www.sudzibas.lv MAXIMA Personāls sarunājas krievu valodā

Maxima - Personāls sarunājas krievu valodā

Šajā veikalā ieejot rodas sajūta, ka dzīvoju Krievijā. Kasieres nekautrējas skaļi sarunāties krieviski gan savā starpā, gan arī ar tiem pircējiem, kuri, mūžu Latvijā nodzīvojuši, tā arī nav spējuši apgūt bezgala grūto latviešu valodu. Varbūt veikala vadība varētu darbiniekiem atgādināt, ka valsts valoda Latvijā ir latviešu, ne krievu!

20.04.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (18)

sen jau slimo?

E EsSudzosParSudzibaam 20.04.2024

Itkā tu nesarunātos ar kādu krievu/citā valodā ar ar kādu. ko darbinieki savā starpā never sarunāties krieviski?!

L Liene V. 20.04.2024

Uzraksti vēlreiz tā, lai var teksta jēgu saprast.
Pilnīgi piekrītu šai sūdzībai. Ja mēs dzīvojam Latvijā un latviešu valoda ir valsts oficiālā valoda, tad kāpēc latviešiem, ieejot kādā iestādē vai veikalā būtu jāsajūtas kā krievijas guberņā?!

B Beāte Baumane 20.04.2024

Tieši par to ir stāsts. Šajā veikalā dzird tikai krievu valodu. Varbūt kādam no jums šķiet, ka ir ļoti forši diendienā piespiedu kārtā noklausīties skaļas privātas sarunas krievu valodā, bet zinu, ka es neesmu vienīgā, kurai tas ir apnicis.

E Exporta experts 20.04.2024

Varbūt cilvēki paši izlēms kurā valodā viņi runās savā starpā?

B Beāte Baumane 20.04.2024

Varbūt jums šķiet, ka darba laikā, apkalpojot klientus, var paralēli bļaustīties krieviski ar pārējiem darbiniekiem, bet ir cilvēki, kuriem tas ir nepieņemami. Tieši šādas attieksmes dēļ Latvijā dzīvojoši cittautieši pat nemēģina apgūt latviešu valodu. Jo kādēļ gan pūlēties, ja visur var droši runāt krieviski.

E Exporta experts 21.04.2024

Kā personīgi Jūs skar, kurā valodā sarunājas cilvēki? Klientus apkalpo arī krieviski? Tad ir vērts sūdzēties. Jo vairāk tādu, kuri piespied sarunāties LV, jo biežāk darīs otrādi

A asdasd123 20.04.2024

nabaga ukraiņi vēl nesaprata kādā eiropā viņi bija atbraukuši . jums nac*onalistiem nav ko citu darīt =) ?

B Beāte Baumane 20.04.2024

Tie nav ukraiņi. :) Cilvēki, kuri dzimuši, auguši Latvijā. Palasot komentārus kļūst skaidrs, kāpēc tik daudziem šķiet, ka krievu ir otrā valsts valoda Latvijā. Vairumam latviešu viss vienalga.

A asdasd123 20.04.2024

vienkārši vairumam latviešu ir svarigākas problēmas nekā brēkt par valodu =)

S sannas 20.04.2024

Nav tāda likuma kādā valodā drīkst sarunāties savā starpā darbinieki. Ar pircējiem runā pircēja valodā. Ar latvieti-latviski, ar krievu- krieviski.
Ja jums nepatīk, nevajag iet uz veikalu un klausīties svešas sarunas.
Ļoti žēl to seklo cilvēciņu, kas neprot atšķirt politiku no ikdienas. 5 gadus atpakaļ taču jums netraucēja krievu valoda, vai ne? Liekulis jūs esat.

B Beāte Baumane 20.04.2024

Un man ļoti žēl to seklo komentētāju, kuri komentē, neizprotot lietas būtību. Darba vietā nav skaļi jāapspriež privātas lietas klientu klātbūtnē. To var darīt ne darba laikā.

A asdasd123 20.04.2024

jūs kaut kāda karaliene esat vai kā ? maximas personāls strādā par kopeikām , jums viņiem ir jāiet un jāpasaka paldies , kā jūs vispār apkalpo .

S sannas 20.04.2024

Maximās un citos veikalos ir pilns ar ukraiņu strādniekiem. Iemāciet viņiem valodu, būs jums laime.

L Liene V. 20.04.2024

Cilvēciņš joprojām nesaprot, par ko ir stāsts, bet tikai ņemas komentēt:D

S Sīka2 21.04.2024

KRIEVU VALODA ir un būs.

P Patiess Fakts 22.04.2024

lidz bridim kad apkalpojoso sferu reali sodis ar administrativajiem sodiem ka maxima pardeveja neprot latviski

S sannas 21.04.2024

Jūs tur stundu speciālisti stāvējāt uz vietasun klausījāties? Ikdienā strādāju dažādu tīklu veikalos kā aģents, gadās vairākas stundas pavadīt veikalā. Nekad nav nācies dzirdēt personāla sarunas. Vienīgi varu jūs apbēdināt, personāls drīkst sarunāties savā starpā, tas nav nevienam aizliegts.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes