RIMI

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

RIMI - Sūdzības un atsauksmes

Rimi - Alkohola pudeles

Alkohola pudeles Problēma ir tāda, ka pa staigājamo eju, pa vidu ir saliktas alkohola pudeles (rimi, aleja) tāda veidā, kā nejauši var ļoti viegli apgāzt, jau viena sieviete aiz manis arī apgāza pudeli. Speciāli uztaisīts tā, lai klientam nebūtu ērti pārvietoties pa veikalu plus, lai būtu jāuztraucas, ka ne apgāž dārgas alkohola pudeles. Paldies rimi, ka rūpējaties par klienta labsajūtu.

P Peluks 17 02.04.2021
Komentāri 2 Veikali

Rimi - Bojāta prece - beigta

Bojāta prece - beigta Labdien, iegādājos šodien sāgā, parasti pērku ozolā, tur vienmēr viss oki, parasti labu zivi, šodien vilšanās, zivs pilnīgi beigta, smird... Domāju sākumā, nav tik traki... Noskalošu to suslu... Bet nekas tamlīdzīgs... Jau sadalīšanās procesi sākušies... Tiešām termiņš pareizs... Tomēr nav maza nauda... Varbūt ledusskapim kas... Esmu ļoti vīlusies, sāku apšaubīt vai tik netiek mākslīgi pagarināts termiņš?

L Liene Knope 02.04.2021

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Mana sūdzība ir par rimi, kas atrodas Sarkandaugava, tilta ielā. Pirmkārt par darbiniecēm kas tur strādā pie siltās vitrīnas, ko viņas tur vispār dara? Vai uz poda sēž? Vai sauļojas kautkur uz veikala jumta? Zvanu vairākas reizes neviens nenāk klāt, vienkārši ignorē, it kā kāds arī darbinieks redz mani, bet izliekas ka neredz, stulbi nu. Kas man darīt nav ko ka stāvēt un gaidīt? Un vēl par silto ēdienu, vispār mēms var palikt. Pilnīgas briesmas, ēdiens ir sakaltis jau no paša rīta, ta jau nav...

N Nain 28.03.2021

Rimi - Sakaltusi pārtika

Sakaltusi pārtika Sveiki! Vienmēr sakaltusi, sažuvusi pārtika siltajā stendā, tas pats spices rimi. Ar Gramzdas ielas rimi nesalīdzināsi, tur vienmēr ir baudāmi acij un vēderam! Gribētos, lai serviss un pasniegtie ēdieni uzlabotos, jo tomēr esmu gatavs tur iepirkties ikdienā.

R Raivis7 21.03.2021
Komentāri 1 Veikali

RIMI Latvija, A Deglava 161 aosargs - Ļoti nepieklājīga, rupja attieksme pret pircēju

Ļoti nepieklājīga, rupja attieksme pret pircēju Ļoti nepieklājīga un rupja attieksme no apsarga puses. Šovakar 20.14 iepirkos veikalā un pue izejas sāka pīkstēt prece, uz kuras izrādās bija uzlikta uzlīme divās vietās. Apsargs pat nepiecēlās no savas vietas, lai pārbaudītu, tikai sēdēja un rupji izrunājās. Lai tinoties ātrāk prom. Kā tādi cilvēki drīkst strādāt tādā vietā. Kauns veikalam.

D Dina Zirnīte 20.03.2021
Komentāri 1

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Slikta attieksme no darbinieces puses , stāvēju dažas sekundes lai izdomātu kurus sālātus vēlos , bet darbiniece pacēla balsi sakot lai ātrāk saku un beigās nolika trauku malā un aizgāja . Darbiniece bija ar tumšiem īsiem matiem .

- -k 18.03.2021

Rimi - Bojāti produkti

Bojāti produkti Šodien plkst. 15. 15 rimi Minska nopirku sveramos cāļu spārniņus. Rakstīts rimi svaigi, a šķira. Cenai gan bija atlaide 1,79 kg. Pārdevēja nez kāpēc produktu ielika vispirms viena maisiņā, tad to visu otrā maisiņā un aizsēja, uzlīme ja izdruku un atdeva man. Atnākot mājās sapratu kāpēc tā - attaisot otro maisiņu, skaidri varēja just vecas gaļas smaku. Protams, ne skriešu atpakaļ uz veikalu skaidrot attiecibas, bet ir nepatīkami. Šajā veikalā man jau otro reizi šāda pieredze. Tātad veci produkti tiek tirgoti regulāri.

Rimi - Lūdzu cepjat vairāk lazanju!!!

Lūdzu cepjat vairāk lazanju!!! Lūdzu cepjat vairāk lazanju, kas atrodas pie jau gatavajiem siltajiem ēdieniem. Visiem radiem garšo, bet gandrīz nekad nav pieejama. Manuprāt tā ir daudz garšīgāka nekā citi rimi siltie ēdieni. Es pat maksātu vairāk nekā parasti, lai tik dabūtu lazanju.

Rimi - Stipendija studijām/apsveikšana

Stipendija studijām/apsveikšana Esmu rimi kasiere kopš 2017. Gada, un tagad iedomājos, ka rimi Sola bonusus, kurus neesmu saņēmusi. 2021. Gada februārī absolvēju medicīnas koledžu un neviens mani neapsveica. Nekādu studiju stipendiju no rimi arī neesmu saņēmusi. Nav jau gluži tā, ka man šis apsveikums būtu vitāli nepieciešams, bet tad nerakstiet šādus solījumus, kuri praksē reāli nedarbojas. Ar cieņu, Ieva Stafecka (Ieva. [slēpt]@inbox.lv)

Rimi - Attieksme

Attieksme Lai strādātu cilvēku vidē, ir jābūt kompetentam savā nozarē! Šī situācija valstī ir grūta visiem, bet es neredzu pamatu rupjai attieksmei, ja cilvēks sajauc ieeju ar izeju! Uz kāda pamatojuma uz mani tik pacelta balss par to, ka iegāju pa citām durvīm nejaušības dēļ? Jebko cilvēkam paskaidrot var mierīgi nevis kliedzot paceltā tonī. Apsarga darbs pie izejas ir informēt pircēju par ieejas citu atrašanās vietu nevis pazemot citu priekšā. Drausmīgi. Drausmīga attieksme.

: :) 04.03.2021
Komentāri 2 Veikali

Rimi - Ar suņiem, slikts serviss

Ar suņiem, slikts serviss Es saprotu, ka visiem jau apnikušas "suns veikalā" tēmas, bet tas tagad ir normāli, ka rimi var nākt iepirkties ar suņiem kuri iet uz savām četrām? Sestdienas vakars. Vecmīlgrāvja rimi. Apsargs pie durvīm. Vaktē lai visi ar groziem, maskām, bet jaunai sievietei atgādināt, ka tas nav parks kur ar suni pastaigāties pa veikalu gan nevar? Un tā viņa kā ienāca, tā iepirkās un tā aizgāja. Un neviens no darbiniekiem neko neaizrādīja. Kas būs tālāk? Nāks ar suņiem iekšā bez siksnas?

Rimi - Apkalpošana

Apkalpošana Šodien pirmo reizi aizmirsu masku mājās. Atcerējos to pie paša veikala. Apsargs uzreiz teica, ka nevaru ienākt. Teicu, ka nopirkšu to tūlīt. Sakumā teica, lai eju uz blakus esošo aptieku pakaļ. Pēc tam palaida. Bet kasieris atteicas man to pārdod, ja man nav maska. Kā nopirkt masku jūsu veikalos, ja man aizmirsies, saplīsusi vai vēl kas gadījies? Tas ir pretlikumīgi!

I inini 25.02.2021
Komentāri 4 Veikali

Rimi - Dziesmas

Dziesmas Vai tiešām rimi turpinās spīdzināt savus darbiniekus un liks klausīties vienus un tos pašus gabalus jau no marta.. Ja man jāpavada vismaz 12h dienas savā darba vietā un jāklausās viens un tas pats vismaz 5 reizes dienā jau veselu gadu, kā var pēc tam neriebties šīs dziesmas un to izpildītāji... Nomainiet plati, jo tā ir reāli spīdzināšana.

P Pmaple 19.02.2021
Komentāri 5 Veikali

Rimi - Administrācijas Bezkaunība

Administrācijas Bezkaunība Šodien rimi Juglas centrā veci cilvēki un invalīdi nevar tikt veikalā, atvērtas tikai vienas durvis apakšējā stāvā. Lai tiktu veikalā jāiet gar ēkas sāniem un jākāpj pa slidenām metāla stāvām sietiņtrepēm un lejā vēl gandrīz apkārt veikalam. Uzskatu, ka tā ir necieņa un ņirgāšanās par cilvēkiem. Tātad veikals ir domāts tikai tiem, kas var piebraukt ar mašīnu apakšējā stāvā.

Rimi - Pārdod produktus ar produktiem, kuriem beidzās realizācijas termiņš

Pārdod produktus ar produktiem, kuriem beidzās realizācijas termiņš Rimčiks, kā vienmēr, malači! Tirgo ar produktiem, kuriem beidzās derīguma termiņš. Es zinu kā šī mērce pārsvarā sastāv no etiķa, (jo esmu "chilihead" un ēdu tādus un sūtu no ārzemēm un pieredze ar "beigtiem termiņiem" ir liela) un es no viņa nesaindēšos vēl kādu gadu... Bet... Kā ir, tā un ir. Citviet, derīguma termiņa neatradu. Laikam norakstīt - dārgi, jo katru nedēļu uz veikalu dod "savu" summu norakstīt. (piem. Pienu, maizi un tml.) un šo - asins no deguna, vajadzēja pārdot. (pats esmu no tirdzniecības.) sveiciens "Rimi Dole".

W winmy 11.02.2021
Komentāri 8 Veikali

SIA Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien sm Dzelzavas rimi ir loti nekompetentā priekšniecē ja var atļauties aizskart darbiniekus ar rupjiem vārdiem un nerisināt konfliktu situācijas kas rodas ar klientiem vienalga ja klients darbinieku nosit un vel pa to atlaiž tā ka viņš būtu vainīgs es vēlētos lai izvērtē veikala vadības komandu!

C Colbojs 09.02.2021

Rimi Bauska - Apsargi vispār nekādu kārtību neievieš

Apsargi vispār nekādu kārtību neievieš Labvakar! Bijām ar vīru veikalā, apsarga rīcība neadekvāta, kliedz virsū, groziņus nedezinficē, un kasierei dodu melnas kapeikas jo savādākas nebija, un kasiere rupja un kliedz virsū, jo tā nav nauda. Goda vārds kāda valstī mēs dzīvojam? Tāda sajūta ka neesam cilvēki vispār, ja cilvēks nevēlas strādāt tādā sfērā jāiet govis slaukt, apsargi vispār nekādu kārtību neievieš, māk tik kliegt kā lopi!

Rimi - Maldina apmeklētājus

Maldina apmeklētājus Rimi a7 regulāri slēdz ieejas durvis jau 21: 45 bet mājas lapā un uz durvīm maldina apmeklētājus, ka veikals strādā līdz 22: 00. Ja veikals nespēj strādāt līdz 22: 00 tad būtu godīgi to arī uzrakstīt savās reklāmās, lai klienti lieki netērētu savu laiku ierodoties pie nelaikā slēgtām durvīm. Tuvumā ir citi lielveikali, kuri precīzāk spēj uzrakstīt savus darba laikus.

J Jānis78 07.02.2021

Rimi - Mandarini , Cenas neatbilstība

Mandarini , Cenas neatbilstība Pirku mandarīnus c/1-2 1 šķ 1,42 eur/kg lieli Saldi garšīgi. Sortimentā piebērti mazie mandarīni, skābie, no citas partija par lētāku cenu. Nav jābūt lielam matemātiķim, lai aprēķinātu, cik iegūst no cenu starpības. Un nebaidās, jo blakus mājā dzīvo Edgars Sesemans, , Rimi baltik, viens no šefiem. Būs jāpačukst!

K kosrem 04.02.2021

Rimi - Slikta attieksme

Slikta attieksme Labdien. Diemžēl nespēju neievietot atsauksmi par veikala vadītāju Tatjana. Sazvanoties nepateica konkrēti kas ir piedāvājams, bet lika aiziet gribot arī redzēt. Viņas attieksme bija rupja. Iepriekšēja darbā darba devējs pielāgojas man in jutu labu attieksmi. Sis Ppa traku bija nelaipna un mani steidzināja runājiet ātrāk! Uzskatu, kad var arī laipni to pasniegt.