LV RU

RIMI

Rimi Latvia SIA
Adrese: Augusta Deglava iela 161
Rīga
Latvia - LV-1021
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: 80000180
+371 67045409
Fakss: +371 67045400
Darba laiks: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

1%
Sūdzības
890
Atrisinātas
5
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

RIMI - Sūdzības un atsauksmes

Rimi - Dziesmas

Dziesmas Vai tiešām rimi turpinās spīdzināt savus darbiniekus un liks klausīties vienus un tos pašus gabalus jau no marta.. Ja man jāpavada vismaz 12h dienas savā darba vietā un jāklausās viens un tas pats vismaz 5 reizes dienā jau veselu gadu, kā var pēc tam neriebties šīs dziesmas un to izpildītāji... Nomainiet plati, jo tā ir reāli spīdzināšana.

P Pmaple 19.02.2021
Komentāri 5 Veikali

Rimi - Administrācijas Bezkaunība

Administrācijas Bezkaunība Šodien rimi Juglas centrā veci cilvēki un invalīdi nevar tikt veikalā, atvērtas tikai vienas durvis apakšējā stāvā. Lai tiktu veikalā jāiet gar ēkas sāniem un jākāpj pa slidenām metāla stāvām sietiņtrepēm un lejā vēl gandrīz apkārt veikalam. Uzskatu, ka tā ir necieņa un ņirgāšanās par cilvēkiem. Tātad veikals ir domāts tikai tiem, kas var piebraukt ar mašīnu apakšējā stāvā.

Rimi - Pārdod produktus ar produktiem, kuriem beidzās realizācijas termiņš

Pārdod produktus ar produktiem, kuriem beidzās realizācijas termiņš Rimčiks, kā vienmēr, malači! Tirgo ar produktiem, kuriem beidzās derīguma termiņš. Es zinu kā šī mērce pārsvarā sastāv no etiķa, (jo esmu "chilihead" un ēdu tādus un sūtu no ārzemēm un pieredze ar "beigtiem termiņiem" ir liela) un es no viņa nesaindēšos vēl kādu gadu... Bet... Kā ir, tā un ir. Citviet, derīguma termiņa neatradu. Laikam norakstīt - dārgi, jo katru nedēļu uz veikalu dod "savu" summu norakstīt. (piem. Pienu, maizi un tml.) un šo - asins no deguna, vajadzēja pārdot. (pats esmu no tirdzniecības.) sveiciens "Rimi Dole".

W winmy 11.02.2021
Komentāri 8 Veikali

SIA Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien sm Dzelzavas rimi ir loti nekompetentā priekšniecē ja var atļauties aizskart darbiniekus ar rupjiem vārdiem un nerisināt konfliktu situācijas kas rodas ar klientiem vienalga ja klients darbinieku nosit un vel pa to atlaiž tā ka viņš būtu vainīgs es vēlētos lai izvērtē veikala vadības komandu!

C Colbojs 09.02.2021
Komentāri 0 Veikali

Rimi Bauska - Apsargi vispār nekādu kārtību neievieš

Apsargi vispār nekādu kārtību neievieš Labvakar! Bijām ar vīru veikalā, apsarga rīcība neadekvāta, kliedz virsū, groziņus nedezinficē, un kasierei dodu melnas kapeikas jo savādākas nebija, un kasiere rupja un kliedz virsū, jo tā nav nauda. Goda vārds kāda valstī mēs dzīvojam? Tāda sajūta ka neesam cilvēki vispār, ja cilvēks nevēlas strādāt tādā sfērā jāiet govis slaukt, apsargi vispār nekādu kārtību neievieš, māk tik kliegt kā lopi!

Rimi - Maldina apmeklētājus

Maldina apmeklētājus Rimi a7 regulāri slēdz ieejas durvis jau 21: 45 bet mājas lapā un uz durvīm maldina apmeklētājus, ka veikals strādā līdz 22: 00. Ja veikals nespēj strādāt līdz 22: 00 tad būtu godīgi to arī uzrakstīt savās reklāmās, lai klienti lieki netērētu savu laiku ierodoties pie nelaikā slēgtām durvīm. Tuvumā ir citi lielveikali, kuri precīzāk spēj uzrakstīt savus darba laikus.

J Jānis78 07.02.2021
Komentāri 0 Veikali

Rimi - Mandarini , Cenas neatbilstība

Mandarini , Cenas neatbilstība Pirku mandarīnus c/1-2 1 šķ 1,42 eur/kg lieli Saldi garšīgi. Sortimentā piebērti mazie mandarīni, skābie, no citas partija par lētāku cenu. Nav jābūt lielam matemātiķim, lai aprēķinātu, cik iegūst no cenu starpības. Un nebaidās, jo blakus mājā dzīvo Edgars Sesemans, , Rimi baltik, viens no šefiem. Būs jāpačukst!

K kosrem 04.02.2021
Komentāri 0 Veikali

Rimi - Slikta attieksme

Slikta attieksme Labdien. Diemžēl nespēju neievietot atsauksmi par veikala vadītāju Tatjana. Sazvanoties nepateica konkrēti kas ir piedāvājams, bet lika aiziet gribot arī redzēt. Viņas attieksme bija rupja. Iepriekšēja darbā darba devējs pielāgojas man in jutu labu attieksmi. Sis Ppa traku bija nelaipna un mani steidzināja runājiet ātrāk! Uzskatu, kad var arī laipni to pasniegt.

Rimi - Slikts produkts

Slikts produkts Vēlējos izteikt sūdzību par piena kvalitāti RIMI piedāvātajam kompānijas "Baltais" pienam. Esmu jau nopircis 2 2 litru iepakojumus (vienam termiņš ir līdz 05.02 un 14.02.) un abiem ir jocīga smarža (otrajam smird pēc vistu olām), kas nekad nav bijusi šim produktam, jocīga garša un mazi kunkuļi jau veidojušies. Neticu, ka termiņš ir tik ilgs. Nevainoju abas kompānijas par tīšu šādu rīcību, jo citas reizes produkti ir bijuši ļoti labi, bet, iespējams, ir notikusi kāda nekvalitatīva uzturēšana, tāpēc produkts ir ieskābis vai bojāts. Būtu forši, ja kaut kas tiktu darīts :)

D Džefersons 30.01.2021
Komentāri 2 Veikali

Rimi - Visiem nospļauties par mūsu un darbinieku drošību

Visiem nospļauties par mūsu un darbinieku drošību Dažas dienas atpakaļ esmu apmeklējusi Lielupes rimi veikalu. Parasti es eju caur ieeju, pie kuras atrodas tehnikas un bateriju veikaliņš. Es uzreiz pievērsu uzmanību tam, ka veikala darbiniece izmisīgi plēsa papīra dvieļus un bāza tos aiz plaukta. Tad pamanīju, ka uz grīdas ir milzīga peļķe un visa prece no plaukta tika novākta. Uz dažām kastēm bija ūdens traipi. Ironija ir tajā, ka dažus mēnešus atpakaļ, iepērkoties tajā veikalā, es jau biju lieciniece tam, ka veikalā tecēja jumts. Vai par tik...

I intaspoza 28.01.2021
Komentāri 1 Veikali

Rimi - Vadība un vēlreiz vadība!

Vadība un vēlreiz vadība! Nesaprotu vienu! Es tās veikala darbinieks, bet izturas kā pret lopiem! Nekad dzīvē neēsu zagusi un pat netaisos to darīt, bet mani apvainoja 50€nozagšanā kurā piedalībā pat tuvu nebiju! Svetlana astrauska un Ineta Bučmeja izsauca to saucamo drošības dienestu. Kameras apskatīja un tur nekā nebija. Gribētu saņemt atvainošanos parādā! Jo es nebūšu cilvēks, kuru viegli apmelot! Tā saucamā Silvija kas nekaunīgi apsaukā cilvēkus un domā ka ir varone! Lai iet un pakaras!

I Inese 26.01.2021
Komentāri 0 Veikali

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, saskāros ar ļoti rupju un nepieklājīgu apsardzes darbinieku, tā vietā, lai pieklājīgi pateiktu to, ka veikalā ir jāpaņem groziņš, lai ieietu, apsargs to izdara to ļoti nepieklājīgi un rupji. Un redzēju to, ka šādi viņš sarunājas ar lielāko daļu veikala apmeklētāju, kas nezināšanas dēļ, ieiet veikalā nepaņemot groziņu.

L LaumaB 13.01.2021
Komentāri 0 Veikali

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Es dzīvoju pa adresi Maskavas 429. Es devos uz veikalu 10 Janvarī, pulksteņos 16.00. Veiklas rimi atrodas Maskavas 427. Lai nopirkt šokolādes tāfelīte. No janvara mēnesī tur strādā jauns vīrietis. Es biju šoka! Es ienāku pie viņu nopirkt šokolādi, uz manas sejas bija maska! Viņš bija rupjš un runa rupjības uz mana seja! Nepieklājīgs pārdevējs! Man bija ļoti slikti pēc rimi apmeklējuma! Es vairs neiešu rimi maskavas 427! Šāda attieksme pret pircēju šausmas!

jul4etaj 10.01.2021
Komentāri 13 Veikali

Rimi - Neatbilstoša preces kvalitāte

Neatbilstoša preces kvalitāte Iegādājos Courvoisier vsop koņaku rimi bikernieku iela. Preces kvalitāte neatbilst dzeriena markai VSOP. Loti lielās aizdomas par negodīgo piegādātāju. Tas nav vsop kvalitātes koņaks, tas ir viennozīmīgi. Loti žēl ka RIMI neievēro principu piedāvāt augstās kvalitātes preci, tādējādi pievienojoties maxima, cenu kluba sortimenta piekritējiem.

Rimi - Strādā tikai divas kases

Strādā tikai divas kases Rimi veikalā Daugavpilī 18. Novembra ielā strādā tikai divas kases, veikalā daudz cilvēkus, pircēji sātīga bez sejas maskas un grozam. , neievēro 2m distānciju. Lai pati vadītāja sēž kasē un apkalpo pircējus, ja pietrūkst darbiniekus. Paldies kasierim, apkalpoja ļoti labi, ļoti laipni.

L LudmilaS 26.12.2020
Komentāri 0 Veikali

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Mēneša sākumā sāku strādāt Āgenskalna Rimi Pirmā diena bija murgs! Par mani izņirgājās no visām pusēm, gan vadība ,gan kolēği. Centos cik varēju, bet grūti ko izdarīt, ja visi atsakās paskaidrot un pamācīt kā labāk. Bija ļoooti smagas divas dienas pavadītas mājās nācu ar asarām,ka nu tomēr kautkada nauda ir jadabū, lai varētu izdzīvot un zināju, ka tur būs vēl jāatgriež. Darba grafiks nav iedots, tā kā nezināju, kad man ir jāierodas darbā. Sāka parādīties vecās problēmas ar nierēm( kas ir...

L Luna Lo 18.12.2020
Komentāri 1 Veikali

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Patērējam veselu stundu pirkuma noformēšanai, un tikai beigās uzzinājām, ka rītdien un parīt to nevarēsim saņemt. Zvanījām uz info tālruni, kur meitene teica, ka tagad ir stresainā situācija Covid dēļ. Nav ko novelt uz slimību sliktu servisu.

J Jana 17.12.2020
Komentāri 3 Veikali

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Nezinu, vai sūdzība, drīzāk jautājums. Pašapkalpošanās kašu strādniece liek pircējam "aiznest atpakaļ" mango sulas pudeli, ko nevar noskanēt, uzkliedzot, ka "viņai to te nevajag". Pircējs ilgi Maldas pa acīmredzami svešu veikalu, atvelkas pēc 20 minūtēm, gaida Rinda. Varbūt rimi var noalgot plauktu krāmētājus un ieviest tādu praksi kā mego tīklā, kur "nepareizus produktus" (piem. Nejauši paņemtu nepārtiku sestdienā) atstāj pie kases, lai izvairītos no situācijām, kurās pircēji, kuru pienākumo...

J JurisRRR 16.12.2020
Komentāri 1 Veikali

Rimi/Origo - Sanitāro normu pārkāpumi veikalā

Sanitāro normu pārkāpumi veikalā Šāda situācija ir izveidojusies sistemātiska visos Latvijas rimi lielveikalos, kuros pārdod svērtus šos produktus. Vārītas garneles, kopā ar svaigām zivīm. Pvd pārkāpumus nesaskata, tā atsaucās nodaļas vadītājs. Arī vienreizējos cimdus pārdevējas nemaina, ar tiem pašiem mačkājās, kamēr aizrādi.

Rimi - Aizsargmaskas pareiza nēsāšana cilvēkam ar brillēm

Aizsargmaskas pareiza nēsāšana cilvēkam ar brillēm Viss skaidrs, tagad ir ārkārtas stāvoklis, es esmu cilvēks ar brillēm... Šodien bija visnotaļ nepatīkams starpgadījums Jūrmalas RIMI, kad man kulinārijas darbiniece uzbruka ka es ar masku neesmu nosedzis degunu, man ar aizsegtu degunu momentā viss visapkārt aizsvīst pienbaltā plīvurā, pati arī ar brillēm, bet RIMI izsniegtajā darba pleksiglāsa maskā, tomēr apkalpo mani, laigan sākumā draudēja ka neapkalpos... nu sorry, piedodiet, man pēc pasmagas dienas arī diezko nervi vairs netur, viena...

P pagpag 28.11.2020
Komentāri 11 Veikali

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes