Kolonna

SIA Douglas Latvia
Adrese: Kalēju iela 9/11
Rīga
Latvia - LV–1050
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: + 371 67240445
Fakss: +371 67242012
Kategorija: Tirdzniecība  •  Veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

1%
Sūdzības
119
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Kolonna - Sūdzības un atsauksmes

Kolonna - Manikīrs

Manikīrs Pirmo reizi es kolonnā veicu manikīru un rēķinājos ar augstu kvalitāti un servisu. Tomēr esmu ļoti vīlusies, jo kvalitāte neatbilst cenai. Turklāt tik slikts manikīrs man nekad dzīvē nav taisīts pat budžeta salonos. Es domāju, ka tas nav iespējams! Pārklājuma attālums no kutikulas ir ļoti liels, ienadži ir sliktākā stāvoklī nekā pirms manikīra. Krāsu paletes izvēle ir ļoti maza, praktiski nav neitrālu krāsu, un esošās ir beigušās. Foto tika uzņemts 2 stundas pēc procedūras, kad eļļa bija...

I Ilonako89 25.06.2021
Komentāri 3 Veikali

AtrisinātaKolonna - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti nepatīkams serviss. Īpaši divas uzacu meistares - Anita Un Dace. Būtiski uzbrūkošā attieksme, kad izsaku savas vēlmes par savām uzacīm, cenšas mācīt un izturās neiecietīgi. Vairs neapmeklēšu kolonna salonu ne alfā, ne arī kur citur. Agrāk varētu teikt tikai to labāko par servisu un pakalpojumiem, bet šobrīd kvalitāte ir zema un apkalpošana vēl briesmīgāka.

L Liva9999 08.10.2020
Komentāri 0 Veikali

Kolonna - Slikts serviss

Slikts serviss Apmeklēju salonu 24.09.2020. Uzacu korekcijai. Kosmetoloģe procedūru, kas ir tuvā kontaktā ar klienta seju, veica bez aizsargmaskas. Nekur salonā nevienam no apkalpojošā personāla maskas neredzēju, izskatās, ka pie viņiem tās nav pieņemtas, lai arī, veicot visas sejas procedūras, kosmetoloģes izelpa skar klienta seju. Šī ir ļoti nepatīkama pieredze. Kā esmu pēdējā laikā novērojusi, kolonna vairs nav tāds salons kā agrāk, servisa kvalitāte stipri slīdējusi uz leju.

I Ieva V 25.09.2020
Komentāri 3 Veikali

Kolonna - Отрицательный опыт в Kolonna T/C Korso

Отрицательный опыт в Kolonna T/C Korso 29.06.2020 записалась в салоне на макияж на 30.06.2020. на 16:00. 30.06.2020 пришла в назначенное время, администратор предупредила, что мастера надо подождать 5-10 минут. Через пол часа пришла мастер и сказала, что произошла ошибка в записи и она не сможет сделать макияж. В таких случаях надо предупреждать сразу, а не предлагать ждать и потом отказать в услуге. Потраченное время, сорванный план и неуважительное отношение к клиенту.

J Julija 08.07.2020
Komentāri 0 Veikali

Kolonna - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Аппаратный педикюр делается без использования материалов. Сразу работают фрезой. Ногти не полируются. Кутикула средством не обрабатывается, не отодвигается. Сразу фрезой. Отчего травмируется кожа. Потом долго болит. Неизвестно одноразовые фрезы или поток клиентов ими уже обработан. Скорее не одноразовые. Раз так обманывают то и не дезинфицированные. А стоит педикюр 30 евро. Только за обработку фрезой без использования материалов. Спасибо за обслуживание салоны Колонна.

Z zpsk 16.02.2020
Komentāri 2 Veikali

Kolonna Spice - Slikts serviss, cietumnieka frizūra!

Slikts serviss, cietumnieka frizūra! Ar katru reizi ar vien sliktāk un sliktāk! Man vienmēr bija licies, ka kolonna ir salīdzinoši prestiža, augstas klases frizētava un kad kāds izteica neapmierinātību ar viņu sniegtajiem pakalpojumiem, man vienmēr likās, ka "gan jau nav tik traki"! Nu es pats esmu pārliecinājies par to cik slikti tur ir! Pēdējā pus gada laikā apmeklēju kolonnas frizētavu spicē un pirmās divas reizes viss bija labi, bet tad ar katru reizi ar vien sliktāk un sliktāk. Līdz pēdējai reizei vēl varēja pieciest, ka...

