MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

502
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Slikts serviss, maldinot pircējam

Slikts serviss, maldinot pircējam Atkal maldinot klientus, pirms. Maxima remonta maldināja kasierus, tagad jauna funkcija: līme par produktu gatavošanu citas etiķetes, protams, vairāk dārgi. Mans gadījums desert am no auzu pārslu līmēta, ka tas ir Maltas gaļas mērce ar kartupeļiem.

T true11 18.09.2022

Maxima - Krāpšanās

Krāpšanās Visa prece westrom ir ļoti nekvalitatīva iesaku pat neiegādāties un konkrēti šīs austiņas kurām it kā jābūt mikrafonam ir parast plastmasas kāts kurā nekas no tehnikas iekšpusē neeksistē. Vairāk uz Maximas tīklu iepirkties neiešu, pat pārtiku nē! Visu labu!

W WESTROM 17.09.2022

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Вместо десерта auzu pārsla deserts наклеена этикетка «Maltas gaļās mērce ar kartupeļiem”, естественно в магазине ты этого не вишишь. Обман и ты переплачиваешь.

T true11 14.09.2022
Komentāri 4 Veikali

Maxima - zem letes

zem letes Jau otro nedēļu pēc kartas letākās akcijas preces tiek iztirgotas zem Letes-tirdzniecības zāle pat neieved-pardod savejiem par 5 pudelem-eļlas-kura bija akcija 9 septembra pa 1.99 saulespuķu kad aizradīju ka zalē arī cilveki velas iegadaties atbildeja ka preks mums neesot-vai tagd visu kam letaka Cena maxsima tirgos tikkai savejiem, tad kapēc liekat akcijas žurnālā-? Pagajušo reiz tā bija ar miltiem-1,38 maksaja 2 kg-visu sadalīja starp paziņām un darbiniekiem-lūsu vadību rīkoties-šī ir tā paŗdeveja kura sevi uzskata par maxsimas direktori un drīkst tirgot preci kam izvelas

Maxima - Serviss

Serviss Biju iepirkties akropoles Maxima, ap plkst 17: 00, nebija iespējas samalt akcijas gaļu, bija uzlikta a4 formāta zīme, ka netiek piedāvāts šis pakalpojums. Man ir jautājums, kāpēc es, ka patstāvīgs klients nevaru samalt akcijas gaļu? Kāds tam ir iemesls?

Maxima - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Es biju maximā 7/09/22 pulksten 19.30. Gāju pie pašapkalpošanās kases. Kad es svēru vīnogas, man bija nepieciešama konsultanta palīdzība. Es palūdzu konsultantes vārdā zaigas palīdzību, kura tai laikā sēdēja. Es lūdzu viņu pienākt 2 reizes, uz ko viņa kaut ko nesaprotamu atšņāca. Beigās viņa tomēr negribot pienāca, ļoti neapmierinātā tonī kaut ko nomurmināja un ar pirkstu norādīja. Uz jautājumu: “Kāpēc jums tāda attieksme? ”, viņa atbildēja: “ Ja jums te nepatīk, tad varat šeit nenākt! ” Šīsieviete sabojāja manu garastāvokli uz visu vakaru.

R Rinese 07.09.2022
Komentāri 6 Veikali

Maxima - Drausmīga apsarga attieksme

Drausmīga apsarga attieksme Tātad 27.08.22 pieredzēju ļoti nepatīkamu atgadījumu veikalā Maxima Līvānos, Rīgas ielā 37a. Bija plkst. 21: 54 un mēģinot ieiet veikalā, lai ātri paņemtu pāris lietas pie kases, apsardzes darbinieks mani grūda atpakaļ ar visām ieejas durvīm un turēja ciet šīs durvis dažas sekundes, kamēr viņš pats nesa grozus. Precīzāk, šis darbinieks no durvīm bija kādu 2m attālumā, un es jau verot durvis vaļā redzēju, ka šis darbinieks sāk ātrāk nākt pie durvīm ar visiem šiem iepirkumu grozies, kurus viņš...

K kariinakz 30.08.2022
Komentāri 13 Veikali

Maxima - Svaiga veca gaļa

Svaiga veca gaļa Šāds gadījums jau otro reizi, pirmajā reizē fasēta svaiga cūkgaļa, otrajā vistu Stilbiņi. Uz iepakojuma termiņš vel trīs dienas, iepakojums aizdomas neraisa, iegādājos, pa taisno dodos mājās, ar auto, max 10min, pirmais ko darīšu, ar steigu iemarinēšu gaļu, lai vakariņās ir ko ēst. Atgriežu iepakojumu un konstotēju kad gaļa veca un smird. Domāju ko nu darīt, vest atpakaļ, un kas no tā, iztērēšu vel naudu degvielā un veikalā no pārdevējas dzirdēšu ka ārā 32 grādi un tā gadās.. Saņēmos kārtīgi...

S SandisRu 29.08.2022
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Jau kuro reizi, aizbraucot uz Milgrāvja Maximas taromātu, tas ir ciet! Uzlikta šilte ar to- ka tiek veikta apkope, bet neviens to nedara! Jautājot veikalā, kad tas tiks atvērts, ir atbilde, ka neviens tur netaisās iet, jo neesot darbinieku! Jums tas liekas normāli, Maxima? Aizbraucot ar 6 kastēm un izliekot tās pie durvīm, Tevi pasūta, jo neesot darbinieku? Cik ilgi tas turpināsies?

L Lēdija11 28.08.2022

Maxima - Taromāts

Taromāts Ļoti negodīga attieksme pret darbiniekiem kuriem jāapkalpo taromāta darbība. Jau vairākās Maximās esmu dzirdējusi ka šis tīkls saviem darbiniekiem neko nepiemaksā par iekārtas uzturēšanu. Rimi jau uzreiz pieņēma maksāšanas konceptu un tur darbinieki nesūdzas. Maksima atkal grib izcelties ar mīnus zīmi. Ar šādu attieksmi šaubos vai šis uzņēmums būs pieprasītākais darba devējs starp darba ņēmējiem. Starp investoriem kur var manipulēt uz papīra ar skaitļiem un datiem jā tur tas var nostrādāt...

M Mikslis 27.08.2022

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien. Ļoti nepatīkama situācija bija 6 mēnešus atpakaļ biju stāvoklī iepirkos no karstās vitrīnas vakariņas, pārdevēja ļoti rupja un nelaipna guna priedīte kā vadītāja teica ka viņu sauc, tika veiktas pārrunas, un it kā neitrāli turpmāk apkalpoja, bet šodien kopā ar māsīcu vēlējāmies nopirkt gaļu lai samaļ. Māsīcu apkalpoja, viņai ar 2 bērniņi, pienāk mana Rinda viņa apkalpo citu klienti, nu ok labi pienāk otra pārdevēja prasa kurš nākamais es ar zīdainīti stāvu saku ka es! Guna priedīte...

N Nelda1990 26.08.2022
Komentāri 6 Veikali

Maxima - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss 21: 15 Nevarēju iegādāties loterijas biļetes, jo it kā no 21: 00 tās vairs netirgo. Iemesls netirgošanai ir atskaites rakstīšanas ilgums. Jaunais puisis pat nekautrējās vairākas reizes atkārtot, ka "nē, nav un nebūs, jo man atskaites jāraksta, jānāk rīt". Tad sanāk, ka preci nevaru iegādāties, jo pārdevējs vienkārši man tās nepārdos?

L Linards 25.08.2022
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Maxima vadība, ja nespējat savus veikalus nodrošināt ar darbiniekiem tad taisiet ciet. Cik var stāvēt garās rindās ja bieži strādā tik viena kase. Pēc tam pircējam jāiet aizrādīt ka Rindā 20 cilvēki lai pasauc kādu darbinieku vēl, lai otrā kase strādātu. Nav normālas algas, tāpēc arī darbinieku nav.

