www.sudzibas.lv BETA slikts serviss

BETA - slikts serviss

Персонал хуже некуда. Бейджиков нет у сотрудников, посему не могу пожаловаться конкретно. На просьбу сотрудницы в отдел бакалеи о местонахождении товара, получила ответ на повышенном тоне :"Надо всего лишь открыть глаза, весь товар подписан." Может руководству стоит объяснить персоналу хотя бы элементарные правила поведения в обществе?

Papildināts rosebeige 01.02.2022

R

Good Intentions 01.02.2022

Ja, ja, bet varbūt nevajag apmkelēt viss parastākos lētā gala veikalus?

G Gulbenietis 01.02.2022

Sūdzības atrisinājumā iekopēt to pašu tekstu ir ļoti liela māksla :D. Betai ir preces, kuras nav citos veikalos, pietam atsevišķiem produktiem arī cenas priecē. Tas, ka ir djerevņas smarža, ir raksturīgi mazajiem veiču tīkliem :D.