RIMI

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

RIMI - Sūdzības un atsauksmes

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki. Vēlos jums paziņot, kad kārtērojo reizi apmeklējot veikalu Mini Rimi Tārgales ielā, Ventspilī, saskaroties ar nekārtību, preces trūkumu plauktos, darbinieku strīdus un veikala vadītājas nekorekto attieksmi gan pret darbiniekiem, gan pret pircējiem. Kā arī šīs drausmīgās sejas izteiksmes un runās no kasiera puses.

Rimi - Par kasieriem

Par kasieriem Labdien, man tās jautājums. Vai kasieriem ir atļauts pie kasēm klausīties savu mūziku un pat krievu valodā ja zālēkas jau mūzika, to es esmu pamanījis diviem kasieriem salnas iela 1a mini rimi veikalā... Kasiere bija maza auguma kas runā pretī vēl pircējiem un otrs kasieris bij puisis. Mini Salnas Ielas 1A

Rimi - Нападение "охранника"

Нападение 'охранника' Cik reiz tē jārakst, lai kāds to pabliketu? 16.12.21 на меня напал "охранник" магазина Rimi Damme! Происходило это в районе 16: 50. Есть видео, где этот "человек" спрятал бейдж и продолжает сканировать коды. Собирается ли магазин рими отправлять его чистить улицы?

M Megok 17.12.2021
Komentāri 4 Veikali

Rimi Damme - Нападение "охранника"

Нападение 'охранника' 16.12.21 в районе 16.50 на меня напал охранник, стоявший на входе. Порвал мне куртку, вытолкал за дверь. После этого поправил маску, спрятал бейджик. Представляться отказался, есть видео. Если видео пропадёт с камер наблюдения — буду считать это доказательством того, что их прикрывают. Не было времени всё фиксировать, но в полицию звонок я делал.

AtrisinātaRIMI Super Ziemeļu, Liepāja, Ziemeļu iela, 13 - Pārdevējas evitas mutiska rupjība, nesavaldība apkalpošanas laikā

Pārdevējas evitas mutiska rupjība, nesavaldība apkalpošanas laikā Š. G. 15. Decembrī 11.43 pēc iepirkšanās gribēju iziet ārā pa veikala sāna durvīm, - ciet, jau aptuveni nedēļu nedarbojas. Skaļi pajautāju, kad beidzot salabos? Apsargs Normunds Andersons cauri visai zālei nepieklājīgi, brīvā tonī iebļāvās, ka tā nav mana darīšana. Pārdevēja Evita pārstāja strādāt kasē, sāka rupji, nepieklājīgi mani lamāt, kliegt, ka mani vienmēr viss neapmierina (Cena pie kases bieži ir augstāka, nekā pie preces, par ko man ir tiesības pajautāt, kāpēc tā!) . Tad minēta...

J JELENA7788 15.12.2021
Komentāri 2

Rimi - Nelaiž veikalā

Nelaiž veikalā Es gribēju ieiet veikalā, a tur priekšā divi zilie stāv un nelaiž, prasa kaut kādu kodu. Es saku, ka tikai pamīzt vajag ieiet. Tāpat nelaiž, Saka, ka vajadzīgs q er kods. Es pateicu, lai iet ats*** un aizgāju prom. Pasakiet, ko cilvēkam darīt tādā situācijā.

I igorpipuk 08.12.2021
Komentāri 2 Veikali

Rimi Olimpiskais centrs - Serviss

Serviss Šodien saskārāmies ar nepatīkamu lietu. Gājām skatīties 1. Līgas florbola spēli, bet olimpiskajā zentrā netikām. Esam vakcinēti un ir sertifikāti. Ar mums bij 8 gadu bērns. Pie ieejas paziņoja kad bērnam jāpaliek ārā jo viņam nav pārslimošanas sertifikāta. Sanāk kad olimpiskais centrs nebalstās uz ministru kabineta noteikumiem, bet izdomājuši savus. Jautājums kā bērnam dabūt pārslimošanas sertifikātu? Testi ar kuriem bērns iet uz skolu neder! Sanāk ka bērnam lai kautkur laiztu iekšā it tīši jāpārslimo? 🤬🤬🤬🤬🤬

Rimi - Apsardze

Apsardze Labvakar! Septembri iesniedzu sūdzību par apsardzes darbiniekiem. Esmu saņēmusi atbildi no policijas. Tajā tiek paskaidrots, ka rimi ir sliktas kameras un nav iespējams izvērtēt cik aizdomīgi es esmu uzvedusies. Lūdzu apstipriniet, ka jūsu kameru kvalitāte ir tik neapmierinoša, ka nav iespējams tas principa izmantot. Pie tam ņemot vērā, ka minētais notikums norisinājās svētdiena un veikals bija tukss. Man liekas ka ir apšaubāmi, ka tāds veikalu tikls ka rimi pakļautu iespējamiem riskiem gan savus darbiniekus, gan klientus. Gaidīšu jūsu atbildi Zaklina Repsa

Rimi - Pakļauj savus klientus krāpnieciskām darbībām

Pakļauj savus klientus krāpnieciskām darbībām Neciena savu klientu un biznesu. Sadarbojas ar bēdīgi slavenajiem SIA "City Parks", kuri turpina savu negodprātīgo komercpraksi un arī šajā vietā pēkšņi uzradusies "privāta teritorija", kurā trīs minūšu laikā, pustukšā stāvlaukumā bez jebkāda brīdinājuma piešķir 25 eiro līgumsodu. Atsaucoties uz "radītiem zaudējumiem" un noteikumiem, kas rakstīti uz zīmes, pie kuras iebraucot šajā stāvvietā nevar pat apstāties, lai tos izlasītu un kura vispār ir uzstādīta kreisajā pusē... Noteikti vairāk tur savu naudu netērēšu un mudināšu citus darīt tāpat.

P pazudisi 23.11.2021
Komentāri 0 Veikali

Rimi Dzelzavas 78 - Slikts un neadekvats serviss

Slikts un neadekvats serviss 18.10.2021 Rimi Dzelzavas 78 darbinieki, proti, apsargs (pavecs vīrietis) un kasiere Margarita uz situāciju, kad māte ar ratiem un 2 gadīgo bērnu, paņemot iepirkumu grozu, atstāja to veikala teritorija, Saka uzvestiem rupji, agresīvi, draudēt ar policijas izsaukšanu un pariet uz personiskiem aizskārumiem. Kad māte nolēma atrisināt šo situāciju, neviens no minētajiem darbiniekiem, ka ari galvena kasiere, nesniedza savam klientam nekādu atbalstu, atteicas sevi identificēt, ka ari izsauca...

Rimi - Preces garšas maiņa

Preces garšas maiņa Labdien. Vēlējos ziņot, ka rimi firmas bekona čipsi 75g paciņā ir zaudējuši savu kraukšķīgumu, varētu pat teikt, ka tie ir paciņā ir Mitri. Ārēji paciņai nekādus caurumus vai plaisas neredzu, tā tad, problēma varētu slēpties kur citur. Iespējams, ka nav pamats satraukumam, bet tādas bija jau divas paciņas.

Rimi - Пищевое отравление

Пищевое отравление Купила вчера в Рими замороженную лазанью, которую надо разогревать в духовке. На утро случилось пищевое отравление. Рвота, стул, озноб, температура. Прошли уже целые сутки и легче вообще не стало. Пришлось ночью звонить дежурному врачу. По дате изготовления все было хорошо, но что они добавили в мясо или соус не понятно. Не советую никому там закупаться.

Rimi - Nekompetenti darbinieki

Nekompetenti darbinieki Šodien no rīta (28.10.21 9.30) devos uz Sāgas pēc produktiem, nonākot pie pašapkalpošanās kases, nespēju noskenēt nevienu no Qr kodiem(ne uz ekrāna, ne termināļa), pajautāju pašapkalpošanās kasē sēdošajai jaunkundzei, vai var palīdzēt. Atbilde bija-nesaprotu neko ar telefonu. Šī pasauca citu pārdevēju, kas sēž info kasē, sieviete saka-paņemiet vispār telefonu rokās (kas jau tā visu laiku man bija rokās) un piebilda, ka jums slikti darbojas kamera un aizgāja prom. Pat necentās neko līdzēt šajā...

D drborvi 28.10.2021
Komentāri 7 Veikali

Rimi - Slikts serviss darba laiks neatbilst noraditam pie ieejas

Slikts serviss darba laiks neatbilst noraditam pie ieejas Добрый день ответьте пожалуйста почему из-за ситуации в нашей стране рабочее время магазинов до 19.00 многие стараются успеть в последний момент в магазин а он закрывается 18.50 и на входе стоит быдло охранник который распускает руки и выталкивает людей из магазина. Разве это норма? Всем сейчас тяжело но надо оставаться людьми. Разве это ваша лояльность это ваше стремление быть на стороне клиента?

Rimi - Krāpšana

Krāpšana Krāpšana. Labdien pērkot Rimi Stirnu iela 26, Rīgā konditorējas nodaļā “Mežģīnu Cepumi” sveramie par 6.89 eiro kg, pārdevēja-pakotāja nosvēra un uzlīmēja cenrādi kā svars 0,190 kg. Sameklejot kontroler-svari konstateju, ka tie vispar nepareizi darbojas! Tad palūdzu nosvērot pie citas kases, tad kopā ar karbu sanaca mazāk 0,174 kg. Tas krapšana! Pirku iepakojumu cepumus ar 0,190 kg gaļas, pie citas kases, sākot svērt, izrādās iepakojumā 0,174! Un tā notiek katru dienu, jo visas fasešanas karbas nepareizi uzlimēti, nedrošsa uzlime. Ir fotogrāfija. Iepakots 24.10.2021. G. 07: 56 plkst.

Rimi - Reizēm tiek tirgoti veci kruasāni. Neretis iepriekšējās dienas kruasāni tiek tirgoti-svaigu Cenā!

Reizēm tiek tirgoti veci kruasāni. Neretis iepriekšējās dienas kruasāni tiek tirgoti-svaigu Cenā! Reizēm Bauskas hyper Rimī tiek tirgoti veci kruasāni-ar viņiem ir tā ka iepriekšējās dienas cepums jau ir zaudējis visas kruasānam raksturīgās garšas. Pārdod par identisku cenu kā pārdod svaigus (Rietumeiropa, ja tādu konditoreju pārdod, tad jau vismaz uz pusi nocenotu) . Ļoti nepatīkami! Ja nav sargsuņa vērība ieliekot papīra turzā uz tausti-var iegrābties!

Z Zoie 24.10.2021
Komentāri 4

Rimi - Preces kvalitāte

Preces kvalitāte Labdien! Manā ģimenē ļoti garšo mango, tāpēc ar lielu prieku nopirku rimi, uz akciju esošos, ātri sasaldētos mango pa 400g, marķējums solīja, ka tie garšos kā tikko novākti. Liela bija mana vilšanās, attaisot iepakojumu - tie smaržoja un garšoja pēc zivju eļļas. Bēdīgi.

A Aiva 24.10.2021
Komentāri 2 Veikali

Rimi - Условия труда

Условия труда Компания международная, но беспредел именно в латвии. Речь о работе на их складе в риге. Тотально завышенные требования к производительности труда. У вас не будет времени даже просто сходить в туалет, т. К. Сразу падает статистика по выполненной работе. Менеджеры - несколько парней, которые поставлены просто подгонять людей. По деньгам-около 55 € за смену 12 часов, после которой вы не сможете разогнутся. Штрафы везде и за всё. 4 балла из 10 возможных.

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, 2.09.2021 nopirku rimi gaļas mašīnu bmg425, akcijas Cena 29.99. Majas izmazgāju mašīnu, lai sākt izmantot, bet metāla detaļas tik un ta smērējas, rokas visas bija melnas. Aiznesu mašīnu atpakaļ, jo tāda kvalitāte mani neapmierina, uzrakstīju iesniegumu, man iedeva atgriešana pieprasījumu. Tas bija 5.09.2021. Un līdz šīm klusēšanā. Es gaju divas reizes uz veikalu, prasīju, ka ar manu atgriešanu, man atbildēja, gaidiet. Cik gaidīt, pus gadu gadu? !

Rimi Alojas Kvartāls - Akcijas noteikumu izpildes nenodrošināšana

Akcijas noteikumu izpildes nenodrošināšana Runa šoreiz būs par kanēļmaizīšu akciju "Ņem 3 par 1eur, parastā Cena 1,71eur / 3x0,57eur/"! Pirmajā dienā stendā stāv 8maizītes, šoreiz piecietu, 6 paņēmu pa 2eur un 2 pa 1,14eur, kopā 3,14eur! Otrajā dienā stendā tikai 2maizītes ar visu pievienoto akcijas banneri, uz tādu "mānīšanos" vispār neielaidos! Trešajā dienā stendā 5maizītes, nu tā lai kopējais maizīšu skaits izdalās pa 3 nu nekādi! Šoreiz tā kļuva par principa lietu! Paņēmu 3 un par atlikušajām 2maizītēm ar vecākās pārdevēja...

P pagpag 03.10.2021
Komentāri 1