www.sudzibas.lv RIMI Maldināšana

Rimi - Maldināšana

Klienta maldināšana! 21.01.23. Rimi hipermārketā iegādājos sieru philadelphia. Akcijas prece, kur tika norādīts 1+1 = 1.99. - šī akcija bija pie sieriem, kuriem ir dažādi veidi, protams, ka paņēmu dažādas garšas, lai nobaudīt abas. Nobrīnījos par palielo summu pie kases, bet steigā aizskrēju uz mājām, jo ir jāgatavojas rītdienas dzimšanas dienai! Kāda bija mana vilšanās, kad mājās, izpētot čeku, ieraudzīju, ka par katru sieru esmu samaksājusi 3.99. - ! Tātad 4. - vietā par abiem sieriem samaksāju 8. - ! Preces ir vienādas, bet ar dažādām garšām! Netika norādīts, ka akcija ir spēkā tikai uz identiskiem sieriem (ar vienādu garšu) . Jūtos ļoti sarūgtināta un nopietni maldināta! “jauks” pirmsvētku vakars!: ( ( (

21.01.2024

Papildināts Leroni 21.01.2024

*21.01.2024.
Čeks ir arī, protams!

B Bez_vārds 21.01.2024

Obligāti jāpiemin dzimšanas diena ... ko tas maina...

L Leroni 21.01.2024

Tas maina to, ka šī situācija man ir sabojājusi noskaņojumu tik jaukā laikā. Jā, 4 EUR dēļ… bet par šo preci tā ir milzīga pārmaksa!

J jurčuks_punčuks 21.01.2024

Es šo nenosauktu par klienta maldināšanu, bet gan par neuzmanīgu iepirkšanos. Pie akcijas uzlīmēm/zīmēm ir norādīts parasti vai tā akcija ir ar rimi karti, kuros datumos attiecīgajiem produktiem ir šī akcija, kā arī preču svītru kodi, uz kuriem attiecas norādītā akcija.

L Leroni 22.01.2024

Paldies! Zemāk ievietoju foto, kā šī akcija izskatās.

L Leroni 22.01.2024

Rimi Hipermārkets, Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 138

Velvetpopstar 22.01.2024

Iespēja tāda, ka ir jāpērk 2 vienadas preces, lai attiektos uz to akcija.

L Leroni 23.01.2024

Pērkot vismaz 2 gab. (Dažādi veidi). Es pievienoju attēlu augstāk. Kur ir rakstīts, ka vienādi?! Tur jau ir tā maldināšana. Tagad es protams saprotu, ka tas ir uz 2 identiskām vienībām. :D

S sannas 28.01.2024

Nu, bet taču rakstīts pērkot vismaz 2 gab. Loģiski, ka 2 dažādi nav 2 gabali, jo katram ir savs svītru kods un katrs ir savā kastītē. Nu nav taču visi veidi kopā kā kādām asorti konfektēm.