RIMI

Rimi Latvia SIA
Adrese: Augusta Deglava iela 161
Rīga
Latvia - LV-1021
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: 80000180
+371 67045409
Fakss: +371 67045400
Darba laiks: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

1%
Sūdzības
1005
Atrisinātas
8
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

RIMI - Sūdzības un atsauksmes

RIMI - Slikta attieksme pret klientiem

Slikta attieksme pret klientiem Šodien 30. Jūlijā īsi pirms 22.00 iegājām mini rimi ģertrūdes ielā, sākām izvēlēties produktus un tad pēkšņi atnāca veikala darbiniece un sāka agresīvi visus dzīt ārā, viņa neko nepārdošot vairs, jo esot jau pāri 22.00. Pie veikala ieejas nekas neliecināja, ka veikals būtu slēgts un cilvēki no ielas, neko nenojaušot turpināja nākt veikalā un tā pārdevēja kliedza - ejiet visi ārā, es tūlīt saukšu policiju. Klienti bija neizpratnē, kāpēc ieejot veikalā tiek draudēts ar policiju? Vai tiešām nevar...

RIMI - Slikts serviss

Slikts serviss Sestdien, 30. Jūlijā, ap pulkstens 22: 00 veikalā Rimi pazuda auduma maisiņš. Mans partneris jautāja palīdzību veikala apsargam - tas atbildējis, ka runā tikai krieviski. Partneris slikti prot krieviski, taču centās kaut kā izstāstīt situāciju un norādīt uz to, kas tieši pazudis. Apsargs pateicis, ka neko nesaprot un aizgāja prom. Auduma maisiņu tā arī neatradām. Jautājums - kapēc darbinieks, kam būtu jāspēj risināt šādas problēmas, neprot valsts valodu? It īpaši tad, ja darbs ir sabiedriskajā...

A Anna Freisa 30.07.2022
Komentāri 6 Veikali

RIMI - Neatbilstošs produkts

Neatbilstošs produkts Nopirkām pa akciju Rūjienas itkā saldējumu pa akciju rimi, tiešām esmu šokā, ka rimi, kas atbalsta kvalitatīvu preci var pārdot un rakstīt, ka tas ir saldējums, tas vienkārši ir bezgaršīgs krēms, biju labākās domās par rimi, tomēr bija top 1 iepirkšanās veikals priekš ģimenes, jo gaidījām arī kvalitāti, bet pēc šī un vēl dažu akcijas preču garšas laikam tomēr jāmaina veikala izvēle, aicinu rimi vadību, kas iepērk produktus, lai paši sākumā pagaršo to ķīmiju un slikto pepduktu kvalitāti, ko paši tirgo!

H haralds300 23.07.2022
Komentāri 3 Veikali

RIMI - Slikts serviss

Slikts serviss Kas notiek ar darbinieku attieksmi pret klientiem? Kāds ir devis atļauju kasierēm brukt virsū uz klientu, jo viņam nav rimi kartes un sīknauda? Uzskatu, ka rimi vajag ieviest slepeno klientu sistēmu, lai kasieres zina savu vietu! Neesmu kašķīga, bet ja es pieklājīgi pasaku “labdien”, tad vēlos arī to saņemt pretī, nevis brukšanu virsū!

RIMI - Veca pārtika

Veca pārtika Labdien, iegādājos š. G. 14. Jūlijā rimi veikalā salātus-krabju salātus, siļķe kažokā un rasolu. Salāti izradījās neēdami-sastāvējušies. Nebija ne atlaides. Ne norādīts ka vecs derīguma termiņš. Pretenziju neceltu ja prece būtu ar atlaidi vai brīdināts par derīguma termiņu. Čeku nepaņēmu jo nebiju rēķinājusies. Ka mani sagaidīs šāds salātu "pārsteigums". P. S. - salātu Cena ar nebij no lētajām. Paldies par jauki sagādāto "pārsteigumu". Labu apetīti.

RIMI - Saskābusi sula

Saskābusi sula Šodien 06.07.2022 plkst. 14: 28 es nopirku banānu sulu Rimi galerijas centrā. Es biju ļoti pārsteigta, kad atradu, ka sula ir ļoti saskābusi un smird. To nav iespējams dzert. Tagad sāp vēders. Pielikumā ir fotogrāfijas kā izskatās sula, iepakojums ir ļoti uzbriest. Arī ir čeks. Ļoti gaidu risinājumu, vai arī būs jāsazinās ar īpašu dienestu.

J Jūlija P 06.07.2022
Komentāri 8 Veikali

RIMI - Nauda nav

Nauda nav Sveiki mani zirneklīši istabas stūrīti. Vakar 2 jūlija ap vakaru pusi man kautka sagribējās nokārtoties un redzu ka vistuvākais veikals ir mūsu lielais skaistais rimi ar lielisku un tīru podu. Nu luk aizeju uz mūsu skaisto rimi gatava jau novilkt bikšeles bams elektrība nav. Zinka domāju ka kkads gluks un sha elektrība būs bet ble ne jāizmanto mana truba kurai knapi bacha turas. Nu ne ko padarīt izeju ara man blakus tualete sēž vīrietis ar attaisītam durvīm laikam velk kluci ara lur uz manim...

Taromāts Rimi A.Dombrovska iela 23, Rīga - Nevar izmantot apmaksai taromātā saņemto čeku

Nevar izmantot apmaksai taromātā saņemto čeku Šodien, 28.06.2022. Plkst.16.58 nodevu depozīta taru taromātā rimi a. Dombrovska ielā 23. Pēc 15 minūtēm, kad gribēju saņemto čeku izmantot pirkuma apmaksai tai pašā rimi veikalā, kases aparāts parādīja, ka čeks jau esot izmantots. Kā tas iespējams? Jo pēc taromāta čeka izmantošanas veikala kasiere to patur! Pēc kasieres teiktā, es nebiju šodien vienīgā, kam tā uzrāda it kā izmantotu.

L Lvbirluc 28.06.2022
Komentāri 6 Veikali

RIMI - Slikta produkta kvalitāte

Slikta produkta kvalitāte Nopirkts rimi veikala, Tukum, A Pasta iela 14. 22.06.2022. Svētku vakaram, vienreizējs grils 1200g lokkii 1 gab x8,99eur. Uzliesmoja un tas bija viss. Grils bija auksts, "ogli", ja tas bija ogli vispār neiedegas. Melnie, galīgi Apaļi bumbulīti, pat neizskatās pēc ogļiem. Šašliks neizdevās. Bija 22.00. Veikali ciet. Par tādu cenu nopirks sūds. Jautājums, no kāda materiāla bija tie "ogļi", par tādu cenu!? Ir čeks.

Rimi Spice - Rimi Kafejnīcas zona

Rimi Kafejnīcas zona Rimi Kafejnīcas zonā biju pirmo reizi pusdienot un ļoti vīlos. Pusstundu no vietas fonā kaut kas pīkst bez apstājas (laikam kāda virtuves iekārta), kas neļauj ne mirkli baudīt pusdienu maltīti. Turklāt vistas šašliks bija pārsālīts un svaigo kāpostu salāti - apkaltuši.

G Gita_ 13.06.2022
Komentāri 1 Veikali

RIMI - Sabojājušies produkti

Sabojājušies produkti Sapuvuši apelsīni Valdemāra rimi. Lūdzu uzmanieties un nepērciet tos... . Nosaukums apelsīni powel. Esmu vīlusies, no ārienes gludi, Skaisti, bet iekšpusē izrādījās puveklis. Labi, ka vismaz tārpi nav. Plus sausināti. Kā tādus var pārdot!

P Pola158 06.06.2022
Komentāri 1 Veikali

RIMI - Mērķtiecīgi neapkalpo ar bērnu stāvošu pircēju pie kulinārijas vitrīnas

Mērķtiecīgi neapkalpo ar bērnu stāvošu pircēju pie kulinārijas vitrīnas Pārdevēja neapkalpoja mani ar mazu bērnu pie kulinārijas vitrīnas 12.05.22 plkst 16.45, kaut gan biju vienīgā pircēja pie šīs Letes, pēc tam pienāca vēl pircēji, kurus viņa steidza apkalpot, pie mums tā arī nepienāca. Gaidīju kādas 10 minūtes. Diemžēl šajā veikalā vairs nav vēlmes iepirkties, jo šādas situācijas notiek regulāri.

I Ieva7722 12.05.2022
Komentāri 4 Veikali

RIMI - Darbiniece neprot runāt Latviski

Darbiniece neprot runāt Latviski Pūlkstens11:50, 12.05.2022 piegāju pie vienas sievietes kura krāmēja produktus plauktos no rimi ratińiem, lai apvaicātos vai ir pieejama bārdas keme vīriešiem, līdz ko no sievietes sekoja atbilde Krieviski, jo Latviski neprotot. Es krieviski nesaprotu tapēc paliku bešā. Tas notika Rimi RAF Jelgavā sadalā, kur atrodas skūšanas piederumi, un sieviešu sejas kopšanas lįdzekli un viss pārējais higiēnai. Lūdzu izsekot kameras ierakstu un izmeklēt apstāklus, kā tādi cilvēki var strādāt.

J Jānis94 12.05.2022
Komentāri 6 Veikali

RIMI - Slikts serviss

Slikts serviss Palūdzu Rimi darbinieces sagriezt man desu šķēlēs, tomēr šorīt man bija nepatīkams pārsteigums, ka desai apvalks nebija noņemts un man slikti palika no tās nesaprotamās ļerpatas mutē. Pirms dažām dienām biju to pašu desu pirkusi un lūgusi sagriezt, un tad cita darbiniece apvalku biju noņēmusi. Pirkuma laiks 10.05.22. Pēc septiņiem vakarā. Šis notikums man sabojāja visu priekšstatu par grieztas produkcijas kvalitāti. Ieteiktu pārrunāt ar darbiniekiem aspektus, kurus nepieciešams ievērot, lai izpildītu laba darba kvalitāti.

A Atra 11.05.2022
Komentāri 4 Veikali

RIMI - Preču uzcenojums RIMI veikalos

Preču uzcenojums RIMI veikalos Esmu jau kādus vairākus gadus ievērojis, ka Rimi veikalos preču uzcenojums ir nesamērīgi liels. Piemēram, tagad atlaide ir šķīstošajai kafijai 'nescafe classic 200g', rimi un maxima veikalos. Intereses pēc pameklēju cik maksā rimi, un tas ir par 0.70 eur vairāk. Nav it kā daudz, bet ja simtiem preču ir līdzīgi uzcenojumi tad kopumā rimi veikalos sanāk ļoti pārmaksāt. Šķīstošā kafija ir tikai viens piemērs (skatāt pielikumā bildi) . Varat atrast tādus neskaitāmus piemērus katru nedēļu...

intel 11.05.2022
Komentāri 2 Veikali

RIMI - Prece, darbinieki

Prece, darbinieki Sāksim ar labo, Rimi ir ļoti garšīgi gaļas salāti, bet ir viena ļoti nejauka pārdevēja. Nevēlējās pieņemt naudu, jo redz viņa bija saburzīta. A ko man darīt ka man citā veikalā iedeva tādu saburzītu? Mest ārā, vai? Un ar kādām tiesībām tā pārdevēja pacēla balsi uz mani? Nelapina attieksme pret pircējiem.

Z zigrida1 03.05.2022
Komentāri 1 Veikali

RIMI - Sliktas kvalitātes prece un slikts serviss

Sliktas kvalitātes prece un slikts serviss Šodien 23.04.2022 datumā iepērkoties rimi aleja konstatēju, ka piena produktu ledusskapis ir pilns ar Annele 2l piena pakām uz kurām ir šodienas 23.04.2022. Datums ar plkst.13: 12 derīguma termiņiem. Kā arī nav itinn nekādas klientu brīdinošas norādes par šodienas realizāciju šim produktam. Plkst 11: 30 devos pie info centra darbinieces, lai painformētu par radušos situāciju un palūdzu rast risinājumu šai ne uz klientu vērstajai darbībai. Info centra darbiniece pasmējās par to, ka es neko...

Mini Rimi - Nav sortiments

Nav sortiments Labdien. Vai tiešām ir tik neiespējami papildināt sortimentu. Dzīvojam blakus rimi, kas atrodas uz salnas ielas1 Rīgā. Esam pildījuši aptaujas, bet uzlabojuma nav. Ir alus oriģināl walter zaļā skārda bundža visos rimi veikalos, izņemot salnas ielas1 veikalā. Lūdzu sniedziet atbildi, kāpēc šis veikals neiekļauj sortimentā šo preci.

I Inese 21.04.2022
Komentāri 4 Tirdzniecība

Apkalpošana - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Iļģuciemā maiznīcā Imantā viss parasti ir ļoti labi. Bet ir viena sieviete, šķiet, sauc tatjana, īsi brūni mati un tumšākas brilles. Ar viņu vienmēr sanāk kaut kādas nepatikšanas, ne pirmo reizi, bet jau kopš novembra. Šodien, piemēram, palūdzu magoņmaizīti, viņa man iela kafijas maizīti, kur sakars? Bieži arī izsit par daudz summu maizītēm.

K Karinite 06.04.2022
Komentāri 3 Veikali

RIMI - Darbinieces nesaprotama uzvedība

Darbinieces nesaprotama uzvedība 02.03.2022 ap plkst. 19: 30-19: 40 mums noticis diezgan nepatīkams un nesaprotams atgadījums T/C "Mols". Devāmies uz stāvvietu, kas atrodas sānus pie rimi, kura aprīkota ar jumtu. Kamēr mašīna tika parkota, rimi darbiniece pieskrējusi klāt un rakstījusi savā kladē mūsu mašīnas reģistrācijas numuru, noskatoties ar nosodošu skatienu. Nākot ārā no mašīnas, vēlējāmies pienākt klāt un pajautāt, kādēļ tas tiek pierakstīts. Darbiniece sākusi tiešajā nozīmē skriet prom - mēs tai ātrgaitas solī...

G G.santa 04.04.2022
Komentāri 8 Veikali

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes