Ebs.lv

Estēts SIA
Adrese: Jūrkalnes iela 1
Rīga
Latvia - LV-1046
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67607955
Darba laiks: 8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
slēgts
slēgts
Kategorija: Būvniecība  •  Būvmateriālu veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
4
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Ebs.lv - Sūdzības un atsauksmes

Estēts SIA - Algu un samaksu kavējumi

Estēts SIA un Dzidris Augustinovičs kā šī uzņēmuma vadītājs kavē algu samaksu, kavē apmaksas veikšanu sadarbības partneriem un piegādātājiem par iegādātajām precēm, netur citiem dotos solījumus, līdz ar to čakarē gan darbiniekus, gan klientus un partnerus, tāpēc ieteikums būtu nesaistīties ar šo kompāniju, bet ja saistās, tad visu uzlikt uz papīra, jo šeit būtu moto ir - solīts makā nekritīs.

EBS - Klaja nolaidība

Žēl, ka ātrāk nezinājām par šo sūdzību lapu, jo tad mūsu klients nebūtu izvēlējies EBS par savu būvnieku. Izrādās šeit jau iepriekš ir precīzi aprakstīts viņu vadītājs Didzis Augustinovičs - nepatīkams, arogants un melīgs uzņēmējs, kurš atklāti krāpj un muļķo savu pasūtītāju, domājot, ka pret viņu netiks vērstas nekādas darbības. Izbrīna vien tas, kā uzņēmums šāda cilvēka vadībā vispār vēl eksistē un atrod jaunus klientus. Iespējams, piedāvājot neticami zemu cenu, bet pēc tam neko nedarot un...

T tanabe 17.09.2015
Komentāri 0 Celtnieki

EBS - Alga

Gribēju brīdināt cilvēkus, kuri grasās tur strādāt. NEDARIET TO- algu tāda kāda ir līgumā nedabūsiet! Atradīs ātri iemeslu, lai tiktu no jums vaļā, bet algu neredzēsiet! Labāk nemēģiniet iet tur strādāt.Runā skaisti,bet kad nonāk līdz maksāšanai,tad meklē kašķi un ieganstus lai tikai apgrieztu .Nav tāds bijis kuru neapčakarētu. Vairākkārt pārlasiet LĪGUMU.

Būvfirma EBS - Alga.

Gribēju brīdināt cilvēkus, kuri grasās tur strādāt. NEDARIET TO- algu tāda kāda ir līgumā nedabūsiet! Atradīs ātri iemeslu, lai tiktu no jums vaļā, bet algu neredzēsiet!

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes