BETA

SIA Savel
Adrese: Rušonu iela 17
Rīga
Latvia - LV-1057
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67 803 043
Kategorija: Tirdzniecība  •  Veikali

Uzticības reitings

1%
Sūdzības
109
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

BETA - Sūdzības un atsauksmes

BETA - Slikta serviss

Slikta serviss Kārtējā sūdzība par veikals Beta. Gribēju nopirkt alu, stikla pudelē, bet kā sniedzos vienam pakaļ, visa palete nokrita uz grīdas, viss saplīsa, cilvēki kliedza un lauskas lidoja pa gaisu, man gandrīz trāpīja viena lauska acī. Pie manis pienāca resna apsardze ar netīri rudiem matiem, teica, ka man par to jāmaksā un ja nemaksāšanu sauks policiju un tagad abas gaidām policiju bet kas samaksās par manu zaudēto laiku un netīrām drēbēm?

A annaute 15.10.2022
Komentāri 8 Veikali

BETA - Krāpšana, slikta apkalpošana

Krāpšana, slikta apkalpošana Šodien 13.50 veikals beta Aizkraukle nopirku 2 alus pa 99 centi gabala, bet izradījās, ka kase maksā 1.09, es biju šokā. Pārdevēja arī bija rupja, vārdu nepateikšu, jo nebija nozīmītes ar vārdu, bet vienīgais ko varu pateikt, ka viņai bija zili mati, aizšauta resna pakaļa pupi kā govij. Viņa man iespļāva sejā un parādīja vidējo pirkstu. Un nosauca par Orku. Nekad vairs neizpirkšos šajā veikalā. Atlaist tādu darbinieku.

A annaute 15.10.2022
Komentāri 7 Veikali

BETA - slikts serviss

slikts serviss Персонал хуже некуда. Бейджиков нет у сотрудников, посему не могу пожаловаться конкретно. На просьбу сотрудницы в отдел бакалеи о местонахождении товара, получила ответ на повышенном тоне :"Надо всего лишь открыть глаза, весь товар подписан." Может руководству стоит объяснить персоналу хотя бы элементарные правила поведения в обществе?

R rosebeige 01.02.2022
Komentāri 2 Veikali

BETA - Bojātā un termiņš beidzies

Bojātā un termiņš beidzies Lūgums aizsūtīt uz veikalu pārbaudi vairākas reizes bija sabojāta produkcija, šoreiz pat nekaunējās un termiņu aizmirsa noņemt kad nopirku desu! Desa jau bija mājās pārbaudot lipīga! Gaidu atbildi! Tur uz termiņa uzlīmes uzlikts no tās dienas kad pirku a desām bija uz papīra uzlīmēta tas datums kurš atvērts un cik Ilgā laikā jāizlieto pēc atvēršanas, sanāk kaut jau kā vairākas dienas tirgo vienu to pašu desu ar to datumu! Gaidīšu no jums atbildi lai beigu beigās to veikalu pārbauda Pvd cik var!

D Datuy7777 04.08.2021
Komentāri 9 Veikali

BETA - Не соответствие рекламы и действительных цен

Не соответствие рекламы и действительных цен В рекламном буклете на период 1,06,2021 по 31,06,2021 на 4 странице указано, что цена на Rozines Sultana 220g вместо прежней 1,29 евро изменяется на 0,89. Однако в действительности на ценниках стоит цена 1,69 и перечеркнута и новая цена указана 1,29. Я покупаю этот товар регулярно и знаю, что всегда вне всяких акций это стоило 1,29 евро. На вопрос почему такие изменения мне отвечают, мы ни при чем это все зависит от руководства. Позвонить куда - либо невозможно т. К. В буклете нет никаких...

B bezlyuba 06.06.2021
Komentāri 0 Veikali

BETA - Обман-обсчёт

Обман-обсчёт Конкретно. На ценнике 0,80 цена пачки замороженных польских овощей, на кассе 1,19. Это полторы цены. "ничего не знаю, начальства нет, не дурите голову, до свидания" - ответ кассира. И это далеко не единичный случай. Пора бы уже навести порядок с псевдоценниками и недобросовестностью руководства магазина.

BETA - Быдло

Быдло Понятно,что продавщицам на мясе и салатах платят мало,но БЫДЛО это не зависит от денег,грубить покупателям не нужно,грубите своим мужьям , больше в этот быдло-магазин "beta" не пойду,и вообще надо задействовать связи и прикрыть эту лавку. Руководство разберись со своими "салатными" бабами в Екабпилсе на улице Бебру,научите их культуре общения,или их научат покупатели,даю неделю,потом проверим и будем принимать меры!

Jihadi 09.02.2021
Komentāri 5 Veikali

BETA - Обман покупателей

Обман покупателей Просроченные баранки, какао-напиток со стертым сроком годности-как так? ! На протяжении многих лет закупаюсь в этом магазине, просрочку наблюдала и ранее, о чем сообщала продавцам. Сегодня в мою покупку вошли два продукта! Со сроком, который не должен быть в продаже, куда смотрит руководство. Создалось мнение, что директор осведомлена о таких продажах, лишь бы магазин не вышел в минус!

I irina l. 01.12.2020
Komentāri 0 Veikali

BETA - Просроченная молочная продукция

Просроченная молочная продукция Сегодня 30.11 в данном магазине в молочном отделе стояли 2 упаковки йогурта, срок годности которого закончился 23.11. Я считаю, что для молочной продукциии просроченная неделя это немалый срок, тем более, что я планировала его купить ребёнку. В этом магазине похожая ситуация не один раз была с творогом. Не заботятся о здоровье покупателей совсем! 😡😡😡

BETA - Slikta pārdevēja

Slikta pārdevēja Biju iepirkties pa dienu paust dienlaika pārtraukuma šajā veikalā brīvības iela 145 Jēkabpilī, un vairs nekad arī neiešu. Jautāju pārdevējai aiz gaļas vitrīnas nogriež man gaļu ap 400 gramiem, viņa mazums, ka nesaprot valsts valodu, tad vēl 400 gramu vietā man teju 700grami iesvērti, un gaļa nogriezta un nosvērta ar visu celafana iepakojumu. Par to arī jāmaksā ja? Un vēl skatās dusmīgi un padod kā sunim preci. Veikala vadībai jāmāca ir darbiniekiem runāt valsts valodā. Vai vislabāk tik...

E Elvira2020 23.11.2020
Komentāri 1 Veikali

BETA - Плохой сервис

Плохой сервис Заскочил вечером 10.11.2020 в бету за хлебом и ещё какой то мелочью, за 15 минут до закрытия, на входе пропитого вида охранник поприветствовал "давай пошевеливайся, скоро закрываемся", подобные реплики отпускал и к другим посетителям магазина.. Видимо это очень популярное место, раз персонал позволяет себе такое, народу правда полтора человека..

BETA, Rīgas iela 126, Jēkabpils - Slikts serviss

Slikts serviss Kārtējo reizi nākas vilties un apliecināt sev, ka Jēkabpils, Rīgas ielā 126, betā, strādā nekompetenti darbinieki, kuri ignorē valsts valodu. Vislielākā necieņas izrādīšana. Darba devējiem ieteicams pieņemt darbā darbiniekus, kas liktu klientiem veikalā atgriezties, nevis tos atbaidītu. Darbinieki ir jūsu atspulgs, diemžēl šie darbinieki jūs tikai velk uz leju..

I Inga Ausma 07.10.2020
Komentāri 2 Veikali

BETA - Krāpšana

Krāpšana Pārdevējas nepārdod enerģijas dzērienu, tas ir enerģijas dzēriens kurā nav kofeīna un ir rakstīts ka ir atļauts personām kas nav sasniegušas 18 gadu vecumu. Mēs viņai centāmies to iestāstīt, un parādījām teikumu kur rakstīts "atļauts personām kas nav sasniegušas 18 gadu vecumu" bet tas bija veltīgi.

BETA - Pārdevēja veikalā lieto preci un noliek atpakaļ plauktā

Pārdevēja veikalā lieto preci un noliek atpakaļ plauktā 14.08.2020 tikko pēc veikala atvēršanas devos uz higiēnas preču aili, kur stāvēja arī viena no pārdevējām. Pārdevēja nepakautrējās no tā, ka stāvu pus metra attālumā, paķēra vienu no dezodorantiem, ātri iepūta padusēs un nolika to atpakaļ plauktā. Lieki piebilst, ka viegli atveramas higiēnas preces šajā veikalā vairs nepirkšu.

BETA - Кассир (мужчина) на Dārzciema 53

Кассир (мужчина) на Dārzciema 53 Кассир-мужчина позволяет себе орать на клиента, что у него недостаточно средств на карте: "продукты выложил! У тебя вот, отказ - покупка не оплачена". В beta проблема с обслуживанием по кредитным картам - после меня у всех клиентов с карточками была та же проблема - деньги снимаются за покупку, через 10 минут возвращаются. Я стою, потому что у меня сняты средства с карты, а меня прогоняют из магазина. Кроме того, продавец позволяет себе работать в своих наушниках, возможно от этого такой...

V Vitaly Vdb 29.06.2020
Komentāri 1 Veikali

BETA - Slikts serviss

Slikts serviss Labvakar, Esmu pēdējā laikā ievērojis ka šajos veikalos netiek pārbaudīti dokumenti, ja tiek pirkts enerģijas dzērieni un tas nozīmē ka jaunieši sliktākajā gadījumā bērni var nopirkt šos dzērienus. P. S es protams ka saprotu ka šis uzņēmums neko nedarīs lietas labā ar saviem pārdevējiem, bet es uzskatu ka ja ir tāds noteikums ka enerģijas dzērieni var iegādāties no 18 gadiem, tad pārdevējiem būtu jāpārliecinās ka klientam arī ir.

Veikals "Beta" Pētera ielā Jelgavā - Slikts serviss

Slikts serviss Līdz šim man paticis iepirkties veikalos "Beta" - ērti, lēti un kvalitatīvi, bet šodien kasiere man lika sajusties kā senajos padomijas laikos, pirmkārt, man bija jāgaida, kamēr viņa beigs savu privāto telefonsarunu un iesēžas kasē, otrkārt, neatņēma manu "labdien", kad prasīju, vai varu nopirkt vienreizējos gumijas cimdus, prasīja savai kolēģei, kura saprata tikai vārdu "cimdi" un piedāvāja kokvilnas darba cimdus ar gumijas izciļņiem, treškārt, abas ar mani runāja tikai krieviski, ceturtkārt...

N Niluta 19.06.2020
Komentāri 0 Veikali

BETA - Slikts serviss

Slikts serviss 21 марта зашла за покупками как и каждый раз после работы. Взяла чек, потому что показалось, что многовато. Вежливо сказала, что у меня 1 банка кабачковой икры, а с меня взяли за 2. Кассирша захлопнула кассу и стала орать на меня, что покупатели дебилы не смотрят. Отказывалась возвращать деньги. Орала на весь магазин, назвала меня кроме дебилки ещё идиоткой, бл***, приказала, цитирую, "не пи***ть, заткнуться и идти на ***". Вот хочу узнать, почему в магазине работает настолько психически...

BETA - Обслуживание

Обслуживание Очень не компетентное обслуживание. Всем колективом набрасываются как стервятники, охранник в возрасте повышает тон. Очень неприятное отношение, обслуживание на кассе в результате было на таком уровне что мои продукты просто швыряли. Моя ошибка - зашла в магазин за 10 минут до закрытия. Все мы люди, согласна не все адекватные, но я адекватная и можно спокойно разговаривать и обслуживать. Не только у продовцов тяжелые дни...

BETA - Slikts serviss

Slikts serviss Beta Gulbene plkst 9: 30 2. Martā 2020. Gadā gājām uz tualeti, visas durvis ciet pat invalīdu. Apkopēja Saka ka jāprasa atslēga apsargam, tā arī daram. Pieejam pie apsarga un prasu: atvainojiet, vai varētu dabūt tualetes atslēgu, uz ko saņēmu atbildi prasiet. Ok vēlreiz to pašu uzprasām. Nekā. Apsargs atbild: lūdzu nav jāsaka... Ok pasaku lūdzu. Dabūju atslēgu... Dīvaini sanāk ka tualetes atslēga jālūdz... Publiski pieejamas tualetes, un apzīmēts ka invalīdiem arī.

N Normunds 02.03.2020
Komentāri 0 Veikali

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes