MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

509
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Nepanatna - maxima Jekabpils

Nepanatna - maxima Jekabpils Ja bila maxima na jekabpils! Etat bila prosta katastrofa! Pacimu mina 60let zensena nada stajak na ulici i uzdac kakda vsje bugit pakupat svaji produkti? Bila holodna i ja zamorzjli! Mine tufli bili mokriji kak moj pelmeni na halogilnik! Etat uzas shto tam prishogit! Vsje stajut i necivo negelajet! Pacimu tak ja neznaju... Ja prosta shoke i etot vsjo shto ja hacu skazat!

Maxima - Apsardze

Apsardze Es saprotu kad šis laiks nau viegls un katram ir savi darba pienākumi. Šī nau pirmā reize ieejot Talsu maxsimā kad apsargi stāv atspiedušies pie Letes. Negribu ņemt stumjamos lielos ratus un tur pat vairs nebija nevieni rati groziņi stāv pie kasēm cilvēki nav daudz vienīgā stāvu un gaidu groziņu pajautāju apsargam vai nevaru ieiet paņemt groziņu viņš atrēc kad nē jāstāv un jāgaida, bet tajā pašā brīdī viņš arī stāv. Tā attieksme apsargiem pret klientiem ir šausmīga tikai dēļ viņu attieksmi nevēlos apmeklēt maxsimu es domāju kad neēsmu tāda vienīgā😣.

L lbakb 20.05.2021

Maxima - Apsargi

Apsargi Saprotu kad šaja laikā nau viegli un katram savs darba pienākums ir.Bet tā jau nau vienīgā reize kad eju iepirkties negribu ņemt lielo stumjamo grozu pie kasēm stāv mazie groziņi kuri nau atnesti pie ieejas apsargs stāv atspiedies pie letes cilvēki nau daudz prasu viņam vai nevaru ieiet pakaļ groziņam viņš atbild nē kad ir jāstāva un jāgaida un viņš arī stāv pat netaisas atnest nu neko pagriezos un izgāju āra.Saprotu ja būtu daudz cilvēki,bet nē es tur vienīga stāvu iekšā arī nebija tik daudz...

L lbakb 20.05.2021

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Veikala apmeklējums pārvērties par murgu - nav iespējams izmantot mazus groziņus, piespiež ņemt lielus rātus, kurus aiztiek visi pēc kārtas! Kā var apkarot kovidu, ja tā notiek? Un zālē ar tiem ratiem pārvietoties vispār nav iespējams! Vienmēr biju aktīva pircēja, bet tagad būs jāizvēlas citi veikali, labi kā eksistē tādi burvīgi veikali kā Sky. Apsargi spiesti izpildīt Maximas pavēles, vainot viņus nekādi nevar.

L Lindins 18.05.2021
Komentāri 3 Veikali

Maxima - Sapuvis lasis

Sapuvis lasis Šodien Ventspils maximā nopirku divus veselus lašus, kuri jau bija iepakoti plastmasas maisos. Vienu no tiem ievedu saviem vecākiem, kuri jau ir gados. Atbraucot mājās, griezu vaļā maisu, lai sadalītu lasi filejās un gandrīz noģību no pretīgās smakas, tā zivs bija jau sākusi pūt! Protams tūliņ zvanīju saviem vecākiem, lai viņi tūlīt pat met to zivi ārā, lai nesaindējas! Nauda nomesta zemē un ne maza, sabojāts garastāvoklis, pretīgi! Vēlējos iepriecināt savus vecākus, tā vietā daudz netrūka...

M Māra 11 14.05.2021
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Maxima savu darbu beidz 21: 00, iegāju 20: 45 paņēmu ratiņus, pie manis pienāca apsargs paņēma manus iepirkuma ratiņus un pateica, ka nevar iet iekšā. Paliku izbrīnīta, kāpēc tā. Paliku vēl pie veikala pāris minūtes, gāja iekšā vēl daži cilvēki, kuri arī netika iekšā, jo ieejas durvis jau bija ciet. Iepirkuma ratiņi brīvi bija vismaz 5. Pati beidzu darbu 20: 30 un tieši šis veikals man sanāk vienīgais pa ceļam uz mājām, vai tiešām man vakarā vēl jāmeklē cits veikals, kur nopirkt sev pusdienas priekš darba? Un nemaz nebija tik daudz cilvēku veikalā.