M Mēnesis 21.08.2022
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss В максиме, в городе Резекне на Маскавас 16, постоянно закрыт пункт приема стеклотары и внутри никого нет. Вечером тоже закрывается в 21.40, хотя должен работать до 22.00. Люди ходят жаловаться в сам магазин и только тогда идут открывать. При мне мужчина возмущался почему там закрыто, на что ему сказали - так уже ведь без 15ти десять. В итоге пошла о крыватт

K Karina114 20.08.2022
Komentāri 1 Veikali

Maxima - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti slikts serviss! Katru reizi ejot uz veikalu ir jāgaida garā Rindā, pieejot pie informācijas centra ar jautājumu kādēļ stāv 100 cilvēki rindās un strādā tikai 2 kases, darbinieki atbild rupji un Saka ka neesot darbinieku. Kasiere nerunā valsts valodā un rupji atbild, jo viņu neapmierina tas ka nesaprotu ko viņa Saka krieviski. Lūdzu veriet vairāk kases vaļā, savādāk katru dienu rakstīšu sūdzību.

L lauraaa9 16.08.2022
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Veci produkti

Veci produkti 16.08.2022 iegādātajos cūkgaļas kakla karbonādi ar termiņu 23.08.2022. Atverot iepakojumu gaļa ir jau veca un sasmakusi. Norādīts ka safasēta 13.08.2022. No veikalā tā uzreiz tika atvestā mājās lai pagatavotu. Pat nestāvēja siltumā pēc iegādāšana. Kāda tā būtu tajā 23.08? !

Maxima X Skolas iela 4d, Salaspils - Slikts serviss

Slikts serviss Salaspilī, skolas ielā 4d regulāri nestrādā taromāts. Kārtējā reize bija 10. Augustā. Dodoties prom, no veikala dienesta izejas iznāca pārdevējas, kuras informēju, ka nestrādā taromāts, jo uz tā taču ir uzraksts, ka jāinformē darbinieks. Pārdevēja ar cigareti zobos neieinteresēti paraustīja plecus un pateica - vēlāk strādās. Cik reizes dienā man jāiet pārbaudīt, vai taromāts jau strādā? Kas tā par neprofesionālu atbildi un attieksmi no darbinieku puses?

L Liga09 14.08.2022

Maxima - Двойное считывание одной покупки

Двойное считывание одной покупки Добрый день! Сегодня, 13.08.2022 в 16: 50: 48, на кассе nr.14, šas. Nr.53r0412862 дважды взяли деньги за одну покупку: sv. Siera vist. Vīnog. Lap. Ar ķipl. , olīv. Kg 17,99 x 0,152 kg =2,73 a * 2 + 5,46 а вместо 2,73 а. И это уже не впервые происходит. Если вы не накажете кассира, то в следующий раз претензии будут обращены самому кассиру в процессе покупки. С уважением

A Agaronovs 13.08.2022

Maxima - Kases darbinieki

Kases darbinieki Pašapkalpošanās zonā jauna meitene nevar no Letes noslaucīt sasistu olu, tā jau garas Rindas, vēl klāt 5 minūtes kamēr kāds atnāks noslaucīt jāgaida, pati tikai uzmeta salvetes virsū, klientei kas bija nākamā nācās pašai slaucīt nost. Nez kāpēc Rīgā pašapkalpošanās zonā darbinieki māk noslaucīt, Aizkrauklē nē, 21. Gs jaunās meitenes. 🤦🏼‍♀️

V valle 12.08.2022
Komentāri 5 Veikali

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Lūdzu atlaist darbinieces, kas neprot runāt latviski tikai krieviski. Un ja tu runā latviski pilnībā neko nesaprot. Šodien iepirkos Maxima bulduri veikalā 20: 00 pirku lielo saldējumu, maksāju ar bankas karti! Man bija depozīta čeks 70 centi (0,70€) pie maksāšanas lūdzu lai man izsniedz skaidrā naudā šo čeku, jo es zinu, ka jūsu veikalā, uzņēmumā tas ir pieejams, bet mani vienkārši ignorēja un iesvieda to čeku kā atlaidi! Pēc sejas var redzēt dzērājas, neko nesaprot, par tevi kā...