Kolonna T/C Dole - Neatsaucīgs personāls

Neatsaucīgs personāls Vakardien, 01.08.2019. Ar mammu bijām uz skaistumkopšanas salonu kolonna t/c dole. Frizūru mums izveidoja lielisku, paldies meistarītei Zanei, iesakām šo meistari. Bet, ko nevarētu teikt par administratores paviršo darbu, jau sākotnēji ierodoties uz skaistumkopšanas salonu bija nepieciešams gaidīt kamēr administratore izrunāsies pa mobīlo tālruni un noklausīsimies jaunākās kolonnas darbinieku klačiņas. Un kamēr stāvējām pie administratores jutāmies kā nevēlami klienti, jo ik pa reizei uz mum...

Kolonna - Отвратительный сервис

Отвратительный сервис Отвратительно подстригли. Была в салоне Kolonna в торговом центре акрополе. Сразу сказала что подстрич волосы не больше чем на 5 см, так мастер мало того что отстриг мне сантиметров 10-15, так еще и какой то корявой лесинкой, не с плавным переходом, как будто выстрег кусок волос. Я была в шоке! Испортили мои доинные, красивые волосы! Получилось, то ли каре, толи лесенка, ужасно! Если исправлять то опять придется обстригать большой кусок волос! Как таких мастеров допускают, не понятно!

A Ali1na 07.07.2019
Komentāri 2 Veikali

Kolonna - Mati neizskatās ne tuvu kā jautāju, gandrīz tāpat kā atnācu, bet samaksāju 106€

Mati neizskatās ne tuvu kā jautāju, gandrīz tāpat kā atnācu, bet samaksāju 106€ Esmu 8. Grūtniecības mēnesī, nosēdēju 3h pie friziera, mati izskatās gandrīz tāpat kā atnācu. Gāju ar domu, ka nākamos 3/4 mēnešus noteikti nevarēšu aiziet.. Samaksāju 106€ par neko!.. Administratore redzot, ka esmu neapmierināta tāpat neko nepiedāvāja un neteica. Ļoti liela un dārga vilšanās. Neiesaku!

M Monta 23.06.2019
Komentāri 0 Veikali

Kolonna - Keratīna taisnošana

Keratīna taisnošana Ļoti nekvalitatīva un dārga keratīna matu taisnošana ar Global Keratin. Nepārprotiet, esmu likusi keratīnu reizes 10, iepriekš citur, šoreiz aiz steigas izlēmu aiziet kolonna alfa. Tā kā iepriekš zinu, cik rūpīgi un katru šķipsnu man taisnoja reizes 6, tad šoreiz jau aizdomīgi skatījos, cik steidzīgi un pavirši pusstundā iztaisno galvu. Rezultāts nākamajā dienā bildē. 169 eiro meitenes: d par to, lai puse no matiem tāpat viļņos.

K klara3 09.06.2019
Komentāri 0 Veikali

Kolonna - Nodedzināti mati

Nodedzināti mati Labdien, aprīļa sākumā krāsoju šķipsnas. Rezultātā esmu gandrīz bez matiem. Nokrāsotie mati krīt ārā, visi aplūst, saujām pilna vanna, pēc matu mazgāšanas. Pēc mēneša man visa galva ir ar asiem maziem ataugušiem matiem. Paldies, ka aug, bet matu apjoms ir kritisks, speciāli jāķemmē, lai neredz plikumus. Esmu ļoti bēdīga, samaksāju lielu naudu, lai pēc tam maksātu par atveseļojošiem līdzekļiem. Matus krāsoju kolonā Alfâ Pie Karīnas. Ingūna tel. 29114464

Kolonna - Zema kvalitāte / slikts serviss

Zema kvalitāte / slikts serviss Liela vilšanās bija matu griešana kolonnā galerijā centrs pie meistara Olafa (15.05. 2019. 13: 00) – neizprotamu iemeslu pēc tiku apšņikāta gandrīz līdz ādai, žēlsirdīgi atstātais cekuls nelīdzens, robains, aizmugures daļā šķībs (griezums netika veidots asimetrisks!) , tagad nesaprotu, vai mājās pašai jāmēģina pielīdzināt vai kā. Mati man bija krietni atauguši, materiāla bija pietiekami, lai no tā izveidotu frizūru. Kad atļāvos paust nepatiku, saņēmu atbildi, ka tas esot labākais, kas esot...

W Wieda 19.05.2019
Komentāri 1 Veikali

Kolonna Alfa friziere - Slikts serviss

Slikts serviss Nesen devos uz alfu pie frizieres Ievas Cukundes, lai apgrieztu matus. Nogrieza tik ātri, ka vienkārši šķiet ka tur pat īsti nepiedomaja. Šodien skatos, ka mati robaini un nelīdzeni nogriezti. Pat cita friziere bija šokā to ieraugot. Un kāpēc man pa 30 minūtēm būtu jāmaksā tā kosmiskā cena kas ietilpst laikā 1h30min. Es noteikti sūdzēšos vadībai, jo cik saprotu neesmu ne pirmā ne pēdējā.