L Liepāja22 11.05.2021
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Maldinoša cenas - atkal.

Maldinoša cenas - atkal. Iegādājos telpaugu, cena uz puķpoda neatbilst tai kas parādās pie kases, uz ko protams visiem nospļauties. Ilgstoša problēma mazinās kopumā. Cik ilgi var neasavest kārtībā savu sistēmu?

Maxima /Barbora - Krāpšana

Krāpšana Купила через интернет магазин barbora.lv две бутылки шампанского Veuve Clicquot. Открыв бутылки сразу насторожил странный запах. На вкус шампанское было кислое и неприятное. Посмотрели на пробки, они оказались сжатыми и сухими. Складывается впечатление, что настоящее шампанское перелили или выпили, а затем залили дешёвое пойло. Насторожил тот факт, что и наклейки на коробках были разрезаны. Связались с Barbora. Они согласились вернуть деньги, а теперь отказываются. Никому не рекомендую покупать там алкоголь. Информацию о случившемся обязательно донесу до производителя.

Maxima - Apkalpošana

Apkalpošana Man ir 29 gadi , gandrīz 30 . Jūsu vecāka kasiere Tatjana bija rupja , aizvanojoša . Jo es savos gandrīz 30 gados nevaru nopirkt enerģijas dzērienu ar tiesībām . Jūs taču esat smieklīgi . Bet , nevajag uzreiz braukt augumā un pārmest kko . Pirmo reizi vispār kas tāds

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, 4.05.2021 biju Maxima lai iepirktos. Piegaju pie kases nr.13, kasieris Romans, uzsprasiju, vai kase ir atverta, uz ko kasieris, rupji atbildeja vai es pati ne redzu. Uz ko es jau pa krieviski vinam vaicaju, kapec vinc nevar vienkarsi atbildet, tad kasieris Romans man parmeta, ka es zinot krievu valodu, runaju ar vinu latviesu valoda, jo vins mani nesaprot. Tad es vinam pateicu, kapec kasieris tik rupji ar mani runa un bridinaju, ka signalizesu mainas vacakai. Uz ko vins man atbildeja...

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Iegādājos matu masku, kura itkā ir akcijā, bet norēķinoties pašapkalpošanās kasē cena izrādījās pavisam cita. Svītrukodus iepriekš salīdzināju, sakrita ar akcijas cenu zīmē norādīto. Jautāju pārdevējai, kāpēc cena atšķiras no norādītās, bet viņa nezināja ko atbildēt. Pēc tādas pārdevējas attieksmes, nopirku to nelaimīgo matu masku 2x dārgāk nekā akcijas cenu zīmē norādīts. Ļoti nesmuka attieksme pret klientu un veikala politika kopumā, maldināt pircējus ar itkā akcijas cenām, kas realitātē neatbilst patiesībai, pie tam ne pirmo reizi saskaros ar šādu situāciju.

E Eva 04.05.2021
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Krāpšana- cenu neatbilstība

Krāpšana- cenu neatbilstība Iegādājos matu masku, kura itkā ir akcijā, preces svītru kodu pārbaudīju, sakrīt ar cenas zīmē norādīto. Pirkumu veicu pašapkalpošanās kasē, kad ievēroju cenas atšķirību, jautāju pārdevējai kāpēc tā, bet atbildes nekādas nebija. Tā arī nopirku to nelaimīgo matu masku 2x dārgāk nekā cenas zīmē norādīts. Ieteiktu uzmanīgi sekot līdzi preces cenām norēķinu brīdī, jo šī nav pirmā reize, kad ar to saskaros. Itkā pievilina pircējus ar pievilcīgām cenām, bet krāpšana vien izrādās.

E Eva 04.05.2021

Maxima - Rupjiba

Rupjiba Mežciema maximā ir jautri iepirkties. Uz jautājumu kur varētu atrast preci-atbilde nezinu no 3. Darbiniekiem. Nopirku produktus, diezgan daudz, pie kases liku maisos, un pārdevēja isiem matiem, gados sāk bļaut lai daru to ātrāk, ar tādu seju, itka būtu naudu parada😀😀 tur strādā cilvēki, kuriem jādzīvo mežā! Vai jaiet uz cietumu stradat. Slimi. Preces sapuvusas nepārtraukti, bet tas viss tikai dēļ darbiniekiem, vadībai po* uz darbiniekiem, darbiniekiem po* uz darbu, un dusmojas darbinieki uz pircējiem. Neviens nespiež stradat maxima, daunu bars!

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Daudz, daudz, daudz problēmas ar darbiniekiem. Slikta apkalpošana, darbiniece (ieva) nepārtraukti skatās virsū kā uz kaut kādu Holivudas zvaigzni. Veikalā pircēju Rindas bieži ir līdz gaļas plauktiem kasē atrodas viens kasieris kas netiek galā ar to cilvēku plūsmu kamēr kasiere ieva (tieši tas pats kurš skatās virsū vienmēr) izklaidējās un krāmē ārā tomātiņus lēnām garām izdomājot pati kad un ko veikalā darīt. Nolaidība.

Maxima Liepāja Ganību iela - Rupjība

Rupjība Blonda meitene apsargs 27.04.21. Rupji izturas pret pircējiem, regulāri čato pa mobilo. Telefonu... Uz aizrādījumu atbild, ka var darīt ko grib, dzen cilvēkus laukā, savus paziņas laiž veikalā bez maskas un groziņa... Vnk pretīgi, ka jūsu firmā strādā tādas personas.. Saķeršanās notika starp 18.00-19.00.. Fuj

MAXIMA Meldru - Безпредел!

Безпредел! 27 апреля. Около 14.00 заходя в магазин максима. Продавщица. Она там типа главная. Маленькая кудрявая блондинка. Вечно не довольная всегда. Не пустила меня в магазин. Потому. Что ей не понравился мой намордник! До какого предела ещё будет доходить персонал магазина? Я позвонила в полицию. Они посоветовали сначала написать заявку в магазин.

G gino 27.04.2021
Komentāri 4 Pārdevēji

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Diemžēl jāatzīst, ka Lielvārdes Maximā paliek jau nepatīkami iepirkties. Darbs slikti organizēts, vienlaicīgi tiek ievests liels produkcijas daudzums, ar iepirkumā ratiņiem ļoti grūti izbraukt caur tām kartonu čupām un darbinieku ratiņiem. Iepirkumā groziņi nav pieejami, nez vai tas kāds mārketinga triks, vai arī tā tiek ierobežots Covid. Nopirku cogoriņa kafiju 12 burciņas, 9 no tām bija beidzies termiņš. Krustmeitai nopirku torti uz dzimšanasdienu - sapelēJusi. Pārdevējas ļoti nelaipna...

R Rinalds LV 26.04.2021
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Šonedēļ svētdien aizgāju uz Maxima Xxx Slokas ielā un jau 8.30 ir bijusi liela Rinda pie kasēm, strādāja tikai 1 kase no 12, nav smuki taupīt naudu uz klientu Veselības rēķina pandēmijas laikā, un šī situācija ir nedēļas nogalē, kas notiek darbdienās tur.

D Dodo East 25.04.2021
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Agresīva apsardze

Agresīva apsardze Ja neskaita faktu, ka 2h bija jāstāv ārā vējā, tad bonusā tam apsardze ir ļoti agresīva.. Pat groziņš man bija.. Bet viņa tāpat izdomāja man uzbrukt, kad stāvēju pie gaļas veikala ievērojot visus 2m.. Viņa pienāca, sāka mani grūstīt, bļaut, lamāties rupji, ka kaut ko neievēroju.. Par spīti tam, ka man viss bija, maska utt... Domāju, ka nebiju vienīgā no veikala, kam viņa uzbruka. Kā arī aicinu cilvēkus būt uzmanīgiem, jo viņa savus draudus var īstenot. Es personīgi uz to veikalu neiešu, jo...

Maxima - Krāpšana un attieksme

Krāpšana un attieksme Šodien iepirkāmies ar vīru veikalā Maxima pēc adreses lidoņu iela 3, Rīgā. Patreiz ir akcija " iepērcies Maxia x 20eur vērtībā ar paldies karti un iiegādājies raffello par 0.01 euro. " mūsu pirkums pārsniedza 20eur apmēru. Norēķinājāmies un devāmies mājās. Atgriežoties mājās pārbaudīju čeku, kur čekā bija fiksēts pirkums konfešu kārba raffello 3.42eur un nākamā čeka Rindā atlaide - 3.42 eur, tātad iekasēts 0.01 euro par šo preci, kuru nebiju iegādājusies un arī nebija piedāvāts iegādāties. Vīr...

I Inese 22.04.2021
Komentāri 7 Veikali