Bērnu dermatologs Ināra Ančupāne - Pavirša konsultācija

Jūnija sākumā biju uz konsultāciju pie dermatologa Ināras Ančupānes sakarā ar apsārtumu uz sejas. Ieskatījās norīkojumā, paskatījās vienreiz uz manu ādu pat neizmantojot lupu (vērts pieminēt, ka ārstei ir redzama problēma ar vienu no acīm, un viņa ir gados) un uzreiz izvilka lapiņu ar Bioderma produktiem. Neuzdeva nevienu jautājumu un pat nepateica, kāda ir problēma, tikai pēc tam izlasīju izrakstā ka nodiagnozējusi mani ar akni, no kuras man nav ne smakas. Izrakstīja man veselu sejas kopšanas rūtinu ar bioderma produktiem, kad prasīju alternatīvas un paskaidroju, ka ar šo zīmolu nav bijusi laba pieredze, jo tie kairina ādu, no dakteres saņēmu tikai pārmetumus ar "tu taču pat vēl neesi pamēģinājusi". Teica, ka no citiem atsauksmes ir labas, lai gan viņai kā dermatoloģei vislabāk jāzina, ka tas, kas der citiem, nederēs arī man, un es teiktu, ka diezgan labi pazīstu savu ādu un zinu, ko tā spēj izturēt. Tagad biju aizgājusi pie citas dermatoloģes J. Purniņas, kura apstiprināja, ka man nav akne bet gan rozācija, visu izskaidroja un uz visu atbildēja. Pavisam cita pieredze.

R

A Arrabeska 25.07.2019

Šodien vedu dēlu pie šīs dakteres , attieksme briesmīga, runāja ar mani uz paaugstinātiem toņiem , lasīja morāli ,godīgi sakot uzreiz atsita velmi ar viņu turpināt sarunu, maz trūka lai pieceltos un aizietu prom,izrakstīja to pašu ko sūdzības autorei , otreiz dēlu pie viņas noteikti ka nevestu .