EBS - Alga

Gribēju brīdināt cilvēkus, kuri grasās tur strādāt. NEDARIET TO- algu tāda kāda ir līgumā nedabūsiet! Atradīs ātri iemeslu, lai tiktu no jums vaļā, bet algu neredzēsiet!

Labāk nemēģiniet iet tur strādāt.Runā skaisti,bet kad nonāk līdz maksāšanai,tad meklē kašķi un ieganstus lai tikai apgrieztu .Nav tāds bijis kuru neapčakarētu.
Vairākkārt pārlasiet LĪGUMU.

L

Komentāri (11)

U User9396 30.09.2013

SIA EBS vada tāds latvju bāleliņš Dzidris Augustinovičš kurš nejūtas labi, ja kādu nav apčakarējis.Viņa moto ir: Kāpēc jāmaksā, ja var nemaksāt. Viņam arī pieder kompānija Glastik, Estēts un vēl dažas. No viņa iet prom labi darbinieki, jo tajos uzņēmumos ir totāls bardaks.Dzidris Augustinovičš ar saviem darbiniekiem apietas kā ar dzīvniekiem.

U User2299 25.11.2013

Redziet kas notiek celtniecībā ar lētākiem un nekvalitatīvākiem risinājumiem.Tā saucamie Efektīvās Būvniecības eksperti arī strādājot par apakšuzņēmējiem dažādos būvobjektos izmanto nekvalitatīvus un lētākus materiālus .

mint 05.12.2013

Uz pasaules ir visādi gudrinieki kuri izmanto citus.Nav jau slikti, ja uz savu strādnieku rēķina ceļ savu labklājību. Kamērt pastāvēs "avis" tikmēr būs "cirpēji".Tikai viss ir atkarīgs no katra godprātības un sirdsapziņas. Kā nu kuram tas ir.

L Lixa4 06.01.2014

Uz kura objekta nemaksaja?Un kas bija buvdarbu vaditajs tur?

N Neko nesakiet 15.04.2014

SIA EBS tā ir laba kompānija.Vai tad darbinieki ir vainīgi, ka uzņēmuma vadītājam ir savs priekštats par uzņēmuma vadības stilu? Katrs vēlas strādāt un saņemt par to adekvātu atlīdzinājumu. Kolektīvs ir jauks un attiecības starp darbiniekiem ir jaukas.Visi cenšas sasniegt kaut kādus rezultātus. Tikai dažreiz nesanāk kā gribētos.Kā Jūs ziniet, tad visā Latvijā būvobjektos ķīlnieks ir apakšuzņēmējs kurš cenšas izdzīvot un saņemt kaut kādus pasūtijumus, bet ģenerāluzņēmējs to izmanto savtīgos nolūkos nesamaksājot par padarīto darbu un piegādātiem materiāliem.Tad ir secinājums, ka lai izdzīvotu ir jāmeklē izeja.Dažkārt tā aizskar darbiniekus, un tāpēc ir negācijas no darbinieku puses un ir liela kadru mainība.Bet tā ir dzīve.Ja Jūs man nepiekrītad, tad katrs var palikt pie saviem uzskatiem.

L latvietis78 15.08.2014

Dzidris Augustinovičs ir dirsējs, piekāsējs un vispār LIELS, LIELS NU ĻOTI LIELS P...IS.
Lai viņam gals nokalst.
Visvieglākais ceļš ir aizskart darbiniekus, jo viņi nav pietiekoši izglītoti .Uz darbinieku rēķina meklēt izeju ir vislielākā uzņēmēja gļēvulība.
Un tāds diemžēl ir DZIDRIS AUGUSTINOVIČS.

U User2299 13.11.2014

EBS- Elegants Baigais Sūds. Apjājēju kantoris . Augustinovičš ir kretīns. Algas nemaksā.

U User2299 26.11.2014

Darba piedāvājums - PĀRDOŠANAS PROJEKTU VADĪTĀJU


Sludinājuma numurs: CVO-464511-LV Publicēts: 2014.11.25. Nosūtīt draugam
Izdrukāt
EBS SIA

EBS SIA ir viens no lielākajiem būvmateriālu vairumtirgotāju un būvniecības pakalpojumu sniedzējiem Baltijā, kas sniedz kvalitatīvus būvniecības pakalpojumus, strauji attīstot uzņēmuma darbību aicina profesionālajai komandai pievienoties
PĀRDOŠANAS PROJEKTU VADĪTĀJU

Galvenie pienākumi:

Jaunu klientu piesaiste, ilgtermiņu attiecību uzturēšana ar esošajiem klientiem
Darbs ar lielveikalu tīkliem un celtniecības kompānijām
Piedāvājumu sagatavošana celtniecības projektiem

Prasības:

Vēlama augstākā izglītība uzņēmējdarbībā vai tehniskajā nozarē
Ne mazāk kā 2 gadu pieredze aktīvajā pārdošanā vēlams celtniecības sektorā
Pieredze pārdošanas projektu vadībā tiks uzskatīta par priekšrocību
Pārdošanas talants, labas argumentācijas un komunikācijas spējas
Iniciatīva, pozitīva attieksme un spēja izvirzīt prioritātes
Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas
Teicamas datorprasmes (MS Office)
B kategorijas autovadītāja apliecību

Pievienojoties uzņēmumam, iegūsiet: MELI

Vērtīgu darba pieredzi stabilā uzņēmumā
Dalību nozīmīgos projektos un profesionālās izaugsmes iespējas
Profesionālus un inteliģentus kolēģus
Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt personāla atlases projektu vadītājai Aritai Stieciņai uz e-pastu [slēpt]@cv.lv līdz 2014. gada 25. decembrim.

NB! Sazināsimies tikai ar kandidātiem, kas izvēlēti otrajai kārtai!

CV-Online Latvia ir NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.73

Darba laiks Pilna slodze
Darba vieta Rīga

V Viesis12354345 17.02.2020

SIA ESTĒTS - Nostrādāju tur noliktavā kādu laiku, nekad laikā nemaksāja algas. Bieži neizmaksā algu vispār. Čakarēja darbiniekus kā mācēja. Attieksme drausmīga. Nevienam neiesaku tur strādāt. Jūs būsiet nelaimīgi!

latvietis7 17.02.2020

ists kareivis stradas par brivu :)

J JānisBālis 25.11.2021

Estēts SIA ar Dzidri Augustinoviču priekšgalā ir katastrofa . Algas kavē, maksājumus partneriem un piegādātājiem kavē, solījumus netur. Vārdusakot čakarē visus kā var.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes