu laiku tika neseta zem deguna.

Maxima - Gaļas nodaļas darbinieks Sergejs, slikts serviss

Gaļas nodaļas darbinieks Sergejs, slikts serviss Biju iepirkties veikala akropole maxima. Gaļas nodaļā izvēlējos gaļas gabalu, parādīju kuru gabalu, tajā paša laika darbinieks Sergejs izlika gaļu vitrīna, iesita pa roku. Biju šoka, pirmkārt es parādīju aiz stikla, otrkārt vai tādiem darbiniekiem ir vieta darba kurš ir saistīts ar cilvēku apkalpošanu. Neatvainojas un aizgāja prom, briesmīgi!

P Pro100irina 26.06.2021
Komentāri 5

Maxima Ikšķilē - Tukši plaukti

Tukši plaukti Nevaru saprast Ikšķiles Maximas nolūku, saistībā ar tukšajiem plauktiem. Ir vasara, grādi 30, veikalà jau vairākas dienas nav nopērkams gāzēts ūdens, plaukti izslaucīti, saldējuma vitrīnas tukšas. Kur skatās veikala vadītāja, vai tāda maz tur ir? Vai vasaras periodā ūdens un saldējums nav viena no pieprasītākajām precēm? Šī problēma ir periodiska, ne tikai šobrīd un ne tikai ar iepriekšminētajām preču grupām. Plaukts ar bērnu pārtiku arī nemitīgi ir tukšs. Vai tad neredz kādu preci jāpapildina...

Maxima - Krapšana

Krapšana Сегодня в Maxima на улице Deglavas, купила селёдка под шубой, и вставе указано сто там малосольная сельдь а по факту маринованная и лук маринованный. Обман чистый воды, вкус ужасный совсем не селёдка под шубой. Да и майонез совсем не вкусный, когда ешь салат такое ощущение что ешь маринованные огурцы с маринованным луком. Это был мой самый любимый салат и я его очень часто покупаю. Но теперь я разочарована.

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Kasiere pirms ņem preci novelk masku un nobrauc pirkstus gar degunu. Sākt izteikt kautkādas pretenzijas, esmu dzirdes invalīde un ko viņa tur Saka nesaprotu. Izrādās kaķu smilšu paku jāliek neviss guļus bet stāvus pozīcijā. Kopš kura laika, maxima jūsu darbinieki var noteikt un izteikt pretenzijas pircējiem kādā pozīcijā preci jāliek... Un būt ar to neapmierināti. Vai es uz jūsu veikalu eju un tērēju savu naudu, lai saņemtu pretenzijas no jūsu darbiniekiem. Izvēle šai rajonā ir plaša, un laikam darbiniece var atļauties aizbaidīt klientus. Tas bija 16.06.21 kasiere 210 1.

E Edīte Roze 16.06.2021
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Esmu 2. Gr. Invalīde ar kustību traucējumiem. 07.06.2021. Iepirkos maxima veikalā saharova 20 Rindā nācās nostāvēt 40 min. , kaut gan priekšā bija 3 cilvēki. Kasiere Valentīna, (971-2) mani dzina pie citām kasēm maksāt, jo viņas kase esot tikai klientiem ar bērniem, kaut gan pie kases ir norāde ka tur apkalpo invalīdus. Tādu bezkaunību nebiju vēl redzēJusi. Redzot, ka es jau uz iepirkumu ratiem knapi turos kājās viņa mani vienkārši ignorēja visu laiku aicinot uz priekšu pircējus ar bērniem...

Maxima - Darbs

Darbs Nekad neejiet strādāt uz maxima. Nostrādāju tur kadu laiku ka kasieris. Ko var pateikt. Strādāt nākas sākot no 8 līdz 14 stundam dienā. Biežāk 12. No tiem 12st 1 st skaitās ka pusd. Pārtraukums, kas tiek dalīts pa pusstundu vai pa 15-20min, bet ja jūs domājat ka ejot pusdienās uz tam nelaimīgam 30min jūs neviens netraucēs-ta nav. Tikko sēdīsiet ēst atskries maiņas vad. Vai direktore ar kliegšanu ka tur Rindas, un tev ar pilnu muti (ja vispār paspēji ko ielikt) jāskrien uz kasi. Kad tiksi tomēr...

G Growslowly 12.06.2021
Komentāri 6 Veikali

Maxima xx/ Rēzeknē - Akcijas

Akcijas Jau ne pirmo reizi saskaros ar to, ka maximas avīzē ir akcijas, bet preču plauktos nav! Aizejot akcijas pirmajā dienā uz veikalu, neatrodu vēlamās preces. Šobrīd arī ir tā, ka bērns gribēja telti, bet veikalā nav! Kāpēc liek reklāmu, ja nevar piegādāt preci? Un tā jau kuro reizi notiek.

I I.V. 10.06.2021
Komentāri 5 Veikali

Maxima - Necieņas izrādīšana

Necieņas izrādīšana Pirku desiņas, deva ne tās ko es gribēju, palūdzu pieklājīgi, bet atteica, esot jāpārdod tās kas ir vecākas un cieti ka akmeņi, naglas gandrīz varēja dzīt ar viņiem āmura vietā un pēc skata bija vecas, neprasīju no ledusskapja vai noliktavas bet stāvēja vitrīnā ko es palūdzu, darbiniece rupjā tonī runāja un uzvedās kā īpašniece veikala, esot veikala iekšējā kārtības noteikumi, vai tad pēc pircēja lūguma nav jādod tas ko viņš grib, kas tā pa attieksmi Maxima Ulmaņa gatvē ar 3x.

Maxima - Жулики максима

Жулики максима Жулики максима из улицы Гердрудас, купил с женой продукты и оплатил за них и жена тоже подтвердила что сдачи не дали именно в кассе и позже вышли с магазина и сразу понял что денег не дали а кассир мог их отдать при выхода или крикнуть и не было скорее она себе забрала а жена сходила к кассиру и сказала что мы не забрали а она сказала забрали если вы не разберётесь будем разговаривать через суд. Ужасное ваше магазин.

R Reminder 06.06.2021
Komentāri 8 Veikali

Maxima - Maxima uzkrājumu punkti

Maxima uzkrājumu punkti Visu laiku tajā suda maxima iepērkos pa 30 - 100 eur krāju bonus punktus, lai kad nav naudiņas varu paēst vai ko tādu nopirkt. Tagad izrādās ka līdz pirmdienai esmu iztērējis visu naudu, nolēmu nekas man daudz ir maxima bonus karte, bet aizeju uz kasem ar bērnu maisījumus. Bet man pasaka, ka bērnu maisījums neietilpst precēs kovar nopirkt. Jautājums maximai: jūs esat d****? Kāpēc manam bērnam tagad ir viņa putras vieta jāpērk saldējums? ! Saprotu cigaretes, alkoholu, bet tā tak ir bērnu pārtika. Vis kas jūs esat! Kaut jūs bankrotētu!

M Mr.Ayooo 05.06.2021
Komentāri 2 Veikali

AtrisinātaMaxima - Diskriminācija pret invalīdiem ar acīm redzamiem kustības traucējumiem, pazemošana, ņirgāšanās.

Diskriminācija pret invalīdiem ar acīm redzamiem kustības traucējumiem, pazemošana, ņirgāšanās. Labdien! Esmu invalīds ar acīm redzamiem kustības traucējumiem. Ievēroju m. K. Grozījumus nr 360, kur ir skaidri teikts kuras personas drīkst neuzvilkt mutes deguna aizsegus, un kam ir jāuzrada ārsta zīme, ka drīkst nevilkt maskas. Takā esmu 1. Grupas invalīds ar acīm redzamiem kustības traucējumiem man nav jāuzrada nekādi dokumenti. Tad šajā veikalā šos m. K. Grozijumus nr 360 nezin ne apsardzes firmas darbinieki, kuš mani atļāvās fiziski aizkārt, un dzīt laukā no veikala. Apsardzes kompānija...

AtrisinātaMaxima - Netiek piešķirta solītā 10% atlaide nākamajam pirkumam

Netiek piešķirta solītā 10% atlaide nākamajam pirkumam Iepērkoties Maxima veikalā 22.05.2021 kopā ar čeku saņēmu reklāmas kuponu, ka ar manu paldies karti par katru pirkumu virs 70 eur visos maxima veikalos tiks piešķirta 10% atlaide nākamajam pirkumam, atlaide spēkā no 25.05.2021 lidz 31.05.2021. Nākamajā reizē 28.05.2021 iepērkoties par summu 80,11 eur atlaides summa nemaz neuzrādās un netiek piešķirta! Uzskatu, ka maxima ar šo kuponu mani ir maldinājusi! 28.05.2021 zvanot uz maxima info tel. 80002020 tā arī izskaidrojumu nesaņemu, jo maxima...

L Legioner16 29.05.2021
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Vecas konfektes

Vecas konfektes Šodien 28. Maijā plkst. 11: 30 Rīgas ielā Jēkabpils Maximā es iegādājos ļoti “Svaigas Un Garšīgas” konfektes “vētrasputns”, gribētos zināt kura bija tā gudrā pārdevēja, kura sabēra vecās konfektes ar svaigajām? Jo pērkot konfektes vienmēr pataustu un šoreiz pataustīju to svaigo, kura vēlāk atklājas bija tikai vienīgā svaigā visā nopirktajā kilogramā. Es saprotu, ka ir atlaides par 7€ kilogramā, bet nu nevajag maldināt cilvēkus un tirgot gadu vecas konfektes ar kurām var nolauzt zobus. Kauns

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss 25.05 apmeklējot maxima veikalu Bauskā, pionieru ielā, izvēloties dārzeņus, biju ļoti nepatīkami pārsteigta-klientiem tiek piedāvāti sapuvuši tomāti! Šī nav pirmā reize kad dārzeņi ir savītuši un nav lietojami uzturā, bet vienalga tiek piedāvāti klientiem. Nav saprotams kādēļ netiek pārskatīti un pastiprināta uzmanība šim pievērsta. Vai nevar rast iespēju pārskatīt dārzeņus un augļus pirms piedāvājiet klientiem.

K KlientsM 25.05.2021
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Slikta produktu kvalitāte

Slikta produktu kvalitāte Ļoti reti, kad esmu saskarušies ar sliktu produkciju un parasti par to nesūdzos, jo saprotu, ka visādi var gadīties. Bet šoreiz bija par traku-nopirku avokado, kuri jau iesaiņoti-, puro gusto, no 7 avokado 4 bija sapuvuši. Ļoti žēl, ka produkti netiek pārbaudīti. !

L Laura 22.05.2021
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien nevarēju samaksāt rēķinam to summu ko velējos, jo tādas funkcijas nav. Lai gan līdz šodienai tā maksāju. Kasiere nevarot ievadīt ar roku. Iemāciet. Jo visus gadus maksāju tieši tā ka gribēju, kas par jaunumiem. Maxima, atrodas vidus prospekta 1.

M Martin9106 22.05.2021
Komentāri 7 Veikali