S Sash 11.05.2019
Komentāri 0 Veikali

Kolonna - Slikts serviss, nekvalitatīvi meistari

Slikts serviss, nekvalitatīvi meistari Vakardien 9/5/2019, izvērtās amizants notikums ar maniem matiem. Biju pierakstījusies uz friziera pakalpojumu matu griezumas ar kartsajām šķērēm, Tc/akropole kur man pazvanīja ap 10;00 no rīta un paziņoja ka diemžēl šo pakalpojumu viņi sniegt nevar jo nau karstās šķēres pienākušas, ja nav salonā karstās šķēres tad kapēc tiek piedāvāts šāds pakalpojums? Ļoti nepamierināta par šo es jautāju kad būs šķēres uz ko atbildē saņēmu kad nezinam, labi administrators man piedāvā pie frizieres ļena...

Kolonna - Salona ieeja Bruņinieku ielā Rīgā

Salona ieeja Bruņinieku ielā Rīgā Esmu kolonnas ilggadīga kliente Liepājā, vajadzēja saposties Rīgas pasākumiem, loģiski, meklēju tuvāko kolonnas salonu. Meistares visas ir lieliskas (mani apkalpoja kosmetoloģes Inta Un Alma, kā arī manikīre Aija) , bet šī salona durvju "bedre" gan šausmīga - iekritu, sasistos pamatīgi (zils sāns, gurns un celis) , ieeja bruņinieku ielas salonā steidzami jāuzlabo, jo redzēju, ka jums ir arī ļoti cienījama vecuma klientes, kurām šāds "vilku bedres" pārbaudījums var būt ļoti ļoti ļoti smags.

Kolonna Salon - Sliks manikīra meistars

Sliks manikīra meistars Biju 12.04. Vakara uz manikīra pie meistares gados ar īsu gaišu frizūru un sarkanas brilles – ļoti slikti uztaisīja savu darbu. Liekas, kā ir ar pieredzi, jo pastāstīja, cik un kur viņa strādāja līdz šīm. Man tāda pieredze pie manikīra meistara ir pirmo reizi! Saskrāpēja trīs pirkstiem kutikulas ādu līdz asinīm ar aparātā manikīra vīli, kamēr smērēja man rokas ar krēmu, ar saviem cimdiem sabojāja diviem nagiem svaigi uzkrāsotus slāņus. Uzkrāsoti nagi arī bija ne īpaši taisni pie kutikula...

Kolonna - Sabojāti mati

Sabojāti mati Salons atrodās vecrīgā. Jauniete vēlējās klasisko šķipsnu balināšanu. Pirmajā bildē mati pirms salona apmeklējuma un otrajā bildē pēc salona. Jaunietei neatvainojās, bet vēl pacentās novest līdz asarām. Rakstīju uz kolonnu, atbilde bija nelaipna. Vēlāk cita darbiniece atvainojās, bet ar to viss apklusa.

C Celteka 01.02.2019
Komentāri 3 Veikali

Kolonna - Kaitējumu veselībai

Kaitējumu veselībai В июле 2017 года приходила на маникюр и педикюр с гель лаком. После этого у меня начал отслаиваться ноготь. К сожалению не сразу пошла к специалисту, а только через несколько месяцев. И у меня обнаружили грибок. До сих пор занимаюсь лечением и безрезультатно. Лечение стоит огромных денег. Салон несет за это ответственность?

Kolonna - Friziera apmeklējums

Friziera apmeklējums Pieteicos pie frizieres uz matu tonēšanu un frizūras veidošanu! Uzrunāja friziere krievu val. Tumšiem matiem un melnām acīm, ļoti nelaipnā attieksmē! Friziere apjautājās, kādas ir manas vēlmes! Pastāstīju, ka vēlos vienā tonī nokrāsot matus, kaut saknes ir tumšas, ar sirmiem matiem un matu gali izbalējuši, dzeltenā tonī, friziere bija manāmi nervoza, sāka raustīt matus un kratīja galvu, ka nez vai kaut kas sanāks! Tomēr izdevās atrast piemērotu toni, bet kad friziere ķērās pie sakņu...

MANIKĪRS Salonā Kolonna TC Mols - Briesmīga attieksme no manikīra "meistares"

Briesmīga attieksme no manikīra 'meistares' Nekad vēl nebiju rakstījusi nevienu sūdzību vai sūdzējusies par kādu servisu, taču pēc šodienas situācijas sapratu, ka tas jādara. Ļoti slikta pieredze salonā Kolonna Tirdzniecības centrā Mols pie "Manikīra meistares". Manikīra meistare nestādījās priekšā, līdz ar to, diemžēl, nevaru minēt šeit vārdu. Sieviete ap gadiem 50+ ,krievu tautības, tumšiem matiem. Procedūras sākumā lika izvēlēties gelish nagu lakas toni. Kad toni biju izvēlējusies, parādīju meistarei, uz ko saņēmu kategorisku...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes