LV RU

RIMI

Rimi Latvia SIA
www.rimi.lv
Adrese: Augusta Deglava iela 161
Rīga
Latvia - LV-1021
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: 80000180
+371 67045409
Fakss: +371 67045400
Darba laiks: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

1%
Sūdzības
685
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

RIMI - Sūdzības un atsauksmes

Rimi - Sludinājuma teksts

Sludinājuma teksts Šodien pa TV Rimi aicināja nākt strādāt pie viņiem. Jautājums kāpēc reklāma bija Krievu valodā? Ja valsts valoda ir latviešu? Ja darbā vajadzīga latviešu valdoda tad uzrunājiet tos kas to saprot nevis sevešvalodā.. Tāpēc varbūt arī pie letes strādā pārdevējas kas gandrīz nerunā latviski.

Ch ch22 4 st atpakaļ
Komentāri 2 Veikali

Rimi - Beidzies derīguma termiņš

Beidzies derīguma termiņš Sveiki! Jau kārtējo reizi saskaros kad Āgenskalna rimī (Mārupes iela 10 a) tiek tirgotas preces ar beigušo derīguma termiņu. Vienmēr pārbaudu katru preci, bet kad jāskrien dažreiz aizmirstas. Tas jau sāk apnikties. Kad jautāju pārdevējai kāpēc tā notiek viņa atbildēja kad tā nav viņas darīšana. Diemžēl vārdu neatceros. Šoreiz tas ir jogurts.

Al Alla 24.05.2019
Komentāri 1 Veikali

Rimi - Pārdevēja atsakās pieņemt naudu par preci jo viņai nau ko izdot

Pārdevēja atsakās pieņemt naudu par preci jo viņai nau ko izdot Es Balvos tc planēta iegāju Rimi veikalā un vēlējos nopirkt smalkmaizīte kopumā preču vērtība nepārsniedza 2 eiro. Kad iedevu 10 eiro lai samaksātu par preci man vienkārši naturāli atteica pieņemt naudu jo redziet viņiem neesot ko izdot. Kad man palīdzēja cits pircējs un samainīja pa eiro monētām naudu pārdevēja sablava ka es nesamainīju precīzi naudu

Rimi - Nepieklājīga pārdevēja!

Nepieklājīga pārdevēja! Sveiki! Jau vairākas reizes saskaros ar pārdevēju Tc Mols Rimi! Šoreiz gāju pie informācijas centra un kasiere nekad nepasaka pretī “sveiki” vai “labdien”... Pirku biezpiena sieriņus un viņa sēdēja uz krēsla un knapi pat centās aizsniegt preces! Protams viņa vienu biezpiena sieriņu nepaņēma un sanāk ieskaitīja to vienu, ko varēja aizsniegt kā divus (jo redz pat ar krēslu, kas ir uz riteņiem nevar pabraukt uz priekšu! Protams, grasījos jau maksāt un viņa man pasaka “ novāciet to biezpiena...

La Lauva3456 06.05.2019
Komentāri 5 Veikali

Rimi - Veci produkti

Veci produkti Barona centra Rimi veci avokado. Šoreiz runa nav par pāris centus vērtiem avokado, bet tādiem, kuriem ir atbilstoša cena (pāri 2€). Par tādu cenu vēlos saņemt atbilstošu produktu. Nezinu, kas pie šī ir vainojams, Rimi vai konkrētā avokado izplatītājs, bet ticu, ka Rimi ir atbildīgs, lai netiktu šādi starpgadījumi piekopti.

Pa Paula Pukite 06.05.2019
Komentāri 5 Veikali

Rimi - Невыплата зарплаты

Невыплата зарплаты Я работала три для в Рими по адресу (Rīgas Iela 48, Jelgava, Lv-3004) , уволилась по собственному желанию, так как были проблемы со спиной, работала на кассе, должность моя была kāsieris-pārdēvejs. Последний рабочий день должен был быть у меня 19.04.2019. , но работодатель сказала мне что я не буду работать. Зарплату должны были перевести мне 23.04.2019. Уже 27.04.2019. И зарплата мне до сих пор ещё не пришла, звонила в Рими не кто не подымает телефон. Прошу вас помочь мне в этой ситуации, и подсказать что мне делать дальше и куда писать.

Rimi - Bojāti produkti

Bojāti produkti Jelgavā, satiksmes ielas rimi, lobītajiem lazdu riekstiem atlaide - 9.99 eur, bet tie ir rūgti ir bojāti, atlaides ir arī mencas maltajai masai (sveramajai) - tā tik šausmīgi smird, ka pat kaķis tuvumā neiet, domājams, ka ir jau sabojājusies. Dīvainākais - nav kartupeļu! Superīgs svētku piedāvājums.

Ni nikita17 20.04.2019
Komentāri 0 Veikali

Rimi - Krāpšana ar bezmaksas stāvvietu

Krāpšana ar bezmaksas stāvvietu Novietoju auto pie Rimi Dzirciema Iela 42 un ieliku loga pulkstenīti ar laika norādi, iepirkos un pēc 30 min devos pie sava auto. Pie vejstikla bija soda kvits 30 eiro. Bija maziem burtiņiem daudz info, bet pārkāpuma iemesls ir: autostāvvietas lietošanas noteikumu pārkāpums,5 st var par brīvu? Ko darit, bailes uz šo veikalu braukt, jo 30 eiro ir daudz! Un neko neesmu pārkāpis, stāvēju vien 30 min, kāpēc nevar civilizeti ieviest el tablo, vai kādi citādi? Cityparks nav godīgs, bet rimi ir noslēdzis līgumu ar šo kompāniju. Autovadītāj esi gatavs maksat!

Rimi - Krāpšana

Krāpšana Šodien iepirkos veikalā Rimi (Daugavpilī, Cietokšņa Ielā 60) un tiku piekrāpts uz 5eur. Iegādājos 2 biezpiena sieriņus "baltais", bet čekā ir atainota summa par 21 sieriņu. Šo kļūdu pamanīju tikai pēc stundas, līdz ar to vairs nebija pierādījumu, lai doties uz veikalu un labot šo kasieres kļūdu. Kā arī pirms kāda laika pirku lavašu ar ilgu derīguma termiņu, bet tas izrādījās sapelējis. Veikals rimi sāk zaudēt savu klientu uzticību šādu gadījumu dēļ.

Di Diāna12 14.04.2019
Komentāri 5 Veikali

Rimi Āgenskalns - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien iepērkoties rimi Mārupes ielā 10a piedzīvoju nepatīkamu attieksmi pret sevi un savu bērnu no gastronoma darbinieces Tatjanas (viņas vārdu uzzināju no citas nodaļas pārdevējas, jo Tatjanas vārda zīmīte bija noslēpta tā, lai vārdu nevar redzēt) ar labu noskaņojumu pienācu pie letes, nostāvēju rindā un izvēlējos savu preci, ko vēlos iegādāties, pārdevēja ne labdien ne ko citu pateikusi vērsās pie mana bērna un pateica "'tu jau esi liels, tev jāiet pašam ar savām kājām) . Tagad man roda...

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Сегодня была в Рими по Ул.пуквежа Бриежа 33А. Закупалась по полной перед выходным. В отделе фруктов и овощей не было прозрачных пакетов и я взяла с другого отдела очень маленький рулон и пошла набирать паприку, огурцы и много разных фруктов... Ходила по магазину со списком и забыла выложить пакеты забыла. Извините, я на 7 месяце беременности! По мимо продуктов в корзине были и товары с аптеке (два больших пакета) . Заплатив уже на кассе, собираю свои покупки и тут ко мне подходит охранник с...

Sa Salasala 12.04.2019
Komentāri 8 Veikali

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Rimi Rīgas Modes. Никогда не жалуюсь на подобные магазины, никогда не было конфликтов, но этот магазин меня добил просто. 1. Имя продавца (молодой парень) я не знаю, но ему неплохо бы поучиться работать. Пока набираешь продукты может подойти и начать спрашивать, иду ли на кассу. Настырно. На ответ "нет", начинает жаловаться на судьбу и рассказывать, что он вот по магазину хочет прогуляться и сразу все на кассу идут в этот момент. Серьезно? Я уважаю продавцов, но слушать это... Хочется сбежать...

Rimi - Nepieklājīga apkalpošana

Nepieklājīga apkalpošana Labdien! Šodien nepatīkami pārsteidza Rimī pārdevējas Brigitas attieksme. Pirkumu veicu 13.26, tieši pie iepriekš minētās pārdevējas. Uz manu mierīgo lūgumu, lai nemet preces es saņēmu atbildi: “man viņas piecelties un aiznest līdz galam? ! ” uz ko es palūdzu nebūt tik nepieklājīgai, piebilstot, ka prece slīd pa lenti, ka tā nav jāmet, jo nebūs vairs lietojamas. Uz visu es saņēmu negatīvas piebildes, diemžēl nākamreiz es atteikšos maksāt par precēm. Saprotu, ka visi ir cilvēki katram var...

Rimi - Valoda

Valoda Vairākkārt iepērkoties veikalos rimi, esmu novērojusi, ka kasieres vai darbinieki nerunā latviešu valodā. Vienu vakaru rimi mini pretī vērmanes dārzam iegāju, jautāju oglīti. Kasiere nevienu vārdu nespēja pateikt latviski, jo nevienu vārdu ko es teicu nesaprata. Mēģināja mani piespiest runāt krieviski. Es nesaprotu vai tiešām pieņemot darbiniekus darbā, kur cilvēkam ir jārunā ar cilvēkiem, viņam nevajag zināt latviešu valodu? Vai tiešām Latvija jau ir tik tālu aizgājusi, ka pieņemam darbā tikai ar krievu valodas zināšanām, latviešu valodu pat neprasot? Skumji.

Li lil.upi 09.04.2019
Komentāri 29 Veikali

Rimi - Bojājums

Bojājums Šodien iepirkos Āgenskalna Rimi Mārupes ielā. Pie dārzeņu stenda centos izvēlēties papriku. Tikmēr apkopēja garām brauca ar "grīdas mazgātāju". Sākumā dzirdēju, ka man fonā kaut kas tika teikts, bet nedomājot, ka tas ir ticis adresēts man turpināju izvēlēties papriku. Ar otro reizi es sapratu, ka tika man kaut kas teikts. Respektīvi apkopēja diezgan rupjā tonī man teica, ka lai pāreju malā (lai viņa ar savu aparātu varētu nomazgāt grīdu) . Viss jau būtu labi, ja problēma būtu attieksmē, bet to...

El Elcis 09.04.2019
Komentāri 5 Veikali

Rimi - Bojājums

Bojājums Vakardien pirkts citrons lielveikalā Rimi (Pulkveža Brieža Iela 33A, Ziemeļu Rajons, Rīga) šodien jau ir sapuvis (citrons stāvēja augļu grozā, augļiem piemērotos apstākļos) . Šī nav pirmā reize, kad iepriekšminētā veikala augļi uzreiz pēc nopirkšanas sabojājas, kā arī vēlos vērst uzmanību uz to, ka šajā veikalā bieži vien ir arī sapuvuši augļi kuri ir izvietoti plauktos. Varbūt @rimi vadība, var veikt preventīva rakstura pārrunas ar šī veikala vadību, vai sapuvusi un jau nākamajā dienā pūstoša produkcija ir rimi norma?

Ha Haroldc 02.04.2019
Komentāri 2 Veikali

AtrisinātaRimi - Par sadarbību ar cityparks

Par sadarbību ar cityparks Kādu laiku atpakaļ bez tabu rādīja raidījumu par rimi sadarbību ar cityparks, rimi pārstāve teica, ka tas ir lai veicinātu klientu apgrozījumu veikalā tāpēc var novietot automašīnu 1h vai 1,5h bezmaksas ar nosacījumu, ka reģistrē mašīnu. Biju 29.03.2019 rimi paņēmu zīdaini iegāju veiklā un aizmirsu piereģistrēt, atcerējos veiklā nācu atpakaļ lai to izdarītu un bija jau uzlikts sods. 35 eiro. Man liekas nesamērīgi liels par 10 min veikalā. Esmu pārsteigta par rimi nabadzību ka nespēj paši...

An ANKSUNAMUN21 01.04.2019
Komentāri 7 Veikali

Rimi - Higiēna

Higiēna Valdemāra rimi, patstāvīgi pērku gaļu. Prasot sagriezt esmu ievērojis, ka darbiniecēm ir cimdi rokā (tas viss ir labi) , bet ar vienu un to pašu cimdu pāri paceļ no grīdas kaut ko, ievadu displejā info, aiztiek gaļu, utt. Vēlams tomēr šos cimdu pārus būtu mainīt, es saprotu, ka ir rinda un visi kaut ko gaida & grib. Bet nu padomāsim par higiēnu!

Iz Izidors007 28.03.2019
Komentāri 3 Veikali

Rimi Zoom - Lielisks darbinieks

Lielisks darbinieks Šovakar iepirkos rimi zoom, tiešām prieks par ļoti jauku, izpalīdzīgu apkopēju, kura pati saprata ka man vajag palīdzību atrast preci, man mīļi palīdzēja to atrast, parādīja visus variantus precei, tiešām liels prieks par tādiem darbiniekiem, kaut arī šaubos ka tas ietilpst viņas pienākumos, vairāk tādu darbinieku!

Ta Tatjana Leina 22.03.2019
Komentāri 0

Rimi - Nav pieejami e-talonu pakalpojumi

Nav pieejami e-talonu pakalpojumi Pirmo reizi saskāros ar peoblēmu, ka rimi veikalā nav iespējams iegādāties e-talonu braucienus, kuriem ir piemērota atlaide. Esmo šokā, jo pārdevēja pat nespēj paskaidrot situāciju, kāpēc nav pieejams pakalpojums! Esmu ļoti nikna! Runā ir par veikalu, kas atrodas maskavas ielā, krasta masīvā pieturā

SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes